• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@matulka616 a vzdy po obediku jej das cajik...???ci aj pocas papania jej davas cajik??
29. črc 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mi prisla ta sietka na ovocie pre deticky. maly bol uplne hotovy ako si cez to cuckal broskynu. ked skoncil, zostala len takmer sucha duzina :slight_smile: bol ako v tranze, zobrat mu to neprichadzalo do uvahy :grinning:
29. črc 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sisikejc davam obcas aj pocas papania, ked vidim ze sa s tym v puse dlho bavka, tak jej dam zapit. A po papani vzdy.....beriem to podla seba ze po jedle sa rada napijem, a vzdy taha, takze chce :dizzy_face:
29. črc 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc vidis tak ja som bola u ocnej a videla ze mam male dieta a nic mi taketo nepovedala co pises Ty a popritom to ma logiku ...mne mm vravel ze pri porode ked som tlacila som si mohla narusit ocny tlak a moze to mat spojitost s tym ...no ja mam odo dnes silnejsie skla v bryloch a teda konecne vidim ...no daj vediet ako dopadnes u dokiny fakt ma to zaujima
29. črc 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj my ju mame,perfektna vecicka,aj Nelli je jak pises v tranze ked jej tam dam broskynu a nedajboze zobrat :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, tak dnes som k mrkvicke a zemiaciku, co jakubkovi bohvieako nechutilo pridala kalerabik a maly papal a papal. ocividne mu chutilo :slight_smile: potom dostal este prsnik, ale tam okamzite zaspal. teraz som ho prelozila na balkon a cakam, kym zaspi. von zasa prsi :confounded:
30. črc 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katarinasifrova a mne tu v italy doktorka spravila taky planik do 7 a pol mesiaca co ma jest ...ale nie ze mrkvicka potom zemiacik a tak....mam mu davat mrkvicku,zemiacik, cuketku lyzicku oleja olivoveho a aj kasicky tie cerealne,alebo kukuricne ci ryzove...ale chuti mu aspon tak chvilami sa zda :grinning: ,chvilami mrnci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak...dnes sme uz spapali 150...potom za 10dni mu mam pridat masko...papame uz 5dni....a dnes po obediku uz nepytal mliecko dala som mu iba vodu,ale pocas papania ako tu pisala matulka616....
30. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisikejc my sme dnes spapali asi 80g, krmime sa presne tyzden :slight_smile: , na tyzden mu chcem pridat k zeleninke uz aj masko. kasicky sme este nedavali, ale uz mam kupene. s tym neviem kedy zacneme :slight_smile:
30. črc 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mamicky ktoreuz davate malym aj mäsko, ako ho pripravujete a odkial kupujete? normalne zo supermarketu? my sme dnes dali prvykrat Alnatura z DM (co je morka, zemiak, brokolica) ale velmi mu nechutilo... a ovocie varite?alebo davate hned surove? niekde som citala ze zo zaciatku sa ma aj ovocie varit... Zatial som davala len z flasticky Hame a Alnatura Jablko.
My zeleninku varime v obycajnej vode z vodovodu, rozmixujem a ked je potrebne zriedim prevarenou dojcenskou vodou..
30. črc 2011 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 ja som masko este nedavala, ale budem ho varit so zeleninkou a potom spolu rozmixujem. ovocie som este nedavala, iba broskynu do sietky, tu si jakubko cuckal. ovocie nebudem varit, len struhat a pucit :slight_smile:
masko som teraz kupila normalne v obchode, ale inac budem davat domaceho zajaca
30. črc 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 my uz davame masko ale malo by sa davat nejak 2x do tyzdna a medzi maskom 1x zltok v zeleninke a ja varim spolu so zeleninou a potom len rozmixujem,ale poradim ti ze daj najprv trosku maska lebo mne sa prve zdalo ze davam malo(neviem tak na velku lyzicu)dala som viac a ked som to rozmixovala bolo to take tuhe moc masove ale teraz davam menej a je to super,mala je papac od narodenia tak ona nema problem zjest vsetko,na obed zje plny aventacky poharik(180ml)a maso kupujem normalne v obchode ale len slov.vyrobcov.tak mi aj doktorka povedala ze len slov.vyr.nech kupujem.A ovocie tiez nachvilu povarim(podusim)v troske vody a bud pupucim vydlickou alebo rozmixujem,je to tak lepsie.ale pocase budem len tak nasurovo davat
30. črc 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 no ja masko varim spolu so zeleninou a potom rozmixujem tycovym mixerom. ja som predtym zeleninku pucila vidlickou a masko nakrajala na drobucko. no Jakubko to zacal odmietat....a mixovanu kasicku zje pekne. masko kupujem v hydinarskom od slovenskych vyrobcov. ovocie davam bud surove alebo vyzivu. podla toho co mam....no a my uz papame aj jogurtik, kedze nam Jakubko zacal uuuplne odmietat mliecko :unamused:
30. črc 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 aky jogurt papate?
30. črc 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa bielu activiu a zvolensky smotanovu biely
30. črc 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 to sa od kolko mesiacov moze?
30. črc 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 fuuuuha uz nechce mliecko? aspon v noci papa, ci prespi celu noc?
30. črc 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby jogurt vraj od 10mesiaca.
30. črc 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 To z DMka som dala aj ja vcera malej lebo som nestihala uvarit a aj ked to papala malo ta taku cudnu konzistenciu a aj som to ochutnala no nic moc teda :confounded: Ale dnes som dala zemiacik, mrkvicku, patizon a jedno prso kuracie spolu uvarit, pomixovala ponornym mixom a papkala jak diva :dizzy_face: To sme davali prvy krat masko. A ked sa ti zda huste velmi, tak ja primiesam ten vyvar v com sa to vele varilo :dizzy_face: Masko kupujem take ako pre nas, normal v hypaku.
30. črc 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 az od 10?fuha to budeme len na zeleninke a ovoci tak dlho?
30. črc 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 mne tie kupovane zeleniky vobec nechce a to je super papkac,tak iba varime ale ovocne vyzivky to ano to jej chuti kupovane
30. črc 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa no vraj od 10 - len mne doktorka povedala,ze radsej mu davat jogurt kedze mlieko odmieta
31. črc 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka v noci sa budi raz - ale to spapa max 150ml, cez den niekedy na ranajky a niekedy este poobede si da tak okolo 80ml. inak nieeee - len place a place a je hladny a proste nepapa a nepapa....buduci tyzden ideme k doktorke, lebo nam aj trosku schudol.
ale po rade doktorky som mu zacala davat jogurty a tie mu veeeelmi chutia a dokonca posledne asi tri vecere spapal aj kasicku :slight_smile: takze sa tesime. aj ked mlieko stale vypluva. tak uvidime,ci nam poradi zmenit mlieko alebo ako na neho.....
31. črc 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka inak teta mi hovorila,ze bratranec od 8 mesiacoch uz nepil mlieko vobec
31. črc 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa ja som kupila teraz druhy krat, prvy som vyhodila cele lebo Lily robila ksichtiky a vypluvala, to bol spenat so zemiakom a teraz jej chutilo, ale inac vzdy varime :dizzy_face:
31. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kockyyyyy, mohli by ste prosim vas dat v jednej sutaz "paci sa mi" na foto mojej sestry? Sutazime o listky na jeden fest, dnes o polnoci to konci. Vdaka vsetkym :slight_smile: http://michalovskespravy.sk/sutaz/2011_07_sutaz_o_listky_na_festival_easthetic/kolo2_fotografia_najkrajsia_poza/alexandra_kociova.htm
31. črc 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby caute,

nemate niektora skusenost, nas drobcek posledne dni strasne vrieska pri papani, ale nie pri mliecku, ale pri prikrmoch....az ma dnes brucho rozbolelo, ze co to, strasny vresk
mozu to byt zubky?
1. srp 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapadielko mozno aj hej, ak mu to davas teple, skus take chladnejsie ci nebude lepsie :dizzy_face:
1. srp 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapadielko mozu zubky aj nasa to nedavno robila bola v klude a zrazu strasny plac a ledva som ju utisila a uz sa jej tam deru zubky,tusim hned dva naraz
1. srp 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tu je nejako ticho...ved sa nam konecne vycasilo :slight_smile:. co mate nove? nasa najnovsia zabavka je cmulat si cely den palce na nohach :slight_smile: tak sa na tom nasmejeme. papat nam chuti vsetko okrem mliecka :unamused: tak papame jogurty, kasicky atd....
inak chodime na plavanie babatiek a je to supeeeer. maly sa tam tak vytesuje :slight_smile: a po plavani ledva vyjdem z parkoviska a uz spinka - taky je zniceny :slight_smile:
2. srp 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak nas drobcek bol dnes prvy krat na hubach :slight_smile: , tak ho to zmorilo, ze cestou spat zaspal ockovi na rukach :slight_smile:
boli sme na chate a bolo supeeer, aj pocasie nam konecne vyslo :slight_smile:
2. srp 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek