• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 ja som totiz myslela,ze zubky zacnu tak po tom 6.mesiaci....take teplo a este aj zubky :unamused: ale aspon budu skor vonku :wink:
3. čer 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak pred nedavnom ste tu viacere spominali,ze deticky su umrcane a chcu byt cele dni na rukach....tak uz sa aj ja pridavam...dokonca posledne 2 noci sa Jakubko budil s placom a musela som si ho zobrat k sebe....dnes ani nechcel moc papat - uplne vynechal jedno cele papanie. je nervozny, chce byt na rukach, umrcany, mal aj trosku zvyseny teplotu....pozerala som,ze mu uz zmizli potnicky,tak neviem,co sa deje....
3. čer 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kočandy,pripájam sa aj moja za nič raz nechce byť vonku v tej horúčave..My nastastie bývame na prízemí a pod lesom takze v zadných izbách máme az zimu...9 mesiacov v roku tu mrzneme,tak aspon v lete máme vyhodu..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja som sa k tomu vyjadriť zabudla ale Stelle idu zubky uz asi tyzden dasienka tvrdé a biele sliíme sa že nestačim podbradky kupovať... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@marhulka13 podarený tvoj malý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 mojmu muzovi zuby vysli, ked mal necele tri mesiace, no natrapil sa s nimi dlho, nez vysli tak ako mali. takze sa aj rychlo kazili. a neviem, ci to ma nejaky vplyv na to, no trvale zuby ma tiez zle. resp. uz nema, lebo ked mal 21, vrchne zuby mu vytrhali a ma protezu. tak snad to maly po nom nezdedi

@domigb fakt je podareny :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nie je mozne, kolko place. presne ako pisala zebra, to iste aj nas Jurko :frowning2: :frowning2: :frowning2: lenze ja ho nevladzem uz zdvihat tou jednou rukou, teda sem tam sa mi to podari, no neudrzim ho dlho. a to ma este len 4 mesiace. ak ho to neprejde, sa pri nom zblaznim.
dnes rano sa zobudil o piatej, jest nechcel, len vrieskal. mm ho nosil aj na rukach, no nic nepomahala. natreli sme mu brusko, no nezdalo sa, ze to ho trapi. lenze niekedy vrieska tak, ze az zachádza, ani nadychnut sa nevie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja si tiez zacnem mysliet,ze su to zubky. teraz spinka,tak ho nejdem budit,ci nema nieco v ustockach...rano pozriem. ale ja to urcite nespoznam :unamused:
akurat som hovorila mamine,ze som mala vysmiate babatko 3 tyzdne. predtym bol tiez taky uplakanejsi. vsetci mi hovorili,ze teraz mam tak 2 mesiace cas a potom zacnu zubky a znovu bude uplakanejsi...tak hadam to neprislo skor :unamused:
3. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejha maminy
aka som len rada,ze niesom sama,co ma doma zrazu take nervozne a umrncane babo
3. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaujima ma, ci skladujete v ladnicke nedopite mliecko, napr ked necha 50ml, ze ci nechate na dalsie papanie a len dorobite, alebo vylejete a vzdy cerstve
3. čer 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 tak mi posli tvoje meno do IP,,pridam ta,,,nemam ta v priateloch,,,ja zijem teraz u nasich
3. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 myslis UM alebo MM? ja UM vylejem a pripravim vzdy nove - teda necham ho max. hodinu. a MM som tiez vlastne po hodine vylievala
3. čer 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte aj ja sa pridavam s umrncanym babom, boli sme aj na ockovani vcera, ach jaj :confounded:
3. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ahoj, pozeram ze tiez len kojis, ja tiez, my sme boli vcera na preventivke, doktorka mi tiez vravela ze bohate staci v siestom mesiaci postupne mu zacat ukazovat ine chute, ani netreba vela, len aby zacal spoznavat. Alex ma 15 tyzdnov, 7,4 kila a 66 cm.
3. čer 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
snad to neprivolam, ale nas Matko je stale velmi pokojne a usmievave babatko, drzte sa maminky, nech to plackanie skoro prejde
@marry26 ja UM do chladnicky nedavam, ak ho do hodiny nevypije, tak ho vylejem (niekde som citala, ze sa moze pouzit do 2hodin, ale nesmie sa dat do chladnicky, ani prihrievat, ze ho ma babo vypit len tak, pri izbovej teplote) a pripravim vzdy cerstve a MM ak nevypil, tak ho dam do chladnicky a pouzijem znova. Este ma napadlo, ze to nevypite UM dam vzdy do takeho strikovaneho vlneneho obalu (vyzera to ako hruba ponozka) a do termoboxu
3. čer 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 Ja UM vylievam, ale nikdy toho nie je vela, on stale vsetko vypije:slight_smile: ide do neho jak do bezodnej studne niekedy:slight_smile:

My sme mali vcera strasne slabe spanie...Do jeho izbicky hned od rana prazi slnko, vcera mi od 12hod spal dokopy 2 hodiny...ale nebol zly ani umrncany. Von som s nim isla az okolo 17hod, ked uz tak nepieklo slnko a vtedy zaspal hned...ale iba na pol hodku:slight_smile: A dnes som ho dala do spalne, kde doteraz nikdy nespal, lebo vzdy spi iba v postielke alebo v kociku....ale traz tam zachrunel...tak uvidime dokedy.
4. čer 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a kde ma biele dasienka? akoby zo spodu odkial vyjde zubok? alebo z vrchu ako ked sa ceri?
4. čer 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 uz ma zvrchu biele, akoby taky povlak ci co to je, no to teraz len za posledny tyzden mu tak zbelelo. a neskutocne zacal slintat

teda baby, ako sme vzdy prespali krasne v noci tych 12-13 hodin, teraz sa budi uz o siedmej, ked mne sa chce najlepsie spat :grinning: a ked sa mu znovu podari zaspat, tak mne uz sa nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a UM tiez vylievam, ked nedopije, je tam pisane, ze max. dve hodky vydrzi, no on zacne papat az za tri hodky. alebo ho ja dopijem, mne zacal nenormalne chutit nutrilon, tak mame vyssiu spotrebu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
aaaaa, kde mi zmizlo dieta??????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
4. čer 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 fuuuuuj, jak toto mozes pit :grinning: mne nutrilon nenormalne smrdi jak nejaky stary pomitok, normalne maleho niekedy lutujem, ako to moze papat, ale tak chuti mu :slight_smile:
4. čer 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no uvidime...v utorok ideme do poradne,tak sa popytam dokiny. inak ked mal Kubko bebu ta bola hnusna...ale Babylove je celkom dobry :slight_smile:
ze o 7 - to je dost provokujuce :wink: my sme dnes hore od 5. ale normalne vstavame o 6:30
4. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no, my sme vstavali medzi osmou az deviatou a to sa len napapal a chrnel dalej
ale vsimla som si, ze ked je posraty, tak je tichucko, no ako ho prebalim, znovu rev :grinning: :grinning: :grinning:

idem umret od horka, to nie je normalne, ako nam tu od rana prazi slnko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka juuu, tak ja aj ten prasok lubim samotny, mne to desne chuti a mm to iste...aj do kavy je to fajn ako susene mlieko :grinning:
4. čer 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filmuska18 - náš Adamko mal na prehliadke pred dvoma týždňami 7145 gramov a 64 cm - musím si ho dovážiť a odmerať, aby som vedela koľko narástol. Ja tiež chcem začať s príkrmami až po 6-tom mesiaci - tak isto som to robila aj pri prvom synovi. :slight_smile:
4. čer 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no my mame prvu mrkvicku dnes za sebou. a veru chutila :slight_smile:
4. čer 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zebra41 my sme jedli vcera a dnes bola zaujimavo sfarbena plienka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak uvidime zajtra :slight_smile: a kolko Jurko spapal? Kubko tak 4 polievkove lyzice. a nedopapal uplne mliecko,tak hadam ho to trosku zasytilo
4. čer 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 asi aj my tak nejak a takisto potom nevypil tolko mlieka. zajtra idem znovu k svokre, tak u nej nasklbem mrkvu, by sa mi tu v nitre zisla zahrada :grinning: :grinning:
4. čer 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a davate babatka sediet? napr. ze ich oblozite vankusmi? ci to sa nema robit?
4. čer 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 my mame mrkvu od nasich. maju obrovsku zahradu...ale ja chcem davat 3 dni a potom skusim 3 dni zemiaky atd. ale svokra ma tiez zahradu a hovorila,ze malemu nasadila zeleninku :slight_smile: takze papat bude co, len nech mu chuti :slight_smile:
4. čer 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 trosku sme sa my potrapili jedenem, nevedel to dobre prehltat, aj sa divne tvaril, no potom mu uz smakovalo :slight_smile: tiez mu to chcem prestriedat postupne, som zvedava aky bude uspech u inej zeleniny
4. čer 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ja som mu to dost popucila a zmiesala s tou vodou, v ktorej som to varila. tak to bolo take skor tekutejsie ako huste. ale zas nie uplna polievka...a prehltal v pohode. dokonca sa kyslo tvaril len pri prvej lyzicke,potom to uz slo dobre :slight_smile:
vyzeralo to asi takto
4. čer 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 asi tak, najskor akoby tomu nedoveroval a tiez som to tak viac podrvila s vodou, no on chcel cucat tu lyzickua nic netieklo... ale zato mrkvu sme mali vsade, lebo mal misku na kolenach a pchal do toho potom aj rucicky a tak to jedol
4. čer 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek