• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav ano, je to http://www.babymama.sk/ - je to v mestskej hale na Klokocine. neviem,kde budes v NR byvat...
17. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 dakujem :wink:
byvanie - este nevieme. ale budem mat auto, takze by som prisla aj inde :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! pouzivate uz niektora plienky c.4? ake su velke? my mame sice len 5.5kg ale sa mi zda ze tie 3 su jej male, to maju byt az do 9kg :/
17. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zasa som dostala mrchu :angry: uz 3x pocas necelych 5 tyzdnoch co beriem tie hnusne tabletky, radsej byt znova tehu ako takto pokracovat, len co jedna mrcha skonci mam tyzden pauzu a zacne dalsia :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kockyyy :grinning: :grinning: :grinning:

nemam vas este docitane,,,ale chcem vam odporucit nieco...vcera som kupila taky valec,co nafukate a dnu su hracky,,,je to sice od pol roka,ked sa babo uci lozit,,,,som si najprv myslela,ze hlupost,a este mu to zbytocne,,,ale ked ho na to polozit,,tak sa odraza,,a krasne si nozky k tomu prisuva,,,takze odporucam....pohybovo je to skvela pomocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezkomanka my mame cca 7kg a este stale pouzivame 3ky :slight_smile:
17. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte kocky...vcera mi zachutili susene slivky a dnes som maleho musela uz 2. krat prezliekat, tak sa pokakal, ze som nielen bodynko, ale aj dupacky musela menit a utierat cely chrbat :grinning: :grinning: :grinning: takze koho babetenko ma problem sa pokakat, vrelo odporucam susene slivky :grinning: :grinning: :grinning:

Inak sme dnes boli zase na koznom, kvoli tej vysusenej pokozke na nozkach a ruckach, dostali sme kremik, tak uvidime, ako pomoze, lebo vysadenie harmancekoveho caju nepomohlo :confounded:
17. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka No my sme este len pri dvojkach:slight_smile:
17. kvě 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamicky. Nam sa tiez velmi nechcelo past baranky, ale cvicili sme kazdy den a takto nam to uz ide. A najviac sa nam chce rano, ked sa zobudime. To si vydrzi drzat hlavku aj cez 10 minut v kuse. :grinning:
17. kvě 2011 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@verunka90 Ahoj, mala je velmi zlata. Vsimla som si ,ze ma na cele hemangiom? Ci sa mi to zda? Moj ma na boku tiez. Chcem sa spytat, co ti na to hovorila doktorka?
17. kvě 2011 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka Ahoj no to není malá, ale malý :grinning: máme chlapečka Michaela. Jj, má hemangiom. Doktorka říkala, že do roka až dvou to většinou zmizí. Akorát se nesmí uškrábnout, hodně to prý krvácí. Jinak to nic není...ale jinak jsem ráda, žes to poznala, už mě unavuje odpovídat na otázky, kde si Michalek udělal bebííí :angry:
17. kvě 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 Ja som to tiez spoznala, ale to iba preto, ze aj babo mojej kamosky to ma, dovtedy som tiez nevedela, co to je...clovek, ked to nepozna, tak je zvedavy...ale mas pravdu, mna by to tiez asi otravovalo :confounded:
18. kvě 2011 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 Ahoj, tak uz mam odpoved, pridat sa mozes kedykolvek, po ukoncenom 3. mesiaci babatka, cvici sa kazdy pondelok o 11h15. My zacneme zaciatkom juna.
18. kvě 2011 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyyy, to co teraz obliekate babatkam, ked je tak neznesitelne teplo?? to kedy uz mozem dat napr. kratasy? preto sa pytam jak blba, lebo keby som ho mala obliekat podla toho, ako je teplo mne, tak je len v plienke :grinning:
18. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slavetka ahoj,my mame tiez hemangion od narodenia na zadocku, pod hlavickou a uz sa jej robi novy na lopatke, boli sme u koznej lekarky, vravela ze moze zmiznut alebo ostane, len stmavne, na hlavicku jej uz pomaly mizne, je to vraj v poriadku a este skoro nieco riesit
18. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka ja mu dam dnes teplacky a bodynko s dlhym rukavom este...ale my sme o mesiac mladsi ako vy:slight_smile:
18. kvě 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 vcera ked sme boli tak mal body s dlhym a teplacky, ale dnes ma byt este teplejsie :angry: na jednej strane nechcem aby mu bolo teplo a zase na druhej, aby sa prechladil, ked vlastne v kociku len lezi. aaaach, vecna dilema toto obliekanie
18. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka ahoj, my davame na nohy tensie dupacky, mam take bavlnene prijemne a hore body s kratkym rukavom a tenke tricenko a to mu pripadne vyzleciem, ked mu to vadi. Resp. Ked fuka vietor ne ham, ked je bezvetrie, vyzleciem. Ak mu das prijemne tenke bavlnene veci, tak by to malo byt ok, ved aj beduini su zabaleni od hlavy po paty a je im fajn, lebo oblecko nemusi len zohrievat, ale aj ochranovat od palavy. :sunglasses:
A nosim so sebou este tenku decku, ta je len tak prehodena, ale vacsinou zostane v taske a prikryjem ho plienkou alebo uterakom - osuskou.
18. kvě 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka presne obliekam ako filmuska. iba body s kr. rukavom, polodupky a popripade tenku mikinku a len do pasa ho prikryjem tenkou dekou. na hlavku dam letnu ciapocku. a aj tak sa mi spoti :slight_smile: ved vonku je teraz fakt horuco a keby som ho mala vzdy velmi obliekat, tak opalovacky nikdy nevyuzijeme :grinning:
18. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 @filmuska18 diky baby, uz som sa rozhodla :slight_smile: dam mu 3/4 nohavice, tricko s kratkym a ponozky, mikinu do tasky, keby mu bola nahodou zima, ale silne o tom pochybujem. Ved aj, byvame v tehlovej bytovke, takze mame trosku chladnejsie v byte a ma na sebe teplacky, body s kratkym, bez ponoziek a rucky a labky ma teple
18. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 my sme zatial neboli u lekara. Nasa doktorka hovorila, ze to mam len sledovat a ak by sa to nejak zmenilo, tak potom nas posle k odbornikovi, aby zistil o aky hemangiom ide. Tak dufam, ze mu zmizne. Nastastie nie je velky, asi centimetrovy. :unamused:
18. kvě 2011 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 prepac, nejak som sa sustredila na otazku a nevsimla si ,ze je chlapcek. :frowning2: Moj to ma na boku, akurat ako mu konci plienka, tak stale trpnem, nech mu tam nezaskrabnem. Ani ho nedavam nikomu prebalit, aby naaahodou. :sunglasses: :grinning: Ale dakujem za odpoved.
18. kvě 2011 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka
Nádherný chlapček.
18. kvě 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slavetka Nic se neděje, nám často i někdo kdo nás nezná říká: Jéé, to je krásná holčička! :grinning:
19. kvě 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

my ideme dnes do poradne a idú Adamka aj očkovať, tak som zvedavá ako to zvládne.
19. kvě 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. tak moja oblicka je v uplnom poriadku. len mila doktorka sa rozhodla,ze ide zistit ako je na tom ten moj uchvatny polyp. aj ked si mysli,ze je este drobny a operacia by bola zbytocna. aspon niekto sa s tym neponahla. a ostala som zaskocena,ked som sa pytala na problemy s kolenami,ma zacali po porode hrozne boliet,ci nejake vitaminy pomozu,tak mi povedala,ze paralen bude stacit.
mala nam robi velku radost,len dlho nevydrzi byt hore. nejaku hodinku az hodinku a pol. a spi len pol hodinky.
co ma ale viac trapi su sopliky. stale sa jej tvoria a to odsavam poctivo. aj odsavacku na vysavac mame,no nepouzivam kazdy den. a zas ma zapalene ocko. to mi tiez lezie na nervy. v pondelok ju dam odvazit a musim sa na to popytat.

krasne deticky ste tu popridavali a ake su sikovnucke :dizzy_face:
19. kvě 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Ahoj, aj nam sa tvoria sopliky, nie je to nejake akutne, ale ked viac placka, tak mu tiez musim odsat, ale zatial 1x za den staci...a sem tam kvapnem Libenar...ale neviem, kedy nam to zmizne :confounded:
19. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..vie mi niekto poradit?mam maleho,bude mat 4 tyzdne a za ten cas sa mi velmi naucil na cumlik a teraz mi nechce pit z prs..skusam si odsavat,ale nestiham.maly mi pije kazdu hodinu a vypije min 90..odsavacka mi nestaci odsavat a maly z prs nechce..uz rozmyslam ze ho dam na umele mliecko Aptamil..len ma mrzi ze nebude mat to moje.. ; ( neviete ci to mozem kombinovat? povedzme jednu davku aptamilu a druhu odsate mliecko?dakujem ..
19. kvě 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stuvik ja som kombinovala a nebol probem.

@leonard2002 ja som rozmyslala,ci to nebude nahodou aj tym,ze tu je mozno suchy vzduch. a co ma trapi je,ze v rodine mame vela prieduskarov,vratane mna,preto sa mi to nepaci. to ma od narodenia. stale cosi v nosteku. kupila som kvapky,tak uvidim,ci zaberu.
19. kvě 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stuvik ja tiez kombinujem, ked mi moje nestaci, ale tak max.1x za den, inak vecer davam iba z flase. My mame to stastie, ze moj pije aj z ceciek aj z flase...
19. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek