• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@bambulka0406 nooo tak kukám kukám,len sa do toho vobec nerozumiem,že aké sú all-in-one,štvorcové,zaväzovacie....Napríklad tie štvorcové ako zapnem???Tak jak sa niekedy davali plienky či ako???Porad čo mam objednať na začiatok... :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...tak my sme sa vratili z kontroly z plucneho a este musime ist na USG skontrolovat uzliny... :unamused: :unamused: :unamused: Mojmu krpcvoi dnes zacal den o 4.30, taze uz len cakam, kedy zalahne na obed...a ja s nim :grinning:

@sisikejc Tam som raz bola na sluzobku a hned ma to miesto ocarilo...a urcite sa tam chcem ist raz pozriet s rodinkou. Ale pokial sa nemylim, to jazero je dost studene, nie? Da sa v nom kupat v lete?
9. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 čo hovoríš na tuto....http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/tots-bots-easyfit-2010
9. čer 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a vytvara sa vam uz aky taky rezim? a vydrzia vam babatka hore spokojne aj dlhsie ako 2 hodky?
9. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 Ja som si myslela, ze mame rezim, ale ako boli tie horucavy, tak sa to cele naburalo a teraz sa to vracia tam, kde sme boli predtym...ale nevydrzi viac ako 2 hodiny, iba vecer pred spanim. Vcera spal cez obed 3 hodiny, ale medzitym sa asi 4-5x zobudil a mrncal, raz som ho uspala na cecke, raz iba s cumlom, ale potiahol 3 hodky,tak ako zvykol predtym, tak som bola rada. Inak sme hore 1.5 hodiny a hodinu spime.
9. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....chcem sa spýtať na denné spanie detičiek,mne maličká donedávna v pohode spala 2 hodky dooobeda a cca 2 hodky pooobede...ale posledný týždeň spí dokopy 1,5-2hod. za deň,čo sa mi zdá dosť málo....niektorí mi hovoria,aby som nepila kávu,keďže kojím,ale ja si ráno bez kávy neviem predstaviť a poobede pijem jednu bez kofeínu...tie čo kojíte,pijete kávu bez problémov?
9. čer 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no mne teda vydrží aj dlhšie ako 2 hodky,aj teraz je od 7.30 hore a spala možno 10 min.pri kojení...teraz ju mám v kočíku v kuchyni a snažím sa ju uspať,keďže von sa ísť nedá :frowning2: mne sa malá v pohode prehrá klop-klop,no teraz je už mrzutá,čo by spala... :frowning2: a o režime sa teda hovoriť nedá...
9. čer 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek To iste sme mali my, ze mi spal max 3 hodky cez den, ked boli tie horucavy. Mne sa to zdalo tiez strasne malo a hlavne mna to vycerpavalo, ale uz je to zase OK. Neviem ako ju uspavas, ale ja ho po 1.5 hodine dam do postielky, ked vidim, ze je mrzuty a necham ho chvilu tam. Niekedy zaspi sam, a ked mrnci, tak ho dam na chvilu na cecku a do 3 minut ma ocka zatvorene a uz ho iba prelozim do postielky. Kavu pijem iba bez kofeinu, ale dam si sem-tam kolu :grinning:
9. čer 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšete o dennom spánku... no mne Branko pekne spinkáva, ale tiež to záleží to odo dňa, ale spí aj doobeda - niekedy stiahne 2-3 hodinky keď nie tak si zdriemne 2X kratšie a poobede podobne. Záhadou mi je ako si vie pospať, keď prídem k mame (to som tam skoro vždy poobede, lebo sa mi nechce byť na byte).ke´d je na záhrade horko dám ho spať do maminej postele a tam spíííííííííí, včera som ho tak dala spať o 15.00, 17,30 som ho za spánku nakojila (lebo som musela odísť) a o 20.30 som ho už musela ísť zobudiť lebo sme už chceli ísť domov. Potom doma zase pekne zaspal, len o 3.30 už bol vyspinkaný (ale nečudujem sa:slight_smile: takže si pospal 5,5 hodiny.
9. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek ja pijem tak dve kavy za den, kofeinove a na jakubko to nema vplyv.
9. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pred chvíľou som ju úspešne uspala v kočíku a dala do verandy,dúfam,že ten dážď ju bude uspávať :wink: @katarinasifrova aj ja si myslím,že tie dve kávy cez deň nemôžu uškodiť...
@leonard2002 no keď je pekne vonku spí mi v kočíku na dvore,keď cez deň kojím,tiež zaspí na cecku,preložím ju a spí tak 10 min. :unamused: potom už kuká,brble si a hrá sa... :wink: horšie je keď sa jej začne chcieť spať a začne byť mrzutá...aspoň že večer neštrajkuje :slight_smile:
9. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Veru, ja stale tvrdim, ze detickam je lepsie na dedine ako v tychto panelakoch:(
9. čer 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zebra41 no, to ste na tom este celkom fajn, ked ste uz spolu desat rokov. mne moj mm 2.marca doniesol kvety, ze k polrocnemu vyrociu sobasa. kukam nanho, ze az 11. marca to bude pol roka. vobec mi neveril, museli sme vytiahnut sobasny list a co tam bolo? datum sobasa bol 11. septembra, takze som mala pravdu. po desiatich rokoch si uz ani nespomenie, ze sme mali niekedy svadbu :grinning: :grinning:
9. čer 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@marhulka13 :grinning: :grinning: :grinning:
Kočky tak moja pospí doobeda take dve hodky a potom nespí nič az do vecera......Maximalne po 15 minút....Ale ja už som zvykla kazde babo je ine znemej chlapec sa hodinu pohra po papani a spí jak dudek dve hodky vzdy :wink:
9. čer 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak my sme vcera boli cely den v BA, ja som bola u lekara a Jurino nam cely den nespal. vecer zalahol o osmej, zobudil sa rano o 8.30, napapal sa, zase sme zaspali do 12-tej , najedli sme sa a Jurko zase zaspal..hihi, vcerajsok ho riadne dostal, lebo furt volaco obzeral, rehotal sa a ani na chvilku nevypol. a ja sa nudim, lebo neviem, co mam robit...
fuuu, ja kebych kojila, tak drobec by uz asi vobec nespal, vypijem asi 5-6 kav denne a hned zrana do seba hodim este energáč. ja som nenormalne spavý človek a pri mlaom to inak nejde, ked potrebujem byt nazive....

inak kupili sme uz sportovy kocik s prednymi otocnymi kolieskami. ste ma mali vidiet, ako s nim idem :grinning: :grinning: tym, ze pouzivam len pravu ruku, tak sa mi to furt stacalo dolava a chodim jak opita, z jednej strany chodnika na druhy, tam zastanem, odpracem kocik zase vpravo a takto dokola :grinning: :grinning: :grinning: takze ako mi chcel mm ulahcit pracu s otocnymi kolieskami, tak sa to nepodarilo, musela som si ich zablokovat a znovu sa mi pekne jazdi :grinning: :grinning:
9. čer 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzufek ahoj ja som na kave zavisla a kojim :sunglasses: ale odkedy som zistila ze ked si dam moju oblubenu silnu kavu po 2.poobede, tak mala ma vecer tolko energie neplace ale zaspat ani za svet. odvtedy pijem rano 1-2 kavy a poobede pijem len Caro napoj, ja musim pit proste nieco teple a caj mi lezie hore krkom aj ten kojenecky :angry: :grinning: :grinning:

dnes bola u nas doktorka, mame 6kg a 60cm, Vanesska sa cely cas tak silno rehotala, ja som mala slzicky na krajicku, ze to spokojne a vesele babatko je moje :sweat_smile:
9. čer 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzufek - náš Adamko je presne to isté - predtým spal v kuse 2,5 hodiny doobeda a 2,5 hodiny poobede v kuse v kočíku. Už asi 2 týždne spí 2,5 hodiny za celý deň - a niekedy aj menej a to tak, že spí asi 4x za deň po 30 alebo 40 minút. Ináč je hore - ale je spokojný a usmieva sa, hrá sa pod hrazdičkou. Keď sme von, tak je v kočíku kým zaspí a keď spí a potom si už chce obzerať všetko naokolo. :slight_smile:
9. čer 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek ja pijem 2kavy denne,kofeinove a adamko spinka v pohode, doobeda 9-12 potom 13-15 a vonku este hodku okolo 17-18, vecer zaspava okolo 20.30-21.00 a rano vstava okolo 7mej.
neviem teda,u mna kava na neho zjavne neposobi,ale nepijem turka ale nescu s mliekom,tak pol voda,pol mlieko :dizzy_face:
9. čer 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ja rezim mat musim,inak by som tych mojich zbojnikov nezvladla. krasne ladi ich spanok, ked sme vonku mensi spi a velkeho mozem strazit. a cez obed vacsinou spavam s nimi,ak mi netreba varit ci nieco ine.
9. čer 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka
@leginca
@martinex nechcem to zakriknúť,no už mi vyše hodiny spinká,možno to bude tým,že spí aj tá staršia,tak je tu kľud,žiadny hluk a pod. :slight_smile: pijem tiež ráno nescu s mliekom a teraz poobede bezkofeínovú.ja som rada,že mi aspoň večer okolo 21hod.zaspáva a budí sa medzi 5-6hod.ráno a potom ešte potiahne do 7-8hod. :wink: pri staršej som to mala tak,že cez deň v pohodičke spala a potom do polnoci vystrájala,ja som teda radšej,keď sa maličká pojeduje cez deň a v noci je kľud... :wink:
9. čer 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek mne spi adam od 10tej vkuse,len na jedlo sa zobudil a starsi taha uz od 12tej.....normalne sa nudiiiiiim :grinning:
9. čer 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
aj mne dnes Martinko spinkal doobeda 3 hodiny :fearful: a teraz poobede uz tiez taha 2 hodiny, ja mam upratany cely byt, uvarene a veselo si zehlim :grinning:
9. čer 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neviem, ktora z vas novych sa pytala, kto je z KE...tak ja som :grinning:
9. čer 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som z KE :sweat_smile:
9. čer 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak hlavna navsteva tej doktorky bola oboznamit ma s prikrmami :wink: zacat sa moze uz v 17.tyzdni pri UM, mne odporucila zacat v 5.5mesiaci aby sme stihli zaradit lepok pred 6.mesiacom (velmi dolezite pre deti na MM). Na UM by mali mat lepok az po 6.mesiaci. Zaujimave ze po 2 tyzdnoch od zacatia prikrmov tu odporucaju zo zeleniny brokolicu, spenat, karfiol, hrasok, cuketu, kukuricu a z ovocia broskynu, slivku, kiwi, melon, avokado :grinning:

3.stadium 6-9 mesiacov uz aj vajicko natvrdo, por, cibula, kapusta, rajcinka, paprika, hriby!!! citrusy, maliny, jahody, egrese, mango, hrozno, marhule :sweat_smile:

4.stadium 9-12 mesiacov vacsina jedal je vhodnych.

No vidim ze v Irsku (urcite to maju z UK) si z jedla velku vedu nerobia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. čer 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezkomanka fíííha,no priznám sa,že ma tam zaskočilo hneď niekoľko vecí :confused:
9. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb stella to znamena hviezda,ale to urcite vies :slight_smile: ...krasne meno....my sme chceli take aby bolo dobre aj na sk aj v italy tak nakoniec sme sa rozhodli pre Daniela....ano moj muz je talian...ja som zo stredneho slovenska....a co sa tyka talianiek,tak urcite su krasne..lepsie povedane su ine ako my,takze pre nas su krasne...vydno ze sa o seba staraju....a vobec to neprehanaju s makeupom...aj fabra vlasou..vsetky su vacsinou hnede..ziadne cervene,bordo a tak..proste natural...pre talianou sme krasne zas my,slovenky,cesky,madarky.....no tak ked sa ti tak velmi paci taliansko tak raz sem urcite musis prist..je tu naozaj krasne....a filmi talianske zboznujem aj ja,ale tie co davaju tu asi u nas nedavaju...ale sa vzdy riadne nasmejem na nich....
9. čer 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no jasne ze sa v nom da kupat....cez leto je tu plno ludiiii...vlastne uz od aprila zacinaju chodit pomalicky ludia....zalezi aj na tom na ktoru stranu jazera ides.ale to ide hlavne o to ze na niektorych miestach je cistejsie jazero a na niektorych menej...ono to jazero je dost velke...nie nadarmo ho volaju male more... :slight_smile:
9. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek no aj mne maly niekedy davno :grinning: :grinning: spaval dlhsie cez den....teraz si dava take polhodinovky...ked sme vonku niekedy aj hodinku...dnes som riadila byt,vysavala som a zacal mi tak strasne plakat...predtym to vobec nerobil,mohla som kludne vysavat aj vedla neho..ani robot kuchynsky uz v jeho blizkosti nemozem pouzivat :confused: minule som mixovala v kupelni :grinning: ....menia sa nam tie deticky...asi podla nalad :slight_smile: to mne sa zas minuli tyzden zacal v noci budit na papanie(a to uz par tyzdnou spinkaval celu noc)a tento tyzden zas pekne spinka celu noc..tak neviem v com to je?
9. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek