• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@janette4 obycajny pouzivany kocik. len ja svoj nechavam dolu v kocikarmi,kedze nemame vytah. ale zvlastne je,ze v nom nechce byt na balkone, kde som povodne planovala,ale v obyvacke je spokojny....on mal kocik rad od narodenia. teraz spinka tak 30 min,potom placka,tak ho zvycajne zoberiem na ruky a potom ho dam naspat a rozpravam mu a vzdy so sebou beriem tak 10 hraciek a striedam mu ich. vsetky postupne ozuzle a potom uz len myka rukami a kopcuje nohami - len cakam,kedy z toho koca vyskoci....
my sme minulu sobotu nechali Jakubka mojej mamine na 8 hodin - maly bol cely den spokojny. takze sme si mysleli,ze super vsetko v pohode. len hovorila,ze nekakal...on kaka kazdy den. no a odvtedy ho nemoze krmit nikto iny len ja. rev a radsej sa nenaje....tak neviem ako to bude dalej...
ale viem ako to je s uplakanym babatkom...no som rada,ze posledny skoro mesiac to uz je u nas ine...jedine ak mame navstevy,tak potom chce byt vecer len u mna, u mm nie...u nas sa to zmenilo,ked som ho zacala davat castejsie spinkat. casto aj po hodine...
tak drzim palce nech rychlo najdete co plati na Miska :slight_smile:
5. čer 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 tak ze sa dr ani v tomto nezhodnu ... ach jo :wink:
no a rok je teda ukonceny akoze kedy? ked dovrsi 2 roky - teda 1 rok a 12m?
5. čer 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja sa tiez priklanam k tvojmu nazoru, pretoze u mna sa to laho rata. Maly je narodeny prveho a teda púrveho marca ukoncil prvy mesiac, z toho mi vyplyva, ze uz ukoncil aj stvrty mesiac :slight_smile:
no ale ako vravia baby, dolezite je, co je dobre pre babo. My sme od narodenia na UM a mam pocit, ze uz mu to nesmakuje, tak prikrmujeme a je znovu spokojny

5. čer 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,vsetkym detickam blahozelam k vymesaciom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my mame dnes 4 mesiaciky,,,vcera sme sa chceli ist kupkat,,,a hned ako som zaplatila vstup, zacala taka desna burka,,,dokonca aj krupy padali,,,maly len v kratkom tricku a v krataskach,,a vo vajicku,,,tak sme chvilku cakali,,a potom som na kocik hodila foliu,,a sli sme do auta,,,my sme zmokli do nitky,,ale malemu sa to desne pacilo,lebo mu to nad hlavou vsetko buchalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my uz vecer papame kasicku lyzickou a zapijeme 150ml mliecka to mu chuti velmi....vyzivky papa,,bananik,,len pri tom poplaceme,lebo ja nestiham naberat podla jeho predstav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

neviem,co ste tu rozoberali,cely vikend som na nete nebola,,,postrehla som,ze kedy chodite von,,ja som do 12tej kazdy den prec,,takze to si s nim potom len zdriemnem,,a von chodime az po 16tej

v poslednej dobe mi je dost spatne,,,a strasne ma bolia vajecniky,,ale mrchu som mala pred 2tt,,tak nechapem,co sa to deje zasa
6. čer 2011 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobre ranko cajores, tak my sa dnes chystame na prve cvicenie deticiek - kedze uz mame 3 mesiace, tak som zvedava ako to ten moj chlapcisko zvladne:slight_smile:
Co sa tyka pocitania, tak podla mna je trochu blbost, ze 4.mesiac je ukonceny 4m+4t...to uz je ukonceny 5. mesiac podla mna :grinning: Ale ja sa to tiez opytam pediatricky, ked pojdeme na poradnu a mozeme potom urobit anketu:slight_smile:

@mafynka a to si ho chcela zobrat do velkeho bazena? ja sa len pytam :grinning:
6. čer 2011 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A baby, co sa tyka nespokojnych deticiek, musime to proste vydrzat:slight_smile: su presne v obdobi, ked nevedia este lozit ani sediet, ale na chrbatiku sa im uz nechce stale lezat, tak preto chcu byt stale na rukach...ja som si uz kupila cez net aj 2 hodinovu masaz, lebo ma nejako pobolieva chrbat a neskutocne sa na to tesim :grinning: :grinning: :grinning: A dnes zacinam taku jemnu dietu aj s cvicenim, ostalo mi este 4.5kg, tak to chcem dat do 3 mesiacov dole, aj trochu spevnit brucho a tak :grinning:
6. čer 2011 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a ako mate pripevnene tie mantinely na postielke? lebo mne sa da uviazat len zhora a mam ho zasunuty trosku za matrac. aj napriek tomu ho Kubko odtial nejako vykopal a trcali mu zas ruky aj nohy z postielky von a buchal si ich do latiek....tak som mu ich celu noc strkala naspat do postielky...ja uz z neho nemozem ako on spi....ale vraj ja som bola taka ista. ked som mala 2 roky,tak sme mali navstevu,tak som spala v posteli s nasimi. rano som sa zobudila v posteli sama a mamina s ocinom spali radsej na zemi :slight_smile:
6. čer 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leonard2002 jeeej super. dufam,ze sa bude Leuskovi pacit. ja som tiez chcela chodit, no musi sa na kurz prihlasit 8 mamiciek a zatial nas vraj tolko nie je :unamused:
6. čer 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka teda, vy ste sa s tym papanim rozbehli :slight_smile: Tobinko je poriadny papkac.
6. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vsetko najlepsie tobinkovi k 4mesiacikom :slight_smile: a ake prikrmy mu uz davas? robis ty kasicky alebo take tie kupovane? my zacneme prikrmovat o mesiac tak sa moc tesim som zvedava ako jej to bude chutit
6. čer 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

@mafynka - Tobimu prajem všetko naj k 4-om mesiacom

My sme boli v sobotu na krytej plavárni a Adamkovi sa v bazéne veľmi páčilo. Pridávam pár fotiek.
6. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@leginca jeeeeeeeej:slight_smile: ale vy mate nejaku modernu krytu plavaren...aj s vodopadmi, ci co to tam je v pozadi:slight_smile: Malicky je zlatunky a vodicka mu musela v tom horku dobre padnut:slight_smile:
6. čer 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zebra41 ja to mam aj dolu uvaiazane, sama som tam nasila snurky, no aj tak sa cez to dostane, no nie tak lahko, zvazujem, ze to priviazem o kazdu tyc a hotovu :slight_smile:
@potokin ja mu sama doma miesam mrkvicku, teda mixujem, no nejak mu to prestava chutit :confounded: kupila som aj tie hotove a to mu tusim smakuje viacej, mame Hami - prva lyzicka mrkvu a brokolicu :slight_smile:

inak tie, co uz prikrmujete, ako to riesite so zapatlanim? Jurko pocas jedenia si pcha rucicky do ust, potom si chyti hlavu a vsetko, ked ho chcem utriet, tak vrieska jak o zivot. ked sa uz uplne rozbesni, tak zacne prskat a mrkva lieta na meter daleko, no vyzera to u nas jak po vybuchu tovarne na mrkvu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
inak my sa nemozeme chodit ani kupat do bazena :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja neviem takto udrzat maleho v dvoch rukach, aj vo vani ho drzi mm, takze mam po zabave, fnuk :frowning2:
6. čer 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Nefnukaj:slight_smile: ved si to uzijete aj s mm cez vikendy...my sme mali ist dnes cvicit, ako som pisala, ale Leusko bol mrzuty a uplackany...az pokial sa nevykakal:slight_smile: ale to sme uz nestihali...tak mu urobim dnes aspon to vanove plavanie, lebo cez vikend nam nejak nevysiel cas...
6. čer 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 hehe, najskor pojdeme na nejake cvicenia pre velkeho Juraja, lebo ma panicky strach z vody :grinning: :grinning: :grinning: aj na kupalisko chodim bez neho, no pre drbca to urobi, bude musiet :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leonard2002 - plaváreň v BB rekonštruovali - je otvorená od novembra

@marhulka13 - ja tiež Adka neudržím, vo vode ho vždy držal manžel
6. čer 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no musim cosi v tej postielke vymysliet. ja Jakubka necham a ked dopapame,tak ideme rovno do umyvadla. umyjeme tvaricku, ruky, hlavicku, nohy.....a cez body ma podbradnik,tak ten len dame dolu. esteze je tak teplo a nema na sebe viac oblecenia :slight_smile: a v umyvadle sa mu moc paci. snazi sa rucickami chytat prud vody :slight_smile:
6. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a nedavas mu to hustejsie? ja som kdesi citala,ze ak to ma hustejsie ako dokaze prehlnut,tak to babatko vypluva a vyzera to tak,ze mu to moc nechut. vtedy treba zriedit a dat hustejsie zas o par dni neskor,ked uz bude lahsie prehltat.
6. čer 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca krasne fotocky - :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte maminky,potrebujem od Vás poradiť,ako sa volá tá vakcína do nožičiek,čo sa dávala voľakedy,nie tá nová.Ideme sa dať teraz v stredu zaočkovať,tak aby som vedela,ktorú si pýtať.dakujem Vám veľmi pekne :slight_smile:
6. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkalienkava prevenar :slight_smile:
@zebra41 ja som mu davala teraz tu od Hami a znovu robil ksichtiky, no papal. a pri brokolice je to bez problemov... mozno bude po mne, aj ja neznasam mrkvu a vlastne akukolvek zeleninu varenu nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. čer 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkalienkava myslis Prevenar 13?
6. čer 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :slight_smile: aspon vies po kom je..ja zatial Jakubkovi len varim, kupovanu vyzivku som mu nedavala
6. čer 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@marhulka13 no ja vôbec neviem ako sa to volá,tak zato som sa Vás spýtala...ja viem,že sa to tu už preberalo,ale možete mi povedať,akú ste dali vy????ďakujem Vám
6. čer 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! nasa Vanesska si zacala sklbat vlasy :rolling_eyes: nenormalne co si za 1 den vytrha, robi to vacsinou poobede alebo navecer ked ma trosku nervy. ked sa narodila bola totalne vlasata, ale takymto tempom budeme v 4.mesiacoch holohlavy... :confounded: nepoznate nejaky trik aby to nerobila? rukavice jej davat nechcem. hracku si moc nechce drzat, ona bud si cmula celu ruku alebo si trha vlasky....

a este otazocka zehlite stale drobcom vecicky??? mne sa uz moc nechce, neviem dokedy by sa to malo
6. čer 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ja vecičky žehlím, mňa to baví, tie mrňavé vecičky :grinning: ale s vlasmi ti neporadím, lebo náš Martinko ma len 0,5 cm číro :grinning:
@lenkalienkava ja som dala Prevenar 13, tiež kvôli tomu, že je to staré, osvedčené :wink: doplácala som 12€, 23.6. ideme už na druhú injekciu
6. čer 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav aj ja si myslim, ze mas s tym vekom pravdu. ved to by nase deti mali rok az marci :slight_smile:
6. čer 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkalienkava ja som dala tu staru vakcinu ten prevenar 13, no ja som doplacala vyse 15 €, zalezi od lekarne, kde sa to kupuje. a tiez uz sa chystame na druhu injekciu, prvu sme zvladli bez problemov
@jezkomanka ja zehlim veci aj pre seba,manzela aj Jurka. mna to bavi, ja sa pri tom odreagujem :slight_smile:
6. čer 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek