• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sisikejc Ahoj,my letíme o 5 tyzdnov,tak som tiež velmi zvedavá ako to bude celé prebiehat a ako to bude zvládat malinká . My uz o 23.50 tej ideme na autobus,lebo letíme ráno o 6tej.
17. čer 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 Ahoj my od 3mes. davame len umele mliecko a zacali sme s Bebou ta malej chuti a davali sme aj Hami, tiez to bolo v pohode. Akurat Hami treba silno rozmiesavat, robia sa hrudky :confounded: . Takze kupujeme uz len bebu a mala je spokojna a spinka v poho celu noc :dizzy_face: A co sa tyka toho nekakania po BEBE tak davame malej BIO FENYKLOVY cajik a kaka a prdka bez problemov :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 fuuu tak to idete dost neskoro...ja som sa snazila najst taku letenku aby som necestovala v noci..aj koli tomu ze idem len ja s malym...let mame okolo 13-tej...na letisko to mame taku hodinku...ale potom z bratilavy 3hod autom este...to ma zabija...vzdy som to neznasala...z talianska pridem za hodinku aj pol a poto na slovensku kym sa dostanem domov :angry: :confused: :confused: ....uz vidim ake budem mat nervy z batoziny..mozem zobrat len 15kilo,ale tak poberem len take nutne veci..a ked tak doma dokupim...ale aj tak je to malo 15kilo...a s akou spolocnostou ides...ja s ryainair...dost som sa cudovala ze som za maleho musela zaplatit 20eu a nemoze mat ani batozinu,iba kocik ma v cene...a aj to ze ho musim mat cely cas na rukach,som si myslela ze maju dake sedacky pre deti :confused: :fearful: ...ved som zanho zaplatila tak si myslim ze by mal mat svoju sedacku,ciiiii? :fearful: ...no ale nic neporiesim musim sa dako dostat na sk....
18. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc pri vzlietavani a pristavani, by mali mat deticky dudlik, flasu alebo prsnik,kvoli zmene tlaku.
18. čer 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sme sa boli s drobcom korculovat a tak veeelmi sme zmokli :slight_smile:
18. čer 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc my letime za mesiac. a som vcelku zvedava ako to zvladneme. sme si priplatili torsicku a letime do viedne z heathrowa,ktory mame kusok. pre batola nemas nikdy vlastnu sedacku. ryanair ma vela obmedzeni,ale zas je problem,ze do blavy lieta len on z vacsiny destinacii. a letime rano uz,okolo siedmej.

@denisa287 dost skoro idete teda. potom napis skusenosti :slight_smile:
18. čer 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 no presne.....to sa mi na ryainair nepaci,ale nemam na vyber....... :unamused: ale zvladneme to urcite...este som sa chcela spytat co je to ta torsicka?? :confused: to som este nepocula....
18. čer 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
ahoj Slávka, ja mám tiež rotanu a myslím, že to zaberá. Dám si tak 100vku denne a lepšie to zaberá keď sa niečoho pridržiavaš a robíš pomalšie "otáčky". 50 dám s vystretými nohami, 50 s mierne pokrčenými.
18. čer 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. ano? tak teda este vyskusam. dakujem. :wink:
18. čer 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, riešite tu veľa vecí ktoré zaujímajú aj mňa, tak sa pokúsim prispieť :slight_smile:

KILÁ a BRUCHO - ja som pribrala 21 kg, teraz mám ešte 3,5kg navyše- tuším to mám rozložené na krížoch a bruchu. Brucho mám už v pohode ale keď stojím - vyzerá dobre - keď si sadnem tak sa mi to tam zozbiera a tá koža ... nič moc a to nehovorím o striách. na pás chrbát a boky odporúčam rotanu :slight_smile: a tiež sa mi celkom osvedčilo pred jedením vypiť pohár čistej vody.
a ešte maminky nestresujte - určite nejaké to kilečko majú aj naše mliekarníčky.
Môj mm je zlatý ja stresujem o postave a on, že som krásna:slight_smile: no ľúbim ho.
BÁBO A DRŽANIE HLAVIČKY- môj synček koníkoval veľmi skoro a držal hlavičku pekne, ale iba pri koníkoch na rukách nie - ohýbal sa dozadu. ale na brušku nevydrží dlho, lebo si vždy odgrcne aj keď nejedol dlhšie.
ALEEEEEE tento týždeň si držíme hlavičku už aj pri dvíhaní z ležania do "sedu". doteraz mal hlavu vždy "zalomenú" keď som to náhodou skúsila.
Naučila som ho to takto: používam pri tom vždy slovíčko HOPA a jednou rukou som mu chytila obe rúčky a druhou som mu podopierala hlavičku(samozrejme ho odmením šťastným úsmevom a pochválim ho), druhý krát už len prstami a potom iba jedným a prišiel na to že si ju musí držať sám - teraz by to robil stále. a už si ju celkom pekne drží aj pri nosení.
no rozpísala som sa - asi sa vám to ani čítať nebude chcieť.
18. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, tiez citam tak "skupinovo" co sa nakopi za par dni :slight_smile: Sledujem, ze viacere babatka sa teraz upli na maminku a ja som sa uz zacinala bat, ze sa z mojho stava mamickar, tak asi je to normalne v tomto veku. :slight_smile: faktom je ze si podstatne viac uvedomuje v poslednom case vsetko co je nove a co uz pozna. Hlavicku drzime pekne, koniky pasieme radi, pretoci sa zatial len s mojou pomocou a hlavne sa jeduje lebo sa chce posuvat dopredu a nejde mu to, lebo je velky. :slight_smile:
A rozpravaju uz vase deticky? My strasne radi samohlasky, aaaaa, ooooo, ooouuu, aaaauuuu a tak. :slight_smile:
Je tu este nejake babo narodene 14-teho?
18. čer 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc
@hrozienko11 My letíme tiež z Ryanairom z Dublina.Busom to máme 2,5h z nášho mesta do Dublina.Ide s nami manžel,no ja by som si sama asi netrufla.Dufam,že malinká vycíti,že cestujeme a má byt dobručká a aj taká bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tamarka velmi nelubi byt na rukách,neviem si predstavit,ako to vydržíme v lietadle.To si ju nemožeme striedat s manželom?, alebo trošku pochodit po lietadle,nech sa obzerá,no ale tiež dufam,že bude ráno 6hodín tak bude spinkat.Z Bratislavy to máme domov 1,5h. Tiež si vravím,že kolkáti už leteli s detičkami a nejako to zvládli,tak to zvládneme aj my s našimi drobcami.Už nás každy doma velmi očakáva ale hlavne teraz koli malej.Dost sa bojím aj toho,že ako to teplo bude znášat malá aj neznamych ludí,ale je dost spoločenská,tak si rychlo zvykne si myslím. Hrozienko myslela slovo - trošičku si priplatili :slight_smile: teda aspon dufam. :dizzy_face:
19. čer 2011 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte cajores, tak ja sa hlasim po 3 dnoch stravenych na vidieku u mojej drahej maminky...no co vam budem rozpravat...bolo nam super. A Leo bol taky kludny a poslusny, ze som sama nechapala...a ja som nacerpala zase kopec energie, cele dni sme boli na cerstvom vzduchu, ked bol trosku mrzuty, tak som sa s nim isla prejst do zahrady, ked som nieco potrebovala urobit, venovala sa mu mamka, mala som sa s kym porozpravat, no proste, bolo nam super obom :grinning: :grinning: :grinning: Ale uz sma spat v panelaku a uz sa to aj prejavilo na vcerajsom vecernom zaspavani, bola to katastrofa :confounded: ale snad si opat zvykne a bude zase vsetko OK. Cestovatelkam prajem bezpecny navrat domov a babam, ktore chcu schudnut (vratane mna) prajem hlavne vela trpezlivosti :grinning: Dnes je taky pekny uprasany den, tak sa nam bude aspon dobre spinkat:0 peknu nedelu vsetkym:slight_smile:
19. čer 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte cajores, tak ja sa hlasim po 3 dnoch stravenych na vidieku u mojej drahej maminky...no co vam budem rozpravat...bolo nam super. A Leo bol taky kludny a poslusny, ze som sama nechapala...a ja som nacerpala zase kopec energie, cele dni sme boli na cerstvom vzduchu, ked bol trosku mrzuty, tak som sa s nim isla prejst do zahrady, ked som nieco potrebovala urobit, venovala sa mu mamka, mala som sa s kym porozpravat, no proste, bolo nam super obom :grinning: :grinning: :grinning: Ale uz sma spat v panelaku a uz sa to aj prejavilo na vcerajsom vecernom zaspavani, bola to katastrofa :confounded: ale snad si opat zvykne a bude zase vsetko OK. Cestovatelkam prajem bezpecny navrat domov a babam, ktore chcu schudnut (vratane mna) prajem hlavne vela trpezlivosti :grinning: Dnes je taky pekny uprasany den, tak sa nam bude aspon dobre spinkat :sweat_smile: peknu nedelu vsetkym:slight_smile:
19. čer 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eunomia na to drzanie hlavicky pri zdvihani do sedu sa Ti este pozriem, ci o tom pisu este niekde inde v knihe, ale pokial viem, tak dolezite je, aby pasol koniky...tak mi daj chvilu casu, kym prebehnem knihu :grinning:
19. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahoj aj my letime z dublinu ale az 22.8. aj ja sa toho obavam, ale ide s nami ocino, tak snad zvladneme. sama sa bojim. moje zvykne hadzat take tantry a na letisku ani neviem ako by som ju utisila :wink: potom prosim napis ako ste to zvladli ;)))
19. čer 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca - nie je čo závidieť - ja som to tak rýchlo schudla kvôli komplikáciám po pôrode som musela absolvovať náročnú operáciu čriev - takže ja som počas tehotenstva pribrala 16 kg a z nemocnice som prišla o 14 kg ľahšia. Radšej by som však mala na sebe aj 10 kg naviac ako toto - ja som bola v nemocnici a Adamko bol doma s manželom - bolo to pre mňa veľmi veľmi náročné. :frowning2:
19. čer 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tak my sme sa dnes pretocili z chrbatika na brusko :slight_smile:
tiez si vase babatka tak vytacaju hlavicku dozadu?
19. čer 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
a tiez sme objavili nozicky :slight_smile:
19. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 - náš si riadne otáča hlávku dozadu a aj keď ho mám na rukách tak s ňou stále krúti :slight_smile:
19. čer 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 :grinning: :grinning: tak to ma vobec nenapadlo,ze 'trosicku' :grinning: ...este ma napadlo,neviem ci kojis...ale co budes robit pri vzlietnuti a pristavani..?das mu dudu alebo ho budes kojit,ci fasku?mne povedala doktorka ze staci dudka..inak aj nas uz velmi ocakavaju,este sme s malym na sk neboli,a tiez mam trosku obavy s vela ludi...naposledy sme nemali dobru skusenost...ked sme boli u rodicou mojho draheho :confused: :confused: ...v zivote tak neplakal Daniel ako vtedy,ale len prvy den..mozno to bolo vsetko spojene do kopy...cesta,neznamy ludia :fearful: ....vsetci ho chceli vidiet...a samozrejme vsetci naraz...potom som to uz nevydrzala a zavrela som sa snim do izby,chudiatko moje,chybalo malo aby som nerevala aj ja snim...ale potom uz bolo dobre na kazdeho sa usmieval a skeril... u nas doma to bude kludnejsie...o to sa uz postaram...predsa je to vela na takeho maleho cloviecika tolko vela novych veci...no uvidime :wink: ..este som sa vas chcela opytat(maminy co kojite)ako casto si pytaju vase deticky...moj cez den kazde tri hod...napapa sa za 10min...vecer mu dam o 20:30.potom okolo pol noci..a potom uz rano okolo 6-tej...a tie co mate chlapcekov,stahujete im kozticku??
19. čer 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca super,ja som sa uz bala,ze co je niekedy taky vykruteny ako paragrat :unamused:
20. čer 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc dieťa je vnímavé,cíti,keď nie je vo svojom...aj my keď sme boli na návšteve,bolo tam veľa ľudí a pre maličkú navyše neznámych,tak bola nesvoja,ani spinkať nechcela :unamused: čo sa týka kojenia,my sa kojíme ráno medzi 6-7hod.,okolo 10tej,po kojení ide do kočíka na dvor von spinkať,potom o 13tej,medzi 15-16hod.,to potom zase ide von spinkať,o 18tej a nakoniec jej ešte dám okolo 20.30a dám ju spinkať a prespí mi do ďalšieho kojenia do tej 6tej,6.30 hod. :slight_smile:
20. čer 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc tak to hej talianky su nadherné v om,že sú neutrálne....Jááj velmi túžim isť na Sicíliu a do Milána...... (na nákupy):slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No proste super...Závidim ti v dobrom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca prepáč, nevedela som, že si bola operovaná, myslela som to v dobrom, prajem ti skoré zotavenie a ako píšeš, radšej 10kg na sebe ako problémy
@zebra41 gratulujem k ďalšiemu Jakubkovmu pokroku a aj náš tak zakláňa hlavičku, ale nôžky sme ešte nenašli :slight_smile:
20. čer 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca - v pohode, ja si z toho robím srande, že to, že som schudla je bonus za všetko, čo som si vytrpela :slight_smile:
20. čer 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzufek mne tento tyzden nabehol na taky rezim,ze po kazdom papani za necelu hodinku zaspinka a spi tak hodinku,hodinku aj pol...to sa mi paci :grinning: ....tak to mas dobre ze sa ti napapa vecer o 20-tej a spinka az do rana...moj si musi dat este o pol noci zopar glgov :slight_smile:
20. čer 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslednych 5 noci sa Jakubko zobudil na papanie uz iba raz - takze to uz hadam mozem povazovat za zvyk ? :slight_smile:
inak ani Jakubko nemusi moc vela novych ludi okolo. nie,ze by vyslovene reval,len je nepokojny, umrnkany a vecer uz len u mna na rukach
20. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujeme :slight_smile:
20. čer 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc tak taky rezim zavidime v dobrom :slight_smile: my spinkame presne 30 min a je jedno,ci doma v postielke alebo vonku v kociku..... :unamused:
20. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek