• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte baby, potrebujem poradit - ja totiz netusim ako zistit ci idu zubky....drobec slinta ako este nikdy predtym, je strasne mrzuty. vsetko pcha do ust - to robil aj predtym,ale teraz sa pritom hneva a hryzie to nie len tak cuca, ale ja nevidim nic navrete, iba kusok na dolnom dasienku - ale nie tam,kde by mali byt 1 ale 2alebo 3 zubky.....tak mozu to byt zuby aj ked nema navrete dasienka na jednotkach? no a nechce papat. no v noci sa celkom da, sice mrnci viac ako predtym no rychlo ho ukludnim....su to zubky alebo nie??? dakujem
19. črc 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 podľa mňa sú.oni sú neni hneď vidieť,až neskôr.ono to ešte potrvá doooosť dlho,aj niekoľko mesiacov,než vylezú.
19. črc 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuu, tak už sme doma z poradne, máme 9450 g, dva zúbky nám pochválila a vraj už sa čoskoro budú rezať aj horné, zase mu nasilu sťahovala predkožku - až to mal červené a plakal - ja som povedala, že mu to nerobím, že sa to ešte nemá - lebo sa mu to iba vyvíja, ALE ona mi povedala, že to musím robiť, povedala som to manželovi - ten sa zase nahneval, prečo som jej to rázne nezakázala- lenže ja neviem takto konfliktne vystupovať :frowning2:
PORAĎTE - sťahujete predkožku?
a II. očkovanie máme za sebou - plus rotarix.
teraz len dúfam, že bude dobre reagovať.
19. črc 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41
nemusí to mať opuchnuté, môj tiež odrazu začal všetko horúčkovito hrýzť a odrazu má dva zúbky. čochvíľa sa mu prerežú.
19. črc 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. jaj vy ste nasi kamosi - vahovi :slight_smile: aj ked mi trhame rekord ...
predkozka .. uff - viem, ze su na to rozne nazory - ale ja zatial viem, ze sa s tym nema robit nic .. chudacik Branko ...a pises, ze zase - to mu uz kedysi robila? nam s tym lekar zatial vobec nic nerobil
ale rada sa necham poucit od skusenych mamin chlapcov :slight_smile:
19. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. to by som jej ruky dolamala!!!! ja mam doma aj dvojrocneho chlapca a lekarka mu na pinda nesaha,ja mu to po kupeli vzdy trosku postahujem a pekne mu to ide...a malemu adamkovi tiez,ale urcite nie nasilu....
19. črc 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
konecne sme boli aj my na vazeni predsa len mame viacej ako som si myslela 7100g 64cm :wink:
@ka.jo. klobuk dole ze 9450g :grinning:
19. črc 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuu, tak už sme doma z poradne, máme 9450 g, dva zúbky nám pochválila a vraj už sa čoskoro budú rezať aj horné, zase mu nasilu sťahovala predkožku - až to mal červené a plakal - ja som povedala, že mu to nerobím, že sa to ešte nemá - lebo sa mu to iba vyvíja, ALE ona mi povedala, že to musím robiť, povedala som to manželovi - ten sa zase nahneval, prečo som jej to rázne nezakázala- lenže ja neviem takto konfliktne vystupovať :frowning2:
PORAĎTE - sťahujete predkožku?
a II. očkovanie máme za sebou - plus rotarix.
teraz len dúfam, že bude dobre reagovať.
19. črc 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex no veď aj ja som z toho nešťastná... keď cikal, tak zaplačkal,lebo ho to štípalo. budem mu to troška robiť,ale jej to už nedovolím.
19. črc 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka no to nie je až taká sláva, nosiť ho, našťastie je kľudný.
19. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo.
nasmu nikto nic nestahuje ani nam to nikto nekazal, ved aj ja som vsade citala ze to sa nema a uz vobec nie nasilu
@zebra41 no ja tiez neviem co si mysliet, dnesna noc bola horor, v kuse mrncal, bol viackrat hore, som mu natierala dasienka calgelom, potom zaspal
on ma navrete viacere miesta, tak som z toho debil:D
19. črc 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. ked tak mu nato sprav repik ci harmancek do kupania,nech sa mu to ukludni....ale uz jej to nedovol... ine je keby nevedel cikat,ze sa mu tam robi bublinka ale inak nevidim dovod....sak je este malicky
19. črc 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapadielko no kľudne sa mu môžu prerezávať viaceré - nemusia byť naraz, ale potrebujú viac času.
19. črc 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex Aj ja si myslím. Len som hlúpa, lebo nechcem aby mu to robila, ale neviem jej to vtedy povedať. Mm sa rozčúlil a povedal, že nabudúce tam pôjde on - lenže on tam zase urobí taký randál...
a dala som mu na to framykoim. ďakujem za radu - vyskúšam aj to. moja dvoijčka má 3 ročného chlapca - teraz sa mu to uvoľnilo - lebo ako každý chlap furt si ho naťahuje a nikdy mu to nesťahovala - jej to doktorka nesťahovala. Nechápem prečo musia mať také rozdielne názory.
19. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. to mas pri vsetkom, co lekar to nazor....
verim ze ti to je blbe kecat jej do roboty,ked by mala vediet co robi,ale je to tvoje dieta a kedy ty povies nie,moze sa aj na hlavu postavit. najblizsie jej povedz ze si to proste nezelas...a moj muz by narobil rovnaky bordel :grinning: sak im sahaju na to najcennejsie :dizzy_face:
19. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex máš pravdu. ďakujem
19. črc 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak na to koľko má kíl, my ešte nekázala prikrmovať (čo som si myslela, že asi áno lebo vraj väčšie detičky sa môžu), ale z tej mojej smotany stále pekne priberá - tak som aj rada. síce cez deň už papáme každé 2 hod., ale v noci zázračne prespíme celú noc. budí sa až o 5-6 hod.
19. črc 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ad ockovanie - ak si nie si ista, ci to chces, pozhanaj si informacie, je ich na webe vela a su uz dnes velmi rozsiahle. Nerozhoduj sa kvoli tomu, ci ti nejaky dokino bude komplikovat zivot, je to tvoje dieta a ty za neho zodpovedas, oni nie a je im jedno co s nim bude. Ak si presvedcena, ze to nechces, tak tak konaj, ak si presvedcena, ze to chces, tak tiez, ale nie kvoli strachu z nejakych konfliktov. Ja by som chcela vidiet toho, kto by ma k tomu nutil. :slight_smile:
19. črc 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 @matulka616 @leonard2002 baby a dokedy chcete otalat? Same sa vam tie bruska nezmocneju. :slight_smile: sak to neznamena hned brusaky cvicit a tehlicky budovat, treba postupne zacinat, lahke cviky, poradit sa s nejakymi trenerkami, nech vam na mieru nieco vymyslia. Pri prechadzke rychlo kracat, panvu podsadzovat, desat minut na chrbte nohy podvihat z boka na bok, najprv pokrcene kolena, potom vystrete. Sak nemusite hned cinky dvihat. A aj chrbat treba trenovat, lebo budeme ako paragrafy za chvilu z toho navlacovania, specialne tie co mate valibukov. Ja som tiez po sekcii a brusko mam uz na svojom mieste a cvicim od cca 3 mesiaca, inak by som mala chrbticu v kybli z toho mojho vyse 8 kiloveho tazkotonaznika. A to este ako citam nemame na vyse devatkilovych kamosov tu z fora. :slight_smile:)) Tak sup sup, aby ste boli rychlo elegantne a atraktivne. :slight_smile:
19. črc 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Baby, ktore uz prikrmujete, kolkokrat do dna davate detickam zeleninku/ovocie?
19. črc 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapadielko @ka.jo. @janette4 baby vdaka za nazory...no tak dufam,ze to dlho nepotrva. podla doktorky ale to vraj moze trvat aj mesiac,lebo je to na zubky zavcasu....tak som sa vyzbrojila hryzatkami a gelikom :unamused: a zacal aj castejsie kakat,takze verim,ze to tie zubky budu
19. črc 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 my len na obedik...zatial :slight_smile:
19. črc 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj, my len na obed. Zatial 3 dni iba mrkvička, od zajtra chcem začať s jabĺčkom. :slight_smile:
19. črc 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 zavcasu?
mam kamosku, jej syn sa narodil rovnako ako nas, a uz ma 2 zuby vonku:slight_smile:
19. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. fííííha,vás je teda kus chlapa :slight_smile: predkožku ešte nesťahujem,oni to majú ešte zrastené,ešte im to tam dozrieva.ešte je skoro.staršiemu som skúšala až od polroka.kúp mu to v harmančeku.
Nás dr.v 15tich mesiacoch objednal urologovi,aby mu to prerezal,lebo mu to išlo stiahnuť len do polovičky,ale ja som to zrušila a nešla som.teraz,keď mal 2,5mes.som nefrologovi na kontrole hovorila,či mu to nepozrie a on mu to s gázou stiahol,ale nemal to zrastené,len zlepené.sám mi povedal,že treba od pol roka skúšať,pomaličky,koľko ide a do 2,5 - 3rokov s tým nasilu nič nerobiť,lebo sa tam spravia jazvičky,ktoré môžu zrastať a je to ešte horšie.
Takže nabudúce budeš múdrejšia.a manžela kľudne zober,je to jeho dieťa a keď si to nepraje,nech tam kľudne aj spraví randál.

@leonard2002 ja ako kedy.keď má dobrú náladu,na obed má mäsovozeleninový príkrm a na olovrant ovocie.keď je mrzutý,poobede ho neotravujem,papá len na obed.
19. črc 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Ahoj. nejsem od vás, ale chcem poradit ad předkožka. 90 procentům chlapečků se předkožka rozvolní do 2 roku úplně sama a bez pomoci. Dokud nejde sama, nemá se s ní nic dělat... teprve pak třebas len opláchnout. Jurovi taky stahovala předkožku už v 8 měsíci... nezabránila jsem tomu, ale sama jsem to nedělala. Jen jednou za čas jsem zkusila zda se rozvolńuje (len pokial to šlo ne silou) pořád to nešlo a v roce a půl se sama rozvolnila a krásně se dá přetáhnou.
Některé starší doktorky to hrotím, protože dřív se nastříhavala předkožka už v roce, pokud nešla přetáhnout.... a ona se přitom může rozvolnit až do 4 let. Takže nenechte se vystresovat.
19. črc 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak omlouvám se že nakukuju... rodím další únor tak jsem nakoukla jak na tom budu za rok : )
19. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zebra41 to veru budú, Branko tiež častejšie kakal a keď sa pokakal smradľavo - ale RIADNE :confounded: tak som potom našla zúbok aj pri druhom to tak bolo.
19. črc 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deenakee ďakujem za postreh. Mne to kázala tuším už na prvej poradni :confused: ale ja som mu to nerobila, len ona vždy skúša a už druhý krát mu to mierne natrhla - a hovorí - to nevadí, že to má červené (no tak ten plač pri cikaní tomu nenasvädčoval). Nabudúce musím nejako protestovať, nech mu neblíži.
19. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 asi tak, musím tomu zabrániť. Inak bola aj mojou doktorkou - mám až prílišný rešpekt - nabudúce sa jej musím postaviť. Veď ja som o tom aj veľa študovala, ale keď som jej to povedala, zrušila ma ako žiadosť na byt.
19. črc 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek