• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
inak musim povedat,ze mam uzasneho mm. prisiel dnes a prace o 13,aby som si dala paralen a zalahla. drobca zobral von. uz mi je trosku lepsie. a zajtra pride mm z prace uz o 12,aby som sa pobede vykurirovala :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte maminky. Ako sa máte? Čo nové????
Dlho som nepisala, väčšinou čítam. Ach, vôbec Vám nezavidim. Ja ako druhorodicka nemám fakt žiadne starosti a deticky si užívam. Je to take iné ako pri prvom, kde som presne tak ako vy, nevedela čo robiť.
Sopliky - vysavat! Slabú vodu do nosa, chvíľku počkať a vysat. Tie sople potom môžu stiest do priedusiek a bude to horšie. Takze sok a vysavac.
Psík - my mame tiež psika. 18 mesačný sa s ním krásne hra. Su spolu od narodenia. Nevidím žiaden problém, ked je zaockovany a odcerveny. Práve naopak. Vidím ten krásny vzťah medzi nimi.
My spinkame od siedmej večer, do rana do piatej. Je to fajn, lebo pokial starší vstane, stihnem čo to porobit a hlavne kľudne si vypiť kávu.
My sa uz otacame vo veľkom. A potom z toho mala grcka:grinning: Objavila si nozku, tak si ju v jednom kuse dáva do ust. Uz týždeň nemáme cumlik, tak ma náhradu:grinning:
26. kvě 2011 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@arrett akurat sme vcera s mm hovorili, ze pri druhom to uz bude ine :slight_smile:
inak baby ako to mate v noci? my mame okno otvorene na vetracku - ale je nam s mm dost teplo,lebo nas neprefukuje. bojim sa ho vsak otvorit uplne dokoran...no neviem,ci sa nepoponahlame s tou detskou izbou...
26. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no Tvoj mangel je zlaticko:slight_smile: esteze ma taku pracu, ze moze prist takto skor:slight_smile: My mame cez noc zatial vsetko pozatvarane, kedze moj drahy musi mat uplne ticho, ked spi, inak sa stale zobudi...a maly je vo vedlajsej izbe, ale este mu na noc neotvaram okno, lebo nedaleko je zelezny most po ktorom prechadzaju vlaky a pocut to aj pri zatvorenom okne :slight_smile: ale uz iba dva mesiace a stahujeme sa do vlastneho, kde su spalna a detska izba na tichej strane, takze tam uz budem urcite otvarat...ale asi nie dokoran...
26. kvě 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 Ahoj. Kde si kupovala manducu? Ja nad tým tiež rozmýšľam, lebo naša chce byť iba na rukách :confounded: .
26. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ta skupina na FB... aj ja chcem tam byt, kto ma tam prida, napisem do IP
26. kvě 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui na www.latkovky.sk maju 10% zlavu pre poistencov VSZP - treba dat kod do poznamky
26. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 napis mafynke :wink:
26. kvě 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 my sme tiez taki, ze na spanok potrebujeme chlad, okno mame v noci otvorene, nie dokoran, tak na 20cm, drahy je pod oknom a je otvorene tak, aby nefukalo ani na jedneho z nas, najprv som sa bala, ci Matko nenechladne, ale uz takto spime tyzden a zatial nemame soplik, nic a este my spime pod plachtou a Matko ma normalny paplonik :slight_smile:
26. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ktoru masticku si to nakoniec pouzila na tie vyrazky?
@lebonka vdaka za radu, nam nepomohol excipial, ale obycajny kremik na ritku :slight_smile:
26. kvě 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Pouzila som taku namiesanu, co mi dala lekarka este pred mesiacom na tie cervene fliacky, co mal na tvari...neviem ako sa presne vola, lebo je to nezrozumitelne napisane na nalepke, ale ak chces, mozem Ti zistit. Super nam pomohla, natierala som 2x denne, aj na cervenu kozu, co mal v zahyboch na nozkach. Dnes rano som natrela uz iba brusko a rucky, nozky ma uz pekne vyliecene.
26. kvě 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak my sme uz 4.den nekakali, ja viem ze u kojenych deti je to OK ale co ked ja jej uz davam aj UM kazdy druhy den 100ml vecer? je to tiez OK?prdka stale, vcera sme skusili tu rurku ale nepomohlo :unamused:
26. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka Ahoj moja, ja tiez vecer davam UM a vcera tiez nekakal...ale prdkal aj vcera aj dnes a bol rano taky umrncany nespokojny, tak som tiez dala rurku a vykakal sa, ale nebolo toho nejak vela...a to mal vcera vlastne 2 davky UM, lebo som mu dala aj doobedu...vy ste zhruba taky stary ako my, tak asi je teraz ten cas, ked uz prestavaju kakat kazdy den:slight_smile:
26. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 vdaka si zlata, netreba, teraz sme sa toho zbavili to mastickou na ritku a keby sa to vratilo, tak sa ti ozvem :wink:
26. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka my sme zase iba na Um a kakal tak raz za tyzden. Odkedy sme mu zacali prihustovat potravu, kaka kazdy druhy den
26. kvě 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ked bol Jakubko na MM aj UM,tak kakal zhruba kazdy 2-3 den. teraz je cisto na UM a kaka tak 6krat za tyzden. a je mala nepokojna? mne doktorka hovorila,ze pokial je babo ok,tak to nevadi
26. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ja tiež kojím ale aj dávam Nutrilon. Niekedy dám len na noc, niekedy aj cez deň. Jakubko kaká tak každý 3-4 deň, ale to potom stojí za to. A to prdkanie .... prdká stále, a ešte k tomu aj smrdí. :grinning:
26. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

ja uz nestiham,,sem tam na fb vas okukam,,,ale inak som v jednom kolotoci..rano o pol siestej vstavam,,idem do roboty,,o dvanastej som doma,,to uz v buse zaspavam,,,hned k malemu,,,hrame sa,,potom ideme von,,,zasa sa trochu povenujeme,,a uz je tu vecer,,kupanie,,papanie,,priprava na druhy den do prace,,a znova to iste,,dnes to na mna dolahlo,,ani som s malym von nebola,,sme zalahli spolu do postele a obaja sme spali 3hodky vkuse...no a ked som rozbalila maleho prekvapil ma straaaasny smrad,,,prvy raz sa mi pokakal az po usi,,,co on do plienky nekaka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az tak sme obaja zalomili

boze mne sa tak nechce od neho kazdy den odchadzat,,sa bojim,ze ku mne nebude mat taky blizky vztah :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale zas zit z niecoho musime,,

preletela som,co ste popisali,,,moj tobino nastastie pije cajik,,,aj 150ml vypije za den...niekedy je z tych horucav nervny,,,ale spinka dobre,,tu v byte je tichucko,,,,este ani pes sa neopovazi pohnut,ked maly spi,,takze potiahne aj tri hodky spanku,,mamka vravi,ze aj rano,ked ho nachovam a odidem, ze spi do nejakej desiatej,,ze potom sa hodinu hraju a zaspi znova,,ked pridem aj so mnou si niekedy podrieme,,,a este pred kupanim vecer zvykne zaspat,,,a v noci spime celu noc,nastastie,lebo inak by sa mi rano tazko vstavalo

k zubkom,,nam idu uz dost dlho dolu zubky,,,,hryzatko u nas frci len taky fukot,,slinta,,ruky ma stale v ustach,,a uz aj ked papa,tak zapaja dasienka,,,vsetko si strci do pusy a hryzie,,uz sa mu to tam aj belie,,ale este potrva,kym sa prerezu,,mama vravela,ze ja som v 4mesiacoch mala dva zuby,,tak uvidime,kedy vykukne prvy

u nas momentalne leti ten valec nafukovaci,,,tobi je na nom polozeny,ze klaci na kolenach,,niekedy k nemu priskoci,,,dviha sa na nozky,,sikovna pomocka,,na brusku mi uz nechce byt,,pretoci sa furt,,,kazdy kto sa mu prihovori, tak usmev od ucha k uchu,,niekedy,ked som na kave s niekym a rozpravame sa,,tak on sedi v kociku a zacne gagotat, akoby sa chcel pridat,,na prechadzkach uz moc nespi,,uz chce obzerat, tak mu dam vanicku do polosedu,,alebo sa nosime na rukach a on obzera vsetko

bavite sa o kakani,,tobi je na UM,,,obcas trosicku materskeho mlieka,ale uz minimum,,a kaka tak raz za tyzden,,ale take moc moc moc zelene,,a straaaasne vela a straaasne smradlave,,,neviem,ci je to ok,,

tolko o nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ako prezivate tieto tepla s detickami?
26. kvě 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dakujem za rady, ja sa niekedy citim fakt neschopna :confused:
26. kvě 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a ked nekaka do plienky tak kedy a do coho kaka? :grinning:
27. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 my sme kupili slahaciu misku v kauflande a ked maly tlaci, misku mam medzi nohami a vezmem si ho do lona a on sa mi vykaka. mame ju len od vikendu a uz sa nam tam podarilo vykakat 3x :wink:
27. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bambulka0406 to vazne? take ma ani nenapadlo:slight_smile: ale akoze ho vyzlecies a posadis do tej misky? ci? :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka joj moja, nestresuj, ja sa tak citim kazdy den (ked sa mu vyhodia vyrazky, ked ma sopliky, ked sa nevie vykakat atd.) :grinning: ale stale si poviem, ze to robim najlepsie ako viem a ze ani nase mamy nespadli z neba ucene a trapili sa rovnako ako my...ako to tu uz niekto spominal, pri druhom to uz bude uplne ine :grinning: Vid priklad @arrett, ona uz ma druhe a ta sa urcite pritom ako nas cita iba usmieva popod fuz :slight_smile:
27. kvě 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 presne tak. ja ho drzim a je opretu o tu misku, nesedi. a jasne, ze ho vyzleciem :wink:
27. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 prispevok vyssie je pre teba nie pre mna :grinning:
27. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/telerano/63188 5 blok po 20 minute. tu ukazovai ako a ma drzat ditatko nad miskou. ten cinsky nocnik co tam maju sa neda zohnat, ale ta miska z kauflandu vyzera skoro tak isto :wink:
27. kvě 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 presne takto vyzera ta miska. mame zltu. popsala som si z netu rozmery a s tymm sla do kauflandu :slight_smile: http://www.obchudekzprirody.cz/mokoska-cinsky-evropsky-nocnik-pro-deti-1551-382-383
27. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no tobino sa zacne zlostit,,pucit,,ale nevykaka sa,,ked ho prebalujem,ze je rozbaleny, tak hned zacne silno tlacit,,ale mi je to az smiesne,ako zatne paste a tlaci..to mu drzim potom nozky a cakam,kym sa vykaka,,ani neviem,ako sme k tomu dosli,,ale uz obaja vieme,kedy je cas kakat,,,tak my kakame takto,,jemu to vadi v plienke,,aj ked si poprdka,ze mu trosku ujde,v momente chce prebalit
27. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme meli krusny tyden. ja jsem dostala v pondeli do prsa zanet, a tak jsem si prosla tri dny hnusnou horeckou a bolesti prsa, teda hlavne pri kojeni. nastesti malicky saje jako dabel, a tak mi to vsecko vytahal a dala jsem si na to i tvaroh a uz je to dobre. S malym jsme byli v utery na ockovani, na druhou davku hexy a na prvni davku pneumokoka. bohuzal prvni injekci pani doktorka pekne stourala, pac maly mel tak zatle stehynko, ze to nemohla propichnout, ten rval jak tur a ja taky. ale nemel pak ani teplotku a vsechno je ok, tak jsem rada. nechce se mi do nej cpat leky co nejdele to pujde. ale je to strasne to ockovani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a malem bych zapomnela!!! Michaelek ma presne ve trech mesicich 6,35kg a 65cm...dostali jsme pochvalu za kvalitni mlicko a skveleho jedlika :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek