• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lebonka - to sa divim, lebo mne lekarka vravela, ze to nie je vhodne, harmancek je silny alergen a pred 6 mesiacom len po zvazeni uzitok/mozne nasledky (hlavne vysyp, sucha pokozka, svrbenie, dokonca ekzem) a feniklovy cajik je liecivo - na bolest bruska ano, vhodny, ale nie na dlhodobe uzivanie, nie ako beze "pitie" 2 mesacneho dietata.
13. kvě 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! asi blba otazka ale ake su priznaky alergie na potravu a alergie na oblecenie, prasok? moja ma take drobulinke cervene bodky na brusku a chrbate, na rukach a nohach to nema. ale prasok som nemenila a ani nic v strave som nezmenila tak neviem cim to je
13. kvě 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 vies co, mozno mas s tym harmancekom pravdu, lebo Leo doteraz vobec nechcel pit caj, nechutilo mu to, ale kedze je aj na UM aj na MM, tak som predsa len chcela, aby trosku pil, aj to nie kazdy den, ale teraz som si to dala dokopy a odkedy mu uz "zachutil", tak ma suchu pokozku, zatial nie cervenu, iba suchu...tak mu ho vysadim a uvidim, ci to zmizne, budem mu asi davat iba cistu prevarenu vodu...aj ked, ten harmancek mi odporucila pediatricka, ked som jej povedala, ze mame problemy s bruskom:(
13. kvě 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka a niesu to potnicky? :slight_smile:
13. kvě 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 mne nasa doktorka povedala, ze pit by mali deti do 6 mesiacov len ked je nad 30 stupnov. Ale od kedy sa oteplilo davam aj ja fenyklovi cajik Hipp od 1.tyzdna. Ked sme 3 hodiny vonku a slnko mu prazi na tu vanicku, podla mna musi byt smadny.
13. kvě 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 potnicky by mali zmiznut ci nie? mame to uz 2.den :confused:
13. kvě 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 - nekojene babo ma urcite pit aj tekutiny mimo UM aspon 200ml denne - proste ponukat - a podla mna uz pri 25 stupnoch dieta musi byt smädne. Len preco feniklovy caj - a nie vodu? Smädne dieta vypije aj vodu - to je aj to, na co by sa malo naucit. Kojene babo si ten dopyt ureguluje same - teda mama - jej organizmus na to automaticky reaguje, tvori sa viac predneho mliecka proti smädu.

@leonard2002 - harmancek je skor na ukludnenie - na brusko je kombinaca, rasca, aniz, fenikel, taketo odporucanie som od lekarky teda este nepocula. A o harmanceku je to zname, ze ma taketo vedlajsie ucinky na vela deti. Skus vymenit cajik ci vratit sa k vodicke, v tomto veku mas este dobru sancu, ze ti to babo bude akceptovat.
13. kvě 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 ok, urcite vynecham teraz harmancek a dam vodu a na brusko skusim nieco ine...dakujem
13. kvě 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 inak ja drobcovi striedam aj s vodickou. a ked len vymysla,tak vodicku nechce :angry: ale ked je naozaj smadny,tak aj ta mu je dobra :wink:
13. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak da sa uz teraz urcit, ci drobec bude lavak? lebo lavou lepsie chyta hrkalku aj tak nejak viac pracuje lavou rukou - no bol by po ockovi :wink:
13. kvě 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 - neda, az po troch rockoch, ja som mala malu obojrucnu az do 4 rockov :wink:

A uz fakt miznem z tohto forka, sorry za vlezenie :sweat_smile:
13. kvě 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 prosím ťa na fore ohladom bugaboo bee som videla,že píšeš že si ho objednavala z Holandska....Dosiel ti??? Ak ano si s ním spokojná???
13. kvě 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, my sme boli dnes u doktorky, ockovanie po tbc je zahojene, to som rada :slight_smile: ale caka nas dalsie ockovanie 6vakcina plus rotavirusy, tak sa bojim stvrtku... mali vase babatka horucky, ak ano, co ste im davali aby som bola pripravena.....a este sa chcem spytat, ci davate stale vigatol kvapky, lebo som sa to zabudla spytat doktorky, dakujeeem
13. kvě 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 my sme po ockovani nemali vobec ziaden problem. mne sestricka povedala, ze netreba davat ani studene obklady, ze tie dnesne vakciny uz po pichnuti nebolia. Jakubko bol uplne v poriadku. vigantol stale davame. 2 kv denne.
13. kvě 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 aj ja vigantol dava - do 1 roka
13. kvě 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 @vrabcek154 vigantol sa ma davat do 2 rokov
13. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
suchu pokozku som aj ja zaregistrovala posledne dni. Skusim nedavat harmancekovy caj.
13. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 k tebe som chcela,,k tomu otacaniu,,,ja cvicim,,ze tobi je na chrbatiku,,vezmem mu napr pravu nozku,,,prekrizim cez lavu, ale tak trochu vyssie a drzim,,on sa mi potom pretoci na brusko..ked ho mas na brusku,,skus mu zohnut rucky viac pod telicko,,aby bol akoze na laktiach,,,on ked bude mat sa cim odrazit,tak sa ti otoci
14. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dakujem za radu, urcite vyskusam

fuuu, baby, ja som mala najhorsiu noc v zivote. idem si v noci na wc a v tom pocujem, ze zacal pipat monitor dychu. letim do izby, maly spinkal tak tvrdo, ze prestal dychat, som ho trepala, nic, tak som ho vzala na ruky, otvorila oknoa vtedy sa tak silno nadychol a zacal plakat. potom este par minut strasne silno zhlboka dychal, akoby mal nejaky kyslikovy deficit. Tak som ho mala pri sebe a potom uz pokojne zaspinkal, no zobudil sa uz o piatej rano.
Na toto ma uz varovala dokina, ze taketo pokojnea spave babatka lubia v spanku prestat dychat, takze som teraz hrozne rada, ze mame ten monitor, lebo ja by som si pokojne lahla a spala az do rana :cry:
14. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to musel byt hrozny zazitok :unamused: ja monitor nemam, takze si ani nechcem predstavit, co by sa stalo, keby jakubko prestal dychat
14. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Boze, to muselo byt hrozne...:(
14. kvě 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 preboha, ja by som to riadne dlho rozdychavala, ja mam tiez monitor , a stalo sa mi ze zacal pipat, ale mala bola v poriadku, ale vyletela som hned hore :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja si idem pravdepodobne lahnut, malinka je okupkana, spinka, ja som k.o. dnes.... pracovala som do 12tej, malu opatrovala svokra,a ked som prisla so svokrom domou, take place nastali, ze som nechapala, asi sa ho zlakla :confounded: tak som ju musela cicikat 45 min az potom sa ukludnila, bach ju do kocika a hladna som behala okolo cinziaku, hlavne ze dieta bolo spokojne :slight_smile:
14. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nestane sa nic, ked jeden den nedam vigantol ?dnes som nejak pozabudla...
14. kvě 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj tak bojim, bojim :unamused: ona je taky placko, vcera sme boli u doktorky, kontrolovala pliecko po ockovani tbc, chvalabohu zahojene, a v noci taky vykrik z postielky sa jej to asi snivalo chudatku :unamused: :unamused: :unamused: tak som ju tisila
14. kvě 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 aj ja obcas zabudnem, ale nejak sa tym netrapim. su to vitaminy a niektore mamicky ich ani nedavaju.
14. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aj ja som dnes zabudla na vigantol. ste mi to tu pripomenuli,no nevadi. Ja uz ho nedavam ani v rovnaky cas, vzdy si poviem ze pri dalsom krmeni ...
14. kvě 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to muselo byť hrozné...Do kelu ja monitor nemám,lebo ma niekto odhováral,že vraj to dá falošný poplach často a tak...Ale teraz som sa zlakla....Idedm hned objednať..::Som rad,že ste o.k.... :wink: :wink: :wink:
14. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá ktorý monitor dychu je spolahlivý???
14. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby, to bolteda horor, som do rana nevedela dobre spat a cely den som bola pri malom a furt ho kontrolovala. inak cely den bol strasne uplakany, skoro nespal a ked aj zaspal, tak som ho furt stuchala, ci sa hybe. no neprajem nikomu :frowning2: :frowning2:
@domigb my mame nanny, zatial som s nim spokojna, snad bude stale sluzit tak ako ma. a radsej plany poplach, nez rano najst svoje babatko bez dychu :cry: no zatial sme plany poplach nemali, iba raz, ked bol malilinky a podarilo sa mu sklznut z tej podlozky
14. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 práve som nanny objednala....Dúfam,že čo najskor príde....Strašné... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek