• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte, tak aj ja sa pridavam, aj my mame take polhodinove spanky, sme na pridr... cinziaku, tak mam nervy, zaspi , zacne hned niekto vrtat, vonku sa neda ist, 40 stupnov ,,,,, chodim k rodicom na chalupu, ale uz ma nebavi balit tie tasky a prenasat to hore - dole... ale co nespravim pre svoje dieta a nervy :unamused: . inak my uz mame kusok zubceka vonku, dole sa prerezava a vedla ide tiez :astonished:
13. črc 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 no v cinziaku sme si tiez uzili svoje ale teraz sme uz 4 roky na dome aj je to super,a ma to dasienko aj nejak opuchnetu ked jej isiel prvy zubok?lebo my to mame take dost tvrde a mierne opuchnute ale fakt len mierne a straaaasne kuse do prsta :grinning:
13. črc 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my sme dnes boli na plavani. Pacilo sa obom. Jakubkovi tiez. Vobec neplackal a aj sa miestami usmieval :slight_smile:)). a teraz padol jak poleno a spi :slight_smile:
14. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, chcem sa opytat, ci cvicite po porode? ja som po cisarskom a dost sa toho bojim, uz som par krat skusala nejake cviky (okrem brucha)... kila zhadzujem pekne uz len par kil mi chyba (a to som pribrala velmi vela skoro 30 kil) ale brucho mam stale ako v siestom mesiaci tehotenstva...:( + este vidno lineu mirgu a strie aj jazva po cisarskom akosi viac cervenie a je hrubsia - juj este je to brusko dost nepekne...ako ste na tom vy?
14. črc 2011 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa aj malinka kusala do prsta a ma tam take cervene zilky, tu na cinziaku je to na zaplakanie :cry: ale uz stavieme domcek :wink: teraz sme u rodicov a je super.dnes sme sa nevyspali, malinka sa furt budila a este susedia sa hadali v noci
14. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja hlásim, že som dnes objavila prerezávajúci zubček :slight_smile:
14. črc 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janulka84 Ahoj ja som tiez po cisarskom, ale este sa bojim cvicit, ja som sice pribrala len 13kil pocas tehu, ale mam brucho take sunkacikove .... :unamused: No a strie nastastie nemam, mastila som brusko cele tehu. A jazvu po cisaraku mam taku ruzovkastu a asi 2mm hrubu, no mohlo by to byt aj krajsie :wink:
14. črc 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 a ked sa ten zubcek prerezie tak uz je po bolesti a po plakani?
14. črc 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
@mirka0044 Mirí a jak chutná mrkvička? Já začala přikrmovat na 5ti měsících a 2 týdnech, K. už opravdu mlíko nestačilo ale teda jsou vybíravý :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa ona ho ma tak na pol ceste, :slight_smile: a dnes som objavila , ze ide aj ten vedla,uz sa tam crta. no je dost nervozna a to ideme zajtra na ockovanie do noziciek jezis maria, to bude a tato v robote cely den....
14. črc 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to vraj trva aj 2tt kym sa prereze, tak sa tesim :rolling_eyes:
14. črc 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 my ideme zajtra na dovolenku tak dufam ze ju to nechyti tam a budeme mat o zabavu postarane :grinning: ale myslim si ze este nie :sweat_smile:
14. črc 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cajores z KE, pokial by ste potrebovali postrazit vase poklady, tak mozem odporucit moju opatrovatelku, je to mlada caja - 19 rokov, teraz zmaturovala a pomahala vychovavat svojim sestram 6 synovcov a neteri, takze skusenosti ma bohate:slight_smile: ja ju vyuzivam uz kazdy tyzden:slight_smile: takze vrelo odporucam, ak by mala niektora z vas zaujem, tak cislo poslem na mail :grinning:
14. črc 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 ja este necvicim, ale uz nad tym uvazujem dost intenzivne kazdy den:slight_smile: bola som len raz hrat squash, ale uz sa chystam aj plavat no a asi uz pomaly zacnem aj nejake tie brusaky...tiez som po sekcii, takze som sa doteraz tiez bala...ale uz pomalicky zacnem, sice lekar hovoril, ze az po pol roku, tak uvidime. Mna ta jazva sem tam este tak trochu boli...ale to od porodu mozno dokopy 3-4x...len ma to dost prekvapilo, ze tak dlho po porode ma to este pobolieva, tak to cvicenie odkladam zo dna na den:slight_smile:
14. črc 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, hlasim sa z dovolenky v chorvatsku. maly zvladol cestu uplne uzasne. je to super chlapatko :slight_smile: dnes sme uz boli na plazi, ale strasne fukalo a boli velke vlny tak som nemala odvahu strcit ho do vody. mozno zajtra :slight_smile:
14. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@stella231 a mám ťa moja :wink: :wink: :wink: :wink: .Ako žijete??
14. črc 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 no, spapa tak 5 lyziciek, potom uz vypluva, viac nechce, tak ho nenutim. Dame potom este prso, to mu chuti najviac.. :slight_smile:
14. črc 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 taky jsme tak začínali, nejhoršé je, že jedné chutná to a druhé zase to, poslední dva dny jsem se teda strefila do chutí obou :grinning:

Mějte hezký víkend, my jedeme relaxovat, jestli se teda tomu tak dá říkat :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoj no skusala som par krat ist do toho nasho albumu a nič..teda do tej diskusie... a ze je zrušená .mame sa dobre..rastie to ako z vody..a vy ? a nela ? ako sa drzi ? prikrmuješ ju ..alebo papate uz niečo ine ? my skušame..pomaličky.. niekedy je piplava..ale sladke jej chutí !! :slight_smile:) :slight_smile:
14. črc 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 nie čosi nie je zrušená stale tam píšeme. No máme sa fajn. nela má 23.7.2011 polrôčka. Poviem ti
je to riadna kukučka :wink: :wink: :wink: nič jej nesmie ujsť :wink: :wink: . Stale sa iba kojime, ale už 6den prikrmujem zemiačik a mrkvu.
14. črc 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 a neodstranili ste ma .. mne tam napiše.. ze ..počkaj ... ti to nakopirujem ... .........

Zdá sa, že stránka www.modrykonik.sk/forum/tema/zaciatok-roku-2011-je-nas-/ neexistuje.
Skús nejakú inú, máme ich tu dosť.

tak teraz neviem ..nejde mi to tam ... čudne :slight_smile:) no mojej zemiak moc nechutí skor karfio a mrfkvička.. :grinning: nemas foto nelky ako vyzerá teraz , ja som videla len tu z toho albumu začiatok roku je naš pokladíky... tam uz bola riadna kukučka okatá :slight_smile:
14. črc 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 klik a si doma:slight_smile:)))))
14. črc 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 juj jasne pošlem ti kolko chceš hod mi tu mailik. mali sme nejake problemy tak tu už fotky radšej nedavam.
14. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 zase to istéé !! :slight_smile: :unamused:
14. črc 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 ty kokos máš pravdu vymazali ťa. Hm???? asi si dlho nepísala ale aj tak mi je to divne:((( NO nič jery už dostala pokyny :wink: :wink: :wink: :wink:
14. črc 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 to je v pohode..nestiham.. to všetko sledovať s detmi mam čo robit :slight_smile:) ukočirovať to všetko .... a teraz este leto sme viac vonku .. no som rada ze si tu zasadnem na chvilku ...
14. črc 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 kuki foto :wink: :wink: :wink: :wink:
14. črc 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 o chvilku si späť tak klik a čiiiiiitajj
14. črc 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 už si naša:slight_smile:))))
14. črc 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek