• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sisikejc a este k tej kave...ja ju pijem,ale nescu...
9. čer 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 aj mna to zaskocilo :confused: este mam casu dost, dovtedy si to radsej nastudujem z ineho zdroja ;)
9. čer 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 my vacsinou po 2 hodkach odkvicneme, niekedy potiahne este chvilu, ale to je velmi zriedka. Rezim mame zatial taky ze vstavame medzi 7-8, okolo 9-10 mame dopoludnajsi spanok niekedy 30min, niekedy hodku, okolo jednej zacina obedny spanok, niekedy polhodku, niekedy aj tri, a potom okolo 5-6 mame podvecerny spanok, tiez taky kratsi pol hodku az hodku. Zaspava vecer medzi 9-10 a spinka az do rana. Toto mame uz vyse tyzdna, celkom by sa mi pacilo, keby to tak zostalo :grinning:
9. čer 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek ja si dam kavu tak 1x denne, niekedy nesku s mliekom, niekedy presicko, nemam pocit ze by to na maleho posobilo. Ale to je podla mna individualne, napriklad ani na mna kava neposobi tak ze ma drzi hore, skor sa viem nejako lepsie koncentrovat, ale inak si mozem dat kavu a pokojne si lahnut, hned spim, takze ak je po mne, bude to mat tak. Niekto si da kavu na obed a svieti do rana :slight_smile:
Co sa spanku tyka, u nas sa postupne vykrystalizovali tie tri denne spanky, dva kratsie dopoludnia a podvecer a dlhsi cez obed, najnovsie si mlady pan vydupal ze ten obedny chce spat v postielke a tie dva kratsie chce spat v kociku na prechadzke, tak kocikujem ci je slnko alebo dazd, aj dnes sme boli v lejaku, mam goratexy, nepremokavu bundu, gate, kocik ma prsiplast, spal ako dudok. Aj som mu zavidela ten spanok v suchu a teple pod bubnujucim dazdikom, hned by som si tam k nemu lahla do kocika. :grinning:
9. čer 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, ja kym som este kojila, tak som pila 1kavu denne s mlieckom a ked som mala este chut (Lebo ja som kavickarka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak som si dala Caro. Na malu to vobec nemalo vplyv a aj colu som si obcas dopriala :sweat_smile:
No a od 2mes. spinka celu noc, t.j. napapa sa 22-23.00h a do tej 7-8.00h spinka, len vynimocne sa okolo 4tej zobudi. A cez den mame teraz taky rezim, ze papame cca kezde 3hodky a po kazdom druhom papani si pospi, niekedy 2hodky niekedy 3, ale uz sa stalo ze aj 4potiahla :grinning: Takze sa ani velmi nemam na co stazovat :grinning: :grinning: :grinning:
Akurát, neviem ci s tým mate niektorá tiez problem, ked je uz vecer unavena je zlostná a posledné papanie je katastrofa, aj by jedla lebo je hladna ale spekuluje, mrnci, kruti sa a musim s nou vystriedat tisic poloh kym ju nakrmim :confounded:
10. čer 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vdaka za info ako to u vas vyzera s tym dennym spanim :slight_smile: my mame doma tiez pol hodinove spanky,ale je ich viac, vacsinou 5. vcera som 5min meskala s poobednou prechadzkou a drobec sa ulozil spat medzi hrackami :slight_smile: no presnost je jeho - ocko je vojak :slight_smile:
10. čer 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@matulka616 Jakubko chodi spinkat uz o 19 - ked chodieval neskor,tak tiez byval zlostny, v podstate to preplakal a papat ani za svet. ale on celkovo nie je moc dobry papkac...v noci sa budi na papanie 2krat a cez den papa kazde tri hodiny.
a vcera vecer tiez sceny pred vecernym papanim - proste vypluval flasku, vrieskal. a to som ho dala len do polohy na krmenie. tak mu hovorim - ked nechces,tak ides spat hladny a hotovo a zaniesla ho do postielky. o 5 min mrkanie a pekne v klude s usmevom vsetko spapal a potom zaspinkal. ale teda nerada by som to takto robila kazdy vecer....
inak my si podla maleho mozeme hodinky nastavovat - papa presne kazde 3 hodiny, spinka presne 30 min atd :slight_smile:
10. čer 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a tiez vam robia babatka take sceny ked im chcete dat ciapocku? asi pred tyzdnom som uz toho mala dost...reeeeval a reeeval, proste ciapku ani za svet. tak hovorim uplne prisnym hlasom: Jakubko o ciapocke ziadna diskusia. bude a basta. hned prestal plakat a cely tyzden nerobil ziadne sceny :slight_smile: ze by bolo vo mne trosku autority? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sisikejc no tak u nás si vysávanie vždy nechávam ako posledné,keď začne byť malá mrzutá,stačí zapnúť vysávač a hneď je ticho,keď si niekedy niečo potrebujem rýchlo dorobiť,zapnem ho na 5 min.a je kľud :grinning: a kávy sa rozhodne nemienim vzdať,je to asi o tom,že jednoducho tie naše detičky budú čoraz viac zvedavé a cez deň hore... :wink: veď ani ja sa nejak nemôžem sťažovať,večer okolo 21hod.po kojení zaspí a spí do 5-6hod.potom sa nakojíme a spí ďalej aj do 8hod.,takže to som rada,aj teraz ešte odidve žubrienky spinkajú :slight_smile: len cez deň nemáme ešte taký režim,ale keď bolo tak krásne vonku, spávala doobeda v kočíku vonku,potom cez obed si pol hodku schrupla vnútri a potom ešte v kočíku poobede,ale nie je to tak každý deň... :unamused:
@filmuska18 tak mňa by včera nedostal von nikto,ale na druhej strane čo neurobíš pre drobca :slight_smile:
10. čer 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 tak ja väčšinou dávam malú von po jedení,takže keď jej dávam čiapočku,usmieva sa na mňa s plným bruškom :grinning: ale inak,čo som čítala okolo 5 mesiaca bábo podľa hlasu pozná,kedy sa mamička zlostí alebo má radosť.... :wink:
10. čer 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 Presne tak sme aj my vcera vecer dopadli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Krutila sa nechcela nijak papat, len pocmulkala flasku a mrncala, zjedla asi tretinku, tak tom ju odniesla do postielky, a drobec sa na mna škeri :grinning: , tak som jej dala flasku a bez problemov, cirkusov spapala vsetko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Skusaju nas mrňatá, kolko vydržime :grinning:
10. čer 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek to s vysavacom plati aj i nas :grinning: :grinning: :grinning: Ja som to pouzila asi 3x, ked revel a reval a nic nepomahalo, tak som zapla vysavac a vsetky jeho problemy zmizli:slight_smile: A ked mu davam ciapocku, tak mu musim nieco rozpravat, ze kde vsade on ide a co uvidi, niekedy to pomaha a niekedy nie, ale zasadne kupujem ciapocky so snurkou, aby si to nevedel dat dole... :grinning:
@matulka616 co sa tyka toho papania, my sme aj na UM aj na MM, teda prevazne este MM, ale mne toto robi s ceckou niekedy...zacne si rozpravat s ceckou v puse, vypluva ju, potom ju zase hlada, no nemam na to nervy niekedy:slight_smile: ale to robi tak 1x za den, s flasou mi toto nikdy nerobi, to ked mu vyberiem z pusy tak hned sa zlosti:slight_smile:
10. čer 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ako citam baby aj vasi drobci maju radi hluk vysavaca. nasa mala je tiez na to expert. minule som sla po zeleznicnom moste dieta konecne uspate a zrazu siel popri nas vlak uz som sa bala ze sa zobudi ale ta si len pekne odfukovala dalej ale ked je doma a suchnem sackom hned je hore :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinex - ja tiež pijem 2 kávy denne. Pijem nescu s mliekom ako Ty. Náš Adamko večer zaspáva najneskôr o 20-tej, v noci sa na kojenie budí len raz a potom až ráno okolo 6-tej - takže sa aj ja dobre vyspím. :slight_smile:
10. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 taky problem ako ty ze ked je unavena tak je zlostna a nechce ani papat ani nic pozname aj my problem je ze ked je uz moc unavena ma problem aj zaspat a je to s nou riadny boj plus ja ju kojim a ked sa mi zacne hadzat na prse a natahovat bradavky vidim vsetkych svatych od bolesti
10. čer 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja pijem jednu slabu kavu rano, potom uz len caje, 2x denne na dojcenie, a 1x denne feniklovy :slight_smile: A s tym papanim ako by ste o nas pisali, akurat vcera som hovorila manzelovi vecer ze to nechapem, preco sa tak vecer zlosti pri papani, to je neustale hadzanie sa, mrvenie, odstrkovanie a ked zoberiem cicku a dam cumel rozculi sa este viac. vcera som uz tiez mala nervy tak som ho dala do postielky nech sa ukludni, tam sa povyskieral asi 10 minut a potom sa pekne napapal. no nebavi ma to takto robit, lebo to trva dlho kym zaspi :confounded:
10. čer 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cafte moje:slight_smile: tak ja som od porodu bola dnes prvy krat u kadernicky...tak dobre mi to padlo :grinning: :grinning: :grinning: Sa konecne citim ako clovek:slight_smile: Ale aj tak som stale myslela na maleho, ci to s nim mama zvladne, ci jej nebude velmi plakat atd... :grinning:
10. čer 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kosicanky, ak by ste nahodou poznali nejaku spolahlivu a osvedcenu opatrovatelku na prilezitostne strazenie babatka, tak mi dajte vediet...dakujeeeeeeeeeeeeem :grinning:
10. čer 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jaaj, super. ja som bola sice u kadernicky pred krstinami v marci...ale teraz som bola prvykrat na pedikuru a bolo super sediet len tak s vylozenymi nohami. a ocko zatial kocikoval :slight_smile:
10. čer 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zebra41 ja sa chystam tiez od dva tyzdne aj ku kozmeticke aj na pedikuru :grinning: :grinning: :grinning: Ja som si uzivala dnes uz to, ze mi niekto umyl vlasy :grinning:
10. čer 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ako citam, tak aj my mame posledny tyzden problem s papanim. pripisovala som to horucavam ale je to aj teraz. jeduje sa mrvi ked ju kojim, ani radsej nechce, ked po neuspesnych pokusoch dam z flase odsavane, pripadne sem tam umele mlieko to ako tak vypije. Najnovsie spolu s flasou aj prsty zmesti do ust. V noci sa koji, lebo to sa moc neprebudi, je v polospanku a prisla som nato ze nalepsie sa napapa kojenim hned po prebudeni. ak je chvilu uz hore tak sa vykruca, vymysla. tak aj z kocika ked sa zobudi a sme len na dbore, chytro idem skusit kojit. Horsie je ze ked mi odmieta cez den papat, tvori sa menej mlieka i ked sa snazim odsavat cosi, a potom v noci chce papat a dohnat zameskane a mliecka neni az tak vela. Uz ani nepamatam plne naliate prsia ako kedysi co je paradox, pretoze prvy mesiac ked papala menej som mala tusim vacsie prsia ako teraz ked papa viac
10. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Juuuj ale Ti zavidim :wink: , ja som u kadernicky nebola od zaciatku tehotenstva, a veru ze by sa mi uz zislo, len nie je kedy :frowning2: No buduci tyzden mam narodky tak si asi urobim den pre seba a drobec bude s ockom :sweat_smile: Kde v Košiciach byvas?
11. čer 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Fakt?? Ja pri Narodnej Banke :dizzy_face:
11. čer 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 Tak to sme cez ulicu:slight_smile: mozeme dat rande v letnej zahrade v Rokoku:slight_smile:
11. čer 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky. Tak čumím že je tu mnoho nových tvári:slight_smile:)) U nás tak ako u vás.spíme doobeda tiež tak 2 hodky a potom okolo pol jednej. ak chcem aby ešte pospala tak nastupi na pomoc kočik a ide sa von. No naša malá herečka zistila že svet je krajši posediačky a začala sa mi v kočiku dvihať. ke´dže sa jej to moc nedari tak sa jeduje. už sme konečne pichnuté tou hnusnou vakcinou. preočkovanie o 6t. Inak Nelka je taká špagetka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Máme 5815gr a 64cm. Čo sa týka kávy?? jeminky ja bez nej den nezačnem. okolo 9h si dám nescu s mliekom a poobede taktiež fičim na CARO. Všetky vás pusinkujeme.cmuk
11. čer 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 No, ked bude krajsie pocasicko tak dohodneme dajake stretko :wink:
11. čer 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denne73 nam sa Jakubko tak dviha,ked uz je veelmi hladny a jedlo nechodi...tak asi zistuje,ci nie je nahodou kdesi inde :slight_smile:
11. čer 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denne73 @zebra41 Mne sa Leo tiez zacal dvihat tento tyzden...som len cumela jak puk, lebo este len pred tyzdnim mal 3 mesiace...ale zatial to vyzera len ako nepodareny pokus o brusaky:slight_smile: na to, ze len nedavno objavil "pasenie konikov" sa mi to zda trochu skoro :grinning:

Baby, ak by ste potrebovali nejake rady ohladom toho polohovania a spravneho drzania babatka, tak som si dnes kupila tu knihu, co som vam na nu davala link, takze sa mozete pytat, keby nieco, ja nalistujem a zreferujem:slight_smile:
11. čer 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leonard2002 nam sa Jakubko takto zacal dvihat uz pred mesiacom.ale teda posledny tyzden som ho to nevidela urobit. asi ho necham trosku cakat na mliecko :slight_smile:
ja som zacala Jakubka nosit v tom klbku a velmi sa mu paci. hlavne,ked sa pozerame do zrkadla :slight_smile:
11. čer 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek