• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte, tak my mame dnes 5 mesiacikov :slight_smile: stale sa len kojime. v noci spime od osmej do rana do 7 bez papania :slight_smile: a cez den tak 2x po 2 hod. zubky zatial nemame
5. črc 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
vdaka baby. no,ze by mi spinkal to si viem naplanovat,ale kedze spinka len 30min,tak to je tak na rychlo..no ja som skor myslela,ze ci vam ti drobci vydrzia napr. byt na kolenach alebo na rukach. lebo mm bol vonku so znamymi, ktory maju o mesiac mladsieho drobca. on ticho sedel (teda skor pololezal) a obzeral sa a vydrzal tak 1.5 hodinu a mrnkol iba raz a to mu trosku zmenili polohu......no bola som v soku. to u Jakubka nehrozi - on tak max. 5 min....my sme inak uz v sportovom,takze obzerat sa moze - je v takom skorolahu - ma mensi uhol,ale to mal aj vo vanicke kvoli grckaniu. ked sa hybeme je dobre, ale zastat to uz nie...
@leonard2002 ja mu zeleninku davam akoze obed a dopapa sa mlieckom a uz sme zacali aj s ovocim a to mu davam akoze desiatu
5. črc 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova gratulujem a tisko zavidim :slight_smile:
5. črc 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 :slight_smile:
jakubko vydrzi na rukach velmi dlho, paci sa mu tak :slight_smile: on je velmi pokojne babatko. az sa divim, ze po kom to ma :slight_smile: a dufam, ze mu to vydrzi co najdlhsie :grinning:
5. črc 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katarinasifrova aj my blahozelame k 5 mesiacom:slight_smile: a k tym dvojhodinovym spankom tiez:slight_smile:
5. črc 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babeny......tak my sme uz prvy krat leteliiiiii :sweat_smile: :grinning: ...daniel bol zlatucky,dobrucky.. :dizzy_face: iba sa cudoval,ze kde to je :confused: ....taka som rada,lebo som snim isla sma,ale bolo super...strasne rychlo ubehol ten let,dokonca sme prisli o 15min skor :grinning: ....no a teraz uz len veget,este to pocasie by sa tu mohlo zlepsit a bude to idealne :wink:
5. črc 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby, dovolite babatkam pozerat televizor? my moc nie, ale ked ho chcem motivovat napr. past koniky,tak to mu ide najlepsie,ked pozera telku :grinning:
6. črc 2011 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

my ideme dnes do poradne a na očkovanie - tak som zvedavá - ako To Adko zvládne.
6. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Dávate svoje detičky už do športovej časti? Ja som ešte neskušala, ale veľmi s nim nikam nemôžem tiež chodiť, pretože ked sa v hlbokom zboudí, tak len tak tam ležať nechce a začne plakať. A aj ked mu tam trocha zdvihnem chrbatik tak to veľmi nepomôže, čo myslíte už by sme mohli tu šporovu časť?
6. črc 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 No my sme začali tak davať na obed a potom dokrmili mliečkom. A to každy den. Dokrmujem už asi týžden. A davam aj bananik, ten mu chutí a teraz si obľubil aj zeleninovu polievočku, ktoru mu varim z mrkvičky a zemiečiku.
6. črc 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leonard2002 no my tiez uz dokrmujeme, asi tyzden. uvarim mu mrkvicku nad parou a prepasirujem cez sitko. vsetko mi spapa a kazdy den mudavam viac a menej mliecka. aj ked co sa tyka mlieka, on je bez dna. dnes uz k mrkve pridam aj zemiak. pozor aby sa ti nenaucil na kupensku vyzivu, potom ti uz varenu zeleninu nezje. tiez sme chceli zacat od 5 mesiaca, ale uz mu nestacilo mlieko, tak vraj radsej skor dokrmovat ako dat UM.
a este co si sa pytala.... zeleninu mu davam raz za den, na obed, potom neskor ako pisala zebra sa nahradza dalsie jedlo :wink:
6. črc 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anka1984
@zebra41
@leonard my uz sme tiez v sportovom, vanicka uz jednak bola mala a uz v nej ani za svet nechcel byt len ak spal :grinning: akonahle sa zobudil, chcel vsetko vidiet :grinning:
6. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anka1984 My sme na tom rovnako, ja chodim von zasadne uz iba vo vajku, hlboku cast pouzivam uz iba ked ho davam spat na balkon. Teraz uz ako bude teplo, tak sa chystam dat sportovu verziu, tak uvidime, aky to bude mat uspech.

@bambulka0406 hmm...tak to budem nejak striedat, kupensku a varenu, len musim skocit k mame pre zasoby domacej zeleninky :grinning:
6. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ja s nim sem tam sedim pred telkou, ale ho to moc nezaujme...tak na 10 minut kazdy den :grinning:
6. črc 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, dnes som videla v spravach, ze ta bakteria e-coli pochadza z Egypta zo senovky greckej (piskavice), tak len pre istotu vas informujem, tie, co to papate kvoli mliecku...
6. črc 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jj, to uz aj minuly tyzden davali v telke, ze e-coli nasli aj v senovke
6. črc 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, tak my sme dnes kupili sportovy kocik pure lothus čierno zeleny. tak sa nim teraz kocham :slight_smile: on si v hlbokom este stale krasne pospi, ale mne je ho luto, ze ked je hore, tak sa moze pozerat len do striesky :frowning2:
6. črc 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

máme za sebou ďalšiu poradňu spojenú s preočkovaním. Adamko má 4,5 mesiaca, 70 cm a 8360 gramov. :slight_smile: Počas očkovania plakal - ale našťastie nemá žiadnu inú reakciu.
6. črc 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katarinasifrova my ho máme tiež, ale my sme kúpili komplet - vanička, šporťák, vajíčko / sedačka do auta / , som s ním velmi spokojná. :grinning:
6. črc 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
vidim,ze riesite sportaky. my mame trojkombinaciu X-Lander, ale mame este Chicco Multiway a ten sa mi moc paci. maleho nosim iba v nom a on je spokojny tiez. skoro vobec neplace,ze chce ist na ruky :slight_smile:
7. črc 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby mne tak padaju vlasy ze katastrofa :frowning2: :frowning2: :frowning2: Uz som sa dala aj ostrihat aj vitaminy papam a furt mi padaju...ked to takto bude pokracovat, budem plesataaa :cry:
7. črc 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ, vlasy padaji i me dost, vitaminy nic, navic za ne mala taha, takze je to o to horsi

vy, ktere jeste kojite, prikrmujete uz? jen zeleninou?
mala mi uz delsi dobu zle spi, pres den ok, ale v noci place i po vice nez hodine, upije si a usne. ma hlad? mam zkusit vecer dokrmit nutrilonem nebo ryzovou kasickou? mam ji davat pit, nebo ji nosit, obvykle place dokud ji nedam upit, nemuzu dyl vydrzet, tak to vzdam a dam ji. poradite mi?
7. črc 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 ja mam to iste, moje vlasy su vsade! ake vitaminky papas? Neviem, ci je to tym, ze este kojim, alebo niecim inym...prestane to niekedy?
7. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616
@leonard2002 ja ani nekojim a vlasy mi padaju strasne, kazde rano so slzami v ociach si ich zbieram z vankusa a to ked si ich umyvam ani nekomentujem, ja som brala Revalid, nepomohol a a kozna povedala, ze ked sa mi upracu hormony, ze potom to prestane :cry:
7. črc 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 @natalca No aspon ze nie som sama :sweat_smile: Papam Revalid ale zatial ziadne zazraky nebadam :confounded: A Dala som si ostrihat vacsiu polku vlasov, ze to pomoze, ale nic :frowning2: Kojenim to nebude, ja uz nekojim a "plznem" Asi je to hormonmi, kym som bola tehoska mala som super vlasy, tak to mam asi za to hehehe :dizzy_face:
7. črc 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sisikejc Blahozelame k uspesnemu letu, ja kebyze idem sama s babom, ta stresujem ze az:slight_smile: ste sikovnici...my si to nacvicime asi az buduce leto:slight_smile:
7. črc 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@matulka616
@leonard2002 pridavam sa k vam :slight_smile: mne padali vlasy aj pred tehu, no teraz co sa deje, cele chumace vlasov stracam. a ked mi Vanesska hrabne do vlasov tiez ma plnu ruku. Vidim ze sa mi zmenila celkovo kvalita vlasov. Su take o nicom. :confused:

@sisikejc pekne si to zvladla :wink: a letela si ryanairom? ja 1.let pojdem s priatelom ale potom uz len sama, tak zhanam aj nejaky lahky sportovy kocik do lietadla
7. črc 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca @jezkomanka @matulka616 @leonard2002 ani ja nekojim a vlasy padaju...ale ja ich mam straaasne huste a pravidelne chodim na preriedenie ku kadernicke. takze mi to az tak nevadi. len ma jeduje,ze su uplne vsade a hlavne maly ich ma plne ruky a bojim sa,ze si ich dava do ust....
7. črc 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
este som sa chcela podakovat @natalca a @leonard2002 za tipy na cvicenie. cvicime kazdy den menej ako tyzden a uz sa pretacame z bruska na chrbatik :slight_smile:))))
7. črc 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matulka616 - mne tiež neuveriteľne padajú vlasy -mám ich krátke, ale padajú a padajú :frowning2:
7. črc 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek