• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ja som tiež už jedno babo stratila a o toto druhé sme bojovali 3 roky....ja viem,že by som sa nemala stresovat,ale nejde to.....mám strach.To čakanie na pondelok je až neskutočne dlhé....
2. črc 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ved pockaj,,ta budeme este otravovat za rady :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Neboj sa, všetko je určite v poriadku:slight_smile: Babo rastie, robí kotrmelce a tak:slight_smile:))
Ja som zasa hneď vedela že som tehotná. Už v prvé týždne. Potom som mala jeden deň mrchu, urobila som test a vyšiel negatívny. No vedela som, že som tehu. Proste som to cítila. Pockala som týždeň, urobili další test a //.
2. črc 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 verim ti,,ja som sa takisto bala mojej kontroly,,,som len kukala na monitor a nedychala,,trochu som si vydychla a konecne naozaj zacala verit,ze som tehu,,ale bojim sa stale,,a to uz asi ine nebude,ked sme uz raz o babo prisli,,ale nema zmysel sa stresovat,,co sa ma stat sa stane,,,a tentokrat to musi dobre dopadnut,,tak pohladkaj brusko a ver fazulke,ze je silna bojivnicka
2. črc 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som tiež chodila s dusickou na každú poradnu, či bude počuť srdiecko. Je to podľa mna normálne. Len musíš myslieť pozitívne, všetko ide tak ako má. Pockaj keď sa dieťa narodí. To bude ešte len strach! Teraz mu v brusku nič nehrozí. Žiadne baktérie, vírusy, pady a tak:slight_smile:)) Ked sme prišli z porodnice, nechcela som dať malého ani manželovi, že nachytal z neho baktérie a ešte nemá imunitu vyvinutý s take voloviny:slight_smile:
2. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :slight_smile:závidím ti,že tak vieš verit svojim pocitom....JA by som chcela tiež....Hladkám si bruško,rozprávam sa ním,proste sa z tehotenstva strašne teším......ale už som jedno babatko stratila a na toto druhé sme čakali 3 roky.Ked som pred dvomi týždnami počula jeho srdiečko,nemohla som tomu uverit...ešte stále neverím.Cítim sa tak zvláštne.Bojím sa že všetko je len krásny sen.......neviem ti presne vysvetlit moje pocity,ale celý život som mala na ho...,nikdy sa mi nič nedarilo a všade samé problémy....a teraz mám strach zo všetkého z čoho som štastná.....
2. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechcem vás strasit, ale ten prirodzený materinský strach už ostane navždy:slight_smile:
2. črc 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka asi máš pravdu-treba fazulke verit :slight_smile: dakujem...a inak,v ktorom si týždni?
@arrett :slight_smile:)))))))to určite ano.....asi mi nezostáva nič iné ako sa ukludnit a počkat na pondelok,verit že všetko dobre dopadne.....dakujem babule :slight_smile:
2. črc 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett len dúfam,že nie až taký ako mám teraz....inak sa asi zbláznim :grinning:
2. črc 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Neviem to pochopi, o babo som neprišla a neviem aké to je. No skús sa tešiť z toho okamihu ako si počula to srdiecko:slight_smile: Skus myslieť na to, že v pondelok uvidis svoje babo, budeš počuť srdiecko, možno budeš mat aj foto.... Skús myslieť pozitívne. Viem, že je to asi ťažké, skús prekonať strach a nálad sa na to, že teraz už budeš šťastná!!! To všetko zle si si už preskakala, teraz predsa musí prísť dobre, no nie???? :slight_smile:
2. črc 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem ti,musím povedat,že sa už cítim lepšie....fakt.od teraz začínam mysliet pozitívne baby :slight_smile:))))))))))
2. črc 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ja som v 8tt
2. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka skoro narovnako:slight_smile:blahoželám :wink:
2. črc 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Kedy to zverejnis v pase?
2. črc 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzanna ja ta chapem ja stale nemam pocit ze by som bola tehu na sono idem buduci tyzden stvrtok takze ma caka este dlhe cakanie!!! :frowning2: :frowning2:
2. črc 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 dakujem,,aj ja tebe,,,neboj,,bude dobre,,tentokrat nam to vyjde
2. črc 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ked naberiem odhavu :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teraz pozerám na USG snímky prvého kde je napísané, že podľa veľkosti mám rodiť 1.12:slight_smile: Simon sa narodil 10.11:slight_smile: trosku sa seklo:slight_smile:
2. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma ...no žial nám nezostáva nič iné ako len čakat:(((((
2. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ...MUSÍÍÍÍ :slight_smile:
2. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, dnes som závislá na cole. Už som skoro stiahla celu fľašu:-/ Mala by som prestať, lebo večer od tolkeho kofeinu nezaspim:slight_smile:
2. črc 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru tak a ktovie ake je to moje hcg...ja som v koncoch nemam ziadne chute ani nechute ani vone ani nebolia prsia ani nezvacsili no nic!!!!!
2. črc 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett šikovný simonko :slight_smile:)....tfu,tfu,tfu(aby som nezariekla :wink: )
2. črc 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma v ktorom týždni si?aké si mala HCG?
2. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby idem robiť paradajkovu polievku, lebo som na ňu dostala prudku chuť. Papa zatim
2. črc 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mňááááám,tak ty si mi teraz spravila chute :wink: ,papa a daj si aj za nás :wink:
2. črc 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzanna ja vlastne neviem v ktorom tt som!! doktorka tvrdi ze v 6tt ja myslim ze max.5tt no a hcg???227.478.630 uplne pomale stupanie ja viem... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. črc 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za privitanie :wink:
strasne vela pisete nemam sancu to precitat. :sweat_smile:
@leonard2002 moj album s tortami si urcite nepozerala tu ich nemam lebo ich adminky mazu. Ak chces pozriet tak tu mozes nakuknut http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/12127/images
Vcera som dokoncila kitty ale bolo mi fakt blbo a uz je to na tej torte vidno. Inak dost ma ubija aj to teplo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@el267 super ze mas Elisku, tak mame rovnako stare deti a este sa aj rovnako volaju :grinning: Inak ja ked som davala Elisku tak som ziadnu nepoznala a teraz ich je tusim uz plno.
Babulky opatrujte fazulky v brusku a zelam vam pekny predlzeny vikend :wink:
2. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - s tym oznamenim do prace mas uplnu pravdu, podla ZP je potrebne predlozit o tom lekarske potvrdenie. Som ja to ale trubka, ze tu takto matiem baby, este ze Ta tu mame :slight_smile:
2. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka - a kedy mas vlastne tu hroznuuuuu skusku? :fearful:

Inak ja co sa tyka porodu sa stale este rozhodujem, ci tu v Spanielsku, alebo radsej doma na Slovensku. Na jednej strane sa bojim rodit tu v Spanielsku, lebo s mojou spanielcinou je to zatial velmi slabe a pochybujem, ze sa stihnem do porodu nejak vyrazne zdokonalit a mam dost velku obavu absolvovat take nieco ako porod s tym, ze viem, ze nebudem vsetkemu rozumiet. Dalej, nemam tu nikoho, kto by mi trochu pomohol alebo poradil, lebo ja o babatkach zatial naozaj nic neviem. Budem mat sice moznost si s mamou aspon volavat, ale to predsa nie je to iste, ako ked si s nou osobne, lebo niektore veci by mi trebalo aj nazorne predviest. A zasa na druhej strane, keby som rodila na Slovensku, musela by som tam odcestovat dost skoro pred porodom a spat by som mohla ist asi tiez az par mesiacov po porode, a nerada by som zas takto odstavila manzela. Proste mam pocit, ze by o nieco prisiel. Ja si este musim pozistovat hlavne, ci by som tu v Spanielsku za porod platila a kolko, lebo si myslim, ze urcite ano a nebude to zrejme nizka suma, kedze si stale platim zdravotne poistenie na Slovensku a pouzivam tu len europsky zdravotny preukaz. No fakt sa zatial neviem rozhodnut.
2. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek