• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@bambulka0406 jaaj, tak to mi tiez vystriedame poloh a roznych atrakcii pri papani...Jakubko je dost zly jedak a keby to bolo na nom tak by asi nepapal vobec.....
26. črc 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no ja sa tiez tesim na izbicku...uz po lete chceme zacat zariadovat :slight_smile: povodne sme chceli hned,ale kedze mame predcasniatko, ktore malo dost zdravotne problemy tak som sa bala a nechali sme si ho v spalni....ale sama vidim,ze ho v noci rusime..ja sa straaasne moc prehadzujem v spanku a jeho to budi. ja som dokonca aj v nemocnici spadla z postele co mi nestacila....
26. črc 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zebra41 :grinning: to vazne si spadla?
26. črc 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 veru ano, ale nastastie az po porode :slight_smile: ked som bola mala u nas poschodova postel nehrozila. raz som spala na poschodovej hore u bratranca. mamina nas bola pozriet a vsetko oka...potom hovori,ze o 5 min mala silne nutkanie nas ist znovu pozriet a ja uz polkou tela vo vzduchu :grinning:
26. črc 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 :grinning: tvoj muz musi mat radost, urcite aj jeho vytlacas :grinning:
26. črc 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no je pravda,ze zo zaciatku ako sme spolu zacali byvat bol sama modrina :wink: ale uz som si zvykla. ale zaujimave je,ze maleho si kludne dam do postele a to sa celu noc ani nepohnem :grinning:
26. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nase papanie obeda (zeleninkoveho) v poslednych dnoch......dame lyzicku do pusky a v tom si Lily strci do plnej pusy zeleninky obidve rucicky a roztaha si to po celej tvaricke :grinning: :grinning: :grinning: no nadhera..... dnes mala mrkvicku+zemiacik+cuketku tak si viete predstavit tu oranzovu "pletovu masku" :grinning:
26. črc 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matulka616 - práve kvôli tomuto my jedávame, tak, že mám Adamka na kolenách a držím mu ruky tak ako na fotke :grinning:
26. črc 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@leginca No Lily je živa, kopka, vrti sa, tak ako ty by som ju asi nezvladla udrzat :dizzy_face:
26. črc 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, nebola som tu 100 rokov, odkedy je skupina na fb, tak idem pokukat co noveho =D
26. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 mna este nemas na fb
26. črc 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ani mna nemas na Facaku :dizzy_face:
26. črc 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tu su nejake fotky od mora s nasim malym plavcom :slight_smile:
26. črc 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@matulka616 - náš je tiež živel - nôžkami kopcuje o 106 aj počas jedla.
27. črc 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova malinky je super :slight_smile: tu je vidiet ako nam rastu tie deticky - uz si uziju aj dovolenku pri mori :slight_smile:
27. črc 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leginca no veru nam by sa Jakubko takto tiez nenapapal...to by hned zacal robit mostiky a vsetko vypluvat. on si musi drzat svoju lyzicku a pokusa sa papat...no musim ho pochvalit,ze mu to celkom pekne ide :slight_smile:
27. črc 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my sme dnes papali zemiacik, ale velmi mu nechutil :frowning2: uvidime, co bude zajtra
27. črc 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja ked davam Jakubkovi cosi prvykrat tak zvycajne vypluva a na druhy den je hned lepsie a treti den sa nevie dojest :slight_smile:
27. črc 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zebra41 dufam, ze to tak bude aj u nas :slight_smile:
27. črc 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby. Idú vašim drobcom zúbky? :grinning:
Nám sa jeden zčasti prerezal a teraz čakáme na ďalšie, ďasienka má Jakubko úplne celé biele a opuchnuté. Sem tam / asi každý druhý deň/ má hnačku, teplotu ešte nemal, ale už týždeň je straaaaaaašne nervózny, slintá ešte viac ako doteraz, nehorázne kŕčovito si pichá nie prsty, ale celé ruky do pusya všetko čo má okolo seba. Potom začne strašne plakať, asi si ďasienka polačí. No hrôza.
Kámoška mi poradila čipky do zadku Viburcol a na potieranie ďasien gel Kamistad. Môžem doporučiť, malému to aspoň na chvílu pomôže a čipky mu dávam hlavne na noc :sweat_smile:
27. črc 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky....chcem sa vas opytat...mate niektora problemy so zrakom po porode,alebo tie co kojite?ja mam a v poslednom case sa mi zda ze este viac..dnes som isla do obuvy tak som len tak skulila na tie cisla,az ma hlava rozbolela...normalne vidim dvojmo :confused: :sweat_smile: ....a neviem ci mam ist stym k dokymu ci mam pockat ked prestanem kojit,ale uz mi to zacina riadne vadit....niekedy musim fakt tak zaostrovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: predttym som so zrakom nikdy nemala probleeem...... :rolling_eyes:
27. črc 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc, ja nevidim iba drobnosti (teletext, koralky ked koralkujem :slight_smile: ). zato sluch mam ako ostriez :D ved dokymu iba zavolaj, ci mas prist radsej aj osobne. mne sa zhorsil zrak pocas tehotenstva, ale ociarka to nijako vazne neriesila. ze pokial nesoferujem, nech si tazku hlavu nerobim
28. črc 2011 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, tak tato skupina je na FB.. ale ved ja nie som na FB.. o dovod viac, co?
28. črc 2011 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 ja používam gél dentinox - malý je potom vždy zlatý, lebo sa oblizuje a zvláštne dýcha - je mu to smiešne ako ho to chladí. my máme dva spodné prerezané a pekne rastú - teraz nás trochu trápia vrchné - tiež hnačkujeme, slintáme a pod, včera mal aj teplotu.
28. črc 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32
a nám sa tiež v tomto čase tie dva zúbečky prerezali :slight_smile:
28. črc 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cawes mamicky, zase som tu cely den nebola, ale dnes perny den,,,rano este stahovanie chladnicky z garaze do bytu - velka american chladnicka, chudaci,museli ju niest na 8. poschodie...potom pedikura - mam konecne krasnu french manikuru na nohach, taku akurat na leto a slapky...a leto nikde a slapky v skrinke:slight_smile: a nakoniec stretko s kamoskou v meste - cely cas prsalo, tak sme to presedeli v cukrarni...mnam mnam:slight_smile: ale krpec uz nastastie spi, snad sa zobudi az v noci na kojenie:slight_smile: Inak stahujeme sa v sobotu, a byt este nedokoncenyyyyyyyyyyy...no hruza :angry: Budem musiet byvat tyzden u mamy s krpcom...tak snad bude teplo, aby sme si mohli uzit vidiek...prajem krasny vecer :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak drzim palce s pocasim....nech si to uzijete, ked uz musite :slight_smile: urcite sa tesite do noveho - uz do svojho?
28. črc 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc ahoj citala som ze ms problem so zrakom po porode ...tak ja riesim to iste ...nikdy som nemala dobry zrak ale teraz si pripadam jak slepa ,nevidim na ceny v obchode ,ani noviny neprecitam len velke titulky .Bola som aj na ocnom tak mi potvrdila zhorsenie zraku a silnejsie dioptrie ...a to dvojite videnie a bolest hlavy mam tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes: daj vediet co s tym budes robit
28. črc 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka ja som zatial bola iba tu u nas v obchodnom dome kde predavaju okuliare,tak kontroluju aj zrak,ale nic mi neskontrolovala,lebo ked videla,ze mam male dieta,len sa ma spytala ci kojim a ci som pred nedavnom porodila...a potom povedala,ze by som mala pockat kym prestanem kojit ci sa mi to same nenapravi,alebo ist k ocnemu svojmu...tak uvidim...ale asi pojdem k tomu doktorovi,lebo dnes ked som soferovala abola som na krizovatke takej blbej ze musim do boku hladet,tak po chvili sa mi az zahmlelo normalne,co som tak do boku divala....nech mi da nieco aspon zatial...ja neviem.... :confounded: :confused:
ale dam ti vediet urcite potom....
28. črc 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek