• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 som rada, ze to neni ekzem, ja mam tiez z ekzemu strach. nam povedala na to, co sme mali predtym na tvaricke, ze je to ta seborea, krasne nam zabral holtov krem. s tymto som jej volala pred tyzdnom aj pol, ze ma cervene flaky po tele a ze su suche. povedala ze je to z tepla, ze ho nemam velmi obliekat, aby sa nespotil a natierat mastou na ritku. keby to neprechadzalo, tak mame prist. ze da nieco silnejsie. krem zabral, ale nezmizlo to uplne.... to prechadzalo, tak som s nim nesla. teraz to ma zas horsie. asi z tepla... uz vydrzime do stredy ked mame poradnu. som mu to vecer jemne prepudrovala, sa mi to zda lepsie... ale bude nam musiet doktorka isto nieco dat na to
23. kvě 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jasne, dam ti vediet :wink:
23. kvě 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aj my to mame vzadu na lytkach a na hrudniku , nam sa to objavilo po kupani 3dni dozadu
@lebonka
23. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 No ja sa spolieham na to, ze vdaka tomu kremu nam tie fliaciky na tvaricke zmizli z vecera do rana, tak snad to zaberie aj teraz... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 hehe...netusim aka dermatitida:slight_smile:
23. kvě 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 daj potom vediet ako :wink: clovek sa stale musi pre nieco bat o tieto nase deticky :frowning2:
23. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 veru veru...ved cely vikend som rozmyslala, co som pojedla a ze jaka som ja nezodpovedna matka, ked si nedavam pozor na to, co jem :grinning: :grinning: :grinning: ale kedze to nema z mojho mliecka, tak som si hned na obed dala do salatu paradajku:slight_smile:
23. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kolko vam asi drobci prespia cez den? myslim tie mladsie ako sme my, ta nasa vydrzi hodinku, hodku aj pol hore a uz je nervozna a zaspava. vecer samozrejme vydrzi dlhsie max bola hore 4 hodky, noci prespi cele ak nie je chora.

a inak zacala mi pozerat 'do blba', aj dnes pri kojeni sa odtiahla, zamerala sa na moj cierny rukav a nehybne s otvorenou pusou sa pozerala, ani nezmurkla. az kym som to nevydrzala a nevyrusila ju s prsnikom a pokracovala v papani dalej. dufam ze je to normalne :confounded:
23. kvě 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka no my sme na tom so spanim rovnako, doobedu kolecko: 1.5 hodiny hore a hodinu spanok, potom cez obed spi vacsinou 2-3 hodinky vkuse a az do vecera to iste kolecko ako doobedu, ale nie vzdy spi hodinku, niekedy iba pol hodinku...v noci spinka vkuse cca medzi 20h00-04h30...a do blba zvykne pozerat aj Leusko:slight_smile: aj ked mu pred ocami zamavam rukou, cumi si na ten svoj jeden bod a mna ma v trubke:slight_smile:
23. kvě 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, nezda sa vam, ze v tomto teple sa vam tvori menej mlieka? ja viem, ze treba vela pit, aj sa snazim, ale aj tak sa mi zda, ze sa mi tvori nejak menej ako predtym :unamused:
23. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka to, ze sa len dakde zapozerala, je normalne..nie je normalne, ked dieta lezi na chrbte, vytaca sa do boku a pozera do blba za svoju hlavu (jeden z priznakov epilepsie) my sme si presne toto mali vsimat na nasom malom, lebo sa narodil pomocou vakuoveho zvona a tam hrozi poskodenie mozgu..nastastie nic take nepozorujeme, po dovrseni 4 mesiaca ideme na kontrolu k neurologovi, tak dufam ze bude vsetko ok
23. kvě 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam asi rovnako stare babo a tiez po hodinke bdenia uz zacne zyvat. Akurat vecer vzdrzi cez 2hod. A mozno sa zda ze menej mliecka, ja si myslim ze cez horucavi tolko dieta nezje, a mlieko sa tomu prisposobuje a mozno sa tvori viac predneho mlieka od smadu
23. kvě 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002
@lebonka dakujem, ukludnili ste ma. nastastie take vykrucovanie som nespozorovala. aj my sme mali komplikovany porod, bola skrizena a nesla von ani z vakuom, nakoniec ju vytiahli s kliestami :( na nieco taketo ma vobec neupozornili, iba mi vraveli ze moze mat deformovanu hlavicku od kliestov, co jej nastastie do tyzdna zmizlo. dufam ze vy ste v poriadku
@leonard2002 no u nas je 10stupnov a vichrica :grinning: :grinning: :grinning: menej mliecka som nezaznamenala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezkomanka uf! :frowning2: mal natiahnutu hlavicku jak martanko, ale tiez tak do tyzdna sa mu to upravilo
23. kvě 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka my sme sice starsi no narodeny skor. Jakubko tiez vydrzi hore tak hodku, hodku a pol a potom zacne mrnkat. tak ho ulozim spinkat a spinka asi 30 az 45 min. doteraz poobede spinkal v kociku aj 3 hodiny, no v tychto teplach aj tam da len pol hodinku...takze mame takyto kolotoc cely den. vecer vydrzi dlhsie no uz pred spanim je dost uplakany,tak sme posunuli vecierku na a zaspava pred 19 - no rano je uz o 6 hore...no vyspinkany. lebo tie vecere sa uz nedali vydrzat...
a tiez sa obcas zapozera do blba a sem tam sa tam aj usmeje :wink:
23. kvě 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka fuha..no ja mam pocit, ze teda sa vykruca do boku a pozera do blba...a ja som si myslela,ze sa len zapozeral...tak to este odpozorujem :unamused:
23. kvě 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam asi rovnako stare babo a tiez po hodinke bdenia uz zacne zyvat. Akurat vecer vzdrzi cez 2hod. A mozno sa zda ze menej mliecka, ja si myslim ze cez horucavi tolko dieta nezje, a mlieko sa tomu prisposobuje a mozno sa tvori viac predneho mlieka od smadu
23. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka podla toho co som citala je normalne, ze babatka su unavene po 1,5-2 hodinach bdenia, niektore aj skor. Som nadabila na stranku kde je popisany denny rytmus babatka (www.koliska.eu) a u nas to celkom plati. Doteraz to nebolo este sice ustalene, ale ako sa skoncil ten treti spurtovy mesiac, tak zrazu zacal pekne spavat cez obed (klop klop), v noci potiahne od cca 21-22 do cca 4, naje sa a este do 6-7 pospi. A dopoludnajsi a podvecerny spanok raz ano a raz nie, ale netlacim ho.
24. kvě 2011 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vcera sme mali 4 mesiace a zacali sme sa plazit :slight_smile: takze to bol prelomovy tyzden - lebo konecne zacal Jakubko aj dzavotat a rozpravat zvieratkam :slight_smile:))
inak vcera mi prisla Manduca - ja som nadsena, Jakubko menej...ale tak dufam,ze si zvykne. budem skusat. mozno len vcera nemal svoj den :unamused:
24. kvě 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte dievcence

nemam vas docitane,lebo som tu od piatku poriadne nebola,,Tobino ma potnicky,,a to ho obliekam len body s kratkym,,a teplacky,,ani vonku deku nema,,,dnu je len v kratkom body,,nozicky hole,,,poti sa strasne,,,,

co sa tyka mliecka,,hmmm,,tak ja nakupila senovku,,uz posledna moznost,,a nic,,dva krat denne odsajem po 60ml...ale tak som vdacna aj za to...aspon jednu davku ma materske

dnes ideme na tie nozicky na kontrolu,som zvedava,co povie doki, bo uz davno nebalim nasiroko,jemu to hroze prekazalo,,,aj v perinke bol len mesiac,,proste nie a nie

co maju vase deticky oblecene dnu? v com vam spavaju??

davate im cez den aj cajik? ja mu davam feniklovy, vypije aj 200ml za cely den,,smadny je stale
24. kvě 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som chcela,,v lidli maju tie hracie sliepocky a ovecky,,tak som kupila tobimu obe,,,a strasne sa na tom bavi a smeje,,odporucam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to mozes byt rada ze ti pije cajik,nas nechce :frowning2: , ziadny, ked zisti ze to nieje mlieko prestane pit a to zisti dost skoro. uz neviem co kupit aby mu chutilo a vypil aspon nieco, ved musi byt smadny v takom teple :unamused:
nas ma oblecene doma len tricko s kratkym rukavom a ponozky
24. kvě 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 a obycajnu dojcenecku vodu si mu neskusala dat?
24. kvě 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 tobimu zasa nechuti z flase voda,,,tak tu mu davam lyzickou,,to uz nema sancu vyplut,,,cajik ked je este taky studensi,tak celkom z chuti vypije...jemu zasa v tomto teple nechuti pit teple mliecko,,radsej by pil cajik
24. kvě 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 skusala, ale nic, este sa zacne tak sknurit, ze fuuuuj to co je??

@mafynka skusim teda s lyzickou aspon nieco nech vypije
24. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 neboj sa Jakubko si zvykne a nebude chciet ist von z nej :grinning: my mame sice liliputi nosic ale je to parada! som rada ze som to kupila, inak by mi odisiel chrbat :sweat_smile:

my nepijeme nic ine ako mliecko, raz som skusala vodicku lyzickou ale to vypluva, u nas ale nie su horucavy, tak sa moc neobavam, ze by jej nestacilo
24. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka @natalca @bambulka0406 Ahojte, tak hlasim, ze masticka zabera, koza uz nie je skoro vobec cervena a tie vyrazky ustupuju... :slight_smile: a funguje to aj na zahyby na nozickach :slight_smile:

@zebra41 jeeeeeej, to vazne sa uz rozprava so zvieratkami? to je ake super:slight_smile:
@mafynka my sme cez den iba v body s kratkym rukavom a v ponozkach, ked ideme von, tak mu davam kratke teplacky tenke, a spinka klasicky v dupackach s dlhym rukavom aj nohavicami, ale prikryvam ho len tak akoze s paplonikom
@silvia0111 my tiez nedavame cajik, niekedy mu skusam dat vodu, ale nie vzdy chce, tak mu dam na chvilu cecku, ale vodu do nho netlacim nasilu
24. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj. Mozno mas len laktacnu krizu. Ka som tiez asi v tom obdobi mala menej mlieka. Treba casto prikladat a ono by sa to malo zasa upravit. :wink:
24. kvě 2011 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 a ty iba kojis? Lebo ak ano, tak mliecko je aj od smadu a do pol roka babatku nic ine netreba.
24. kvě 2011 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek