• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahoj holky, zdravím nově těhulky. Pěkně se rozrůstáme.
Jsem u našich, takže se malá válí na zahradě a já můžu konečně odpočívat.
Pořád bych spala.
Na ty nevolnosti mě pomáhá vychlazená cola. Už jsem to měla minule. To jsem byla špatná z toho že ji ucucávám.
Ale když to člověk nepije po litrech tak snad to neva.
Moc moc gratuluji těhulkám které to už mají potvrzené, já už jsem pěkně nervozní z pondělka. A ještě tam budu muset
vyrazit s malou. Nemám hlídání. Takže to bude veselé.
9. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týká těch bolestí, taky je mám. A u malé to bylo stejné. Dokonce bych řekla, že od 8tt byly dokonce větší. Taky jsem se dost bála. Nikdo mi tenkrát neřekl, že je to tím, jak malé roste :slight_smile: A doktor to vůbec nekomentoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:

9. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jeste doktora nevidela, jdu az 29.6., ale koupila jsem si knizku tak budu cist, ale neni to stejny :sweat_smile:
9. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky u prvního neustále něco četla, kupovala si Betynku atd. Někdy si říkám, že čím víc mám informací, tím větší mám strach :wink:
9. čer 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslim, uz jenom kolik jsem procetla diskusi tady o potratech, komplikacich a ja nevim co vsechno...ale clovek si nejak neumi rict, necti to! :angry:
9. čer 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
imzadi- to je přesně ono. Já to ted už nečtu, nechci se tím zbytečně nervovat :unamused:
9. čer 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím se loučím, možná kouknu později. Pěkný večer :slight_smile:
9. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi ja ti ani nemusím čítať,som v hroznom strese ako to dopadne :pensive: no dúfam,že do tretice dobre-snažím sa tomu veriť....
nečítaj a nestresuj sa :wink:
zajtra idem na ko,ak všetko dobre dopadne zmením si pas :dizzy_face:
9. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den, chtěla jsem se sem přidat, protože čekám miminko,ale doktorka zatim nic na ultrazvuku neviděla,tak k ní jdu až příští pátek, Každým dnem 2.čárka na testu sílý, tak jen doufám, že těhotná jsem:slight_smile:bojím se abych neměla cystu,protože to pak je prej test také pozitivní. Co myslíte??
9. čer 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa mooooc držím palce aby o týždeň vykukla bublinka :dizzy_face:
9. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. jééj gratulujééém tehulka, nech je vsetko v pohode a harmonii ako ma byt :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
9. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze jsem dala dohromady rychle tabulku a zjistila, ze nas tady je 21 :slight_smile: viz http://www.modrykonik.cz/fotoblog/imzadi/album/unor-2011/5273855/

tabulka je zatim v pracovnim stadiu, uvitam namety a hlavne doplnte mi chybejici informace, at vsem muzu pekne zaplnit policka :wink:
9. čer 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak posílám info- věk 25, týden jsem přesně 5+6, ale to bych tam možná nepsala, protože by se to muselo každý den aktualizovat, TP 2.6. a jméno Jaromír/?
9. čer 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 a @mimina321 doplneno:slight_smile: dekuju

a jeste @myisiska1 asi mas pravdu, musela bych to porad menit...no uvidime jeste...mozna navsteva DR? zalezi co nas vsechno zajima:slight_smile:
9. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se taky přidám, pokud to neva k únorovkám.Sice jsme už po letech marného snažení nedoufali v nějakého dlašího potomka, tak bych to nerada zakřikla, ale to člověk stejně neovlivní...
První syn je také v únoru,takže opět zase ryba.
Jinak mi není zatím vůbec nic, jen bych prospala tak 24hod denně.... :grinning: Denně usínám s večerníčkem.
9. čer 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak február bude úrodný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ahoj gigi :slight_smile:
9. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 ahoj, vitam Te:slight_smile: mam to stejne, usinam kolem devate a kdyz zvoni v 6.30 budik tak mam pocit ze jsem usla pred chvilkou:( navic me prudi, ze doma nic neudelam, jsem mrtvola...holky smekam pred vami, ze se starate jeste o male prcky :dizzy_face:
9. čer 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kočky to ani nehovorte ja v kuse spím,som horozne unavená ale ked spím aspoň mi nieje zle... :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem ako by som chodila do práce-ešteže som doma
9. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
imzadi: já měla nejdřív nějakou jarní lenoru a únavu a teď to plynule přešlo dále.Vstávám ráno po 4.hodině, takže maso docela...Synátor už je naštěstí velkej, takže se obstará už dost sám.Tedy jak kdy... :grinning: , někdy mi připadá 3leté dítě samostatnější.

9. čer 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: vstavat ve 4? ma smrt...porad spekuluju nad tim jestli nejit na nemocenskou, minuly mesic jsme brali dost vysoke premie, ktere by muj vypocet nemocenske mohli ovlivnit na takovou vysi, ze bych skoro brala svuj normalni zaklad...tak nevim no..ale jestli to neni rouhani, takhle to resit, kdyz jeste ani nevim, jetli je vse OK... :zipper_mouth: :sweat_smile:
9. čer 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
gigi ked chodím do práce vstávam tak ako ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to zabijak
imzadi ja som pn dostala hned akurát mi z práce volali kedy sa vrátim,no.......ak všetko dobre dopadne tak o 3,5 roka asi :sweat_smile: :sweat_smile: no ale ešte nič nevedia
9. čer 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 :slight_smile: me ceka lekar v patek...uvidime :slight_smile:
9. čer 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky přemýšlím nad tím, zda chodit do práce.Jednak už nejsem nemladší a pak dělám ve zdravotnictví a moc nevím, jak budu zvládat to ranní vstávání.Taky uvidím podle toho, jak se zachovají v práci, až jim to řeknu.
Jinak to zatím nikdo kromě manžela neví, ještě počkáme, dokud nebude srdíčko a nebude to na mě vidět, tak je času dost.
Ale už to asi vidět je, dneska mi kolegyně v práci říkala, že mám obří prsa... :grinning:
9. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, kde děláte, že vstáváte tak brzo?! mě by to zabilo už ve zkušební době :sweat_smile:
9. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
na me je videt uz i bricho, jsem desna nafoukla, takova jedna velka penumatika:slight_smile:...no po te kontrole to oznamim v praci...
9. čer 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tak dělám ani ne rok a je fakt, že někdy jsem na kaši z toho.Ale pak chodit po obědě dom a zase mít celé volné odpolko pak taky není k zahození.
no o nás to tiež nikto nevie samozrejme okrem manžela :sweat_smile: a koníkoviek :sweat_smile: ešte počkám kým to povieme
@myisiska1 ja mám práce 2 tá do kt.vstávam tak skoro-v elekr.primysle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já se loučím. Táta se nám vrátil z roboty. Zítra papa
9. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co se tu probírá?
9. čer 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ahojky, mrkni sem : http://www.modrykonik.cz/fotoblog/imzadi/album/unor-2011/5273855/ a posli chybejici info, doplnim:slight_smile: jinak resime, jestli chodit do prace ci nechodit... :sunglasses:
9. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek