• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 nevadi... snad sa ozvu :wink:
7. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb a mne nenaslo "hviezdy z konika" ...fnuk...ja vas mam poniektore, ale urcite nie vsetky, co ste tu este aktivne :cry:
7. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex Vitaj vitaj:slight_smile: cim nas je viac, tym lepsie:slight_smile: my to mame naopak - mali sme byt februar a boli sme marec...ale ja stale hovorim, ze pokial by ho nevybrali cisarom, tak by ostal v bruchu aj do aprila :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 dakujem :dizzy_face: tak mojmu sa v bruchu asi nepacilo a mne to pravdupovediac vyhovovalo ze siel skor,kedze tehu som mala uz plne zuby :sunglasses:
7. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ked je Jakubko skor narodeny my chodime do nemocnice. dostavame odtial pozvanky :wink:
7. čer 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
este fotecka mojich chlapcov :dizzy_face:
7. čer 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martinex No malemu sa fotenie zjavne paci ovela menej ako vacsiemu fesakovi:slight_smile: a este nam prezrad, ci kojis a ci uz dokrmujes:slight_smile: teraz je to taka aktualna tema...
7. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 aha, tak mi to mame chrastu - len sa mi ju parkrat podarilo nechtiac po kupani strhnut, tak asi preto ju stale ma ...
7. čer 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak dado je herec,ten by sa fotil najradsej stale,grimasy a ksichtiku su jeho.
a ja len kojim,dokrmovat zacnem az okolo 5teho mesiaca,podla maleho ako bude/nebude chciet.
7. čer 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex vitaj :wink:
@bambulka0406 presne nad tym som aj ja minule rozmyslala, ze skoda, ze uz sem nechodia tie maminky, ja sem vzdy nakuknem ked maleho ulozim, alebo aspon vecer, mam to ako taky relax a sledovacku, ze kto sa ako ma :grinning: :grinning: :grinning: ale ide mi hlavne o naberanie informacii :dizzy_face:
7. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca presne, vecerny relax, nakuknem vzdy, aj ked nic nenapisem. a tato tema je moja srdcovka, lebo je prva na ktoru som zacala chodit, ked som sa sem prihlasila, takze neviem si predstavit, ze by som do inych tem chodila a sem nie :slight_smile:
7. čer 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijusqa - maličká je krásna. Veľmi ma teší, že tak krásne prospieva. :slight_smile:
7. čer 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domigb povedala mi ze na zeleninu a ovocie je este skoro v 4m .. aj ked sme um tak ryza je super aj na traviaci trakt, pomalicky nech si crievka zvykaju pomalicky ...
7. čer 2011 ve 14:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame poradnu za sebou. mame 6630g a 65cm - takze si to pekne dobiehame :slight_smile: a tiez mame za sebou aj druhe ockovanie :unamused: drobec teraz spinka...
@marhulka13 doplacali sme znovu 12Eur - vraj to je podla toho ake balenie sa im podari zohnat. Ak je v baleni menej kusov,tak je to drahsie. a vraj sa im tazsie zhanaju balenia,kde je viac kusov
7. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Ahojte baby, vidím, že máme rovnaké myšlienky. Mne je tiež veľmi ľúto, že je nás tu už len zopár :frowning2: . Ja mám tiež veľa roboty s krpcom, ale občas za deň sem nakuknem.
7. čer 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky, pridavam sa do skupiny, kedze mam tiez februárovu slecnu :dizzy_face: a teda rovnake otazky a postrehy :slight_smile:
V piatok budeme mat 4 mesiace :sweat_smile: a tak by sme mali zacat s prikrmami, mate s tým uz niektorá skusenosti?? Ci to babatkam chuti ci nie ..... :confused:
7. čer 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky používate niektorá aj látkové plienky, či len pampersky?
7. čer 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 ahoj a vitaj medzi nami :slight_smile:
7. čer 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 Vitaj :grinning: ake pekne meno ste dali malickej:slight_smile: pripojis aj nejaku foto?
7. čer 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ja pouzivam latkovky, ale tie moderne :slight_smile:
7. čer 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 vitaj :slight_smile:
@adui aj ja pouzivam tiez tie moderne aj pampersky
7. čer 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 vitaj medzi nami, budeme len radi ked sa pridas :wink:
7. čer 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ze klasicke latkovky tie stare uz nepouziva niktora. Keby ich mam prat, vyvarat, zehlit,skladat... ved teraz uz je na trhu vela jednorazovych, ja kupujem vzdy co je v akcii a takto mam doma aj 3 balenia, este z lidla za 6e a akcia 2+1. vydrzalo mi to dlho, v noci neprebalujem a miniem 5-6 plienok denne. tych 20e mesacne by som minula rychlo a kopec roboty, navyse dieta citi byt mokre v starych latkovych, treba casto menit
7. čer 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
este ma napadlo- narychlo som kupovala plienky - pampers sleep@play tie oranzove vonave kamilkove. Linda ich mala v horucave cez den a urobili sa jej take cervene bodky. neviem ci to zapricinila ta plienka ze v teple sa vyparovala ta vona... v noci ked ju ma tak v pohode. Radsej tie parfumovane plienky v teple nedavam. Kazde dieta vsak reaguje inak. Skusala som rozne plienky - lacne i drahsie, v podstate ziadne ine problem nerobia
7. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav @leonard2002 nam to tiez museli cistit mali sme ist na ockovanie ale doktorka povedala ze to este mame zahnisane pod chrastickou tak nas poslala na chirurgiu na cistenie. naozaj je to rchl procedura a mala zachvillu neplackala. a na dalsej kontrole uz jej nerobili nic ale museli sme sa prist ukazat este raz. a az potom nas zaockovali
7. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 ahojkya vitaj. no my uz prikrmujeme, lebo nebol nikdy kojeny, takze uz mozme, papame mrkvicku a brokolicu, a zatial to am uspech, aj ked zaciatky boli vselijake :slight_smile:
7. čer 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aký typ plienok používaš? Ja teraz rozmýšľam tiež začať s látkovými, mám doma nejaké klasické štvorce ešte po synovi a teraz som si objednala vrchné nohavičky Flip a nejaké bambusové vložky. Uvidím ako sa to bude malej páčiť a postupne by som chcela dokúpiť ďalšie. Čo dávaš na noc? Čo mi poradíš bežne na deň?
7. čer 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca A aké plienky používaš ty? Ja zatiaľ tiež kombinujem s pamperskami. Tie moderné látkovky sú také krásne, že si neviem vybrať. :unamused:
7. čer 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ja doma pouzivam stvorce a BG flip, uzasne svorce su mam happy square, mam aj kikko bambusove, ale tie mam su fakt super. niekedy dam na stvorec aj BL vkladacku bambusovu alebo BL bambusovy stvorec. Takisti su super aj original vkladacky do flipiek, hlavne tie organic. na nocny spanok davam Tots Bots bamboozle s vkladackou babyidea prefold alebo Baby lucy prefold a na to vrchne nohavicky. Na prechadzky a denny spanok pouzivame kapsy BG-tych mam az 6ks, dalej mam Minilala, Swaddlebees Econapi, Wonderoo a este mam jednu plienku typu SIO Gro via. ale to je vsetko na dlhe pisanie.... ak chces, pod do fora latkove plienky, tam sa baby vyznaju, ja som len zaciatocnik :wink: alebo napis ip. ja som tomu prepadla, pampersky pouzivame len minimalne ked nemam suche plienky
7. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 No však práve aj ja čím viac o tom čítam, tým viac toho chcem, ale je to všetko strašne drahé a tak musím na to pomaly. Hlavne kvôli mm ten až taký nadšený nie je :cry: . Ja stále niečo pre malú zháňam, teraz sa rozhodujem medzi manducou a šatkou, nemáš skúsenosť aj s tým? Tie štvorce čo používaš to sú normálne bavlna, alebo aké?
7. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek