• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 tak to si viem predstavit :slight_smile: ja som dala Jakubkovi lyzicku do ruk,ale misku som drzala ja :wink:
4. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 hehe, ale bola sranda. inak Jakubko ma aku gulatu peknu hlavicku, nam sa zacina šiškatieť :grinning:
4. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zebra41 krasne foto z prveho papania :grinning: a ja nedavam sediet, stale ho drzime v tej zagulatenej polohe, ale my mame o mesiac menej, tak neviem odkedy je to vhodne uz robit.
5. čer 2011 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a vcera sme mali 3 mesiace a dnes nas caka krst:slight_smile: Ale kupila som mu take oblecko s dlhym rukavom, tak dufam,z e to chudak prezije v tom sparne...potom ho prezleciem, nech nie je chudatko nervny :unamused: tak nam drzte palce, aby sme to zvladli bez placu a bez kriku:slight_smile:
5. čer 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@leonard2002 maly je rozkosny :slight_smile: my mame dnes 4mesiace :slight_smile: drzim palceky nech krstiny dopadnu dobre a maly nenarobi moc kriku. uzite si to :slight_smile:
5. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 vy uz papate? mne doktorka povedala ze este mam pockat najmenej 6tyzdnov. ale uz sa na to tesim. zda ze malemu drobcovi viac chutila ta lyzicka :slight_smile:
5. čer 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin veru uz papame :slight_smile: doktorka hovorila,ze mozeme zacat od ukonceneho 4. zacali sme v 4.5. a preco vam hovorila,aby ste pockali este 6 tyzdnov?
5. čer 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no ja plne kojim tak vraj mam pockat az do dalsieho ockovania ked budeme mat 5 a pol mesiaca
5. čer 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
Baby,ja som dnes taaak unavená.Miško spal za celý deň 40min.-2xpo 10min., raz 20min. :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doobeda sme išli na cestu rozprávkovým lesom,Maťo si to užíval,povozil sa na koči,vyskákal na hrade,pozrel bábkové divadlo.Horšie to bolo s Miškom.Neskutočne pieklo,on mi nechcel jesť ani piť.Za celý deň vypil len nejakých 150ml,aj to na vickrát, nechce mi ani čaj,ani vodu,horkoťažko som doňho dostala 30ml za celý deň-Normálne mám hrôzu z toho,aké to s ním bude o rok,keď bude chodiť,keď už teraz má toľko energie.
Inak,tiež máme dnes 4mesiace. :wink:

@marhulka13 Miško má kopčeku na horných ďasienkach,všetko doslova zúrivo kúše,slin tá horšie jak bernardín,všetko je hneď premočené od neho.
Ja ešte príkrmy nedávam,ale budúci týždeň ideme na poradňu,tak rátam,že mi povie,aby som začala.
5. čer 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ukončený 4.mesiac je vtedy,keď má bábo 4mesiace a 4týždne. :slight_smile:

@leonard2002 ja nedávam sedieť,mávam ho v takom polosede,poloľahu.ale potvorka driape sa mi do ľahu.
Inak, bábo by sa nemalo podkladať vankúšmi,aby sedelo.má sa dať sedieť,až keď sa samé udrží.
5. čer 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ano, presne tak som to aj ja citala o tom sedeni...
5. čer 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 fakt???? tak to som teraz v soku....chuda chlapec a ja mu uz davam mrkvicku....ale myslim,ze tu uz viacere prikrmuju a tipujem,ze Jakubko je z nich najstarsi. v utorok idem do poradne,tak poriesim s doktorkou. ja ho tiez nedavam sediet,len som kdesi citala,ze niekedy sa to tak robi
nam Jakubko spava po novom 5 - 6krat denne po 30 min - presne sa daju hodinky nastavit. a ked citam ako spava Misko,tak som rada aspon za to
5. čer 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 a je spokojny,ked tak malo spinka? lebo Jakubko byva nervozny, hlavne vecer ak cez den malinko spinka. a v tomto teple tiez zvykne vynechat mlieko,ale tak aspon si zvykol na vodicku. kamaratka ju prisladzuje jablkovym alebo mrkvovym dzusom a tak ho babo vypije.
5. čer 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ako kedy.niekedy sa len rehoce a trepe nožičkami aj ručičkami,inokedy narieka o dušu.unavený je,očká má jak malá sovička,ledva ich drží,ale hrozne sa tomu spánku bráni.neviem prečo :frowning2:
5. čer 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak krstiny mame uspesne za sebou, Leusko bol ako anjelik, bol krsteny este s troma babami:slight_smile: Akurat si pocas obradu tak fajne prdol, tak sme sa pobavili vsetci dookola:slight_smile: Foto je z kostola, Leusko a ja, a z restauracie Leusko so svojou krtnou mamou:slight_smile:
a v restike sa mu fajne spinkalo, lebo tam mali klimu...to podla mna toto teplo musi byt pre nich fakt hrozne, chudatka nase...
Tak pekny zvysok vikendu vsetkym:slight_smile:
Ozaj, kedy sa odporuca zacat citat rozpravky? :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jej, zlatunky. vsak,aby vsetci vedeli,ze je tam aj chlap :slight_smile:
ja neviem,kedy sa odporuca,ale my citame. malemu sa velmi paci,ked menim hlas a ksichtim sa :slight_smile:
5. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 my sme to tak mali tiez. on bol take uplakane babatko prve 3 mesiace. a ja som si naivne myslela,ze babatko ked je unavene,tak zaspinka a netusila som preco tak plakava cele dni:unamused: potom som za 20eur kupila kocik do bytu - taky hojdaci a vzdy sa mi ho podarilo ukocikat. teraz si uz zvykol na postielku.ale fakt to nie je viac ako 30 min :unamused: ale zas uz je spokojnucky,takze mu to asi tak vyhovuje
5. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 vsetko najlepsie k 4mesiacikom :wink: nasa ma obcas take dni ked len trosicku spinka ale potom je straaaasne mrzuta. dnes to bolo lepsie a kedze stale kojim prikladam ju hned ako zacne viac mrncat trosku podudka a je pokojnejsia :slight_smile: inak je to riadny nezbednik lezat ani za svet len na rukach a nosit sa a vsetko jej ukazovat velmi ta obdivujem ked si predstavim maleho aky bol velky este v porodnici a teraz ho nosit narukach au moj chrbat. emilia mala teraz 5630gramov a to som sa vytesovala ze konecne pribrala
5. čer 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 toto ma zaujalo - ukonceny 4 mesiac nie je nahodou 3m + 4t?
5. čer 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin my sme na UM
5. čer 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 aj tu sa tak pise ... http://www.mamaaja.sk/Activeweb/Poradne/Otazka/8/8/26619/ukonceny_6_mesiac.html
vsak aj v tehu - bolo 28tt vlastne 27t+x dni .. nie?
5. čer 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nie ukonceny mesiac je 4m + 4tyzdne vtedy je vlastne koniec 4teho mesiaca
@zebra41 no to je rozdiel lebo kojene deti sa prikrmuju neskor
5. čer 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin nemyslim si :wink: ale nech si kazdy spravi ako chce a mysli, ze je spravne
5. čer 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slavkav no vsak jasne :slight_smile: ja aj ked kojim chcem zacat prikrmovat uz ked mala bude mat 5 a pol mesiaca. pekne pomalicky nech si zvyka :slight_smile:
5. čer 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin v pohode - len ste ma zmiatli -lebo ja som tak robila aj pri dcere a vlastne v tom zijem, ze je to tak ... a v podstate aj na nete som si to potvrdila ... lebo ste ma riadne sokli :wink:
5. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nech to je s tymi mesiacmi ako chce, cas uz nevratim...ale drobec nevyzera,ze by ho to nejako trapilo. a lyzicku len tak hladal,kde je dalsia mrkvicka :slight_smile:
a ako chodite teraz s detickami na prechadzky? rano a vecer alebo chodite aj v tychto horucavach cez obed?
5. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no mne to tak bolo vysvetľované pri prvom,takže som v tom bola až doteraz.Ono je to v podstate jedno,každá sa riadime svojim rozumom a inštinktom.

@zebra41 to je niečo špeciálne alebo obyčajný kočík?lebo on mi nechce byť ani v kočíku.mám pocit,že sa tam bojí.doteraz pozeral hore,hrôza v očiach a reval o dušu,tak som mu tam natiahla plienku(bola tam čierna sieťka), teraz zistil,že to tam nie,tak vyvracia hlavičku dozadu a desí sa tam.naše prechádzky vyzerajú asi tak,že prvú pol hodinu je v kočíku a potom 1,5hod.v nosiči :unamused:

Miško je uplakaný od narodenia a je to čím ďalej horšie.dnes bol u nás môj brat s priateľkou,jeho krstní rodičia a keď si ho zobrali na ruky,spustil rev,jak keby ho z kože drali.v týždni to spravil mojim rodičom,tí sa až rozplakali.nesmie ho pestovať nikto okrem mňa a manžela.hm, a to som chcela ísť na jeden zákrok,len si neviem predstaviť,ako budú fungovať,kým budem v nemocnici,keď je na mňa taký naviazaný :frowning2:
5. čer 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 my chodíme doobeda aj poobede.lenže kým sa doobeda s obidvomi vychystám,je aj 10-pol11hod,takže domov sa vraciame v tom najväčšom úpäku,okolo pol2.potom idem ešte okolo 16-17hod.
5. čer 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 kto ti to vysvetloval - dr? a jasne, kazda si aj tak spravime presne tak ako si myslime, ze je spravne :wink:
5. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav áno dr. :wink:
5. čer 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek