• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@zebra41 Aj my sa pretocime z chrbatika na brusko, ale len na jednu stranu :unamused: Do lava jej to ide v pohodke, ale do prava akosi tazko.... A tiez pri tom zakloni hlavku dozadu a odraza sa nozickami :sweat_smile: Vy sa v pohodke tocite na obe strany??? :confused: A nozky sme si este nenasli akurat v posledných dnoch ich sucha o seba :dizzy_face:
20. čer 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no aj my sme to tak mali do nedavna,ze spinkaval iba po pol hodinke...to som akurat tak zacala nieco robit a uz bol hore,ale od minuleho tyzdna zacal s tymto rezimom,tak uvidime dokedy mu to vydrzi :confused: :slight_smile:
20. čer 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc prepac,malo byt trosicka :grinning: vies,nocne pisanie :sweat_smile: ked sme si spocitali,kolko nas cestovne vyjde a dalsie veci,tak sme priplatili cosi navyse a nemusime sa vela vecami trapit.
@denisa287 no budem drzat palce. ale ako hovoris,zvladli to ine,zvladneme aj my :slight_smile:
na heathrow to mame hodinu mestskou dopravou-busom.takze pohodicka a vieden nie je az tak daleko od bratislavy :slight_smile:

my sa pretacame ako divy :grinning: ked nedavam pozor,tak sa ocitne na druhom konci postele. v postielke tiez vystraja a uz aj po prebudeni sa pretoci,kym ju vezmem na ruky. plazit sa zacneme uz coskoro,lebo uz sa taha za hrackami a dudkou. hlavku by asi aj odhodila,ak by to bolo mozne,tolko kuskou s nou skusa :grinning: a od vcerajska uz zatiname pusinku a bublinkujeme. jednoducho sa pri nej clovek nezastavi a nemoze ju nechat na minutu samu. nastastie teraz spinka chvilku.
a aby som nezabudla. mame 5,9kg :sunglasses:
20. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby:slight_smile: ja tu len citam a radujem sa s vami, co vsetko uz ti vasi drobci dokazu, kedze sme tu takmer najmladsi, tak sa tesim, ked to budeme vediet uz aj my... :grinning: Boli sme dnes 1.x cvicit v materskom centre, bolo to mile, Leo len pozeral, ze co sa deje, tolko deticiek pokope:slight_smile: Nebol ani velmi vyspaty, tak som sa bala, ci nebude vystrajat, ale zvladol to bravurne, iba trochu mrncal, ked sme cvicili na lopte na brusku...samozrejme, ako inak:slight_smile: Ale pacilo sa mu to, tak ideme aj buduci tyzden, akurat ze cez prazdniny cvicenie nebude:( ale aspon som sa co to naucila a budeme cvicit doma, ale medzi detickami je to vacsia zabava:slight_smile: A ked sme skoncili a dala som ho do kocika, do sekundy mal ocka zatvorene a zaspinkal, poklad moj:slight_smile:
20. čer 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
pridávam aktuálnu foto keď nám bolo riadne horúco.
20. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahojte, cast hektickeho dna mame za sebou, doobeda sme mali sud ohladom otcovstva :slight_smile: vsetko dopadlo super, uz len cakat na rozsudok zo sudu a potom zase obehnut vsetky urady kvoli zmene prezviska.
mali sme aj poradnu a druhe ockovanie :frowning2: maly teraz spinka. vazi uz 7 kg. :slight_smile:
20. čer 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Aj ja prikladam aktualnu foto...dnesna hra s flasou:slight_smile:
20. čer 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozrejme, ze mame iba jednu ponozku...uz ani nepocitam, kolkokrat za den mu ich obliekam...zas a zas:slight_smile:
20. čer 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@leonard2002 jeje aj my mame tuto hojdaku...este aj flasticku,len modruuu :grinning: :grinning:
20. čer 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisikejc ja som mu schvalne kupila zelenu, ked som este bola tehu, lebo vsetko vsecicko ma v modrej...akoby ina farba na svete pre chlapcov neexistovala :angry: :angry: :angry: tak to bol taky maly bojkot :grinning:
20. čer 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 no on sa pretaca iba od vcera a zatial iba do jednej strany. no skusa aj do druhej.
20. čer 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jej, vy si uz takto pekne drzite flasticku? Jakubko ju drzi, len s nou myka,takze sa nenapije :wink:
20. čer 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak v sobotu ideme na tyzden do Tatier. uz sa velmi tesim,len netusim ako sa pobalime :slight_smile: chystame sa aj na nejake vylety. maleho ucim na Manducu a vyzera drobec,ze si uz zvykol. vcera sa v nej tak dooobre vyspinkal a bol cely cas pokojny. tak hadam to vsetko vyjde :slight_smile:
20. čer 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 jeeej,aj my ideme do tatier,ale v nedelu. tiez beriem nosic,tak som moc zvedava ako to zmakneme a hlavne cestu tam,dufam ze ju celu prespi :dizzy_face:

inak kocky,uz sa vam vsetkym pretacaju deticky? ten moj sunko je lenivy,vobec sa mu nechce,zato vykecava a smeje sa jak stary chlap :dizzy_face:
20. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 presne s tou modrou je to aj moj pripad....uz som zacinala byt alergicka na modru,tak potom som si kupila este fialovu flasticku,len je vacsia :grinning: :grinning: ...aj veci ,cim menej modrej lepsie je :slight_smile:
20. čer 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinex mne sa pretoci iba z bruska na chrbatik....opacne este nie,ale chyba mu malo...tak skusame kazdy den trosku.... :slight_smile:
20. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc ja s nim tiez skusam,ale len sa natom smeje,vykrikuje a pusta bublinky :dizzy_face: ale tak do 18tky sa to hadam nauci :slight_smile: heh
20. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte dievcence,,konika dako zanedbavam,,,uz nejak nestiham tolko stran dobiehat,,,

vsimla som si,ze riesite pretacanie,,my sa este nepretacame,,tobi je prilis lenivy,,pretoci sa len ked mu nieco vadi,,alebo az ked je nejaka hracka daleko,co ho zaujme,,,ale zeby sa len tak nezistne pretocil, tak to nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nas dnes caka dlha noc,,tak som sem nakukla,,tobias ma od nedele stale teploty,,40tky len taky fukot,,,ani teraz sa mi nepodarilo zrezat pod 38,,,dnes som sice bola u dokiny,,ale asi skocim za inou aj zajtra rano,,,,to nie je normalne,aby mi takto teplotoval a doktorka vravela,ze je absolutne zdravy,,vsak daco sa s nim uz len musi diat,ze takto teplotuje,,,prepacte,ze s tym zacinam aj tu,,ale ja som uz zufala, nestastna z toho,ako mu neviem pomoct :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nemate niekto skusenosti s teplotami???,,,uz vyskusam aj hocijaku blbost,len nech zaberie,,,mame za sebou zemiaky na nozickach, zabaly, kupel,,aj holy bol,,tulili sme sa k sebe,,teraz spi vyzleceny,,a teplota nie a nie klesnut,,,konecne mi zaspal,,sme sa nosili cely vecer,chvilku kukal telku,,celkom statocne to znasa,,usmieva sa,,gagoce,,dokonca rozprava viac ako normalne,,akoby mi chcel vysvetlit,co sa s nim deje,,ale ja mu nerozumiem a uz si neviem rady :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. čer 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Moja, drzte sa...ja ziadne zarucene triky nepoznam, ale nezda sa mi, ze ked ma dieta 40-tky horucky, tak by malo byt zdrave ako tvrdi dokina...nemam sice titul Mudr., ale aspon tolko viem, ze horucka je reakcia tela na "nieco"...ja by som tiez skusila inu lekarku asi...drzime palceky a daj vediet ako ste dopadli :cry:
21. čer 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 jaj nemaj strach, on ju este tak pekne nedrzi:slight_smile: mal tam len minimum cajika a takto to drzal len asi 20 sekund, potom mu to samozrejme spadlo...ale musim skusat kazdy den, nech si zvykne, ked chce jest :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex @zebra41 jaj ako vam zavidim cajores, hned by som isla s vami :grinning: tak si to uzite a nebojte sa, deticky podla mna budu ako anjelikovia, budu mat cerstvy vzduch a iny program ako kazdy den, tak to sa im bude urcite pacit:slight_smile: to viem podla Leuska, my sme sice boli iba u babiny na 3 dni, ale bol ako anjelik... :grinning:
21. čer 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 adamko praveze ma rad,ked ma svoj rezim, uz aj cez vikend ked je doma tato je rozhodeny, ked ideme na navstevu alebo tak. tak som naozaj zvedava. a hlavne dovolenka s 3ma detmi + kamosi maju 2, no bude veselo :dizzy_face:
21. čer 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, kočky aj Vám už nechce byť v hlbokom kočíku? myslíte, že ho môžem dať do športiaka len tak na šikmé ležanie? máme 4 a pol mesiaca a je neskutočne pevný, pretáča sa na bruško na obe strany už mesiac, teraz sa začína stavať na štvornožkovanie, hlavičku pri koníčkovaní drží krásne už dva mesiace... no len sa bojím, aby som mu chrbtičku nedorantala v tom športovom, no čo sním ked mi reve jak o život v hlbokom a v nosiči mi je už ťažké ho nosiť dve hodiny kým spí vonku...:slight_smile:
21. čer 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 ja mám Stellu občas tiež už v sportovom ale mam tam este menší sklon ako v autosedacke...len trocha vykukuje tak ak je to tak nejak asi možeš.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 , @zebra41 - náš Adko sa už v pohode pretočí z chrbátika na bruško a aj z bruška na chrbát - je riadne živý. Samozrejme sa aj hlasno smeje a gagoce o 106.

@chovancova27 - náš Adko v hlbokom kočíku spí maximálne 40 minút a potom tam chvíľu vydrží - ináč sa chce čudovať - ja ho ešte nechcem dávať do športového - stále mi to príde kvôli chrbtici dosť skoro
21. čer 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - držím palce, aby sa Tobi čo najskôr vyliečil - riadne vysoké teploty Ti má. :frowning2:
21. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca dakujem krasne,,dnes sme uz presiahli hranicu 40stupnov :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: druhu noc som nespala,len pri nom sedela,,,chudatko moje male,,,uz neviem ako mu pomoct a kazdy den po doktoroch v takom stave s nim,nie je ziadna vyhra
21. čer 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - najhoršia je bezmocnosť :frowning2:

21. čer 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lily dnes prvy krát ochutnala mrkvičku a veru ze jej nechuti :confounded: :confounded: :confounded: Tak neviem ci skusit zajtra nieco ine alebo pockat s prikrmovanim este par týždnov. Kočky ktoré prikrmujete ake ste mali zaciatky??
21. čer 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mali ste obdobie ked z nicoho nic sa zacalo vase babo budit v noci ovela castejsie ako predtym? nam doteraz spala od 10. do 6.-7. v kuse a potom sme este potiahli do 10.-11. no a posledne dni, zaspi o 10. a uz o 11. je s placom hore, takisto o 12.,3.,5,6,7 a viac nezaspi. takisto cez den v kociku potiahne 30min a s revom sa zobudi. Moze byt taka hladna ze ju to budi? cez den aj v noci sa kojime, ale o 8. vecer dostava flasu UM
21. čer 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek