• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@jezkomanka aj ja chceeem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ake su cviky aby sa mi prekotila z bruska??? Nasa sa na brusko uz prekoti tak rychlo ze to ani nezbadam, ale naspat jej nejde :frowning2:
7. črc 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka Sikulka:slight_smile: mne sa Leusko este nepretaca nijako, ale cvicime a uz sa sem-tam otoci aj na bok...ale my to zvladneme:slight_smile:
Baby, som sa chcela opytat, ci aj vase babaka maju taku podrazdenu kozicku na nozkach tam, kde su gumicky na plienkach...neviem, ci je to OK alebo NOK a ci to mam riesit...
Leusko ma nohy akoby presiel trnovym sadom :grinning: Lebo stale, ked nema na sebe dlhe gate, tak si chyta stehienka, ale zaroven si ich aj skrabe...neviem mu ani za ten svet ostrihat tak nechty, aby sa nemohol poskrabat..a okrem stehienok si skrabe aj hlavicku :angry: Esteze nema vlasy, lebo uz by boli urcite vytrhane :angry:
7. črc 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 No ja poznam iba to, ze ju ty sama gulas z jednej strany postele na druhu, treba jej podsunut rucku/ramienko a prevalit ju:slight_smile: ine cviky na prevalenie z bruska neviem:slight_smile:
Ja sa chystam zajtra na kupalisko s krpcom, idu kamosky, tak idem vyskusat...dame sa do tiena, zoberiem hracky, tak snad to aspon na 2 hodinky zvladneme:slight_smile: a snad si zaplavem aspon par dlzok:slight_smile:
7. črc 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

az teraz som si vsimla tuto temu, aj ja mam februaroveho drobca, narodil sa 3. 2., cize v nedelu mal 5 mesiacov
chcela som k tym kocikom - ja ho uz asi mesiac vozim v sportaku, on vo vanicke odmietal byt, plakal a plakal, jedine na rukach...a kedze je dost tazky (ma 8 kil), tak dlho ho neunosime
mam aj ergo nosic, ale ako je teplo, tak smola, lebo maly sa strasne poti a minule ked som ho v tom nosici mala, tak do rana bol uplne cerveny, vyhadzany...
v sportaku je nalezato, ale ta opierka je trosku do sikma (nie uplne vodorovne), cize vidi a je spokojny:slight_smile:

a este k vlasom, mne po porode padali cele chumace, aj mi ostali vlasy take nijake, nekvalitne, ale nedavno som si vsimla, ze mi rastu uz nove vlasy:slight_smile: uzivala som vitaminy Donna Hair, neviem ci pomohli tie, ale tesim sa:slight_smile:
7. črc 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ano leteli sme s ryainair....bola to rychlovka o 12-tej este na letisku som nakojila maleho..12:25 nas uz volali do lietadla...ja som si zaplatila totizto to priority...takze aj do lietadla sme isli mezi prvymi...v lietadle mi pekne sedkal na kolenach,dala som mu dudku ked sme stupali a klesali,vlastne mal ju cely cas....pre istotu :wink: :grinning: ....aj batozinu sme dostali hned medzi prvymi...takze som bola spokojna velmi...a dokonca sme prisli do blavy o 15min skor..kocik som zobrala sportak,ten my zobrali az pri lietadle a potom ked som vysla tak mi ho hned dali... :slight_smile:
7. črc 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leonard2002 No vyskusame zajtra pocvicit, dakujeme :sweat_smile: No a mna na kupko volala tiez kamoska, ale jednak sa necitim este na plavky :unamused: a jednak neviem ci by mala nebola nervozna.... Asi to necham az na rok :sweat_smile: Inac dnes som ta chcela vytiahnut na spolocnu prechadzku ale sa mi potom zmenil program....ale mohli by sme niekedy, hmmm? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. črc 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 jasnacka, budem sa tesit, akurat teraz v nedelu odchadzam ku mame na dedinu a vratm sa niekedy cez tyzden, tak sa Ti potom ozvem a niekde skocime...a drobci si mozno tiez pokecaju:slight_smile:
8. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 V nedelu aj my ideme na dedinu, ale len na otocku. No a kedze ty mas fesaka a ja fesandu, no kto vie mozno aj dajaka iskricka preleti a z mojej Lily vypadne jej oblubene "GIIIII" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. črc 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapadielko Ahoj a vitaj medzi nami :wink:
@leonard2002 my mame celkovo suchu pokozku hlavne na brusku, musim ju kremovat velmi casto aj som si myslela ze aj na tych stehienkach je to len sucha pokozka, je to take cervene. ale vlastne moze to byt aj od plienky podrazdene,alebo od bodynka ako sa toho dotyka, my to mame aj na nozickach v zahybe kde jej koncia ponozky, vsetko periem v detskom prasku a este stale sice s nevolou ale zehlim tak neviem ci to moze byt aj nejaka alergia na nieco.
8. črc 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar baby, no ako vas citam, dost sa tu toho prebralo

otačanie- nas sa prvykrat sam pretocil vcera za salamom, inak este ani netukne, aby sa sam ptretocil na brusko, iba ked mu prelozim nozicky, tak sa pretoci. a to uz mame viac ako 5 mesiacov. zatial to pediatricku netrapi

príkrmy- npo my uz bastime hocico zo zeleniny, dnes aj masko aj kasu uz papal, no moc mu nejde. spociatku nad tym ohrnal nos, no pediatrick a nam nakazala mu to aj tak davat, nech si zvykne a aj si zvykol. lebo z toho Nutrilonu zacal naberat ako saleny, aj vyse kila za dva tyzdne, teraz sa mu vaha normalizuje

vlasy- mne padali jak šlak, cela ofina mi vypadala, tak ziadnu nemam. baral som tiez Dona hair, po dvoch mesiacoch mi zabral a este mi koza dala taku vodicku, no ale vraj si nemam hlavu lamat, ze to je normalne a do roka veku dietata sa to samo upravi, no dotial bych bola plesata. Revalid som brala minuly rok a vtedy mi kozna povedala, ze aby bol efekt dobry, treba brat 3 tabletky denne 3 mesiace, potom mesiac pauza a znovu takisto. Teraz mi uz vlasy ani spolovice tolko nepadaju, no su vyrednute

my uz sa vozime v sportovom kociku, ale v polohe lezmo, Jurkoviu je jedno, ako je, len vzdy sa musi hrat s plienkou

ockovanie- my sme uz komplet zaockovaní, prvu davku sme mali 2. maja, druhu 21. juna ateraz az ked bude mat 9 mesiacov.

8. črc 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezkomanka no Leusko je tiez suchy jak jasterka, kremujem ho stale s takou namiesanou mastickou a dole na nozkach to mame tiez suche, ako vy:(

@matulka616 na kupku som nakoniec nebola, lebo som bola dlho s kamoskou v meste doobeda, odskusali sme sportovu verziu a dopadlo to super :grinning: :grinning: :grinning: Sice cestou do mesta vkuse hmmmkal, akoby sa mu nieco nepacilo, ale to robi uz 3 dni, tak som to nejak odignorovala:slight_smile: a aj dost fukal vietor...toz tak...tak skocime niekedy na Anicku alebo na Hlavnu na kafco buduci tyzden...tesim

Mrkvicka nam definitivne zachutila, kazdy den spapa viac :grinning: sice sme prvu mini flasku Hami jedli 3 dni, ale zvladli sme to...teraz ideme na dedinu, tak babka bude vyvarat z bio zeleninky, tak dufam, ze mu bude chutit aj taka varena:slight_smile:
8. črc 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no pekne od Teba, ze si tu zavitala:slight_smile: ako ste na tom so zhananim nehnutelnosti?
8. črc 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak chodime obzerat, da sa najst vcelku slusny domcek, lebo ja nechcem zahradu a iba nejaky trojizbacik... hlavne uver nechceme brat vyssi ako 20 000 :slight_smile:
8. črc 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 my uz zbastime cely poharik hami, no trvalo nam to mesiac :slight_smile: a teraz som bola u svokry, tak nas nabalila jak santa claus :slight_smile:
8. črc 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezkomanka

dakujem:slight_smile:

baby, moj drobec je z tych horucav strasne nervny, neviem co s nim, teraz spinka, ale pol dna mrnci
holt je asi po mne, ja teplo neznasam
8. črc 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapadielko nas sa tiez poti ako stara prostitutka, preto s nim cez den nechodim von, az okolo piatej ideme a v izbe mam zatiahnute zaluzie, su bile, takze tmu tam nemame. my mame este byt z juznej strany, teraz mame teplotu v izbe 28,4 stupna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola rano vonku, o siedmej:D a pojde s dedkom tiez az po piatej, to sa inak neda
ze stara prostitutka:D

8. črc 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapadielko No Leo mrnci uz tri dni, uz mi z toho hrabe :grinning: :grinning: :grinning: Dnes som ho mala iba v plienke a bol kludny...ale potom mal studene labky, tak som ho zase obliekla...
8. črc 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapadielko vitaj :wink:
@leonard2002 nas je len v plienke, nedavam mu ani ponozky, dokonca aj ked spinka sa odkopkava a casto ho osviezujem v umyvadle a tiez chodime von len vecer, rano sa mi nechce z postele, ale zajtra mozno vybehneme aj doobeda von, ked je tato doma :slight_smile:
@marhulka13 aj my by sme radi do domceka, kde si videla domcek za 20000? Ale my by sme radi aj zahradku, tam by som sa vyzivala hlavne ja :dizzy_face: aj krpec by mal vybeh :grinning:
8. črc 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca hihi, 20 000 nestoji dom, tolko len uver chceme bart maximalne, ostatne doplatime v hotovosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a uver chceme zo stavebnej, lebo tiez nechcem zakladat nehnutelnost :confounded:
8. črc 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: som sa skoro zlakla, ze su tu take lacne domy :grinning:
8. črc 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ak taky najdes, tak daj vediet :grinning: :grinning: :grinning: ale musi mat plyn, vodu, elektriku, kupelnu, wc a malicky pozemok. poprosim prizemny dom, nie poschodie, vdaka :grinning: :grinning:
ale nechceme priamo v Nitre, najlepsie Černík, Mojzesovo, Pohranice ci Podhorany, no Černik je numero uno :slight_smile:
8. črc 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ok v Podhoranoch by si nieco lacnejsie podla mna nasla, ostatne som nepozerala a co je take numero uno v Cerniku?
8. črc 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my mame dnes 5 mesiacikov :sunglasses: (ale 8 od narodenia),mame 5950g a 61 cm,papame zeleninku ktora veeelmi chuti,Nelli zje za chvilocku plny ten aventacky poharik a potom trosku mliecka,vie robit indiana ked jej poklepkam po pusinke,aj tapusky na moju ruku ked jej zacnem spievat Tap,tap tapusky...zatial sa otaca len s mojou pomocou,prespi nam celu noc,vozime sa v sportaku a skusame uz trosku sediet a reflux mame stale :grinning: :grinning: :grinning: tak sme trosku pochvalili :slight_smile:
8. črc 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
8. črc 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme sa dnes vazili a mame 6010g tak sa vytesujem z toho :grinning:
8. črc 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa - dcérka je nádherná a super prospieva - veľmi sa teším s tebou :slight_smile:
8. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca dakujem :grinning:
8. črc 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no, v Cerniku mam svagra so zenoua dcerou, takze konecne niekto nablizkua druhe plus je v tom, ze je tak v strede medzi Nitrou a Novymi Zamkami, no nie na hlavnom tahu ako napr. Komjatice, takze ta poloha by nam super vyhovovala :slight_smile: a Podhorany sa pacia manezelovi, lebo su pod horami :D ten bol z nich uleteny, na moj vkus trosku zapadakov, teda uz uplne od ruky od vsetkych :grinning:
8. črc 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 my sme mali 5. mesiacov a z bruska na chrbatik sa mu tiez moc nechce. zacne sa zlostit, roztiahne rucky a tym padom sa uz neprevrati :slight_smile: este sa tak nemusia vediet pretacat :slight_smile:
8. črc 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek