• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@dannaniella ano, boli to take drobne kamienky
24. črc 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dannaniella Ja mam Hartan Racer S, sportova verzia sa da dat do vodorovnej polohy + viem si vybrat, ci otocim k sebe alebo od seba - podla toho som aj vyberala kocik:slight_smile: a je super lahko ovladatelny, takze u mna maximalna spokojnost s kocikom:slight_smile: Ten klasicky sportak/golfac budem kupovat asi az na buducu jar...pokial sa nic neznemi:slight_smile:
24. črc 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuj babenky krasny dnicek za nami, konecne sa aj u nas vycasilo a vyslo slniecko, a my sme sa vybrali na turu po nedalekych utesoch. Vanesska v nosici si 3x zdriemla a inak sledovala more :wink: mala som ju 4hodinky na sebe, ani som ju necitila len teraz padam od unavy a ona je zivaaaaaaa :sunglasses: pridavam aj foto :wink:
24. črc 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jezkomanka Krasne:slight_smile: ja keby som byvala pri mori, asi by som tam bola kazdy den...keby neprsalo:slight_smile: byvala som pocas studii 1.5roka pri mori a je to proste uzas, sa len tak prejst a sadnut si a relaxovat...zavidim Ti....v dobrom, samozrejme:slight_smile:))
25. črc 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, ako sa mate? my prerabame, na jesen sa chceme stahovat, som z toho o nervy :angry: uz inak papame aj jablcko na desiatu, tak uz ma maly nahradene dve mliecne davky :slight_smile:
25. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka no parada, si bola trochu na vzduchu. inak, pozerala som tvoje foto, mi napadlo.... malu budete ucit aj po slovensky aj po anglicky? je to super ked clovek odmala ovlada dve reci :slight_smile: aky mate nosic?
25. črc 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
nas drobcek sa nejako vyhadzal, mam obavu ci nema kiahne, volala som dr., zatial mam sledovat
ach jaj

inak jezkomanka, v Irsku som este nebola, ale velmi by som chcela ist, ja milujem more, ale neznasam teplo, preto mi vyhovuju krajiny skor severne
25. črc 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka jeeej, nadhera. sice vam vacsinou prsi,ale aj tak by som to brala :slight_smile:
25. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aj my uz mame obed a desiatu...len si drobec po novom zmyslel pytat este po obede mliecko...no neviem co ho to napadlo. pekne uz spapal cely obed,tak som zacala aj s desiatou....a nejako nam nechce na veceru kasicku - ale dala som mu zatial iba ryzovu,tak mu mozno nechuti ta.
no so stahovkou verim. ja som rada,ze sme kupili novostavbu a vyhli sme sa prerabaniu...aj ked povodne sme chceli cosi neprerobene a prerobit si alebo stavat...no ale teraz sa tesime,ze jedine co treba je vyberat farby na steny a nabytok :slight_smile:
25. črc 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strapadielko ja by som ani nevedela ako take kiahne vyzeraju
25. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapadielko a drzim palce nech to kiahne nie su...a ze to rychlo zmizne
25. črc 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41
dakujem:slight_smile:
dufam aj ja ze to rychlo zmizne, dr. povedala ze ak sa urobia pluzgieriky, tak to budu kiahne
uvidime
25. črc 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 dakujem, no nemam to daleko k moru 2.zastavka vlaku, len teraz ju prerabaju a neda sa tam ist s kocikom, tak vzdy len cez vikend s tatinom :wink:
@bambulka0406 nosic mame lilliputti, a nosim ju este stale v novorodeneckej vlozke, len uz jej zapinam iba 1 cast. bez tej vlozky je tam uplne stratena :slight_smile: . zatial na nu rozpravame iba po slovensky kedze aj tatino je slovak, len rozpravky jej citam anglicke. ona ked o rok pojde do skolky dobehne tu anglictinu, skorej som pocula mamicky co tu uz dlhsie byvaju, ze im deti odmietaju hovorit po slovensky, kedze AJ je pre ne lahsia. a ja by som chcela aby normalne rozpravala s nami po SL
@strapadielko aj ja neznasam horka, tak preto sme vybrali irsko :slight_smile: mne tu klima uplne vyhovuje a ani s tym dazdom to tu nie je az take hrozne :grinning: a raz sa rok tu mame ze fakt teply tyzden tak 30stupnov. ale mne uplne staci tych 20 a slniecko @zebra41

inak klop klop posledne 2 noci sme boli hore iba 2x a spali sme od 10. do 10. :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 my sme kupili dom kolaudovany asi pred 10 rokmi, je celkom ok, ale robime z garaze ktora je sucastou domu dalsiu izbu a kupelne a dalej vymenit vsetky dvere a podlahy. a jasne aj vymalovat, to vsetko musime urobit, aby sme sa nastahovali. teraz byvame u svokry, uz sa neviem dockat domu. inak aj ja uz rozmyslam nad farbami, ty ake ides davat?
my jeme jablko treti den, uz vcera mi zjedol dve jablka, tak som mujednoducho mlieko nedala. kasu som este neskusala, najprv chcem este zaviest maso, tak potom. ale idem kupit bud babylove alebo taku z bio obchodu ryzovu alebo ryzovo pohankovu. tak len pridas vodu aj mlieko a vymiesas. a ja mam dost mlieka zamrazeneho, tak ho treba minut. chcem zacat tymito a potom tie sladene nestle. nechcem, aby si zvykal na sladke. mi inak dobre padlo, ze uz mame prikrmy, nemusim tolko odsavat :slight_smile:
25. črc 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka no tak to by bola skoda, keby nevedela po slovensky, je to jej rodna rec :slight_smile: anglictinu sa urcite nauci v beznej komunikacii s ostatnymi. ako dlho ste v irsku? mne by inak asi tiez vasa klima vyhovovala, teplo je super, ale len pokial ma clovek dovolenku a lezi pri vode. inak je tak cez 20 stupnov akurat :slight_smile:
my mame manducu, obcas v nej chodime von, ale to tak max na hodinu, neviem si predstavit, ze by vydrzal styri hodiny :slight_smile:
25. črc 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja uz som tu 6.5 roka :wink: leti to ako voda
25. črc 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka si mala len 17 ked si odisla? za ten cas uz je to pomaly tvoj druy domov, ze? :slight_smile:
25. črc 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ano ja som sem povodne prisla cez jarne prazdniny na navstevu, no nakoniec som tu ostala a skolu som si musela dorobit odtialto :grinning: :grinning: :grinning: uz sme sa tu rozhodli ostat nastalo, i ked sice je mi smutno za rodinou ale vzdy ked prideme na SR uz po tyzdni je mi dlho a chcem vypadnut. neviem ci by som si tam este niekedy zvykla :/
25. črc 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 my sme tiez prerabali a stahujeme sa tento tyzden - piatok al. sobota...no ale ked som vcera bola pozriet byt, tak to na stahovanie este velmi nevyzeralo:( ale uz iba take detaily ako podlaha v spalni a v detskej a vymalovat, ale bordel este vsade...no hruza:( a policky do satnika budu az o tyzden ako sa nastahujeme, tak bude to tam u nas vyzerat chvilu jak na ubytovni:slight_smile:)) saty v kufroch a tak:slight_smile: a postel tiez dojde az bud. tyzden...taze spime na matraci:slight_smile: ale ten tyzden to nejak prezijeme aj v provizoriu, hlavne ze Leusko bude mat kompletnu izbicku:slight_smile:)) ja sa neskutocne tesim ako vypadnem z tohto bytu, neznasam to tu :unamused: takze prajem prijemne stahovanie :grinning: potom hodim aj nejake foto na FB...

Baby, koho z vas este nemam na FB, tak mi dajte vediet:slight_smile:
25. črc 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 co sa tyka farieb to je dobra otazka....pretoze muz chce vsade biele....takze momentalne mame na chodbe taku dozlta, spalnu bielu a kuchynu mame spojenu s obyvackou a tam mame roznu kombinaciu bledsej a tmavsej oranzovej. zatial nam este chyba detska izba,ale tam by som chcela nejaku peknu malbu na stenu alebo nalepene tapety s nejakym detskym motivom
no my uz masko papame. kasu sme zatial mali z DM Babylove tu ryzovu a dnes ju papal pekne, inak ju doteraz vypluval. asi cakal,ze dam nejaku sladku Nestle bananovu, no ja som vytrvala :grinning:
on spapa obed, potom zacne plakat,viac uz nechce a neutisi sa pokial mu nedam mliecko a to papa ako keby tyzden nejedol.....
25. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a dnes rizikovka za nami. vsetko oka, sme primerane korigovanemu veku - to znamena 5 mesiacov. mame len vela polohovat na brusku, dam pod ramienka zrolovanu deku,aby mal drobec volne ruky a mohol sa natahovat za hrackami a robit casto furik :slight_smile: tak si myslim,ze to zvladneme :wink:
25. črc 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leonard2002 je to Chicco
25. črc 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, ako dlho po zavedeni obedika ste zacali davat aj desiatu, ci olovrant? my sme zacali len teraz, ale niekde som citala, ze dalsie jedlo az po mesiaci. je to tak?
25. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja som asi po troch tyzdnoch zaviedla desiatu :wink:
25. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leonard2002 no tak je nas tu viac takych co sa stahuju :slight_smile: a pri nasich drobcoch je to niekedy o nervy. ja sa tiez tesim, ze maly uz konecne bude mat poriadnu izbicku, v dome by sme chceli, aby tam aj spaval, tak uvidime co z toho bude :grinning:
25. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no mne sa uz tiez stalo, ze maly krasne papaval uz dlhsie a jedneho dna v polke jedenia zrazu rev :grinning: ale vzala som si ho na kolena nakrmila tak. alebo pomaha ked mu spievam ak je nervozny :grinning: ja si vazim, aby som vedela kolko mu mam robit, podla toho viem kolko spapal a posudim ci moze alebo nemoze byt hlady
no ja sa tesim ako sa vyblaznim na tej detskej izbe, tapety, obrazky....... :sunglasses:
25. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 inak aj moj muz by najradsej vsetko biele :grinning:
25. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ze na jarne prazdniny a uz si tam vyse sest rokov :grinning: ti verim, ze uz si sa zabyvala a ze ti tam je dobre, ja by som sa tiz na tvojom mieste nevratila :wink:
25. črc 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahojky...mna nemas este na fb..... :unamused: :wink:
25. črc 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no ja tiez zhruba tie 3 tyzdne az mesiac. az potom co mi spapal cely obed a nepytal mliecko. a teraz to vyzera tak,ze zje celu desiatu a po obede este pyta mliecko :wink: no ale kedze vseobecne mi mliecko odmieta,tak som rada,ze aspon nieco do neho dostanem :unamused:
26. črc 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek