• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@katarinasifrova no fasa a tak som si davala pozor nech tam dam len to G :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marhulka13 presne ani nedavaj,mozno len nachvilu...ale tak my sme iny,my sa to ideme ucit cvicenim :grinning:
5. srp 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa sak aj mamaa vravela, ze s nim mam viac cvicit a kukam, ze ja nie som rehabilitacna sestra a pride mi to zbytocne. Jurko je sice trochu pomalsi, ved ma byt aj po kom :grinning: no ja to neriesim, doktorka je s nim spokojna, tak co ho budem zbytocne trapit, neznasam to tabulkovanie deti, ake maju byt dlhe, tazke, co uz maju vediet a pod. ani my dospelí nie sme vsetci rovnakí, tak preco maju byt deti.
5. srp 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marhulka13 ani nas jakubko este nevie sediet sam
ja neviem, co ti doktori tak stresuju, ved tie deticky maju este na to cas
5. srp 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no uz musia sediet a ked budu mat sedem mesiacov, tak uz prve krocky za sebou :grinning: :grinning: :grinning: nastastie, ja mam dobru pediatricku a nestresuje. Ved ja som stresovala, ze Jurko nechcel zdvihat hlavicku na brusku a to uz mal tri mesiace. ukazala mi jeden grif a krpec sa natahuje jak pstros doteraz. proste je lenivy a vsetko mu dlhsie trva, takze predpokladam, ze sediet tak lahko on nebude :grinning:
5. srp 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Gratulujeme vsetkym oslavencom polrocnym, my este tyzden :slight_smile: suhlasim so vsetkymi ze sa netreba stresovat kvoli sedeniu a uz vobec nie kvoli statiu. Nasa dokina mi prizvukovala, aby sa babatka nepretazovali, dolezite je aby na brusku uz boli v podstate happy a ohybali sa na vsetky strany, hlavickou vedeli pozriet vlastne vsade kam chcu, a to ostatne nechat tak ako to budu samy chciet, kazde telicko mocnie svojim tempom. My tiez uz par dni robime "brusaky" v kociku a v sedacke a strasne by chcel stat, ale necham ho len chvilocku, ma cas.
6. srp 2011 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa vsak tolko ma moja a to ma 6mesiacov. a mas pravdu nerozculuj sa najma ze je malicka v pohode. a komara treba zabit :slight_smile:
6. srp 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin to vazne?kolko ma tvoja?Nelli bude mat teraz 8.8.akoze 6 mes.a vcera som ju vazila a mala 6400g a nejak 64-65 cm(stale sa trepala tak sa nedalo dobre zmerat)tak potom sme asi neni az tak moc pozadu s velkostou,no aj to mi neurologicka povedala ze je drobunka ale ze este v tom 6 mesacnom priemere ale uplne naspodu
6. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa nas ma sice osem kilov, ale od narodenia fiči na nutrilone a z toho je taky vypaseny. neviem, ci kojis, alebo nie, no ja mam pocit, ze drviva vacsina bab, co koji, ma deti s takouto vahou. Stretla som znamu, co sa jej mala narodila o 20 minut skor ako nas a jej mala ma 6200 g a 63 cm a je to ok. Navyse podaktore deti su drobnejsie, ine nie.
Ja som bola hrozne tucne decko, jak maly boxer a čúleky by sa mi dali rebra ratat pohladom :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa vcera mala presne 6mesiacov :slight_smile: ona je taka drobucka :slight_smile: lebo viem ze je kopec deti co vazia aj o dve kila viac ako ona a su pripadne este mladsie
6. srp 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa a ja malu kojim a asi 3tyzdne prikrmujem zeleninkou a trosilinku ovocim
6. srp 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@potokin ja som malu kojila 4 mesiace ale to tak ze 3 mesiace v nemocnici a mesiac co sme boli doma a potom sa to uz nedalo udrzat lebo to som si len odsavala,tak teraz mame francuzke mliecko antirefluxne a papame asi mesiac uz vsetko mozne(teda to co moze papat),ved to jedno ake su dribunke hlavne ze zdrave a stastne a v nasom pripade to je co povedat :grinning:
6. srp 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, uz som tu parkrat spominala,ze mi Jakubko cez den spinka vzdy presne 30 min...ale cez obed je mu to malo,tak som si zvykla po 30 min k nemu lahnut a tak vedla mna prespal 2 hodiny...no a posledne dva dni sa uz po tych 30 min nezobudil a spinkal pekne sam 1.5 hodiny :slight_smile: myslite,ze uz je to zvyk???
6. srp 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin zlatko kolko vážite?? my vážime 6555a neriešim:slight_smile:
6. srp 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy...chcem sa opytat:my papame 10dni,vcera sme zacali aj s maskom,zatial mu to mixujem cele na taku riedku kasicku,ale rozmyslam ze uz by som mohla zacat dlavit iba vidlickou,ci nie?neviem.. :confused: :fearful: vy ako robite...
6. srp 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc my uz prikrmujeme vyse dvoch mesiacov a furt musim mixovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked som mu to len magala, tak aj trikrat pocas jedenia sa tym zacal drhnut a neraz som mu to az z krku tahala :pensive:
6. srp 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc My stale mixujeme, ale mozes podla mna skusit len popučit a ak nebude chutit tak pomixujes :wink:
6. srp 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marhulka13 :confused: jojooo chudiatko to takto az...no tak to by sa aj moj urcite drhol,jemu vkuse zabehne aj mlieccko :confounded: :sweat_smile:....tak dakujem za radu... :wink:
6. srp 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky, no včera mal Branko prvý krát premiéru v bazéne - no ako ryba vo vode, síce si tam len tak vegetil ale asi ho to zmohlo lebo ešte stále spí (a to poväčšine ho už dávam druhý krát spať o tomto čase)mal síce aj dve papacie prestávky, ale som z toho udivená.
7. srp 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojete kocky, tak Lily vcera absolvovala prvu svadbu a bola uuuuuzasnáá :grinning: Cakala som plac mrncanie a podobne ale bola zlaticko :dizzy_face: A mimochodom uz si vie aj sama drzat flasticku, sice len tak chvilu ale snazi sa silno :sweat_smile:
7. srp 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denne73 deni my mame 6800 a to je podla nasej doktorky malo :( ale kaslem na nu dokonca uz aj chcela aby som davala umele mlieko ale som ju poslala kade lahsie a aj nadalej kojim :slight_smile:
7. srp 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@potokin to máte pekne nech sa da vyšetriť dokina
7. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
chcela by som sa spytat, ci si postielku kupila a ci ste spokojni?
7. srp 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin tak len sa nevzdávaj, to čo je za hlúpu radu, dať umelé -nechápem.
7. srp 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 @ka.jo. no vsak som anu nezacala nadalej kojim a mala je spokojna a stastna robi same pokroky vsak keby bola hladna tak by mi to dala riadne najavo :slight_smile: niektori lekari su riadne divni. naco su nam prehnane vykrmene deti niektore maju iny metabolizmus :slight_smile: a ked ho bude mat mala aj neskor bude len stastna :slight_smile:.
7. srp 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, mam taky problem, neviete ako je to s pridavanim lepku do stravy babatka, ak otec ma celiakiu? kedy mam zacat? informacie su rozlicne. niekde sa pise, ze zacat neskor inde, ze treba dat co najskor. tak teda kedy?
7. srp 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak my sme sa prestahovali z JAR na Slovensko do Bratislavy, neviete mi poradit dobreho pediatra?
7. srp 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - ja Adamka ešte stále kojím a už má 8830 gramov. Príkrmy mu dávam len 2 týždne.
7. srp 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca smotanove mlieko sa nerata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sisikejc ja síce ešte mäsko nedávam,len zeleninku,ale ja nemixujem,len rozdlavim dobre vidličkou na kašičku,poprípade pridám trošku vody,aby to bolo kašovité,ani staršej som nemixovala... :slight_smile:
@katarinasifrova my síce nemáme celiakiu v rodine,ale čo sa týka pridávania príkrmov,moja pediatrička mi hovorila,že už to nie je také ohraničené,čo od ktorého mesiaca môžeš dať ako kedysi,keď som začala s príkrmami u staršej,teraz vraj môžem postupne pridávať všetko bez ohľadu na tabuľky aj múčne jedlá(cestoviny,rohlíky),jedine čo nemám dávať sú arašidy,arašidové maslo,morské príšerky :wink:
8. srp 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek