• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@katarinasifrova a ešte citrusy nemám dávať,som zabudla :wink:
8. srp 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky stavaju sa aj vase deticky uz na styri?? Nasa Lila sa prekoti na brusko da sa na styri a pohupuje sa hore dole :dizzy_face:
8. srp 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 joj, kdeze!! Nas Šimi este ani sam nesedi, len s oporou. ked ho dam na brusko, hned je na chrbatiku a tam mu je dobre.. max. sa posunie na chrbatiku dolu. Ked je na brusku, tak akurat zdvihne zadok a nohami sa snazi posunut.. no, ale to vzdy zaryje hlavou do podlozky.. :slight_smile: este neprisiel na to, ze sa moze sucasne aj na rukach zdvihnut. to sa posuva ako husenica. :slight_smile:
8. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte. dlho som tu nebola, takze nemam vobec prehlad. prosim vas, tie co mate podobne stare babatka, lozia, sedia vam uz? maju radi polohu na brusku?

moja bianka totizto nelubi polohu na brusku. kazdy den ju davam na brusko, ale ona sa chvilku pokuka a zacne mrncat, ze chce ist naspät. vie sa obratit na brusko, ale ked nemusi, nerobi to. raz sa nahodou otocila z bruska na chrbat. jedine, co ju bavi je zdvihanie hlavicky a obzeranie sa okolo, ked je na chrbatiku. to uz robi od konca 3. mesiaca. neuverite, ale ona ma skoro tehlicky na brusku, co stale tie brusaky robi :grinning:
inak je velmi kludne usmievave babatko. vobec neplace, je stale cisto kojena :slight_smile:
8. srp 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 nasa to robi ale nie je na styroch ale ked ju oprem o nieco(mam to aj na fotkach) tak nozky ma jak na styroch ked je a pohupuje sa hore dolu,ale uz to je asi otazka casu kedy sa da na styri lebo ona zas len na brusku funguje a to trenuje zdvihanie,uz v pohode zasunie nozky pod brusko ale este sa nevytiehne s rukami
8. srp 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nas je dost pevny, takze na styroch sa udrzi, hopka si dopredu dozadu, ale snazi ist dopredu a nohami ide, len ruky ostanu namieste, takze skocni nakoniec na nose. On sa skor stale pyta na nohy...Sediet sam nevie, ked ho posadime, zachvilu sa skotula na niektoru stranu. Na brusku vydrzi tiez chvilu a gula sa tam a naspat, kym nepride na koniec miestnosti :slight_smile:
8. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 jej sikulka. my veru este nie. len sa tocime na brusko a spat :slight_smile:
8. srp 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin naša Laura sa narodila 2.2. s váhou 2280g , 3 týždne pred termínom pôrodu. Minulý týžden mala 5100 g. Stále sa kojíme, doktorka vravela ked pribrala 250 g za 2 týždne, že je to o.k. Ja som menšia, nemá byt po kom veliká. Kojím ju každe 2 hodiny, niekedy aj po hodine. Minulý týžden sme pridali príkrmy, žiadne umelé mlieka ani nič podobné do 6 mesiacov nám neradila.
8. srp 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Trochu som sa rozpísala, ani som všetko nedočítala. Asi sme najmenší, no hlavne sme zdraví a pomaličky rastieme. Dlžku sme mali 64 cm.
8. srp 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriannna my sme sice predcasny ale teramin sme mali mat 9.2.tak v ten 2.2 sme mali tiez tak nejak ako vy 2250g a 47cm a teraz mame 6380g(dnes vazena) a 65cm tiez to je taky drobec,a to teraz 3 tyzdne sa stale hupeme s vahou na tych 300g takze tiez sme za 3 tyzdne skoro nic nepribrali a to prito priberala doteraz super,ale za to narastla pekne 11.7 mala 61cm a teraz ma 65cm
8. srp 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takto stvornozkuje Lily :sweat_smile: skoda ze sa tu nedá pridat aj video.....
9. srp 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@matulka616 nádherná je a aká šikovná :slight_smile:
9. srp 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no mne sestra poradila, dať mu občas keď ja raňajkujem chlebík. tak mu kúsoček dávam. A radila mi už od 4 mesiaca. tak mu dávam vždy trošičku.
9. srp 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matulka616 perfektna je,ta ti bude skoro behat mozno okolo 10 mesiaca(mne tak starsia Sofi chodila)dnes sa Nelli od nervou v postielke tolko vykrucala a mrvila ked mala spat(ona spava na brusku) ze sa az vytlacila hore ale to bolo na sekundu a potom aj v kociku tak mozno budeme tiez zachvilu na styroch :slight_smile:
9. srp 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Dakujemee :dizzy_face:
9. srp 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa No ja som zvedava kedy sa zacne po styroch aj premiestnovat, to budem musiet urobit reorganizaciu, lebo uz teraz mi robila poriadky v casopisoch ked som ju na chvilu nestrazila :dizzy_face:
Lily je na brusku rada ale spinkat nevie, len na chrbatiku. Juj ale su sikulky tie nase deturence :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. srp 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 tak malinka je uplne super :slight_smile:)) :grinning:
10. srp 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau zeny uz som tu tak davno nebola ale niektore z vás si pamatam a som rada ze je vsetko tak ako ma byť prosím keď sa vám niektorym bude chciet napisete mi o vasom prikrmovani ci kojite a tak??? Ja som kojila vyse 5 mesiacov teraz uz len Sunár do ktoreho niekolko krat denne vsypem trochu kase od styroch mesiacov mrkvovú a jablčnúšťavu banánik varený zemiak a tak co by som este mohla??? Ďakujem vám za rady :slight_smile:
12. srp 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ahoj, no my papama Babylove a prikrmujeme uz dlhsie. na obed papame zeleninku alebo zeleninku s maskom alebo zltkom. zo zeleniny papame: zemiak, mrkvu, kalerab, brokolicu, petrzlen, spenat, tekvicu. kuracie masko a zltok. uz sme nahradili cely obed a nepijeme mliecko. na desiatu papame ovocie alebo vyzivku - banan, jablcko, marhulu, broskynu, hrusku a na olovrant jogurt. na desiatu a olovrant tiez nepijeme mliecko - drobec totiz mliecko odmieta. dostanem ho do neho len vecer a v noci, obcas rano....ak rano nedopapa mliecko,tak mu spravim zo zvysku kasicku
12. srp 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahoj, moj maly tiez nema rad polohu na brusku, vydrzi bez revu len tak 3-4 minuty. takze sa nema kedy naucit vsetky tie veci co s tym suvisia.... :confounded: neviem ci to mam nejako riesit s nejakym doktorom, alebo to nevadi... on uz by najradsej sedel a pomaly aj chodil, ale na brusku nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zipsy môj krpec, tak isto nechce byť na brušku, vydrží +- 5min., potom zaborí hlavu do postele, roztiahne ruky a spustí krik. To nie je nikde napísane, že deti musia vydržať napr. 10 minút na brušku.
Treba ich len skúšať dávať, aj keď len na chvílu. :wink:
12. srp 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak my sme sa vcera vratili z vyletu v prahe. bolo super, len pocasie nic moc. dnes som zaviedla jakubkovi aj olovrantik, spapal cely banan a dala som uz aj jednu piskotku + samozrejme mliecko. niekedy mam pocit, ze to nase chlapca je bez dna. na obed spapa aj vyse 200 g a da si aj mliecko :grinning:
12. srp 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zipsy ja som bola v utorok na poradni a hovorila som dr. ,ze mala nechce byt na brusku a nic mi na to nepovedala...
12. srp 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamicky, davate aj piskoty, aj ked obsahuju vajicko? aj na takych "bezvajecnych cestovinach" je napisane ze mozu obsahovat stopy vajec :confounded: + obsahuju aj kurkumu. na zafarbenie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi si vyrobim sanma doma :slight_smile: Ktore uz davate lepok ako ste zacinali? ja uz chcem tiez zacat, len neviem este ako :slight_smile: zatial len zeleninka, ovocie, masko a dnes aj zltok a dojcenie...mame 6 mes. a 1 tyzden ale prikrmujem uz 2 mesiace (masko len posledny tyzden a pol)
13. srp 2011 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 ja som dala vcera prvu piskotku. pytala som sa tu v roznych diskusiach, ze kedy zacat s lepkom, lebo jakubkov ocko ma celiakiu a z viacerych zdrojov som sa dozvedela, ze uz nemame cakat. tak pomaly zacnem davat, tie piskotky
13. srp 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ahoj aj moj otec ma celiakiu , uz som mu dala piskotku 2x , zatial sa nic neudialo tak verim, ze to bude oka ... davno som tu nebola, ani vas nestiham ... nas alan sa uz krasne plazi, hra sa na brusku s hrackami , dokaze sa uz dat aj na kolienka a posunut sa s hlavou hore, sedi ako peciatka, krasne papa :slight_smile: vsetko mu chuti a mozno nebudete verit ale uz tyzden mi vravi mama a uz vie aj baba ... a je strasny smejko stale sa len rehoce :slight_smile: rano sa zobudi a pekne sa hra sam v postielke :slight_smile: pridavam par fotirk ako sme vyrastli :slight_smile:
13. srp 2011 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my vazime uz 8 kg :slight_smile: a papat mu velmi chuti :slight_smile: na obed zje vyse 200g a na olovrant cely banan + mliecko :grinning:
13. srp 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame dnes 6mesiačikov :grinning: A dnes sme sa boli konecne aj krstit a na vyletik v ZOO :grinning:
Krááásny dnik mame za sebou :dizzy_face:
13. srp 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to s vajickom by zaujimalo aj mna...my rozmyslame, ze proste piskotky dame uplne obycajne aj ked su v nich vajcia
14. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki tak to je teda sikulko :slight_smile:)) a ma uplne nadherne ocka :slight_smile:
14. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek