• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 joj aky je zlatunky, fesak :slight_smile:
2. čer 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
baby skusali sme teraz poskladat sportiak a da sa dat skoro uplne do lahu, je tam uplne mierny sklon, ovela menej ako vo vajicku. takze asi zoberieme sportiak a ked nebude chciet lezat, trosicku mu to zdvihneme aby videl pred seba a snad bude spokojnejsi :slight_smile:
2. čer 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@yasminee212 ja uz pomaly rozmyslam co s drobcom,lebo uz zacina byt velky do vanicky...ale v sportiaku ho treba pripevnit tymi popruhmi a je z toho cely nervny....takze si to radsej skuste dopredu,aby u vas nahodou nenastal tento problem :unamused:
2. čer 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojteee :grinning: :grinning: :grinning:

no ja zasa len preletela ocami,,ale docitam,ked maly uplne zaspi,,jaaaaj my dnes papali od hami tu prvu lyzicku,,cistucku mrkvu,,no nebola nam po chuti,,vykrucal pusu,,normalne pri tom tak gagotal,akoby somral,,,ale aj ked mu to bolo proti srsti,tak spraskal celu 125ml,,,vecer som mu dala taku kasicku par lyziciek,,ryzovu s bananikom od sunarek,,to mu strasne chutilo a zapil mlieckom,,

aaaaa ja som sa dnes citila ako porodna baba :grinning: :grinning: :grinning: som mu drzala nozky a on tlacil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sme dnes spolocne vytlacili nas prvy sulok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to asi z tych prikrmov ma,,ze uz nema taku riedku stolicu,,ale poriadny sulok,,ja neviem,kam sa to do neho spratalo,,ale riadne dlhy vykakal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a veru zienky,,ako takto poriadne papame,,tak maly je spokojnucky,,aj dnes som prisla domov z roboty o dvanastej,maleho som nasla sameho v izbe spat,,lahla som si k nemu a zobudil sa az o stvrtej,.,.,,cez den si pospi aj 4 hodinky,,zobudi sa krasne usmievavy,,fakt je spokojnucky,,,
2. čer 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mafynka ahoj mafy aj ja uz zacnem, lebo uz zneho nevladzem :slight_smile: furt by jedol mlieko stale, hore nespokojny, ked vidi moj tanier s jedlom ruci jak tur ... hadam to zaberie :sunglasses:
2. čer 2011 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki a cim zacnes?
2. čer 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mrkvicka ... to aj tyzden, potom zase nieco nove a zase tazden a tak pomaly ... ja by som aj pockala do pol roka, ale proste pri lojzovi asi tazko ... davno som tu nebola, musim uznat ze tri daju zabrat dost ... uz sa neviem dockat kedy budu prazdniny, aby sme aspon do skoly nemuseli vstavat ...
2. čer 2011 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
este vam hodim par foto ako rastieme :slight_smile:
2. čer 2011 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@mafynka A spi aj pred obedom aj poobede, alebo iba cez obed tak dlhsie?
3. čer 2011 v 06:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

ja s príkrmami začnem až okolo 6-teho mesiaca - Adkovi moje mliečko zatiaľ stačí, cez deň jedáva raz za 2,5 - 3 hodiny a v noci je to úplne super. Nachovám ho okolo 8-mej a zobudí sa mi až okolo jednej a potom až ráno okolo 6-tej, takže som aj dobre vyspatá. Som šťastná, že mu moje mliečko stačí.

3. čer 2011 v 06:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@natalca ahoj, ako ste na tom s tymi ruzovymi fliacikmi? My sme nakoniec na koznom boli, lebo sa to zase objavilo, predpisala nam masticku Advantan, mam nou natierat len 3 dni,aj to len vecer a potom mam natierat kalciovou mastou..o tyzden na kontrolu, dufam ze to zmizne

inac baby, taka krava primarka u nas na koznom..prve co, ani som poriadne za sebou nezavrela dvere ma sprdla, ze preco ma Oliver cervenu snurku na rucke a potom sa cudovala, ze nemame s malym rovnake priezvisko..normalne ma vytocila :angry:
3. čer 2011 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebonka a akoze preco jej vadila ta snurka? nechapem...a ani my nemame rovnake priezvisko s malym, ale uz som si zvykla, ze ma automaticky volaju takym priezviskom ako ma on...neriesim
3. čer 2011 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leonard2002 takisto nechapem,preco jej to vadilo..som zvedava, co bude na kontrole :grinning: inac ja to tiez nejak neriesim, len ma zarazilo, ze na mna kukala dost udivene, ako keby som bola v roku 2011 prva slobodna matka
3. čer 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebonka no ja si myslim, ze mozno je na Slovensku uz viac slobodnych/rozvedenych matiek ako vydatych v nasom veku:slight_smile:
3. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@leonard2002 plne s tebou suhlasim :wink:
3. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebonka @leonard2002 pridavam sa do klubu slobodnych matiek, ja to uz ani neriesim, tiez mi raz povedala jedna doktorka este v porodnici, ze ako to mozem mat ine priezvisko ako moj syn, vtedy ma to mrzelo, ale uz to neriesim a nereagujem ked ma oslovia Martinkovym priezviskom, naco si kazit den.
@lebonka mali sme nakoniec len jeden fliacik a ten nam po natreti mastickou na ritku zmizol a iny sa uz neobjavil
3. čer 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 spi aj pred obedom,,aj poobede,,,aj podvecer pred kupanim
3. čer 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar baby, vratila som sa dnes od svokry, nech mm tu neumrie hladom.ach jo, dedina je dedina.
fuuu a co sa bnam tam stalo. sme supali hrach a nechala som misku pri Jurkovi. on bol v autosedacke a podarilo sa mu natiahnut rucku a vopchal si plnu dlan hrasku do ust. ked som dobehla a videla, ako to rychlo hlce, som sa mu to snazila vybrat, no uz vacsinu zjedol. som sa bala, ze co bude, no okrem toho, ze prdel jak prasa, tak bol pokojny a dokonca zaspal aj cez den :slight_smile: no aj tak mu uz hrach nedovolim
tiez mu varim zeleninku, ktoru si nasklbem v zahrade u svokry

no, s tymi priezviskami je to haluz. Ja ked som bola na kontrole na cukor, tak sa ma tiez sestricka pyta, ze preco som dala priezvisko po sebe a nie po partnerovi. kukam, ze ved my vsetci mame rovnake priezvisko, ze som vydata. a tak na mna kukla, ze to uz sa dnes nenosi, aby sa mladí brali :grinning: :grinning: :grinning: takze zas opacna skusenost

mna skor nas*ala sestricka u obvodacky. ze preco niekedy nedojdem s manzelom. A ja ze ved je v cakarni a ona mi povie, ze vyzera jak moj brat, ze co so si ake ucho ulovila. Kukam, ze sak sme rovnako starí a ona ze ved k mojmu veku by sa hodil uz skor tridsiatnik, lebo zeny starnu rychlejsie a nebude to dobre vyzerat. krava :angry:

inak nas tie zubaky uz dobre trapia. slinta jak bernardín, hryzie co sa da, uz aj drevo v postielke, bobrík moj maly. a revemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jak o zivot. no ked mu potriem dasna, tak je na chvilku dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 to s tym hrachom ma pobavilo :grinning: a cim mu potieras tie bolave dasienka? nas sa este ako bobor nechova, ale dlane ma cele stale v pusinke
3. čer 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
maminky, potokin to dala na FB, ale tie co tam nie ste, tu je zlavovy kupon na pampersky, plati do konca juna :wink:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk/?src=3&lang=sk&urn=13632007
3. čer 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby, ja vas tiez stale citam, len vobec nemam cas, som tu na maleho sama, nasi za morom, tak sa spolu trapime, ale inac zavidim vam leto, lebo teraz ideme do zimy...

@mafynka my uz tiez papame krupicku pre babatka, dnes mu idem skusit dat avokado, znama mi ho odtrhla zo zahrady, tak ideme skusat, lebo po zelenine a ovoci strasne jaci, este asi nema pripraveny zaludok na zelovo. Mafy, ja som tiez na facebooku, vraj ty si zorganizovala facebook? A este som sa chcela spytat, ako to nakoniec dopadlo s tvojim priatelom, lebo ho nespominas
3. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravíííííííím. Aj my začneme s príkrmami až po 6.mesiaci:slight_smile:
3. čer 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!
baby zo SR klobuk dole ako zvladate tie horucavy s drobcami! u nas je este len 2.den horuco (21stupnov ale tou klimou je to ako 30stupnov) a ja som uplne zufala :frowning2: :frowning2: :frowning2: mala mi nechce nikde spat, dat ju von do kocika nie je sanca, asi neznasa teplo ako ja, v dome mame jedinu miestnost kde sa ako tak da, no ale ani tam nevydrzime cely den :( nikde tu nemame chladok. stale ju len ochladzujem a nosim na rukach. co robite vy s drobcami? ci oni si uz zvykli na take teplo??

zajtra sa chystame na vystavu kvetin a chcem ju vziat v nosici, poradte mi prosim co by som jej mala obliect? teraz nosime len bodynko s kratkym. nebude jej tam prilis horko? ja som ju este vonku v nosici nemala,doteraz sme mali otrasne pocasie :confounded:
3. čer 2011 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ten hrach pobavil aj mna :slight_smile: ako vies,ze Jurkovi idu zubky? je to nejako citit?
3. čer 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezkomanka no nezvladame :unamused: doteraz drobec spinkal aspon v kociku, teraz max 30 minut, papat tiez nechce. obleceny je iba v bodynku a je cely vyhadzany - stale ho ochladzujem. no mam take kosielky ako sa nosili volakedy a tie mu chcem dat. ale co budeme robit,ked bude v juli tych slubenych 40 stupnov,tak to netusim.....
3. čer 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no s tym hrachom to mohlo dopadnut aj ovela horsie:( az som zatajila dych, ze co sa stalo, ze sa zacal dusit alebo co...ale nastastie je to asi iba velky jedak:slight_smile: veru, uz si treba davat pozor, co im nechame po ruke:slight_smile:

3. čer 2011 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 @jezkomanka a ako ochladzujete babatka?
3. čer 2011 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 so studenou plienkou, rucky nozky pod studenou vodou
3. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41
@leonard2002
@natalca heh, no nic nam nebolo, iba sme boli konecne aspon na minutu pokojní. inak ja uz neviem, co mu dat jest, je hladný viac nez ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
o tych zuboch mi povedala Gallusova, ma dasna ako kamen a take hrcky sa mu porobili a este ich ma biele jak padly sneh
3. čer 2011 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leonard2002 ja ho osprchujem
3. čer 2011 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek