• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte :wink: my sa mame celkom dobre. s prikrmami zacnem asi az od piateho mesiaca., kedze je cisto na materskom mlieku. minuly vikend sme boli na pohotovosti, maly sa neskutocne vysypal. vraj alergia, dali nam fenistil, zabral, ale na druhy den to iste. volala som s nasou doktorkou, ze si nemam z toho nic robit, ze je to z tepla. dalsie dva dni nic a potom zas. uz som sa bala ci nema alergiu na nejake jedlo, som sa bala nieco zjest. ale vyzera, ze je to ozaj z tepla. vyhodi sa uz len obscas, ale doma ho mam niekedy len v tielku a plienke. urobi sa mu to hlavne ked dlho place a spoti sa. este nam doky odporucila neprat v pracom prachu, tak aj to idem vysadit. ale bolo to hrozne, taky strach som mala o neho :frowning2:
my uz tiez uvazujeme o sportiaku, vanicka je len len a dalsia vec, ze na sporiaku sa da strieskou krasne tienit pred slnieckom a aj slnecnik tam mozem pripevnit. opierka sa da dat takmer do lahu, takz by nemal byt problem :slight_smile:
7. čer 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
inak maly sa nam uz pretocil niekolkokrat z chrbetika na brusko, tak sa tesim.... ale bolo to vtedy ked sa jedoval a mal vela energie, inak sa mu nechce :grinning:
7. čer 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
dakujem baby :stuck_out_tongue_closed_eyes: mna bavilo zehlit prve 2 mesiace, teraz sa musim fakt premahat
7. čer 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute baby(s niektorymi sa nepozname)tiez sme mali byt februarove ale nakoniec sme novembrove,Nelli sa narodila o 3 mesiace skor(960g) tak vas stale rada citam a sledujem co vasi drobci uz vedia,kolko vazia a tak(trosku si to porovnavam :slight_smile: )a som rada ze Nelli aj napriek tomu aky bola drobec vas celkom pekne dobehla,teraz ma 5500g a 57cm(trosku menej ale aj to dobehneme) :slight_smile: ale je sikovna,koniky pasla krasne uz v 1 mesiaci,zacina sa otacat z bruska,ked sa o nieco zaprie sama si skoro sadne....tak prajem krasny den s drobcami :grinning: (este otazocka:ako vas najdem na FB?dakujem :wink:
7. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bambulka0406 A kde sa mu to vyhodilo? Lebo my sme mali to iste na celom brusku a nakoniec to bola pravdepodobne ta dermatitida seborea (alebo nejko podobne:slight_smile:), potierali sme to kortikoidovou mastickou a preslo to uplne asi za 3 dni.
7. čer 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Leovi to uz tiez nehnisalo velmi, ale mal to take napukle a makke, tak preto sme isli na cistenie, teraz tam ma uz iba taku suchu ranku, uz to vobec nehnisa.
7. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, u nas je dnes chvalabohu pod mrakom a maly mi uz taha druhu hodinu spanku...Boze, dakujem :grinning:
7. čer 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa ahoj aj my máme doma Nelu:slight_smile:
7. čer 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa Ved Nelinka je uz velka slecna pozeram, ved sa uz skoro nezmesti do kociarika:slight_smile:
7. čer 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, a deticky sa maju najprv naucit z bruska na chrbatik alebo naopak?
7. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb ja som sa pytala dokiny ze cim maz u lojza zacat ... no a povedala, ze mam mu davat zatial len ryzovu kasu nutrilon, spravis take nieco medzi a daj vypit z flase nazaciatok a ze az tak 4apol az 5 mrkvicku aj ked su na UM ... olino bol sice tiez na um ale tomu som dala prvy prikrm az v pol roku, jemu mliecko stacilo ... ale lojzo ten by zozral aj mna :slight_smile:
7. čer 2011 v 11:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ta seborea to neni, to sme uz mali tiez :grinning: toto bolo z minuty na minutu a take akoby si sa poprhlila alebo tak. vyslovene ako alerg. reakcia. nastastie uz je to celkom ok, ked sa mu o aj urobi, za chvilu to aj zmizne :wink:
7. čer 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby a som sa vam zabudla pochvalit, ze moj kolega hraje v tej skupine, ktorej spevak vyhral Superstar:slight_smile: ja som superstar tento rok vobec nepozerala,ale teraz to dobieham na youtube:slight_smile:
7. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 fiha to je parada :slight_smile:
7. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
inak ma trochu mrzi, ze baby ktore sem pred porodom chodili kazdy den, sa tu ako porodili neukazali. viem ze deturence nam vzali volny cas, ale mohli by raz za cas napisat, aby sme vedeli ze je vsetko ok :wink:
7. čer 2011 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kkiki takze ryzová kaša???O.k skúsime...riadne do flase to dám???Ale asi vačší cumel,že??? :wink:
7. čer 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 Lukáš je jednička...Moja sesternica s ním chodila na gympel.....Aký je ten svet malý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zebra41 ee, to ma od muzovho bratranca, keby bolo na ocinkovi, da mu vyrobit plysovu skodu 120, do toho je maniak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teda, vam uz sa detvaky pretacaju jedna radost, Jurčo furt ništ a ked nezacne do toho 21. juna, musime na neurologiu :confounded: a znovu ma antipatiu byt na bruchu :pensive:
7. čer 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa aká krásna,zlatunká je....Museli ste si toho prežiť veľa....Nooo nie že naše dobehla,ale možno poniketoré aj predbehla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moja teraz váži asi tolko... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Na fb si daj do vyhladávača: hviezdy z koníka :wink:
@kijusqa aj my mame predcasniatko, ale take vacsie - mal 2260g a 46cm, 35tt,ale bohuzial so zdravotnymi komplikaciami :unamused: no vsetko je uz v pohode a celkom to tu dobieha :slight_smile:
@bambulka0406 inak to mas pravdu, ja casto myslim na sharlottu, miminu som stretla na e-mimino a tak sa rozliezli inde :slight_smile:
7. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ináč kočky aj Stella sa už pretáča jedna radosť z bruška na chrbátik aj opačne...sem-tam sa ešte ručka zasekne ale to nevaaaaaa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojte dievcata, mohla by som sa k vam pridat? mam februaroveho drobceka doma,aj ked mal byt teda marcovy,ale sa poponahlal :slight_smile:
dnes sme absolvovali ockovanie +rotarix,celkom dobre to zvladol a teraz spokojne spinka.
ako tak pozeram uz sa vam deticky pretacaju, nas je lenivec,po hrackach len vykrikuje a ked ho dam na brusku po minutke si polozi hlavicku a uklada sa spat :dizzy_face: zato ale uz pomaly skusa liezt,ako krtko,hlava zaborena v madraci,ritka hore a ide :grinning:
a tlacia sa nam uz spodne jednotky,stale ma ruku v puse a straaasne slinta.
7. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ja chodim s Jakubkom na neurologiu a tam mi doktorka povedala,aby som s nim cvicila to pretacanie z chrbatika na brusko. parkrat som mu to ukazala a teraz skusa sam :slight_smile: este ide len z chrbatika na bok a ked ho dam na bok tak ide rovno na brusko. ale z chrbatika na brusko tiez este nic...ale snazi sa :slight_smile:
7. čer 2011 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinex ja ked dam Jakubka na brusko tak sa tiez pokusa takto plazit :slight_smile: rekord ma pol metra :slight_smile:
7. čer 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 presne sharlotta alebo aj kwetinka.... baby chybate nam tu :frowning2:
7. čer 2011 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinex ahojky a vitaj, tak ty mas tusim vernu kopiu nasho Jurina. ten to iste a este pri tej snahe o lezenie chrochta jak male prasatko :grinning:
@zebra41 ja mu tiez ukazujem, ako sa ma pretocit, aj sa pretoci, ked ho drzim, no ked nie, dlabe na to, lahne si a spi alebo zacne revat jak utrhnutý. a ktoremu neurologovi chodis a kam?
7. čer 2011 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 kvetinka ma tiez napadla, no uz som to predtym odoslala. aspon raz sa mohli ozvat, ze co je s nimi
7. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 adam ma ohraniceny priestor paplonovymi mantinelmi,ale tak pol metra da tiez
@marhulka13 adam zase nechava za sebou slintavu stopu ako slimak,takze pekne vidim kade lozil :dizzy_face:
7. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ja som inak pozerala ich fotoblogy dnes a su aktivne, takze sem asi chodia, len do inych tem.
7. čer 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bambulka0406 hej, ja som sharlotu stretla v jednom fotoblogu, kde reagovala na nejkau fotku ohladom monitorov dychu... no viac sa tam neozvala
7. čer 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek