• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 U nas su oblubene tie, ktoré vie drzat v rucke, daju sa fajne cmulat a ked to piska, spieva alebo hrka tak je len dobre :grinning: :grinning: :grinning: Ale naviac sa vi pohrat s plienkou a cumlikom :sweat_smile: :sweat_smile:
24. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja by som aj zdokumentovala, len moj starsi ma lahky spanok a nechcela som ho zobudit. on ked je nevyspaty je mrzuty, nic ho nebavi, potom uz nevie od unavy zaspat....vsak to poznate :grinning:
24. čer 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 u nas leti tiez hlavne plienocka a dudlik. a potom este take to plysove mojkadlo - taka hlavicka akoby na plysovom uteraciku.my to volame divy pes Dingo a Jakubko s tym zapasi a otaca sa za nim na bok. chyti ho za usi a vresti a chce si ho dat do ust a pri nom sa omylom aj pretocil :slight_smile: .ale on ma rad aj hrazdicku, len obcas je nastvany,ze mu nejde tie zvieratka dat do ust.... :wink:
24. čer 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby, tak sa s vami lucim. vacsina veci v aute. rano sa drobec napapa a vyrazame do Tatier :slight_smile: tesime sa moc :slight_smile:
24. čer 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zebra41 šťastnú cestu :wink:
@leonard2002 u nás frčí všetko čo hrká, hrá, čo sa dá strčiť do pusinky a plyšové hračky, ale také objemnejšie on si ich objíma, mojká sa s nimi, zápasí, oslintá a potom žužle :grinning: :dizzy_face:
24. čer 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte ako sa vam dari? ja na nic nemam cas, buduci tyzden mam 4 skusky a este som sa nic neucila :-/....Andrejko mi neumoznuje, ale s cim sa mozme pochvalit je ze nas PRVY ZUBOK uzrel svetlo sveta :slight_smile: a podla vsetkeho ked to spocitam derie sa nam von este dalsich 6 takze to mam doma fakt vesele :grinning: :sunglasses:
25. čer 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@iwka123456 CO? to uz zubky mate? ci panecku:slight_smile: tak blahozelame a ocakavame samozrejme aj nejaku tu fotecku maleho "zubaca":slight_smile:

Baby, potrebujem radu...kedze moj Leo sa nechce vobec hrat sam a musim pri nom vzdy byt (nemusim ho mat na rukach, iba byt pri nom), lebo inak spusti rev. Je to uz znak nejakej rozmaznanosti a mam byt stale pri nom alebo ho mam nechat aj vyplakat alebo co mam robit? nechcem, aby bol na mna az tak brutalne naviazany, ale zase mi srdce nedovoli ho nechat plakat...to je dilema poslednych dni, kedze toto je fenomen poslednych 2-3 tyzdnov, este som neprisla na to, ako to riesit...a niekedy mu fakt nerozumiem, si pripadam niekedy taka bezmocna :confounded: :confounded: :confounded:
25. čer 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, poradte mi prosim, mala je v poslednom case nejaka nervozna, je plne dojcena a teraz len potiahne,pusti, place, zsae potiahne,pusti a place, vymenim aj prsniky, zdalo sa mi uz pred menzesom jej mliecko menej chuti, alebo su to zubky? zajtra asi pojdem kupit sunar :frowning2:
25. čer 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 mne toto maly robil asi pre mesiacom,myslela som uz ze asi stracam mlieko,prsia som mala take akoby tam ani nic nebolo...tak som len prikladala vkuse,menila som polohy...ale hlavne som ho stale prikladala aj kazdu hodinu...aj len na par minut,ale aby sa mi rozbehlo..po par dnoch sa to dalo vsetko do poriadku..tak neviem ci je to aj tvoj pripad...a je nervozna malicka?...vidno na nej ze chce papat?ci je taka len ked ju prilozis?
25. čer 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leonard2002 aj Niki to ma teraz take podobne. Ale ja som citala, ze taketo male deti este nemozu byt rozmaznane, len proste potrebuju citit matku, co im dava pocit bezpecia. Ja by som ho urcite nenechala vyplakat... :frowning2:
26. čer 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cinamon7 ak mas pocit, ze mas malo mliecka tak ju skus viac prikladat ako ti pisala sisikej. Ale napriklad Niki sa mi zda, ze teraz je menej ako je take teplo. A nemoze byt ze sa nudi? Mozno blba otazka, ale nas si dost vyzaduje pozornost a hlavne jeho vsetko bavi chvilku :sweat_smile: Ale ked ho mam na rukach a prechadzam sa s nim po byte a on si vsetko okukuje to ho bavi dost dlho :cry:
26. čer 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 zlato žiaden sunar no no no:slight_smile: to aj nela robi to štrajkuju. Prejde to neboj . Vieš ako ja dočim,,,, herečka neleži ale skoro stoji:slight_smile:))).
26. čer 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 baby maju pravdu, ak zacnes zo sunarom, bude ta to pokusat stale jej ho dat, ked nebude chciet cucat tvoje mliecko. Ja som to tiez urobila cca pred mesiacom, prsia sa mi zdali makke, zdalo sa mi ze papa len chvilu a nechce, kolkokrat radsej nechcela ani papat, akoby mala tahat. tak som vzdy uvarila mliecko a skoro som prisla o vlastne, potom som bola na 4 dni prec, nebolo UM tak som kojila a vsetko sa vratilo do starych kolaji
26. čer 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte baby, chcem sa vas opytat, ci sa v lete chystate s krpcami na letne kupaliska a ci s nimi pojdete aj do malych bazenov...je to pre nich bezpecne, co sa tyka imunity a tak? dik za radu :dizzy_face:
27. čer 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc
@matiniki5
@denne73 vdaka baby za radu,tak sme to ustali zatial bez sunaru, je to mozne, ze ma potrebuje viac vecer, pretoze cez den to nerobi a zaspat chce len pri prsniku, dojcime dalej :wink:
27. čer 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leonard2002 to by zaujímalo aj mňa,tiež nie som si istá či to nie je skoro,či ešte rok nepočkať...aj čo sa týka nejakého súkromného bazénu na dvore :confused:
27. čer 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja si myslim ze je skoro ist do bazenu aj maleho, kym tam aspon nesedka sam. ale pokial je horucava a je tepla vodicka, tak chvilu by tam mohlo byt babo, aspon sa osviezi. JA asi pockam a nabuduci rok bud pojdeme na kupalisko alebo doma v bazene, len tam nemame az taku teplu vodu a napustat 3000 l teplej vody by asi nebolo jednoduche
27. čer 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leonard2002 , mary26 - my sme s Adamkom boli už 2 x na plavárni - je zrekonštruovaná a voda tam má 30 stupňov - manžel mal Adamka celý čas v bazéne a Adamko bol veľmi spokojný - pridávam foto
27. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
My chodime do plaveckych jasliciek a Nikimu sa velmi paci. Tam nam povedali, ze s takymito malymi detmi by sme nemali chodit do takychto verejnych bazenov. Ale zase nasa detska doktorka mi povedala, ze kludne mozme, ze ona tiez chodila s jej detmi na plavaren :slight_smile: Aj ked sme boli pred 2 tyzdnami v Patinciach vo wellnesse, tak sa detom velmi pacilo :slight_smile:
@leonard2002
@marry26
@leginca
@zuzufek
27. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
chcem sa spýtať, baby, ktoré dávate UM Babylove, po kolkých hodinách môžem dať zase flašu?
Musí byť odskok 3 hoďky ako napr. u Nutrilonu? :unamused:
27. čer 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa chystam s jakubkom na plavaren. dnes mi prisli plienky do vody :slight_smile: ale najprv ideme skusit more :slight_smile:
27. čer 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matiniki5 Do Patiniec sa chystame aj my v lete, uz sa na to moooooooooc tesim :grinning:
28. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ja normalne oslavujem, Leusko uz prestal konecne ricat v hrazdicke, uz sa tam konecne zase vie trosku pohrat, aj ked sa este neotaca a lezi stale na chrbatiku...akurat mu musim dookola vesat tie hracky na hrazdicku, lebo ked ich nevie stiahnut, tak sa jeduje:slight_smile:
A co sa tyka UM, tak sme presli zo Sunar nutra defense znova na Nutrilon comfort, lebo mal zo sunaru taku tuhu stolicu...tak uvidime, ci to teraz bude lepsie :confounded:
28. čer 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vladimira32 podla mna to plati pre vsetky UM, ci nie?
28. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 malo by to platit na vsetky UM, inak by malo ist o velkeho papkaca, alebo slabe mlieko, my pouzivame Nutrilon
28. čer 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova tak nam potom daj vediet ako ste zvladli cestu aj pobyt. A kam idete? Nas tato chce ist autom do Chorvatska, ale ja sa trochu obavam
28. čer 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dnes ideme mat cvicnu jazdu. ideme do blavy, sestra ma promocie. ci maly zvladne cestu sa nejak nebojim. horsie to bude s tou starsou :frowning2:
28. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,

uz sem nakuknem asi kazdy den,lebo ja vas fakt nestiham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes som volala dokine,,,chcela som,aby sme ho zaockovali tento tyzden,,,lebo od prveho ma nas tato dovolenku,a to pojde s nami a bude ma nutit ist k starym rodicom s malym,,a v podstate ich nevidel 3mesiace,takze su to pre neho cudzi ludia,,a nechcem ho trepat po ockovani niekam,kde ho budu natahovat ako plysovu hracku,,,viem,ze je to odo mna hnusne,ze ho tam nechcem ist ukazat,,ale bojim sa ako znesie druhe ockovanie,,a cestu domov,,a nie to este niekolko cudzich ludi okolo seba,,,,ale dokina mi povedala,ze skor ako bude mat 5 mesiacov,ze nesmieme ockovat..

teploty uz nemame nastastie,,,trochu mi ale kycha

riesite tu mliecko,,,maly mi v poslednej dobe vypije 100ml nutrilonu,,nechava stale polovicu,,,tak som mu zas dala ten oranzovy,,a dnes pije zasa 210ml len taky fukot,,nenecha nic,,,tak neviem,ci mu ho mozem stale davat?? sestricke som uz aj naznacila,ze nekojim,,ale ocividne sa jej to nepaci,,uz sa tesim,ako na mna budu somrat na poradni :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: aj som skusala tie tabletky pro milk plus,,ako mliecka som mala viac trochu,ale mal z neho vzdy hnacku,akoby ho aj brusko bolelo,,,tak uz to ani neskusam :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. čer 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj. Prečo sa nemá očkovať skôr ako bude mať 5 mesiacov? My ešte 5 nemáme a už nás očkovali :frowning2:
28. čer 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vazne, preco sa to nesmie? my mame 5 mesiacov buduci piatok a ockovat ideme zajtra.. docitala som sa, ze sa to smie, len principom je, aby medzi 1. a 2. davkou bol rozdiel minimalne mesiac
28. čer 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek