• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@matulka616 gratulujeme.

my sme vcera bola na vylete v Oponiciach. Jakubkov prvy hrad :slight_smile: uz ich ma pred sebou len okolo stovky :grinning:
14. srp 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte dievcataaaaaaa...dlho som tu nebola, lebo sme sa stahovali a net sme napojili iba vcera...ste mi normalne chybali, este som vas neprecitala, tak neviem ake temy teraz frcia. Leusko je maly nezbeda, furt by nieco bral do ruk a hadzal na zem, na brusku sa mu stale moc nepaci, po par minutach sa zacne jedovat, ale najviac ma bavi ako sa toci okolo svojej osi dookola, ked sa za niecim natahuje:slight_smile: vyskusali sme uz aj kasicku, lebo mliecko uz velmi netaha, a aj UM potiahne max. uz iba 90ml...takze uz papame vyzivky aj obediky a uz aj kasicku...ale stale este kojime, musim v tom najst nejaky system, ze kedy co mu dam papat:slight_smile: inak ked je v kociariku, tak je kludny, len cumi, co sa deje a doma klasika, musim byt stale pri nom a bavit ho:slight_smile: ked je hore akurat pocas obeda, tak jeme na etapy, lebo obaja naraz s drahym sa ani nenajeme...no zive striebro:slight_smile: inak nestvornozkujeme ani nesedime sami, ked uz konecne dopratame bordel zo stahovania, tak mu chcem kupit podlozku na hranie, taku pevnu, aby sa mohol uz pomaly odrazat a atak.Chcela som kupit to velke puzzle, ale mi povedali, ze sa to vsetko stiahlo z predaja, lebo ze to po case vylucuje nejake latky nevhodne pre deti...ta tak...ked bude trochu cas, tak vas docitam...som zvedava ako ste pokrocili s vasimi drobcami...
Na poslednej poradni min., tyzden sme mali 68cm a 7780g:slight_smile: a musime na nefrologiu, lebo ma nejake "uraty" na oblickach:( ma to niektore vase babo?
14. srp 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 dakujem :slight_smile: sikovny ale podhucal si plnych 5m a odvtedy aspon trkoce :slight_smile: horsie je ze teraz ked reve tak tam este prida aj mama a konec :slight_smile:))) asi chce dobehnut surodencov :D ak ti pojde link pozri video http://www.youtube.com/watch?v=mETV0aXZBc8
14. srp 2011 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki jeeej videla som :slight_smile:))perfektny je ,toto robi aj moja mala sa na nej smejem vzdy ze pani moderatorka,skusim to dat na youtube ale este som tam video nedavala tak neviem ci to zvladnem :slight_smile:))
14. srp 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. srp 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jeee ja som ale sikovna,mne sa to normalne podarilo :slight_smile:
14. srp 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa musis to ale zverejnit :slight_smile: daj tam tu kolonku, ze si to mozu pozriet ludia ktorym posielas link :slight_smile: dnes na mna vybafol ze ham ham ham :slight_smile:))) zachvilu predbehne olivera, ten je taky lenivy rozpravat strasne, pritom vie, ale cusi ako 5 penazi :slight_smile:
14. srp 2011 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki aha to sa vam neda prehrat?idem na to pozriet :grinning:
14. srp 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa nie ked je to sukromne mas to asi len na svoje potreby a plus kamarati :slight_smile:
14. srp 2011 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ham robi pri kazdom vlozeni lyzicky do pusy je to take AM AM AM ale vzdy ked jej dam lyzicu do pusiny
14. srp 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki malo by to ist
14. srp 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa :D no a ked sa trosku zdrzim ma ma ma ma normalne cakam kedy mi vynada, ale je super, on sa stale smeje rehoce, strasne je socialne naladeny ... absolutny opak olivera ...
14. srp 2011 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa skus este raz nakopirovat link ... stale ne
14. srp 2011 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no ma ma ma ma este nehovori ale zato hadat sa vie aj inak :grinning: a na videu je len cast rozhovoru lebo jak som zobrala mobil a natacala ju uz vnimala mobil a bolo po debate,predtym sa jej nedala pusa zastavit
14. srp 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa ved to zbada mobil a je po videu :slight_smile:))
14. srp 2011 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa uz som videla, aka je krasna :slight_smile: ona velmi rychle dobehne vsetky deti :slight_smile:
14. srp 2011 ve 20:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki jej no konecne :grinning: no je sice taky drobec ale snad vsetko dobehne jak ma,uz teraz sme vitazi ze je zdrava a vesela
14. srp 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa @kkiki no mate sikovne deticky :slight_smile: Jakubko vie mamamamama - ale to ked placka. a tiez aj ham ham ham ale to je skor take hmmmm hmmm hmmm :slight_smile:
15. srp 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no nas este stale plaaaaceee. obcas uz ma aj svetlejsie dni, no ze by to bolo spokojne babatko sa veru neda povedat :unamused:
15. srp 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoooj, a ako v novom byte? Leo si zvykol? my sme vcera jedli tak,ze som maleho mala na kolenach, mm mi pokrajal maso tanier sme dali na druhy koniec stola, lebo uz vsetko zhadzujeme :slight_smile:
Jakubko bol doteraz v kociku uplne uzasny. vsetko si obzeral a pospinkal, obcas sa s niecom zahral a posledny tyzden tam vydrzi tak 20min a koniec...maximalne si pospinka,ale nejako sa mu zacalo pacit spinkavat cez den v postielke a dokonca zacal spavat cez den dlhsie ako30min huraaa :grinning: ale iba v postielke. v kociku si len zdriemne :slight_smile:
my uz mame celkom system papania: rano mliecko, co nedopapa dorobim kasicku. desiata ovocie, obed zeleninka, olovrant jogurt a vecera a raz v noci mliecko :slight_smile:
15. srp 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jednu aktualnu ako obcas spinkame :slight_smile:
15. srp 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijusqa podarena je na tom videu:slight_smile:
15. srp 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no prva noc bola hrozna a celkovo sa Leovi nejak pokazilo nocne spanie, vstava pravidelne o 12hod, o 3hod a o 5hod a to je uz niekedy koniec spanku...taze som chronicky nevyspata, ale snad to prejde...dufam :grinning: ale inak sa tu mame dobre, este nam chybaju inter. dvere a zaclony, skrine pridu dorobit zajtra, tak snad do konca augusta uz budeme byvat ako ludia:slight_smile:
15. srp 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam zopar aktualnych foto...puzzle sme nakoniec zohnali v Kike:P
15. srp 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 hadam ho to raz prejde, aj alan este huci, hlavne ked ho dam do postielky, ze buvaj hahahahahahahahahahaha, to je rev akoby ho z koze drali .... tak ho musim cicikat ... strasny tvor tulivy :slight_smile: ale aspon tak inak to bol cisty horor 5M vkuse ...
15. srp 2011 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jej, aj Leusko rastie :slight_smile: kolko zhruba stoja tie puzzle? kupili ste v Kike alebo Kiku?
15. srp 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no ja dufam,ze to prejde. uz mame aj par peknych dni :slight_smile: a minule som bola s kamoskou na prechadzku a jej mala plakala a Jakubko bol cely cas uuuuplne v pohode. Tak som to hned vsetkym zavolala - stalo sa mi to prvykrat :slight_smile:
15. srp 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 v kike, a netusim, kolko stoji to puzzle, lebo sme kupovali vela veci:slight_smile: ale poslala som draheho dokupit dnes este jedno, tak budem vediet...napisem potom...inak Leo je tiez taky umrncany, teraz som ho nechala asi 10 minut vyplakat, lebo ako sme sa stahovali a vybalovali, tak ho nebolo pomaly ani kde polozit, tak bol vacsinou na rukach a teraz si na to zvykol a vkuse by bol len na rukach, alebo by chcel sediet...ale to ho nechcem davat velmi, lebo este nevie sam sediet, samozrejme, takze ho davam na brusko, ked sa jeduje, tak na chrbatik...no mala si pocut teraz ten krik...ale inak moja opatrovatelka stale hovori, ze aky je zlaty...:slight_smile: ale jej nerobi problem ho mat na rukach, ked nie je s nim cely den:slight_smile: ja som mu kupila aj to puzzle kvoli tomu, aby zacal cim skor liezt, bo ked sa bude nosit na rukach, tak sa to ani nikdy nenauci:slight_smile: no nic, teraz zaspal, tak idem zase nieco popratat:slight_smile:
15. srp 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz aj nam sa to dnes podarilo sme na styroch :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek