• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@domigb ano ja ju takto dviham .A pekne ma mala 5330 na 3m super
20. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 toto dôverne poznám ja dokončujem letný semester na špecke mgr a nespim kôli diplomke ktoru už musim začať písať
20. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 v juni su obhajoby a ja som este ani neskrtla, iba tuto minimovku som dokoncila, no som z toho mešuge :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@domigb ja tak maleho dviham, nam to kazala pediatricka, no nema si sadnut, ma iba visiet a hlavku si ma pritiahnut k hrudniku. to uz zvladame, no este sa nechce pretocit :unamused:
20. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte my sme boli tento tyzden na ockovani a maly mal z neho 2 dni teplotu, ale uz je to ok :dizzy_face: Ale mame uz 6940 g :grinning:

@marhulka13 pytala som sa nasej doktorke na pretacanie, lebo my sa tiez este vobec nepretacame a povedala mi, ze este mame cas, ze az okolo 4 a 4,5 mesiaca sa zvycajne deti zacnu pretacat :wink:

20. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ste uz niekto v sportaku? Lebo nam uz bude vanicka za chvilku mala :sweat_smile:
20. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 -náš Adamko našťastie po očkovaní nemá žiadnu reakciu a jeho aktuálna váha je 7145 gramov. Nám už tiež bude vanička raz dva malá, ale v šporťáku sme ho ešte nemali.
20. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca fiha to Adamko je tiez riadny valibuk :slight_smile: ani my sme este v sportaku neboli, ale davam tomu tak maximalne mesiac a budeme musiet :sweat_smile:
20. kvě 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ozaj ako plavanie? ja som to teraz nestihla, mam totiz zapaleny prst, tak nemozem chodit... a inak sportak u nas zatial nie je potrebny, este sa tam pohodlne zmesti :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 no cakam na sms ze kedy zaciname. Oni robia najskor taku preduvodnu hodinu kde vsetko povysvetluju a tam sa porozhadzuju deti do skupin. Ale kedze my to uz vsetko pozname tak nam iba napisu kedy zaciname. Zatial sa neozvali, ale asi sa ozvem ja, lebo jun uz je tu zachvilocku :slight_smile:
skoda ze nepojdete aj vy :frowning2:
20. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my este nie sme v sportiaku, no my mame kocik s veeelkou vanickou a da sa este zvacsit, takze sa tam v pohode zmesti. no, polske kociky su v tomto v pohode :grinning: vanicka je az do 12 mesiacov veku dietata

teda, tie vase deticky su ale tazke a asi aj dlhe :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no skusame kazdy den, ale strajkuje, tak ho tak necham chvilu, ale netrapim ho...hlavicku drzi pekne, ked ho mam na rukach, tak nestresujem...proste sa mu na brusku nepaci...to asi preto, ze ho ma uz poriadne velke :grinning: :grinning: :grinning: kamoskinmu chlapcekovi sa zapacilo na brusku az na 4. mesiac a hovorila, ze bol uplne v poriadku, tak mu tiez necham cas...ved on na to pride, ze to je fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my sme dnes boli na uvitani deticiek na MÚ. bolo to celkom pekne :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ani moja sa nepretočí este...Takže si nemá sadnuť????????????Jooj a ja som ju už asi dva krát dala ako do sedu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. kvě 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja este do sportaku nedávam...este kým nesedí s oporou tak ju nedám....Ale chcem kúpiť quinny zapp xtra,lebo moj kočík je velmi ťažký a ten sa dá dať aj do lahu... :wink: :wink: :wink: :wink:
21. kvě 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moja je napríklad malinká ale vo vaničke je už len tak-tak je uzka aj krátka...A to sa mi robí z vaničky športak tak neviem jak sa mi tam malá zmestí... :confounded: :confounded: :confounded:
21. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a aky mate kocik? Jakubko je dlhan,ale nie je moc pevny a tiez mu uz je vanicka mala,tak chceme kupit novy kocik s velkou vanickou, kde by mohol byt aspon do 8 mesiacov. lebo ja ho este do sportaku nechcem dat.
21. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som si tak uvedomila ako strasne lubim svoje dieta najviac na svete. nieže by som doteraz ju nemala rada, ale teraz ked sa na mna usmeje tak by som ju furt boškavala a stiskala, kuriatko moje. A rozhodla som sa ze pkvodny plan ist rychlo do prace a nechat ju svokre rusim. ved mozno je jedine dieta a ja najlepsie viem co chce, kym nepovie aspon zopar slov,nikomu ju nedam a tiez chcem byt ta, co ju bude ucit chodit, rozpravat... I ked mam dobru robotu, ta neujde, ale dieta rastie ...
21. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@zebra41 my mae len nestor resande, tam sa da zvolit, ci bude vo vanicke, alebo sa vanicka vytiahne a da sa tam taky nastavec a tym sa predlzi kocik. ked chces sportiak, tak jednoducho ten nastavec vytiahnes, nastoknes madlo a je to. nas sa teraz velmi zacal tahat do dlzky, no v pohode sa este zmesti do vanicky, bez nej je v tom kociku este strateny :slight_smile: nevyhodou pre vacsinu je, ze nema otocne kolieska, no mne to zas lepsie vyhovovalo. a hlavne cena bola super, 220€ aj s autosedackou a ma len 13 kg :grinning: :grinning: :grinning: myslela som, ze sa bude nicit rychlejsie, no zatial drzia uz sme s nim vyslapali aj zobor :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002
@domigb ani ja uz nestresujem, dlabem na to, to aj tak nikomu nepomoze. Jurko sa zacal dvihat na lakte doslova z jedneho dna na druhy a teraz by bol stale iba na brusku. tri tyzdne dozadu este blačal jak o zivot. Ná šak on chce svoj cas, tak ani aj ho uz netrapim nicim a je znovu moje spokojnucke chlapčátko :slight_smile:
Domi, aj ja ho inak davam do sedu, nie casto, no strasne sa mu tak paci, aj ked ho mam na kolenach, sam as uz vytiahne do sedu a je spokojny. Dnes som ho mala na kolenach a tak sa odrazu svihol do predklonu, ze skoncil tvarou v mojej omacke :grinning: :grinning: chudacik, on place a ja som sa skoro poontoto od smiechu :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leonard2002 dakujem za radu ; ) uz sme spokojnejsi..davam mu 2 krat za den Aptamil a v noci sa mi normalne prisal,tak dufam ze budeme ok .. este raz dakujem
21. kvě 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 @domigb nasa si zvykla sediet. ona ked ostane lezat,tak je hrozne nespokojna. takze ju mam neustale na kolenach alebo potom na rukach. velmi rada sa obzera okolo seba :slight_smile:
22. kvě 2011 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb Podle rucicek nee, podle nosanku je to nejlepsi.
22. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. presne dnes jsou nam tri mesice a malicky se poprve pretocil z briska na zadicka a zpatky, sikulka nas malicky :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte vsetky, tak my mame dnes namierene znova na kozne :cry: :cry: :cry: A mam nervy, lebo som krpcovi kupila cez vikend take dve vecicky na leto v jednom obchode a dnes som zistila, ze mu ich neprevleciem cez hlavu :angry: :angry: :angry:
23. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 s cim idete zas na kozne? :frowning2: my mame zas na hrudi nieco, v stredu ideme na kontrolu, tak to budeme tiez musiet poriesit dako :frowning2:
23. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@bambulka0406 aj my mame nieco take na hrudi, daj mi, prosim ta vediet co ti na to povedali, je to taky ruzovy suchy fliacik, najprv som si myslela, ze sa poskriabal, ale nemizne mu to, ja mu to natieram kremom Excipial, nasa doktorka ma dovolenku :confounded:
@leonard2002 drzim palce nech to nic nie je a tie veci ti urcite vymenia :wink:
23. kvě 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca my mame take fliaciky ruzove na lytku na jednej aj na druhej nozke, tiez to natieram excipialom, ale vobec to nepomaha, takze tiez sa chystame na kozne :unamused:
23. kvě 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka my mame len jeden asi centimetrovy na hrudi, pri prsicku, tak, prosim ta aj ty napis co ti na to dali a hlavne ci to zabralo, inak ani nam excipial nezabera :unamused:
23. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka @natalca @bambulka0406 no caute kozne spolubojivnicky:slight_smile: tak Leusko to mal na celom brusku, ja uz stres, ze ekzem, ze co som zase pojedla, ale je to "neviem aka dermatitida" - vraj porucha mazovych zliaz alebo nieco take a natieram to takou namiesanou mastickou, co mi dala este v aprili na to, co mal na tvaricke...bol cerveny ako rak z tych vyrazticiek, chudacik moj, ale lekarka povedala, ze je to tou zmenou pocasia a oteplenim, ze urcite nie ekzem...tak sa vytesujem :grinning: teraz som ho natrela prvy krat, tak potom napisem, ci pomohlo...
23. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nie nahodou seboroicka dermatitida?
23. kvě 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek