• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kijusqa supeeer, jaka šikulka....krasne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. srp 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 ja zatiaľ neprikrmujem - iba kojím, ale keď raňajkujem, tak mu dám kúsoček chlebíka, alebo rožteka- sestra mi radila dať do čajíka - ale teraz má obdobie kedy mu čajík nechutí, tak mu ho dávam len tak - zo začiatku bol smiešny, lebo nevedel ako to posunúť do pusy, tak s vyplazeným jazykom - chlebík mal na špičke sa čudne tváril- teraz už vie ako na to - a dnes si normálne pýtal (aspoň som mala taký pocit - keď to ešte nevie povedať)
15. srp 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš šikuľko vie zakývať - no chutný je.
15. srp 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kočky ktore davate UM, kolko davate ml? Lily totiz uz dlho papa cez den po 150ml a na noc som jej davala 180ml, ale uz asi tretiu noc sa zobudi okolo 4-5tej a chce papat. A to doteraz spala celu noc. Alebo davate na veceru nieco ine ako mliecko??
16. srp 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Pekny meninkovy dniček prajeme Leovi :dizzy_face:
16. srp 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 dakujemeeeeeeeeee:slight_smile: zajtra zaciname plavat na Tahanovskych riadkoch, nepridate sa?
16. srp 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 no mne Leo uz asi 3 tyzdne nespi celu noc...sesterka mi vcera povedala, ze spanok sa zvykne kazit okolo pol roka, ale ze potom sa to zase upravi...tak ja na to cakam ako na Bozie zmilovanie :grinning:
16. srp 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Aj by som sla, ale mame daleko na Tahanovce a ja som teraz bez auticka :frowning2: A polovicka je cele dni aj s autom na stavbe. Tak sa vyčlupkajte aj za nas :wink:
16. srp 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 A kolko mu davas na noc papkat?
16. srp 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 Tahanovske riadky su pri Tyrsovom nabrezi, nie na Tahanovciach, to len prejdes ce\z cestu a si tam, keby si chcela poslem Ti kontakt na instruktorku. Vecer bud kojim alebo dam UM, ale Leo mi nevypije uz viac ako 90-120ml, tak preto ho radsej kojim.Ale ani ked vypije UM nevydrzi do rana.
16. srp 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Na nete to nie je, ze by som porzela?

16. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Fotky su pekne ale to je tych 50€ na jeden vstup???
16. srp 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 neeeeeeeeee, co si...nevykradla som banku:P to je na 5 vstupov...
16. srp 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dlho som tu neprispievala ale aspon som vas docitala :slight_smile: vedeli by ste mi prosim povedat priblizne aka je cena Nutrilonu 900g balenie (da sa to kupit normalne v obchode ci len v lekarni?) a nejake kase bez prichute na SR?? v pondelok letime na Sr na 3 tyzdne a neviem ci sa mi to zmesti do kufrov tak aby som bola pripravena :slight_smile: plienky si beriem odtialto su tu dost lacne. dakujem :wink:
16. srp 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka Nutilon Ti neporadim, my kupujeme Bebu, ale kupis to aj v lekarni aj v hypermarketoch a kasicky su okolo 2-3€ ale tiez zalezi od znacky :wink: Tak prijemy pobyt na doma :grinning:
16. srp 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka nutrilon okolo 13eur kupis vsade tie velke balenia a kase cenu neviem, kase kupis bez prichute iba aj ryzove , alebo viaczrnne ...
16. srp 2011 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zenuskyyy

pamata si ma tu vobec este niekto?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja uz taka flakacka,,nestiham moc konika :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: aaaaale urcite sa polepsim

krasny vecer Vam zelam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Jasneeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje dieta asi prekroci pretacanie sa pojde rovno stvornozkovat(este samozrejme nie teraz)ale pretocit sa z chrbta ani za svet a na styroch jak prikovana :grinning:
16. srp 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa ahoooj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy uz ake pokroky robite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ste nas predbehli,,,my len lezime...dnes som mojho synatora posadila do postielky,,oblozila vankusmi a dala pred neho klavir,,,s predstavou, ze sa posadi a bude hrat ruckami,,,a on si nasiel sposob ako na nom hrat nozickami,,,takze neurobil ani pohyb,,,pretacat sa nepretaca,,na brusko ani za svet,,radsej si hlavu vykruti akoby sa mal pretocit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ona prave zas len na brusku a tym ze sa uz davnejsie vytlacala hore tak som aj cakala co z toho bude a uz je na styroch,nozky vystrci sama a ked ja na laktoch len ju jemne dvihnem na ruky a je stvornozky a hupe sa dopredu dozadu,pretaca sa len z bruska,ano jednuducho zas na chrbte nevydrzi dlho
16. srp 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa AHoj. a to si neurologičke na to nič nepovedala? Môj prvý synček bol narodený tiež o tri mesiace skôr, sedieť začal asi v 10 mesiacoch, loziť, keď mal vyše roka a chodiť začal, ked mal skoro dva roky!!! Neurologička mi ani raz nepovedala, že už mal robiť to a to. .ULtrazvukové vyšetrenie mal v poriadku, vyvýjal sa svojim tempom a to bolo podstatné pre nu, aj pre nás. ROzrpávať plynule však vedel skôr ako chodiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teraz je z neho trojročný chlapček a veľký brat, ked na neho pozrieš, ani nevidieť, že bol kedysi " malý a pomalý" :slight_smile: Držím palde aj tvojej dcérke :slight_smile:
Detičky sa nemajú do ničho nútiť "nasilu"
16. srp 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Ja by som sa k vám pridala , aj ked asi trocha neskoro :slight_smile: Môj drobec sa narodil 23. februára (termín sme mali až 16. marca) ale ponáhlal sa na svet :slight_smile: mal 2880 g a 50 cm :slight_smile: o týžden oslávime pol roka, prečítala som si pár príspevkov o vašich bábatkách :slight_smile: My sme začali papať zeleninu len pred týždnom, kedže ho stále kojím :slight_smile: pretáča sa z bruška na chrbátik aj opačne, už asi dva mesiace, je to taký hunút, nepoleží :slight_smile: Sedieť sa ťahá, ale sám neusedí, ani ho nedávam (aj ked mama ho v mojej neprítomnosti furt obloží vankušmi) ale našťastie hoto nahnevá a plače, doktorka ani nepovedala, žeby mal sedieť. Povedala,ž e dieťa sa má dávať sedieť, až ked sa vie samo posadiť :slight_smile: tak ho nenútiť, :slight_smile:
16. srp 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferkax no ja nechapem tu nasu neurologicku,ale inak to je mila doktorka ale toto som nepochopila,jak sa moze cudovat ze nesedi a nestoji pevne na nohach,sak to nerobi skoro ziadne 6 mes.dieta(cest vynimkam samozrejme)a pritom uz sa drzi na styroch a hupe sa hore a dolu,teraz neviem co mam robit lebo ma odporucila na rehabilitacie ale ked mam pravdu povedat nechce sa mi tam chodit(nie kvoli mne ze sa mi nechce ale trapit Nelli ked viem ze sa vsetko nauci tak ako ine deti...)tak ci tam zacat chodit alebo nie,a ze som jej nic nepovedala?...sak som nejake nechapavo pozerala na nu ze co s nou robi a nejako ma to zaskocilo a vlastne som ani nevedela ze ako mam reagovat,ci to co robi je normalne ,ci to je naozaj tak ze Nelli to ma uz vediet a ma zacat cvicit,az potom neskor doma mi to doslo ze jaka to je blbost ze co od nej chcela a to pritom sedela chvilu sama ked sa oprela ruckami dopredu,ale podla nej uz mala lenive nozky
16. srp 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás posielali cvičiť najprv vojtovku. Preventívne... Šli sme.. Cvičili sme asi dva mesiace, aj to neaktívne, lebo zakaždým, ked sme sa vrátili z regabilitácie (kde celý čas zalostne preplakal a prevrieskal), ochorel. tak som povedala, aj neurologičke, aj sebe, že takto dieťa týrať nenechám a odmietla som. Neskôr sme začali cvičiť na fitlopte a cvičíme to doma doteraz, je to zábava, teší sa z toho, je to pplne jednoduché, ked už nie ako civk, ale na hru, len neviem, od akého veku sa to môže cvičiť. Podľa mna je tvoja šikovná, ked už chvíločku posedí.... a udrží sa na štyroch
16. srp 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute baby, tak u nás /teda u Jakubka/ od piatka večera do včera večera teploty od 38-39,6 oC. Kombinovala som čipky so sirupom, / po dohode s lekárkou / moc mu to nezaberalo. Dnes ráno sa zobudíme a čo nevidím ... malý celý vyhádzaný, také drobné vriedočky po tváričke a po brušku. Naša detská má dovolenku, tak sme šli k zastupujúcej a tá ho prezrela, povedala, že mal nejaký 3 dňový vírus a to že sa vyhádzal, je OK. /a my sme si mysleli, že sú to zúbky. Lekárka mi povedala, že pri zúbkoch teplota nebýva/ :cry: . Predpísala mu Fenistil kvapky a hotovo. Teraz večer sa mi zdalo, že sa mu to aj rozširuje, uvidím do rána. Po akom čase by mal Fenistil začať účinkovať?
16. srp 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 a po vyhadzani ma este teplotu? ak uz nie - tak to moze byt siesta choroba http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1591/piata_a_siesta_choroba.html
16. srp 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte sto rokov som tu nebola. Raz ste tu spominali niaku skupinu na facebooku ako ju najdem?
16. srp 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek