• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lenkalienkava mne doktorka vobec nedala vybrat, ale malemu po ockovani nic nebolo :slight_smile:
6. čer 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a to si kupovala v lekarni??? ja som prisla na ockovanie bez vakciny a povedala som doktorke,ze Prevenar a priamo v ambulancii som im dala 12 Eur....

inak my ideme na druhu injekciu zajtra :unamused:
6. čer 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak aj ja zehlim a veeelmi ma to bavi :slight_smile:
6. čer 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka - ja stále žehlím. Ale ja som taký možno extrém v žehlení, lebo ja okrem ponožiek žehlím všetko. :grinning:
6. čer 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave sme kupali Jakubka a tak sa nahlas rehotal ked som ho steklila pod pazuskami :slight_smile: taky bol zlatucky :slight_smile:
6. čer 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zebra41 Aj nas Leo je steklivy, mozno sa mi podari natocit video, tak dam potom na FB, ale je to neskutocne mile...ked ho posteklime na boku pod lickami, tak este tak pokrci pliecka a nahlas sas smeje...no zlatusik je :grinning:
@jezkomanka ja este tiez zehlim, ale moja kamoska pri druhom babu uz nezehlila vobec...nestihala:slight_smile: ja obdivujem cajores, co to bavi, lebo ja to teda vobec nemusim:slight_smile:

Jaj baby, s tym spanim je to u nas hrozne od minuleho tyzdna...mne Leo predtym prespal aj 6-7 hodin cez den, dnes horko tazko 3 hodky, ale zato je potom unaveny a nevymysla s vecernym spanim...ale nechapem ako sa to mohlo zmenit zo dna na den:( No, snad sa mu to ustali trochu... :confounded:
6. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no nam sa doteraz nahlas nesmial...az dnes :slight_smile:
6. čer 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 cooo??? ja som u nej platila vyse 15 €, ze oni to kupuju dopredu v lekarni... tak sa jej spytam, ze preco tolko platime, ked vacsina, teda vsetky tu platite len 12...
6. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja zehlim aj ponozky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som magor na zehlenie
6. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marhulka13 tak som zvedava kolko budem platit zajtra
6. čer 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 my ked sme sa dali ockovat, gallusova tam vtedy nebola, iba sestricka a ta pediatricka odvedla...my ideme na druhe az 21.6
6. čer 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko cajores :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nebola som tu cez víkend a nestíham vás teda ani čitať,možno potom....Dnes bola Stella hroooozne mrzutá,ale som si istá,že na vine sú tie zuby a tá otrasná horúčka k tomu iba prispieva....My napríklad vonku nechodíme teraz v kočíku vobec,lebo princezná odmieta ležať...Tak sa šupneme do šatky a aspon na 15 minút sa ideme za panelák do chládku vyvenčiť.. :wink: :wink: :wink: Vidím,že už riešite príkrmy na plno..Ja este počkám asi dva týždne aj ked sa mi zdá,že mliečko ju už omrzelo...Vcera sme boli s mužom na Domaši konečne som si chcela aspon na hodinku oddýchnuť aj to sme sa pohádali...... :angry: :angry: :angry: Malá bola s mojou mamkou :wink: :wink: :wink: Ináč som zistila,že ja už neviem oddychoať a to určite ani vy....odkedy máte deti...Stále sa o nu bojím aj ked viem,že je v dobrých rukách.... :slight_smile:
6. čer 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babule, bola ste niektora na cistenie pliecka este po tom prvom ockovani? Ideme vo stvrtok, lebo bez toho sa nemoze zaockovat do noziciek. Uz sa teraz bojim, ako ho to bude boliet.
6. čer 2011 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka Moj Jakubko si tiez skrabal hlavicku, ked uz je velmi mrzuty. Aj to zlte blatko si z hlavicky cele vyskrabal. :grinning: Ale uz to robi menej.
6. čer 2011 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 @marhulka13 ja som vakcinu tiez kupovala v lekarni, v lekarni Tilia na Výstavnej 6, ju maju za 12€ :wink:

mna bavi zehlit len tie male vecicky, pre mna a tatina nerada zehlim a uplne co neznasam su kosele a postelne pradlo :unamused:
@domigb ja som zacala chodit po veceroch do posilky a maly je s tatkom, stale im volam co robia a ako sa maju :grinning:
@slavetka my pliecko nemame uplne zahojene, ale vraj je to OK
6. čer 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy, krasne fotky ste popridavali. Podarili sa tie nase deticky :dizzy_face:
obcas vas pridem precitat, ale uz nestiham moc reagovat. Niki sa uz veselo vozi v sportaku a celkom sa mu tam paci :slight_smile: V piatok ideme na 3 dni do welnesu, tak som zvedava ako to dopadne, ale strasne sa tesiiim :slight_smile:
@jezkomanka ja nezehlim uz vyse mesiaca :sweat_smile:
6. čer 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slavetka nam to cistili. Nechcem ta strasit, ale tak strasne pred tym este nikdy neplakal :frowning2: Mala som co robit, aby som neplakala s nim... Ale ako som ho potom zobrala na ruky, rychlo sa ukludnil :frowning2:
6. čer 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb hihi, u nas je to to iste. chceli sme ist s mm na vikend spolu do Levoce, ze Jurko ostane u svokry a dnes dosiel z roboty, ze sa mu to nepozdava a ze asi ho nechce nechat bez nas, ze mozno na rok niekam pojdeme...uz dva roky sme nikde neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@natalca tu lekaren poznam, mm byval na Vystavnej 9, tak som sa tam toooooolko nachodila :grinning:

a aj ja teda pridam fotku drobca, aj ked vacsinu uz mam na fb :slight_smile:
6. čer 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marhulka13 aky je zlaty :slight_smile: a preco nejdete aj s Jurkom na vikend? My ideme tento tyzden aj s obidvomi detmi :slight_smile:
6. čer 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 lebo to mala byt cyklotura a to by sa s babatkom nedalo...to mala byt akoze svadobna cesta :grinning: :grinning: :grinning: teraz mm napadlo ist aj s drobcom na Duchonku, vraj je to blizsie..no som zvedava, co napokon vyparatí :slight_smile:
a dakujem, odkazem jurinovi, co si napisala :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Jurinko junior je zlatucky a ta pasticka v pusinke je aj u nas :grinning:
6. čer 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jaj cyklotura to asi nie :grinning: :grinning:
6. čer 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 zoberte aj Jurka a chodte na Ibizu. Tam sme boli my na svadobnej ceste. Ja v 7 mesiaci a mm co vobec nepije. Jeden nas znamy sa na tom super zabaval, ze tehotna a abstinent idu na Ibizu :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@potokin cez den davam vyzivu a... bananik,,a vecer kasicku,,,zatial skusam tie kupovane,,ryzovu,,ryzovu s bananikom...zatial sa super drzi,,,a este mu davam jablkovu stavu od hipp,,ale to moc nema rad,,ale chuti mu feniklovy cajik
@marhulka13 tobi si tiez pcha ruky do ust,,pocas jedenia,,,,ale nastastie my sa este nechytame za hlavku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sa ani nestihneme zamazat,,bo s jedenim su u nas take fofry vzdy,,normalne nestiham naberaj ako hlce
7. čer 2011 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 drzte sa na ockovani
@domigb ani ja neviem oddychovat,,neviem preco,,a uz som tak neskutocne unavena,,kazdy den vstavam o pol siestej,,to ked k nam pride tato,ja nic ine nerobim len spim,,,lebo aspon mam pocit,ze uz na maleho nemusim striehnut,,ze uz dava aj niekto iny pozor,kto je za neho zodpovedny
@matiniki5 ako davas do sportaka? aj v nom sedka? mne sa tobi uz krci vo vanicke

riesite zehlenie,,tak to ja nemusim,ale vooobec,,je to pre mna utrpenie,,hlavne aj koli krizom,,,ktorej mozem nosit na zehlenie?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kedy sa chystate detickam kupovat stolicky na papanie? ja som nasla jednu skvelu aj s remienkami,,aj s polohami roznymi,,ze moze aj lezat v tom,,

kocky mne je posledne dni neskutocne zle,,otras ako ma bolia vajecniky,,vcera som aj myslela,ze rodit idem,,tak ma desne bolelo brucho,,,,a lavy prsnik ma strasne boli,ked sa ho dotknem,,,jaaaaj co sa to zasa deje mi povedzte :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. čer 2011 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 - no my tiež už budeme o chvíľu používať šporťák - vanička nám už bude o chvíľu malá :grinning:
7. čer 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka My sme boli na cistenie pliecka mimnuly tyzden, Leusko plackal, ale trvalo to fakt iba par sekund, lekarka bola rychla a ked som ho zobrala na rucky, tak sa ukludnil...myslela som, ze to bude horsie. Teraz zasypujem vecer po kupani framykoinom a zda sa mi, ze je to uz OK, koncom tyzdna pojdeme na kontrolu.
7. čer 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby - to tbc ockovanie - co vam cistia - to hnisa alebo preco to cistia? my my mame chrastu - stale nie je zahojena - ale nehnisa to podla mna .. ake velke to mate - ked to hnisa? dik :wink:
7. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 fuha aky autiak :slight_smile: to ma od ocinka?
7. čer 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca malinky, ako pekne spinka. to my sme tak polovicka z neho :slight_smile:
7. čer 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek