• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@zebra41 no my sme cele dni vonku :slight_smile: ale ked ju dam na postel, tak len lezi, bud sa dviha do sedu alebo len tak kuka okolo seba a ked ide telka tak z nej nevie oci odlepit. mam ju nejak pretacat na to brusko ja?
8. čer 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 hmm neviem,ci ju mas pretacat. ale my sme pod dohladom neurologicky,kedze Jakubko je skor narodeny a ona mi to kazala robit. tak som ho parkrat pretocila a teraz skusa sam :slight_smile: ja som mu dokola rozlozila hracky. ale jeho najoblubenejsia je obycajna latkova plienka a s tou zapasi a beha po celej posteli :slight_smile: . on sa uplne este nepretocil - zatial len na bok. a ked ho dam na bok,tak sa pretoci na brusko. ale uplne z chrbatika na brusko este nie. ale veru skusa :slight_smile: skus dat telku tak,ze sa bude musiet za nou otacat...mozno pomoze :slight_smile:
8. čer 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ani nehovor,mam odpalene zapestie uz skoro dva mesiace,sak je to riadna vaha. a to sa krpcek narodil len s 2950g :dizzy_face:
8. čer 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Krasavica :grinning: no podla mna je na sedenie fakt este priskoro, ale clovek nikdy nevie...moja mama spominala, ze ja, ked som mala 4 mesiace, tak uz som chcela chodit :grinning: :grinning: :grinning: A ze bola rada, ked som spala 2x po 30 minut:slight_smile: tak to ja mam doma potom anjelika:slight_smile: esteze nie je po mne:slight_smile:
8. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc Ahoj :slight_smile: tešíme sa z každej novej maminky februárovky :slight_smile:
8. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, kamoska mi poslala link na jednu fotografku v Poprade, ja normalne rozmyslam, ze tam za nou z KE pojdem, na velmi pekne foto a velmi dobre ceny...neviem, ci to nie je proti pravidlam, nechcem robit nejaku skrytu reklamu, len som vam o tom chcela dat vediet, pozrite si: children.sk
8. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vy ste aky kraaaaaasny :grinning:
8. čer 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 dakujem, vyskusam tu telku :slight_smile:
@leonard2002 no ved viem, ze na sedenie je velmi skoro. neviem, co ju to tak taha. ale aj kamoskyna mala, presne to iste. neviem, co to maju za modu :grinning: no pekne, ze 4. mesacna chodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tiez sa tesim, ze mala nie je po mne. ja som bola cele noci hore, ona zas celu noc prespi :slight_smile: to je super, ze mame take poslusne deti :slight_smile: len aby sa to neskor neotocilo :sweat_smile:
@jezkomanka dakujem pekne :slight_smile:
8. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak mi vazime 6650g a meriame 65 cm. pretocit sa uz drobec pretocil, ale nejak sa mu nechce. sme este plne kojeni, takze prikrmovat sa zatial nechystam, az ked bude mat 6 mesiacov, samozrejme len ked mi dovtedy vydrzi mliecko.
Jakubko spinka celu noc, od osmej do siestej a potom aj cez den ma dva take dlhsie spanky - 2 - 3 hodinky :slight_smile:
8. čer 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jaj baby, u nas je take pocasie dnes, ze ja by som prespala cely den...keby sa dalo :grinning: :grinning: :grinning: Ale aspon maly je kludnejsi a spinka pekne...a pri najblizsom jeho spanku zalahnem aj ja, lebo tu ziiiiiiiiiiiiivam jedna radost:slight_smile: Teraz si tu pohmmmmkava so zvieratkami v hrazdicke, no skoda, ze drahy zobral fotak do prace, by som vam ho natocila, chrusta maleho:slight_smile:
8. čer 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Ahoj. Ako skladáš tie socíkovské plienky do PUL-iek? Na obdĺžniky či ako? A dávaš dve, alebo jednu a k tomu ešte nejakú vložku?
8. čer 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ahoj. Som rada, že si sa ozvala. Moja malá má tiež reflux a dosť silný, veľmi často sa nám dusila a keď mala 2 týždne, tak sme skončili na pohotovosti. Od narodenia spáva so mnou v posteli a budí sa každú hodinu, takže sa veľa nevyspím, ale už som si zvykla :wink: . Plačlivá je veľmi a tak keď nespí čo je maximálne 4x po pol hodine cez deň, tak je stále na rukách. No proste náročné bábatko. Rozmýšľam, že si ju priviažem na telo a možno bude ticho :grinning: . Oni tie detičky z toho vyrastú a potom sa budeme nudiť :wink: .
8. čer 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex - ja Adka niekedy už ani nevládzem držať na rukách :wink:
8. čer 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, moc neprispivam, protoze nemam moc casu, ale chtela jsem se zeptat, jestli jste u nektereho sveho mimnka nezpozorovaly, ze pouziva min jednu ruku. Ja totiz ano. Moje princezna (3mesice) skoro nepouziva pravou, s hrackami na hrazdicce si hraje jen levou, i kdyz pase koniky, tak tu pravou si dava tak divne. Vubec se nepretaci. Jsme objednane na neurologii, ale bojim se, ze to bude neco vaznejsiho.
Videla jsem v Sama doma, ze se deti nemaji davat svisle, ale ja ji tak dost nosila, protoze mela reflux a ted se bojim, zda jsem ji neublizila.
8. čer 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
vítam všetky nové pisateľky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@haruka neboj sa,možno má len jednu stranu trošku slabšiu ako druhú.My sme tak s prvým synom chodili,lebo tiež používal len jednu ruku,a dr.povedala,že pravú stranu má trošku ochabnutejšiu ako ľavú.,ale ukázala nám jeden cvik,ako trošku spevnel.verím,že aj u vás to bude tak.
@hrozienko,tak to máš s malinkým veselé.viem,ako ti je,ja to mám tak isto :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sú dni,tak 2krát do týždňa,ako napr.dnes,keď celý deň pospáva.asi to bude tým počasím.

my máme poradňu až o 2týždne,ale v nedeľu sme mali 4mesiace,tak som sa s ním odvážila a odmerala ho.má 69cm a vyšlo mi,že 8kg,ale zdá sa mi to moc.aj keď na pestovanie je ho teda dosť :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My sa ešte neprikrmujeme.Stále je na UM,ale rozmýšľala som,že mu skúsim dať tú prvú kašičku,lebo posledné dni mi papá aj každé 2hodiny.
Riešili ste aj chrastičku po očkovaní.Neviem,či je to dobrá reakcia,ale nám to stále hnisá.dr.povedal,že to je v poriadku.
Kilá po pôrode mám ešte 4,5,za ten svet sa ich nemôžem zbaviť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kočky,je tu niektorá z Nitry?Potrebovala by som sa s niečim poradiť.
8. čer 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@haruka ahoj, ja som ho tiez tak nosila, lebo som nevedela, ze sa to tak nesmie :frowning2: Ale odkedy viem, ze sa to tak nesmie, tak ho nosime v tej oddychovej polohe, aj ked, stale ked ho davam odgrcknut, tak ho mam v tej zvislej, inak mi neodgrgne. A neboj, urcite sa to upravi...moj tiez pouziva prevazne pravu rucku, tu si ako prvu da do pusinky, aj hracky vacsinou chyta pravou, ale pouziva aj lavu...a ked jej das nieco do pravej rucky, tak to chyti, alebo vobec ju nepouziva? Inak mi jedna znama poradila, ze detom, ked sa davaju hracky, tak sa maju davat do stredu, aby ich chytali oboma ruckami. Daj potom vediet ako ste dopadli na neurologii.
8. čer 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 myslis chrastu po tom uplne prvom ockovani TBC, co robili este v porodnici? Ta vam este stale hnisa? A inak aj mne ostalo este 4.5kg a od pondelka drzim taku akoze dietu, tak uvidim, aky to bude mat po tyzdni ucinok...:P
8. čer 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 áno tú.stále mu to hnisá,potom praskne,vytečie,zas vyhnisá a stále dokola.som zvedavá,čo nám na to povie na najbližšej poradni,lebo sa mi to zdá už dlho.

@leonard2002 ,
@haruka náš sa chce pestovať len vo zvislej polohe,poležiačky má nervy a zdvíha sa mi.
8. čer 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som chcela aj začať cvičiť brušáky,s tými som schudla po prvom,ale bojím sa,lebo mám po tehotenstve pupočný pruh,tak mám obavy,či by som si cvičením ešte viacej neublížila.
8. čer 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja som z NR
8. čer 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca prosím ťa,kde je v NR Krčméryho ulica?daj mi nejaký záchytný bod.Budúci týždeň idem na konzultáciu na Avelane Kliniku,do NR trafíme,ale tam sa asi nebudeme vedieť orientovať.Je to niekto blízko nemocnice?
8. čer 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 a preco sa to nesmie???? a ako je to oddychova poloha? ja ho nosim len tak :unamused:
8. čer 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja som z NR. neviem odkial pridete, ale ak od Novych Zamkov,tak zabocite k nemocnici k novemu vchodu - to je Razusova ulica a odtial sa uz lahko dostanete na Krcmeryho
8. čer 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 No podla mna vas uz asi posle na cistenie, lebo pokial to hnisa, nesmie sa ockovat

@zebra41 nesmie sa to kvoli tomu, ze hlavicka je tazka a zatazuje to chrbticu. Oddychova poloha je taka, ze si ho otocis chrbtom k sebe a svoje ruky mas pod jeho zadockom, mal by byt vlastne v takej polohe ako je vo vajicku, v takej zagulatenej...skuim najst nieco na nete a dam link potom...nas na to upozronila instruktorka, co k nam chodi na vanove plavanie...ze ked sa deti nosia vo zvislej polohe, narusa to ich nervovy system a aj preto su nervozne a placlive.
8. čer 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 pôjdeme z opačnej strany,od HLohovca

@leonard2002 no sama som zvedavá,lebo prvú dáku očkovania už dostal.ale mne sa to zdá dlho,že mu to ešte stále hnisá
8. čer 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ano je to pri nemocnici, Krcmeryho ulica je pri novom vchode do nemocnice
8. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 najdes to lahko :wink:
8. čer 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no tak to by sedelo :unamused: ja som myslela,ze sa nesmu nosit len bruskom dopredu...
8. čer 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 kukla som na to a zdá sa to byť super....Zaujímavé fotky velmi.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aj ceny ...My sme sa fotili v Prešove samotné bábo za 70 eur robí....A celú rodinu fotí za 100 eur :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no teraz ked čítam o tých plienkach akokeby som to čítala po Japonsky...Super sa vyznáš ja by som tiež rada skusila tie pleny minule som nejaké bambusové či ake zahliadla v DM...Ale to sa riadne perú,žehlia a aj vyváraju???Pytm sa jak debil ale nemam skusenosť....: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek