• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@p4 ja som bola na obed v poslednej poradni a doki mi vravi, najskor o 2 tyzdne a Matko sa narodil v noci :grinning: ked som prisla do nemocnice, trosku som krvacala, dali ma na monitor a zacali okolo mna behat a cudovali sa, ze sa usmievam cez kontrakcie, ja som ich citila az asi hodinu a pol pred samotnym tlacenim a mojej plodovej vode museli pomoct, prepichli mi to tam, voda odtiekla a Matko bol do hodiny vonku
16. čer 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no,ja som v piatok na poradni bola s tym,ze mi nieco nove povedia a spravili mi hamiltonov hmat a ze cez vikend by som mala ist. v ten den o jedenastej vecer mi zacali kontrakcie a nad ranom som isla do nemocky.. ja som uz mala rano dost silne kontrakcie,takze ma dali na box a epiduralku a ta mi vsetko zastavila. okrem toho som sa vobec neotvarala a museli to robit nasilu dva krat a potom mi prepichli plodovu vodu a pomalicky sa to zacalo spustat.
16. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby moj mm zacal mat narazky na moje brucho, ze nie je ploche ako pred porodom. vraj uz ubehlo dost casu aby som na nom zamakala :( ja uz neviem co mam robit, pocas tehu som pribrala 12kg a tie som aj hned zhodila ostalo mi kilecko navyse a je to vidiet na bruchu akurat. snazim sa cvicit ale kojim tak to nechcem prehanat a on to nechce pochopit. ked mu poviem ze ine zeny maju aj strie a ochabnute brucho a mna to obislo tak ma odbije ze jeho ine nezaujimaju. potom mi povie ze co sa urazam ze sranduje. no ale hovori mi to dost casto a mna to nebavi pocuvat. a inak ani nevladzem tolko cvicit, ved s malu chodim 2x na 2-3hod prechadzky a to stale chodime, nesedime a ked dojdeme domo a mam chvilku cas radsej si spravim kavu ako robit 200brusakov :sweat_smile:
ach jaj ti chlapi!!!! keby aspon 1 z nich zazil porod, mozno by aj zmenili nazor
16. čer 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezkomanka - ja som počas tehotenstva pribrala 16 kg a už mám dole 18 kg - a aj napriek tomu mi brucho ešte trochu zostalo. Ja však nemôžem robiť brušáky, keďže som absolvovala operáciu čriev a mám na bruchu riadnu jazvu, ktorá mi končí nad pupkom - ale ja to neriešim - mám predsa dve krásne deti. :slight_smile:
16. čer 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak to ja som ako prvorodicka mala 30 min porod :slight_smile: ak budeme chciet druhe,tak mm hovori,ze ma radsej uz v 3.mesiaci hodi do nemocnice,lebo sa bude bat,ze inak nestihame....ale zas je pravda,ze pre mna porod rychly a drobec mal problemy :unamused: no uz je to za nami :slight_smile:
16. čer 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja som si aj vsimla, ze aka si kocka v plavkach .. :wink: sla zo mna ticha zavist :wink: ... kojenie prospieva obom :wink:
16. čer 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ja ked toto citam,tak az jedy do mna idu. by dostal moj manzel po holej keby mi nieco povedal na brucho. :slight_smile: ja som do porodu pribrala 30kil a teraz mam este 6kil naviac a to tiez ostalo na brusku. Inak mam postavu spat,ale nemozem cakat,ze po porode budem mat ploche brucho ako pred tym a to podla mna nemoze cakat ani tvoj muzicek. ja viem ze ti to vadi,ale kasli na to. kojenie je dolezitejsie ako cvicenie. Tiez by som niekedy chcela aby si to ti chlapi vyskusali a potom by pochopili. Ja som rada ze som pri malom a nie to este niekam do posilky.
16. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aj moja je narodená 16.2... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 09:05 ráno :wink: :wink:
16. čer 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - ďakujem - ja by som bola rada, keby som už viac nechudla - pomaly si nebudem mať čo obliecť - všetko mi bude veľké :frowning2:
16. čer 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca jaaj - tak do tejto fazy sa ja snad nikdy nedostanem ... ja potrebujem schudnut este cca 10 kg. mam tu rotanu, co ste tu spominali ... ale nejako mi to na tom neslo :unamused:
16. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka kileckoooo...co by som ja za to dala...ja som pribrala za tehotenstvo 16kilo....no ale este mam stale 6-7 kilo na sebe...a nie a nie zhodit....teda uz sa mi to aj zacalo darit,ale zacala som brat vitaminy,tak sa mi zda ze som tam kde som bola...tiez mam brusko...a to som pred tehotenstvom bola aka vyzla....mam z toho uz aj niekedy nervy,lebo si nemam co obliect,ale nejak velmi to neriesim..teda vyhovaram sa,ze teraz kojim tak nemozem chudnut :grinning: :grinning: ..a cvicit:no chcela by som,ale si neviem vobec najst cas na to...vecer som rada ze si mozem na chvilku sadnut a relaxovat...tak odkaz muzickovi ,ze moze byt rad :grinning:ved si bola tehotna 9mesiacou...nie tyzden...chlapy,chlapy...vidno ze su z marsu....ci ako to je?'?? :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka Ach jaj, po zadku daj tomu tvojmu chlapovi!!! JA som v tehu pribrala 20kg.. a ostalo mi este 5kg.. a nie len na brusku, no postupne to ide dolu. Ked ma manzel nahodou narazku, tak poviem, nech sa kukne na krasneho synceka a nehundre. :slight_smile:
17. čer 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, môžem sa pridať? Ja mám tiež na bruchu stále vankúšiky ale priznám sa, že vôbec necvičím. Pri dvoch deťoch nemám ani chuť ani čas. Pri prvom dieťati to všetko išlo dole aj tak až vtedy, keď som prestala kojiť. Ako ste na tom so zubami? Môj malý má prerezané prvé dva...
17. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca
@p4
@sisikejc
@mirka0044 dakujem baby :wink:
on ma tak podpichuje uz dlhsie, ze je to pre moje dobro a aby som mala nejaku tu motivaciu :grinning: ale ma to skor u mna opacny efekt lebo ja nic nasilu robit aj tak nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a Vanesska ma momentalne obdobie ked od maminy ani na minutu :cry: strasne zacala trucovat, ked nie je po jej tak spusti taky rev ajajaj veselo je u nas po veceroch. uz ani v kociku nespi ked sa nehupe, doteraz mi stacilo ju uspat a supnut na dvor a spinkala aj 3-4hodky, teraz len co sa zobudi a vidi ze nikto nie je s nou, reve ako o zivot. takto sme vcera spali 2x 10 minut :rolling_eyes: dneskaj u nas opat leje takze sa budeme trapit doma....
17. čer 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hirrina ahoj a vitaj :slight_smile: a kolko ma tvoj maly? ja dufam ze sa nam zubky neukazu aspon do 6.mes :D
17. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. čer 2011 v 10:49 • princeznal
@princeznal pekná fotečka,môj hlas už máš:slight_smile:
@jezkomanka ja som pribrala 14 kg a 3kg mám stále na sebe,čo nie je možno veľa,ale mne to ide do bokov a rici:slight_smile:takže ja to cítim a vidím...ale tiež pri dvoch deťoch a starostlivosti o dom a dvor sa mi určite nechce chodiť niekde cvičiť a doma sa neprinútim,záhrada a kosenie trávičky stačí :grinning:našťastie mm ma nijako nepodpichuje,je rád,že plne kojím a maličká prospieva :slight_smile:a neboj ani sa nenazdáš,maličká začne behať,ty za ňou a kilečká pôjdu dole :wink:
17. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hirrina aj mne sa to zdá skoro...aj keď už som počula ,že sa môžu prerezávať okolo 4.mesiaca u niektorých detí.pri prvej si pamätám,že sa jej začali prerezávať v 6.mesiaci a v 7.mesiaci už žužlala rožok :slight_smile: a pri tejto mladšej som ešte nepostrehla,že by sa jej prerezávali a pravdupovediac dúfam,že ešte 2 mesiace ani nepostrehnem :wink:
17. čer 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka toto mame aj my,len v tom kociku sa este pred spanim chvilu jeduje,da 20 minut a je hore. a to sa tiez musim stale hybat,lebo ked zastanem,v momente je hore. a nedaj boze,ze sme doma a chcem ist trebars umyt riad. musim ho v sedaku zobrat so sebou,lebo spusti taky jakot. :grinning: ale inak ked ma vidi,je dobrucky,vobec neplace a zahra sa aj sam,ale musi tam byt mamina. :grinning:
17. čer 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca aj ja ticho zavidim tie kilecka
@zebra41 ved to, pre nas dobre, ale nasi drobci si to odniesli :cry: :cry: :cry:
@domigb nas malinky sa narodil 01.50
@slavkav ja som aj do posilky zacala chodit a to co mi kedysi stacilo za cvicit, vobec nepomaha, mna sa tie kila drzia ako prilepene a zlezu az vtedy ak budem v posilke aj "spavat" :frowning2:
17. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hirrina vitaj medzi nami :wink:
@jezkomanka my uz kocik ani von neberieme, lebo nas "velky muz" v nom nechce byt, nic z neho nevidi, tak v nom place, kupila som si manducu, neviem si ju vynachvalit, tam si spokojne hovie, cumi na svet aj si pospinka, len ludia na ulici nie su na take cosi zvyknuti a furt na mna cumia, dokonca som sa stretla s nazorom, ze ho prenasam ako mača, ale co tam po nich, hlavne ze je Matko spokojny a ja nemusim jeho drzat na rukach a este aj kocik tlacit :grinning:
17. čer 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte. pozeram,ze riesite brucho a kila. ja tiez este mam cosi navyse. brucho je uz takmer v povodnom stave. len musim zvadzat boj so striami. takze kazdy ma asi nieco.
a s tym spankom som podobne. spime tak po 30min cez den,vacsinou jeden vymeskame a casto sme hore v noci.
17. čer 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Cez den maly nespi vela, ale v noci spava celkom dobre.
@natalca Ja uz mam deti dve a v kociku nosim drobnosti pre obe. Keby som ho von nosila v nosici, tak by som mala ruky ako opica...lopta, lietajuci tanier, pit, nahradne oblecenie..... takto ho z kocika na chvilu vyberiem, pozera na deti ako puk ako sa hraju a potom odpadne ako maly kliestik :slight_smile:.
@zuzufek No mne mamina hovorila, že aj mne tak zuby rastli, ale som si myslela, ze to uz zabudla a prehana...tak som sa jej ospravedlnila :sunglasses: . Inak maly mal 6. juna 4 mesiace.
17. čer 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim, ze riesite zubky :slight_smile: moja slecna maly prvy zub az ako 10 mesacna, tak dufam, ze ani jakubko sa s nimi nebude ponahlat :slight_smile:
inac dnes sa mu zapacilo pretacat sa. bol dnes ako vrtulka :slight_smile: uz som zlozila deku z gauca na zem, aby sa mohol v klude kotulat :slight_smile:
17. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, maju vase deticky pekne gulate hlavicky? moja malinka od narodenia preferovala jednu stranu lezania, trosku to ma zlezanr, davam ju spinkat na druhu stranu alebo na stred, v kociku je to tazsie, tam jej podkladam zrolovanu plienku aby neotacala hlavku. musim jej aj v posteli robit akoby mantinely lebo hlavu otaca. hlavka je este makka, este sa tvaruje, dufam ze sa to narovna, zagulati. citala som tu diskusie ze sa to niektorym samo napravilo
17. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja trochu od témy. Jakubka kojím v noci a doobeda, poobede už mm nechce, normálne otáča hlavu a škaredí sa, tak som mu začala dávať Nutrilon 1. Ale neviem, či mu nie je z neho ťažko, lebo väčšinou po jedle je nervózny, kope strašne nožičkami, dlho mu trvá než si odgrgne. Aké mliečko by ste mi odporučili na skúšku, či mu bude aj po ňom takto, albo lepšie. Je vôbec dobré striedať UM? :wink:
17. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 my sme komplet na UM. a chvilu trvalo,kym sme nasli to spravne. po Nutrilone mal koliky, Sunar cely vyvracal, a po Bebe nekakal a bol nekludny. a tak sme skoncili na DM Babylove a veru spokojnost :slight_smile: su rozne nazory na striedanie UM.ale kedze z nich mal problemy,tak mi nic ine neostalo - nenecham no predsa trapit.
17. čer 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar baby, uz som tu dlho nebola, furt som dakde...

riesili ste vahu, no ja uz som spominala, ze v tehu som pribrala 6 kg a schudla som do maja 16 kg, teraz sa mi uz podarilo dve kila pribrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jupiiii, no brucho mam aj tak.. som ako somalcan, dlhe ruky nohy a vypulene brucho :sunglasses: no mojmu mm to je lajtrfuk zatial a myslim, ze aj bude, sak on tiez nie je dokonaly :grinning: :grinning: viac mu vadi, ze ja sa tym zaoberam, potom som nervozna a furt sa zduvam :slight_smile: :slight_smile:

Jurko ma chvalabohu zatial gulatu gebulku, ale tiez preferuje len jednu stranu, asi ma pevnu lebku :grinning: :grinning: je trochu šiškatý, no to sme obaja s mm :wink:

17. čer 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tu v NR sa dajako bleskovo rodi, asi sa odstahujem, ved ja som sa ani do pyzamka neprezliekla, to uz by som asi nestihla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nabuduce to snad bude lepsie ak bude vobec nejake

juuuj baby, drzte nam palcoky, rozhodli sme sa s mm, ze si uz tento rok zaobstarame vlastne byvanie, tak nech nam to vyjde, uz teraz su z toho len vybavovacky a nervy, keby som kojila, tak toto je situacia, pri ktorej bych stratila mlieko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby chcem sa vas opytat ci ste uz leteli s vasimy babetkami,ja totizto o dva tyzdne letim na sk tak by ma potesili dake skusenosti...ako to znasali deticky...ako to vlastne bolo cez let?ako sa blizi termin odchodu zacinam trosku stresovat,lebo snim idem sama :confused: ......
17. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek