• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Cítam,že sa bavíte o soplíkoch..Aj naša ich má hodne...Takže odsavam s vysávačom už iba raz denne..Minule bola chorá mala v nošteku hemofyla a tak brala aj antibiotika a odsávali sme aj 5 krát na den...Ona bude asi po mne taká zasoplená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Obliekanie večná dilema....Ked este teraz v 30 stupnových horučkach nemože byť napríklad len v šatkách tak potom kedy.???? Fakt sa v tom nevyznám... :confounded: :confounded: :confounded:
19. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja som dnes dala kratke body uz a rucky mal horuce...a cez vikend sa chystam kupit nejake letne 3/4-ove nohavice a kratasky, lebo uz nam zase nabehli potnicky po celom tele :confounded:
19. kvě 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb Ahojky, a proč by nemohla mít jen šatky? my dneska měli tričko s krátkým, kraťase s laclem, ponožky a byl chudáček i tak trochu zpocený, ale je fakt, že kraťasy měl takové teplejší...Byly jsme venku s kamarádkou, která má o měsíc mladšího chlapečka a ten měl jen letní overálek (kr. rukáv i nohavice) a byl spokojený :slight_smile:
19. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
stuvik -moja pije tiez z flase a niekedy kojim. vecer davam z flase moje mlieko co odsajem po kojeni a este dorabam UM a vypije vsetko.aj caj ma z flase. Ja som dlho pouzivala klobuciky na kojenie, tak to mala podobne ako flasu. Ak sa babo nechce prisat, mozes skusit cez tie nastavce
19. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka Ahoj, aj my sme to mali, neskúmaj z čoho to je lebo často na to nepríde ani lekárka. Mne povedali že deti to proste majú. Vyskúšala som všeličo, zabral na chvílu Holtov krém, ale vrátilo sa to a pokožku mala ako hroch takú suchú, nepomohol ani olej nič. Nakoniec som musela pristúpiť k hormonálnej masti - Locoid, čo bola posledná možnosť, ale inak to už nešlo a do kúpela som dávala Balnea Hermal, je to také olejové, ale pomohlo snáď. Nenechaj to tak lebo alergie prechádzajú do ekzému a toho sa ťažko zbavuje.
19. kvě 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer @jezkomanka nam na to dala lekarka nejaku masticku, co mi urobili v lekarni, zatial natierame 3. den a uz to nie je take suche, ale pre zmenu mame uz potnicky :confounded:

Baby, aj vase babatka maju v tych zahyboch na nohach taku scervenalu pokozku? co na to davate?
20. kvě 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer
@leonard2002 my mame tiez podobne problemy so suchou pokozkou. :confounded:
20. kvě 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 vyskusaj puder na zahyby. je to super :wink:
20. kvě 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my inak niekedy kupeme v dubovej kore a niekedy kupeme v nechtikovej prisade do kupela od weledy. celkovo ta weleda je super kozmetika pre citlive deti
20. kvě 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 kozmetiku tej znacky kupim normalne v drogerke, ci len v lekarni maju?
20. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka maju ju v dm a v lekarnach. najdi si stranku weledy a tam su lekarne, ktore tuto kozmetiku maju. u nas neni ani dm ani v lekarnach nemaju, ja som objednavala z netu. zatal mam prisadu do kupela, krem na zapareniny a pletovy krem a idem si kupit aj mydlo a nieco na telo, nejaky olej alebo tak
20. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 mne na to kázala doktorka dať imazol a pred tým to vyčistiť liehom... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002
@verunka90 ja by som ju tak kludne obliekla....že na hoľáka...Len ked nás uvidí moja mama....To bude prúser :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak krátke tričko dám,ale na kraťasky sa este necítim...Moja je dosť zimomrivá po mne....Ked má rúčky stale studené tak je jej asi zima,čo???či podla rúk sa netreba orientovať???Už sa teším až vyvetráme minisuknu a letné šaty :wink: :wink: :wink:
20. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb doktorka vravela, ze treba pozerat teplotu na zahlavi, taketo deti maju casto studene ruky a nohy, lebo ich maju este malo prekrvene
20. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ok, dik, vyskusame imazol; ja som dnes dala malemu overal s kratkymi rukavikmi aj kratasmi a boli sme rano von od 9.10 a rucky mal cely cas teple...ale ja ho mam este vo vanicke a aj ten kryt este pouzivam, neviem, v com kocikujes ty.
@bambulka0406 v dubovej kore kupes kvoli tej suchej pokozke?
20. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, chcem vyskusat dat malemu nieco ine ako Nutrilon a Nutrilon comfort. S cim mate dobre skusenosti? Lekarnicka mi hovorila, ze z Beby zvykne byt tvrdsia stolica. Pouziva niektora z vas Sunar Nutri defense alebo France lait?
20. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som pouzila asi 2 krabice France lait, bolo to uplne v pohode, podobne ako Nutrilon, len mne sa zdal nejaky mastnejsi, nam vyhovoval N. comfort a doktorka nam povedala, ze od 3.mesiacov uz mame pouzivat obycajny Nutrilon, Sunar pouziva kamaratka od zaciatku, lebo ona kvoli stresom s expriatelom prisla o mliecko
20. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nemate niektora link na senovku grecku, chcela by som sa este raz pokusit o mliecko, tak posledna nadej je ta bylinka :confounded:
20. kvě 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ano kvoli suchej pokozke, je to vseobecne liecive a protizapalove
20. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 precitaj si, ja som objednavala na tom tel. cisle pomocou sms http://sites.google.com/site/dojceniemamila/ako-zvysit-tvorbu-mli
20. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ahoj ahoj. Tak som konečne tu. No nestíhačka čo vám poviem. :wink: :wink: :wink: . Dnes sme boli na poradni mala má konečne 5450gr a 64cm.huráááá. ja viem že tu niektoré lámete rekordy váhove ale my sa taaaaak tešime.
20. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrabcek154 moja aky máš problém. nemáš vôbec mliečko???, skus laktačne čaje mne nenormálne pomohli, potom jablk.džus, vtačie mlieko aj ja som mala hroznu krizu a je fuč
20. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denne73 co ste doteraz nepriberali, ze sa tak tesis?
20. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no priberali ale pomaličky . pomaly. Nelka bola taka špagetka dlhá:slight_smile: už je to fajn. Veď nakoniec ked je po mne tak je to ok
20. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nazdar baby, no ja dnes v takom strese. musim pisat doktorandsku pracu, ktorá už mala byt davno odovzdana, potom, ze staci, ked ju odovzdam dnes, no to bude taky prepadak. navyse Jurko sa dnes rozhodol, ze bude to najurevanejsie babatko pod slnkom. tak mi ho zobrala kamoska von a ja som zatial dopisala, co som potrebovala, no je to o nicom. Slabota, no uz si nepomozem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mozno aj Jurko citi, ze som jak tiger v klietke a ma nervy zo mna. Kamoska ho vzala na ruky a bol tichucko. Pradlo mam v pracke uz od rana afurt ho nemam vyvesene. Kaslem na to, sak robota neni zajac, neutece
20. kvě 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@denne73 no niekto rastie do vysky a niekto do sirky :grinning:
20. kvě 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 a vy ako s lenivou hlavickou? uz lepsie, ci stale strajkuje?
20. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja tiez ju mám este vo vaničke a este satle dávam kryt...no isli sme dnes s dlhým rukávom,ale som totak olutovala :confounded: :confounded: :confounded: mala bola prepotená neskutočne..... :angry: :angry: :angry:
20. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 moja má este len 5330GR...ale doktorka,že v pohode moja je síce maličká ale zato sa mi zagulatieva.... :wink: :wink: :wink:
20. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no tak moja bola od porodnice taka šikovnica a od začiatku krasne dvihala hlavku...a teraz ked ju dám na brusko tak place...Mám zlost lebo v utorok sa ideme fotiť ajake to budu fotky??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no neviem možno sa este rozbehne....
A dievčata vy dvihae babtka za ručky k sebe do sedu???
20. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek