• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
babenky tie co uz sa vasim drobcom prerezali/prerezavaju zubky aj vase deti mali castejsie stolicu? viem ze zubky sa spajaju viac s hnackami ale moja dcerka zacala velmi casto kakat, dnes uz 3x vcera 1x predvcerom tiez. doteraz raz za 5-6dni. hnacku ale nema tak neviem. stale sa kojime a ani ja som nejedla nieco nezvycajne....
28. črc 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy ktore uz prikrmujete na obed, potrebovala by som poradit.my uz papkame treti den,ale zatial nespapa vsetko,ale kazdym dnom viacej,lenze stale chce potom aj mliecko,tak chcem vediet ci to je v pohode,ci mu ho mam davat to mliecko este...lebo mi to pride take cudne,ze zbucha tu zeleninku a este aj mliecko...??? :confused: :confused: ci mam doma maleho velkeho papkaaacaa :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: ???
28. črc 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc my papame obedik siesty den a tiez potom papame este aj mliecko. jakubko spapa tak okolo 40 - 50 g, a vy?
28. črc 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no aj my tak okolo 50....a je to v pohode ze papaju aj mliecko potom???ja som bola v tom,ze ked mu dam na obed papku,ze uz mliecko nebude chciet... :confused:
28. črc 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ja mu este stale dam cicik, ale to z ineho dovodu. Ja preto, ze on nechce pit vodu ,tak preto. Ale niekedy si iba tak trochu cucne a niekedy pije este aj 5 minut vkuse.
29. črc 2011 v 05:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisikejc u nas to trvalo asi tri tyzdne kym spapal tolko zeleninky,ze uz nepotreboval mliecko :slight_smile: takze caaasu mas este dost
29. črc 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sorrac, to nebolo pre @jezkomanka ale pre @sisikejc :grinning:
29. črc 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 hej hej, to uz konecne do svojho...a najblizsich 5 rokov sa odtial nepohnem :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jooj, tak to verim,ze sa tesite :slight_smile: my byvame vo svojom uz asi tri roky a ja stale tvrdim,ze tu je to uz nastalo :grinning: :grinning:
29. črc 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc plna davka papania je vraj okolo 160 -200 g, takze to este chvilu potrva, kym tolko spapaju. mlieckom sa potrebuju dokrmit :slight_smile:
29. črc 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katarinasifrova
@sisikejc no moj zje vyse 200. zeleninku som zvysovala postupne a davala stale menej mliecka. a jablko aom dala prvykrat jdno, zjedol, dokrmila som a na druhy den dve, zjedol, mlieko som uz nedala. ja si vzdy vazim kolko toho urobim, aby som vedela ci moze byt hladny este. moj tiez nechcel caj, ale nutila som ho, stale nukala a teraz uz vypije 300ml za den, mozno by vypil aj viac. ale msela som zmenit caj, pil predtym feniklovy, ale len obcas som mu davala, ale teraz mi ho odmietal, momentalne pije jablkovo medovkovy od hipp. ten mu chuti, ale chcela by som prejst na cistu vodu, uvidime :wink:
29. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisikejc my sme zo zaciatku papali tak po troske zeleninky a doplnili brusko mlieckom, a postupne to bolo viac zeleninky a menej mliecka a teraz uz na obed spapa len zeleninku, zapije to troskou cajiku a mliecko uz nie :dizzy_face:
Lily spapa plny Avent poharik, t.j. 180 ml a je plna :sweat_smile:
29. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leonard2002 aj ja uz chcem :slight_smile: drzim palce pri stahovani, byvali ste v najme?
29. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 hej byvali...a v jednom peknom byte, z ktoreho sme sa chceli stahovat rovno do svojho...lenze majitelka si to zrazu rozmyslela, ze sa chce vratit, tak sme sa stahovali este do druheho najmu (ja som rodila a moj drahy stahoval) a az teraz sa stahujeme do svojho...a to este nam chyba tyzden, aby to bolo dokoncene uplne, takze preto musim ist este na tyzden k mame byvat...no kocurkovo na ntu:slight_smile:
29. črc 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jaj no konci mesiac :confounded: to ste museli mat riadne stresy, ty si rodila a vyhodili vas z bytu. no tu aspon budete vo svojom a nebude podobne stresy, tesim sa s tebou :wink: potom daj nejake foto, mozno sa inspirujem :wink:
29. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 oki, dam na FB...mam Ta tam ako friendku, ze?
29. črc 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc aj mi papame este po obediku aj mliecko...niekedy nechce niekedy ked spapa viac si len zapije a uz nechce, myslim ze je to v pohode
29. črc 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte! chcela som sa spytat ze v com varite zeleninku? v dojcenskej vode ci obycajnej? ja si Lucku objednavam zo SVK obchodu tu v irsku, s prikrmami chcem zacat tak o 2tyzdne len neviem ci mi dovtedy vydrzi, mam uz iba nieco cez 1 flasu vecer jej z toho robim UM. trosku sa obavam kvality tejto vody co tu mame, ona ani moc nechuti.
29. črc 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ja varim v normalnej vode pripadne prefiltrovanej v britte
29. črc 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ja varim vo vode z vodovodu, aj mu taku davam pit
29. črc 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja nie som na FB, rozmyslam, ze sa prihlasim, len viem, ze by mi vsetci znami vypisovali a nechce sa mi komunikovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak si daj nejake zasifrovane meno, aby Ta nespoznali a nevystopovali:slight_smile: a na chate sa da nastavit offline...ja som to tiez tak robila :grinning: ale ako pre Teba, dam foto bytiku aj tu...najviac sa tesim na kuchynu, ta bude peckovata:slight_smile:
29. črc 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka ja na pitie a na UM prevarujem Lucku a zeleninku varim v obycajnej z vodovodu
29. črc 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ok, dam si. nejako sa tam zasifrujem, ked budem mat cas :wink: no tesim sa na foto. odkial mate kuchynu? my sme si dali robit v jednom kuchyvskom studiu, tiez sa velmi tesim, takze viem o com hovoris :wink:
29. črc 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze som na fb, ako vas mam teraz najst?
29. črc 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 musis napisat mafynke a ona ta tam prida :slight_smile:
29. črc 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova mafynka ma ake meno? ci tu na konikovi jej mam napisat?
29. črc 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooj maminky dakujem vam za rady... :grinning: :sweat_smile:
29. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek