• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@hrozienko11 waw, tak vy ste uz teda riadne sikovniiiiiiiiiii:P gratulka
18. srp 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa moj nazor je, za je dobre absolvovat aspon jeden kurz, aby Ta naucili cviky a hmaty s detickami a potom urcite chodit aj mimo kurzu, ale ako babo rastie, tak oni ich ucia stale nove veci...ale keby som nemala moznost kurzu, ale privat bazen ako ty, tak by som urcite chodila...povedzme si rovno, vsetky sme tu a zdrave a ziadne baby kurzy sme neabsolvovali :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar babule, tiez sem uz neprispievam, ale citam, no dnes to zmenim :grinning:
takze, nase lenive dietatko uz je dost akcne, pretaca sa na brusko a spät, lozi, obhryza nozicku, no na lavu starnu nerobi nic, vsetko iba na pravu, tak s nim cvicim, aby sa pretacal aj nalavo... na styri sa este nevie dobre dat, plazi sa odrazanim a taha sa po rukach :slight_smile:
papame uz v podstate vsetko masko, ryzu, ovocie a zeleninu, snazim sa obmedzovat UM, lebo bol uz z neho tak nabraty jak boxer
sam sa este posadit nevie, iba v autosedacke, no tam to ma ulahcene, ze je predkloneny
dnes sme boli na ortopedii, jupiii, poslednykrat, nozicky uz ma v poriadku :grinning: :grinning:
zuby este ziadne, sak ma cas, aspon nehryze :grinning: :grinning:

inak kamoskin malý ma 11 mesiacov, neskutocne pekne sam chodi, aj cez prah uz vie ist, aj schody zdolava aj sam sedi a pretocit sa stale nevie... no dokina to neriesila, ze ked mu je dobre na chrbte, tak preco sa mam dat do polohy pre neho neprijemnej
18. srp 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leonard2002 ved preto sa pytam ze ci tie kurzy su dobre len na tie cviky co povedzme si su mozno iba pre zabavu alebo tam chodis preto aby sa Leo nebal vody a naucil sa "plavat" alebo kvoli cvikom?lebo ked kvoli tomu aby sa to babo naucilo nebat vody tak na to nepotrebujem kurzy,naucili sme bez problemov starsiu Sofi potapat,plavat uz od malinka tak naucime aj Nelli,ked mam pravdu povedat mna to nebavi tam skupinkovo sa krutit Kolo kolo mlynske a recitovat basnicky na povel tak som si zvolila radsej takyto bazen,tak preto sa pytam ze ci mi toto bude stacit
18. srp 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka ja prikrmujem tretí týždeň,pridávam nový druh tak po 4 dňoch,začala som zemiakom,potom som dala zemiak s mrkvou,zemiak s kalerábom,zemiak s karfiolom,karfiol s mrkvou,zemiak s brokolicou,a to vždy nejak po tých 4 dňoch...prvé dni ako sme začali prikrmovať,tiež vyplúvala a netvárila sa nadšene,ale teraz keď zbadá misku a lyžičku,tak sa teší,že ide zo sedačky vyskočiť :slight_smile: chce to asi čas...píšeš,že si dnes dala zemiak,len som nepochopila či samotný alebo s mrkvou?lebo s mrkvou by mu to mohlo chutiť,veď teraz je sezóna mrkvy a taká čerstvá zo záhradky je dobrá sladučká :wink: skús ho možno zaujať obrázkovou miskou či lyžičkou :wink:
18. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby poznáte 6 chorobu? My už áno. Malý mal teplotu od piatka večer do pondelka večer, vždy doobeda a večer, a vystúpila mu aj na 39,6 oC. Sme si všetci mysleli, že mu idú zúbky, ale omyl. V pondelok mu teplota postupne klesala, že poobede už nemal. V utork sa zobudíme, pozrieme na malého a celý vyhádzaný drobnými vyrážkami. Najprv len na brušku a postupne po hodine sa mu to rozšírilo na tvár, ručičky a nožičky. Lekárka nám predpísala Fenislil kvapky. A dnes už nemáme ani jednu vyrážku.
18. srp 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 nam sa to zatial chvalabohu nestalo, no uz som o tom veeela pocula a aj tu na konikovi to uz baby riesili :unamused:
18. srp 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 teraz v augustovej Maminke je o tom clánok.... Chvalabohu ze uz ste zdraví :slight_smile:
19. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vladimira32 nasa mala od soboty do pondelka teploty a az antibiotika to zrazili...
19. srp 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a ovocie zvyknes varit ci davas normalne cerstve??? Nemusel byť predsa z mlieka taky nie niektore deti to maju geneticky... :slight_smile:
19. srp 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa si ma pobavila :grinning: :grinning: :grinning: No mas pravdu, funguje to tam na tych riekankach:slight_smile: chodim tam hlavne kvoli cvikom a hmatom, pri ktorych si uvolnia tie svoje mini klbiky a svaly, a to, ze popritom zacnu lubit vodicku je podla mna taky bonus:slight_smile: a je tam s dalsimi malickymi detmi, tak nech si zvyka uz od malicka byt v kolektive :grinning:
19. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moniciak hihi, keby to mal geneticky, tak vazi 5 kilov :grinning: :grinning: :grinning: ja mu davam cerstve, dobre umyte ovocie, ktore bud postruham, alebo rozmagam :slight_smile:
19. srp 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sme papali prvy krat zltko
a dnes som dostala od svojho priatela nadherny darcek na narodeniny. je to privesok srdce na ktorom je vygravirovany nas jakubko a na druhej strane je jedo meno a datum narodenia, to aby som nahodou nezabudla :slight_smile:
20. srp 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jej baby pozrite, aky som ja hubar :slight_smile:
20. srp 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
takto sme sa dnes slnili na travicke aj v bazeniku sme konecne boli
21. srp 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijusqa jeeej, ako uz pekne hačá :slight_smile:))
21. srp 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky :slight_smile: tak my stále dva zúbky, ale vrchné kusačky nám už zostupujú - a už veľa nechýba a budú sa prerezávať. na poradni nám doktorka ešte našla ďalšie dva, ktoré sa mu tiež pripravujú.
tento týždeň 25. máme 6 mesiacov.
Máme 9700 g
AAAAAAA na poradni som to zvládla - žiadne naťahovanie pipíka sa nekonalo ani nebude - akurát my dok. mierne výstražne povedala, že do dvoch rokoch predkožka musí byť pretiahnutá.
A už týždeň úspešne prikrmujem - najprv len mrkvičku a teraz aj zemiak. a ráno mu dávam kúsočky chlebíka - ten mu riadne chutí.
22. srp 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. paaaani to mate uz skoro 10kg?tolko mal nas maly sused v 15 mes. :grinning: a kolko cm?
22. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa asi okolo 74 - neviem presne - musím ho zmerať :grinning:
22. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. pekne to je chlapisko :grinning: mas co nosit,sak to ma skoro ako rocne deti miery nie?to my mam 65cm :sweat_smile:
22. srp 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. kokos, to mu davas dajake rastove steroidy???? :grinning: :grinning: :grinning: a to naasmu hovoria, ze vela vazi, no ma podrz :grinning: :grinning: :grinning:
zuby este nemame, takze zatial pokojny spanok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@kijusqa no, my mame 66 cm, takze tiez mame co dobiehat :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to fakt aj si ma potesila ze Nelli neni az taka krpata lebo ja mam furt pocit ze straaaasne malicka :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, park dni som tu nebola...ale stravili sme isty cas na JIS, kedze nam Jakubko prestal dychat. Nic vsak nezistili,takze pravdepodobne to je bud Reflux alebo tzv. afektivny zachvat - nieco ako ked sa dieta zadusa. Veeelmi sme sa zlakli. Jakubko vsak zvladol pobyt v nemocnici uuuplne perfektne a ani hadicky ho neodradili od neustaleho pretacania :slight_smile:
no my mame 7.5kg a 71cm :slight_smile: a mam pocit,ze uz veru mam co nosit :slight_smile:
zubky este ziadne nemame
prikrmy nam veeeelmi chutia, mliecko menej :unamused:
my chodime na plavanie a Jakubkovi sa veeelmi paci a maminke tiez. je sice okolo toho trosku organizacie, aby bol vyspinkany, napapany atd,ale stoji to za to :slight_smile:
@ka.jo. gratulujem,ze doktorka nic nestahovala :grinning:
22. srp 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa my sme jak buchta, kratky a tucny :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a to kolko vazite??? my sme akurat :wink:
22. srp 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 presnu vahu budem vediet vo stvrtok, ideme na poradnu, no urcite je to cez 8 kg, lebo pred dvomi mesiacmi mal 7840 g :slight_smile:
22. srp 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame cca 9700g a cca 70 cm, a odnes uz sme zaviedli aj lepok (do ryze s mrkvou som zamiesala malu lyzicku psenicnej kase sunarka) papa rad a vsetko mu chuti + stale sa dojcime...aj v noci, co je dost unavne (2-3x papa + sa budi len tak, ze mu vypadol cumel..., nepomaha ani kasa na dobru noc :slight_smile:
zubky zatial nemame...
22. srp 2011 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to sme sa tam skoro stretli, len my ideme do stvrtok k nasim. a chcem ist hned rano,aby sme sa vyhli horucavam,tak chcem poradnu prehodit :wink:
22. srp 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa
@marhulka13
no je veľký - ani som si ho neužila ako malé bábo - rýchlo mi takto vyrástol. No čo namiesto mlieka mám asi smotanu :slight_smile:
tu je foto -v beháčiku 5m 3t ale nebojte sa nôžkami sa iba dotýka zeme :slight_smile: - i keď odvtedy zase trochu povyrástol :sunglasses: v hojdačke 5m 2t. ale ešte zatiaľ nesedíme - preto je tam taký zabalený.
22. srp 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte,,,sa zmenil nazov temy? alebo co to??
22. srp 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek