• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka keby mi to zvisili tak ako tebe, asi krachneme, teraz si nemozem dovolit vyhadzovat peniaze, ved aj pre malinke uz teraz bude treba pomaly zacat nakupovat a take veci ako kocik, postielka a neviem co este je drahe :frowning2: teraz to mame len tak tak, ked budem dostavat aspon ten rodicak potom tak to bude o cosika lepsie, ale nie moc a mm medzitym hlada robotu lepsiu, ale zasa taku aby nebol prilis vela prec :unamused:
2. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly chapem, ale robila cely zivot, mala moznost si nieco usetrit a zas ma aj deti, ktore jej mozu pomoct. mimochodom, nam uz na dochodky nezostale, ale to je ina tema. ale co slobodne mamicky, ktore zarabali par korun a teraz maju ist na matersku? dostanu 150e na seba a dieta a tym to konci. to dieta si vyzaduje ovela vacsie naklady. z toho sa realne fakt neda vyzit. ja osobne sa nemozem stazovat. s priatelom dobre zarabame, ale uz teraz viem, ze cele 3 roky doma s malym nebudem moct zostat. len ja fakt lutujem niektore zeny a pariky, ktore su na tom fakt financne dost zle....
2. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby co dodat tento stat velmi podporuje mlade rodiny :frowning2:
2. črc 2010 ve 13:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak mne je to jasne ako to myslis, lenze oni to mali podobne, myslis si, ze ty si pocas zivota usetris aby si mala na starobu nejake peniaze? tak ako je to z ruky do ust teraz, tak to budeme mat aj o 30 rokov a tak isto to mali oni, nebudeme na tom o nic lepsie a do spevu nam urcite nebude, ja sa do toho viem vzit, lebo ma stari rodicia vychovali + este 4 dcery... a vies co? tie decka sa co sa financii tyka na teba vyseru skor ako cudzi clovek, pretoze budu mat vlastne rodiny a tiez malo penazi a tak je to stale dookola... tento stat nepodporuje nikoho ani dochodcov, ani mlade rodiny, proste nikoho, politici su len spinava banda, co nam zoberie aj to posledne kym moze, hlavne, ze oni maju plne vacky... my sme radi, ze mame hypoteku z krku a aspon o strechu nad hlavou sa bat nemusime, ale uz nic nenarobime :unamused:
2. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby to je horúčava a do toho mi je este zle stale na zvracanie hroza :cry: ale mi to prezijeme tak to musi byt :wink:
2. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tak snazim sa nieco odkladat, ale tak to je minimum,,lebo vzdy ked si poviem,ze idem setrit, tak koniec,daco sa stane,kde treba peniazky,,

ako idete riesit vybavicku??,,,viem,ze je na to este skoro, ale treba sa na to financne pripravit

moj priatel je krstny synovi jedneho jeho kamarata, a uz pri prvom tehu, ked som kukala na nete vecicky, ze kocik dostaneme od nich,,aj nejake vecicky,,no uz vtedy som zurila,,jednak tych ludi nemusim, bo ta zena to uz s rodinkarstvom prehana,,vzdy ked aj priatel ma nejaky sviatok, ja si naplanujem nejake prekvapko pre neho, romanticku veceru,,ale vzdy sa musim prisposobovat tym dvom,,co mi lezie na nervy,,a o tej zenskej ani nehovorim,ako sa nam montuje do zivota,,hruza,zacinam mat na nu alergiu,,tak urcite od nich vecicky nechcem,,,

tak akoze nemusi byt vsetko nove,,,ale na nete je vela bazarov, co ponukaju skoro nove vecicky za dobre ceny,,a aj v meste nedavno som narazila na detsky obchodik,kde mali 70%zlavy,,su nakupne centra,kde sa da kupit vyhodne,ked maju zlavy,,na nete je vela stranok,,,tak ja myslim,ze sa da usetrit,aj ked nakupis nove vecicky,,predsa len prve babo je prve babo,,a to caro, ze kukate, hladate, vyberate,,a tesite sa z toho,,tak o to nechcem prist,,,a vlastne ani nejake moznosti,kto ma v mojom okoli uz babo ,tak nemam,,tak radsej odkladam uz teraz,,nech mam potom peniazky,,ze budem moct sama kupovat,,nechcem sa moct na neho spoliehat
2. črc 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môj synator povedal dnes prvý krát mama:slight_smile: dokonca 2x :grinning:D
2. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett blahoželáme:slight_smile:))))...
2. črc 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a kolko ma rokov??,inak tiez blahozelam :grinning:
2. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Ma 7 a pól mesiaca:slight_smile:))
ďakujem baby. Tak sa teším. Skoro som sa rozrevala. Inak, stáva sa Vám, že placete bez dovodu?
2. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ....bez dovodu,to sa mi ešte nestalo,ale zato ma rozplačú aj maličkosti:slight_smile:))))
2. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ja mám polovicu šiat z druhej ruky. Vôbec mi to nevadí, po dome sa môže valst aj v takých teplackoch. Skús babybazar, mimibazar. Inakvela bodyniek nakupujem v tescu. Sú tam balení po 7 ks. Viac aj tak babu na začiatok netreba. Na spinkanie je to parada. Stále tam kupujem. Je to pre mna cenovo veľmi výhodné. A majú tam často akcie na detské veci. Bodynka po euru a tak. Potom take veci na vonku, na návštevu a tak mu kupujem z H&M, next, C@A, aleiba keď majú zľavu. Podbradnicky, ponožky všetko Tesco. A postielku mame z ikei za 30eur. Vyspi sa v nej rovnako dobre ako v postielke za 100€.
2. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no hej, len to sú take dôvody, čo inokedy sa na tom ani nepozastavim:slight_smile: Dnes napríklad, že je von strašne teplo a ja musím trvať doma, lebo teplo mi dobre nerobí a take voloviny:slight_smile: Teraz sa na tom smejem
2. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett práve o takých maličkostiach hovorím :slight_smile:))ja som na tom tak isto :slight_smile:.....a najlepšie je,ked ma takáto maličkost rozplače a manžel sa mi smeje......potom sa začnem smiat aj ja a rozmýšlam,že prečo vlastne plačem :slight_smile: Máme doma zábavu :slight_smile:
2. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett práve čítam,že si kúpila postielku kúpila v Ikei za 30euro.Super.Ja žijem na cypre a aj ja sa chystám tu do ikei kúpit postielku,ale tu stojí 125 euro.aké svinstvo štvornásobná cena!...a normálne v obchodoch?pod 300euro som nenašla :((((((((((((
2. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujem :grinning: :grinning: :grinning:

ja som zacala mat zlty vytok,,je to v pohode?
2. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja to mám tiež,ale myslím si,že to je len únik moču....záleží od konzistecie :dizzy_face:
2. črc 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 taky husty
2. črc 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ti teda neviem povedat...v ktorom si týždni?čítala som,že okolo 6 až 10 týždna sú výtoky normálne...
2. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Pokial nezapacha, nesvrbi tak je to v poriadku. No ale na poradni to povec MUDr, preistotu. Ono sa to bude len zhoršovať s tým vytokom u väčšiny. Tvorí sa hlienova zatka, preto sa ten vytok zhoršuje. Ja som ku koncu musela nosiť intimky. Treba častejšie meniť pradlo, ja aj 3x za deň. Ja sa dosť potim, takze hneď mám aj nohavicky mokré teraz v lete. Rak aby som nedostala mikozu, minule som ju mala v tehu, tiež cez leto.
2. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no vcera som to u doki nemala,,robila mi aj vyter a vravela,ze je vsetko v pohode,,,a idem az v auguste na dalsiu kontrolu
2. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Neboj sa, vytoky si teraz normálne. Mne to doky tak vravel. Nesmie zapachat a svrbiet. To si kontroluj. Aj ja mám taký žltú vytok. Normálne sa poutieram na wc a mám ho na papieri. Taký hustejsi. Môže byt soplovity. Ale keď chceš tak mu zavolaj a uvidis čo povie. Robila si niečo z čoho by to mohlo byt? Z bazéna a tak?
2. črc 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kde,,ved trcim len doma,,z coho mi uz preskakuje :slight_smile:
2. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 No to je strašne! Daj si poslať tu zo Slovenska:slight_smile:)))) My sme dokonca teraz aj matrac kúpili do postielky za 10€, tuším v mebelixe. A 2 plaxty do postielky, napinacie, bavlnene za 4€ z ikei. Teraz sú v ikei aj v kike zľavy, treba ísť kuk.
2. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka heheheeeee. Aj ja trcim doma:slight_smile: Nejdes na návštevu? My chodievame zväčša takto o piatej von s malým, keď už nie je horúco, ale teraz žiaľ zaspal, tak pôjdeme len na krátku prechadzky.
Tak potom to je v pohode. Normálny tehu vytok:slight_smile:
2. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett keby mi to poslali naši,nedoplatili by sa,poštovné je strašne drahé......budem musiet kúpit tu,nič sa nedá robit....prekvapuje ma len to,že je to ten istý obchod IKEA a ceny sú až také rozdielne......A plaxty za 4euro?tu za 4 euro nedostaneš nič.....
2. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ha pozyvas? :grinning: :grinning: no mne uz sibe, bo nie je co robit, kedze byvame so svokrovcami,,,a na stavbu moc nechcem chodit pomahat,aby som sa nenatahovala,,tak len sa tak cez den motkam,,priatel ma od pondelka 3 tyzdne dovolenky,,no to ho ani neuvidim,bo bude cely den na stavbe,,ale slubil mi, ze aspon na 3 dni by sme mohli niekam ist,,mam vybrat miesto,,,dufam,ze pojdeme sami, nerada by som to spojila s nejakou partiou,,este sme nikde spolu takto neboli,,,len ma nenapada kam ist
2. črc 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka
@arrett baby ja strašne stresujem na pondelok-ideme na druhé sono.....neviem prečo,ale strašne sa bojím.myslíte,že keby bolo niečo v neporiadku,všimla by som si to?strašne stresujem a neviem prestat:(((((((
2. črc 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 nechcem to tu moc rozoberat,,ale urcite by si to vedela,,ja ked som bola prvy raz tehu, tak som sa v jedno rano zobudila s tym pocitom,ze uz nie som tehotna,,nechcela som to ani nahlas vyslovit,,,ale citila som,ze je po vsetkom,,doki mi to potom potvrdil,,,takze moj nazor je, ze urcite by si to citila,,zbytocne sa nestresuj moja,,hlavne sa ukludni,,bude vsetko v poriadku
2. črc 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Hmmm. Je to naozaj veľmi veľký rozdiel.. :frowning2: Ach jaj. No, nič iné ti teda neostáva. Viem, že každý chce pre svoje dieťa len to najlepšie a najkrajšie, aj ja som chcela. No postupne som prišla na to, že je to tak zbytočne. Najmä tie prvé 3 mesiace. Babo tak rýchlo rastie, že som neverila:slight_smile: Neiplati sa kupovať stylove veci, lebo babosa v tom necíti pohodlne. A pokial som ho do toho dostala, tak som bola upllne spotena a on nervózny. Teraz je to už iné. Teraz mu kupujem aj take:slight_smile: No viem, že keď sa mi narodí druhé, tak iba bodynka:slight_smile:. Cely deň aj tak iba prespi, v perinke, takze:slight_smile:
ešte baby, ak Vám môžem odporučiť, nekupujte zavinovacku. Je to taká hlúposť. Je to krásne, ale babo sa z toho v noci rozkope, a bude mu zima, vypadaval mi simonko z toho. Ja budem teraz kupovať klasickú perinku. Kde sa dá babo poriadne zasnurovat. Take, čo sme niekedy my mali. Stále sa predávajú. Môj synator bol rad, keď bol v nemocnici v tom zafacovany. Mne sa lepšie kojilo a on sa neskrabal, nebudil na to že sa bucha rukami a tak. Tot moja skúsenosť:slight_smile:
2. črc 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek