• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavetka nie, praveze nekojim :frowning2:
24. kvě 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
co sa moze stat ak babo spinkava na tenkej poduske? lebo do 1roka nema mat podusku, ale ked spi v noci pomnou tak ju mam na poduske.
24. kvě 2011 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@marry26 Vies co, ja ked ho niekedy davam na vankus, tak ho polozim celeho na vankus, to znamena, ze nema iba hlavicku na vankusi, ale cele telo a tak mu to podla mna nemoze uskodit...on tam sice nespi, iba ho tam sem-tam cez den polozim na par minut...
24. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
a este ma zaujima s akymi detmi sa chodi do materskeho centra. A co sa tam vlastne robi pokial prave nie je nejake cvicenie alebo nieco... To sa tam deti hraju a mamicky kavickuju? si to neviem predstavit, no kedze nezijem vo svojom rodnom meste a nemam s kym kocikovat tak by som chcela pozriet do MC
24. kvě 2011 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my uz doma z noziciek,,vraj je vsetko ok,na kontrolu uz nemusime ist,,nemusime ani nasiroko balit,,ale este nema celkom vyvinute jadierka,,co to znamena?
24. kvě 2011 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezkomanka veru dufam,ze si zvykne :slight_smile:) chystame sa o mesiac do Tatier a bude musiet ostat sediet na chate ak nebude chciet byt v Manduce - uz som sa mu tym vyhrazala :slight_smile:
24. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 veru uz im rozprava - hlavne kolotocu nad postielkou :slight_smile: je to fakt zlatucke. minuly pondelok sme boli v rizikovke a pytala som sa na nejake veci kedy ich asi zacne robit a za ten tyzden vsetko dobehol :slight_smile:
24. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
vidim,ze sa tu bavite v com babatka spinkaju...nas Jakubko bez spacieho vaku nezaspi - takze mu mamina musi usit na leto taky akoze spaci vak,aby mal pocit,ze je v niecom a nebolo to moc teple. ja sa ho bojim prikryt dekou alebo paplonikom - on totiz v noci beha a tou dekou sa zahadzuje az skonci uplne pod nou. proste potrebuje v niecom byt - asi dobieha co zameskal v maternici ked sa uz ponahlal :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ani Jakubko este nema vyvinute jadierka - tak nam doktor povedal,ze mame teda este prist o 3 mesiace. my nebalime nasiroko vobec. ani som nebalila ked sa narodil
24. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 ja som balila,,asi dva mesiace,,ale potom uz nie,,neznasal to,,my uz davame 3ky,,to kde,,to by mal nozky uz moc nasiroko,,ja daval na noc overal,,aj spaci vak mam,,ale on sa do neho vie tak uzasne strcit,ze je tam chuda schuleny,,,a davam mu este deku,,ale neprekladam ju,,ma uz len jednu vrstvu
24. kvě 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.
dávno som tu nebola,skôr vás sledujem na fb,len nestíham reagovať.Prečítala som len 2strany dozadu,tak reagujem len na to,čo som si zapamäťala.
Náš Miško tiež moc neobľubuje čajík,ale aspoň tých 60ml za deň s menším prehováraním vypije.
Cez deň má doma a vlastne aj vonku len opaľovačky s holými rukami aj nožičkami a na nohách ponožtičky,v kočíku je prikrytý len bavlnenou plienkou,aby naňho nesvietilo priame slnko.V noci spí v tenuškom overalíku na poduške na kojenie a prikrytý tenkou dekou,ale aj tú väčšinou odkope.

Miško tiež pozeráva do blba.ale väčšinou niekde za seba a škerí sa pri tom.stále sa čudujeme,čo tam vidí.ale hovorí sa,že bábätká vidia anjelikov a ja tomu celkom verím.

Ako sa tu inak mávate?dúfam,že nie je nikto chorý,ak áno,prajeme skoré uzdravenie.My teraz trávime väčšinu dňa vonku,lebo Mišenko mi hrozne málo cez deň spáva.Väčšinou spí doobeda 2-3 hodinky a potom do večera len také 15minútovky,niekedy ani to nie,niekedy spí za celý deň tak 2hodiny.dneska sa ráno zobudil o pol8 a zaspal až poobede o pol3 :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
bry vecer, no baby, ja vam mam den. okrem toho, ze si otravim svagra, tak maly neskutocne plakal, proste taky krcovy plac a nie a nie prestat.Teplota mu vyskocila a tak volam dokine, vysetri ho a ze je dehydrovany. ze mal by vypit aspon 2-3 flasky vodicky za den. No horor, jemu nechuti nic pit, tak to donho pcham uz striekackou, no vecer uz zacal trochu pit, no caj mu nechuti ani trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes je blbec den
24. kvě 2011 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 chúďatko malinké.tak mu daj len čistú dojčenskú vodu.nášmu sa tiež do toho pitia moc nechce,tak mu to dávam po glgoch,ale včera sme boli v tom najväčšom úpäku vonku a tiež nariekal o dušu :frowning2:
25. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute baby, ja mam dnes naladu pod psa, paradoxne kvoli mojmu psovi...kedze on sa boji burky ako cert kriza, a dnes v noci bola burka, tak som sa nic nevyspala :angry: :angry: :angry: Esteze Leo je dnes v pohode a vstal az o 6hod, co inokedy je hore medzi 04-05hod...ideme o chvilu na poradnu, tak uvidim, co mi povie lekarka na to, ze nechce byt na brusku a to ockovanie po TBC este tiez nie je podla mna uplne zahojene... :confounded: :confounded: :confounded: A k tomu vsetkemu sa tu este cez mail hadam so svojim ex...no proste, krasny den pred nami :confounded: :confounded: :confounded:
25. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 vies co by som mozno skusila, ked nechce pit vodicku? Daj mu do tych 120ml, alebo neviem kolko Ti pije na jednu davku, iba pol lyzizky UM...mozno ho tym oklames:slight_smile:
25. kvě 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 coooooooooooo???dve tri flasky vodicky???No do paroma!!!MOja mi vypija vcera sotva 60 ml...Jedna flasa sa kolko myslí???Asi 100 ML???
Inac kocky mojej malej tak neskutočne chrčí v nošteku...ale odsavam ju na vysavač a trolilinku jej iba vychádza a hned zasa chrí...teraz neviem či to aj ostatne detičky tak,ale pochybujem....V noci nemožme spinkať ani ona ani ja čo tak chudatko chrape...ja myslím,že este može mať nepreliečeneho toho hemofyla,,tak jej mama vzala rano vyter...Doktorka mi kazal este par dni pockat,či to neprejde....Len mi nejde do hlavy odkial to može isť,lebo noštek je v podstate čisty...Aspon jedna dobra sprava,že sme sa včera fotili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hlavnej hviezde sa to páčilo... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 cau aj moja tak nespí aj celý den tiez dva krat po pol hodine....A v noci spinkala od zaciatku krasne aj 8 hodín,ale teraz asi kvoly nošteku sa budí zo tri krát.. :unamused: :unamused: :unamused:
25. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ja som hovorila,ze my mame podobne deticky :slight_smile: nas sa tiez zvykne budit medzi 4-5 - len ho vzdy este u seba v posteli presviedcam,ze este nie je den a maminka si este musi pospinkat,tak vyzdri skoro do 6 a vykrikuje iba trosku. no a dnes vstal o 6 :slight_smile:
ja mam tiez den blbec - som chora, je mi strasne zle. boli ma hrdlo, hlava, vsetko. mam nadchu. nastastie nie teplotu. dufam,ze to maly nechyti. mm slubil,ze pride o 13 z prace a zoberie ho von nech mozem lezat cele popoludnie. dufam,ze to prejde :unamused:
25. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 Jakubko je posledny tyzden 1 az 1.5 hodiny hore a potom 30 minut spanok...takze niekedy da aj 6 polhodiniek cez den....predtym spaval krajsie a cez obed v kociku dal taky dlhsi spanok. no teraz chce ist po pol hodine z kocika von a obzerat sa. takze ked sa blizi koniec pol hodinky rychlo hladam nejaky tien
25. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ani Jakubko moc nechcel. teraz pije vodicku a veeelmi mu chuti cajik Alnatura z DM bylinny. no ale urcite nie 2-3 flase denne. to tak 50ml a toho cajika mozno 100ml. no ja mu viac davam vodicku, cajik vynimocne.
25. kvě 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb @janette4 Baby a ked sa smiem opytat, to co robite s detickami, ked su skoro cely den hore? Ja sa pytam ako blba, ale len preto, ze oni este nie su take velke, aby sa vedeli dlho zahrat sami, nie? To len aby som vedela, ked to moje zlatko tiez zacne strajkovat so spankom :slight_smile: Ako, ja viem, ze im treba spievat a take podobne veci, ale to sa neda robit vkuse cely den...ci? :grinning:
25. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb @janette4 a to detickam tak malo spanku staci? nie su nervoznejsie?
25. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no, nas niekedy cely tyzden nevypil ani glga vodicky ci cajiku, proste som ho nenutila. teraz mu uz davam castejsie a hlavne pred jedlom. sa tesi, ze ide jest, tak zacne pit a ked zisti, ze to nie je jedlo, potom nechce, no aspon nieco takto donho dostanem.
zacali sme pouzivat ten Nutriton, takze z toho sa nenapije, iba zasyti, no uz strasne mu byvalo zle a vkuse grcla, aj ked bol vyvyseny. takze ak sa dav materske mlieko alebo nezahustene UM, tak nemusi tolko vypit.
25. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ja mu striedam miesta, kde je a zrovna som mu dala do ruky Linu a uz sa s nou bavi asi polhodku.. suchoce to a odraza sa v tom. potom sa s nim ja zase zahram a dam ho do kocika na balkon, obklopim hrackami a tak striedam. dns potrebujem zehlit, tak bude s kamaratkou, nech ma "neotravuje" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 zahustujete nutrilon nutritonom? a dokina ti nutrilon predpisuje?
25. kvě 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 uz zahustujeme, ved to bolo stale horsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepredpisuje, vsetko si sami hradime, cca 100€ davame mesacne len na stravu
25. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 som si aj myslela. mne tiez nepovedala,ze by mohla predpisovat....kludne sa jej na to opytaj a nutrilon ti v pohode moze dat na predpis. sice sa stale cosi doplaca, ale lepsie ako nic.
25. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 my uz sme sa jej raz pytali a povedala, ze sa to neda :P
25. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 jaj, oki. to ja mam info od inych doktorov,nie od nej....a kedze Jakubkovi komercne mlieka ako Nutrilon a Beba nesadli, tak som to s nou ani neriesila
25. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No to by som aj ja rada vedela...Moja nepríklad teraz ťahá už piatu hodinu spánku takže istotne nebude spinkať...Ked sa napapá ide do lehátka asi na pol hodky..Ak je náhodou zapnutá telka tak je tam aj hodinu :confused: :confused: :confused: No a potom už mrnčí,že chce spinkať..Chce ale akosi nemože znervoznie,ideme do kočíka,alebo sa kolíšeme na rukách,ak sa mi podarí ju na pol hodky uspať tak je zasa hore tak ju dávam zas do lehátka alebo pod kolotoč :confounded: :confounded: :confounded:
25. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek