• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@ka.jo. ale takto nevyzera ze je taky velky aj ked pri nasej Nelli to je rozdiel asi ale je kraaaasny :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 tak aj my sme tym presli..este mame trosku fliacky,ale uz aspon tie horucky presli...bolo to hrozne...z nicoho nic horucky 39...doktorka nam hned povedalaze to bude asi ta siesta choroba,tak sme len cakali kedy sa vyhadze,ale to cakanie bolo najhorsie....teplotu maval iba vecer...rano a cez den mal iba trosku zvysenu..dokonca sa aj rehotal,hral sa ako keby nic...ale este byva unaveny...dokonca mi menej papa....stale by iba spinkal,ale mozno to bude aj tymi horucavami co su tu,dnes tu bolo vyse 40 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa no naživo je väčší, aspoň na tých 8 mesiacov :slight_smile:
22. srp 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. sak to urcite vyzera byt starsi ved som pisala ze 9kg mal nas sused ked mal rok aj 3 mesiace a aj teraz je to taky drobec,my sme teraz vyse mesiaca stali na 6300g a ne a ne prekrocit uz mohla mat vyse 7kg tak teza mame aspon 6600g ale tak aj to je super to uz ani neriesim :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Maly je uzasny :grinning: chutnucke babo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 :slight_smile: ďakujeme.
23. srp 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu za vámi? Mám dcerku narozenou letos 13.2.. Byla bych moc ráda, pokecat s maminkami stejně starých dětí.
23. srp 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kayty Ahoj, vitaj :dizzy_face: My mame tiež malu narodenu 13.2 :sweat_smile: :sweat_smile:
23. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 no my sa dokrmujeme az od zacateho 7.mesiaca takze zatial sme v stadiu ochutnavania zeleninky a zaciname masko a ovocie...ale v noci tiez stavam aj 3-krat na kojenie a to ideme spat po 9tej a vstavame uz o 5tej rano...mam pocit ze uz tolko mliecka mu nestaci a preto aj castejsie vstava...som rozmyslala ze vecer mu dam nejaku kasicku..ale ktovie ci pomoze..
inak ako pripravujes kasu...este musim nastudovat...este som mu ani ryzu nedala ;)
23. srp 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyinka ja som len tiez nedavno zacala s prikrmami..len som roztlacala vidlickou a maly mi to nechcel za tyzden jest, aj mliecko som pridala a nic...tak som zacala mixovat a teraz uz pekne papa..hoci stale dokrmim este mieckom a zje aj 70 ml ale mlieka sa nakoji akoby plnu davku... a ma rad tekvicu a petrzlen..
23. srp 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc my sme už mali režim na papanie, spanie, hranie. Ale ako mal tie teploty, všetko sa pokazilo, lebo mi nechcel jedávať, to mu trvá ešte aj dnes, naje sa ráno, to vypije 180ml UM, a potom ho musím nasilu kŕmiť mliečkom, mrkvičkou ....
A spanie....to spí každé dve hodiny po pol hodiny. Predtým bol zvyknutý spaať každú hodinu a to potiahol aj hodinu v kuse. V noci sa mi nebudeval a teraz po tých horúčkach je 2 x za noc hore. Niekedy mu stačí čaj, niekedy len dudel a niekedy je hladný, tak robíme mliečko.
/ alebo je to všetko z tepla , uvidím, keď sa ochladí/. :slight_smile:
23. srp 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra kase pripravis jednoducho podla navodu do prevarenej a vychladenej vody zamiesas kasu a nechas trochu nech to zhustne - to myslim tu kupovanu, ale da sa spravit aj domaca, normalne uvaris vo vode ryzu a rozmixujes s uvarenym ovocim alebo zeleninou, da sa aj spolu, vtedy najprv das varit zeleninu az potom pridas ryzu...s ovocim som spolu neskusala...
mne ani kasa na dobru noc (tak bolo aj na obale napisane:slight_smile: nepomohla a v noci sa budi aj tak ...
23. srp 2011 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. druhe si mozno uzijes malicke :grinning: :grinning: my sme od narodenia ako taky trpaslici :grinning:
inak je fakt prekrasny chlapak, toho budu baby nahanat :grinning:
23. srp 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kayty ahoj, vitaj a nic nepytaj :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 budem ich s metlou rozháňať (tie baby:slight_smile:
tatko bol tiež taký balič.
23. srp 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. tak po tom ma po kom byt :grinning: :grinning: brrr, az teraz som si vsimla, ze ty si z Kysuc :confounded:
23. srp 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj baby, taka som bola dnes nastvana :angry: chcela som malemu konecne dnes vybavit na matrike novy rodny list. rozsudok zo sudu mam uz davnejsie. isla som na hotovu vec. a tam mi povedali, ze to aj oni musia dostat zo sudu nejaku spravu, ze prebehlo konanie. a samozrejme, ze oni nijaku spravu nemaju a tak sa to neda. ta zmena mena sa taha uz takmer 7 mesiacov :angry: hadam kym bude mat 18 rokov sa to vyriesi :grinning:
a este som sa bola pytat, ci mam narok na nejaku davku v soc. nudzi, kedze budem mat len rodicovsky a som sama s 2 detmi. a viete co mi povedali ? ze celkovy prijem 230 € je prilis vela na to, aby som m ohla nieco dostat :angry: nechcite vediet, co si myslim o tomto uzasnom state !!! mozno keby som mala tmavsiu plet :grinning:
23. srp 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova a to pre koho vybavujes rodny list??? no, ved 230 € je v podstate nadstandart, ved je to viac ako zivotne minimum, treba vediet setrit a vyzijes :slight_smile: ale nie, to je len cierny humor... ja ked som otehotnela, bola som este slobodna a uplne bez prijmu, takze som si tiez vybavovala tento prispevok a mne tam poradili, nech sa vydam a nemusim taketo veci riesit :astonished: :astonished: ja kukam, ze co ich do toho, ved z ich vačku to nejde... tento stat je "fakt naklonený" k rodinam s detmi... potom nech sa necuduju, ze sa rodi malo deti, kokos, na smiech toto :angry: :angry: :angry:
23. srp 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marhulka13 pre syna. menilo sa mu priezvisko :slight_smile:
23. srp 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 tak to je presne ako u nas...maly mi uz dva dni nechce na obed papat prikrmi,iba ho kojim a este spapa ovocie poobede...zo spanim v noci ani nehovorim,tiez sa mi casto budi tak mu dam trosku cajiku,hned zaspi,ale takto to robim aj 10 krat za noc..potom sa prebere uplne dam mu mliecko...no proste tiez rozhadzany cely rezim...minulu noc mi bol cely cas na prsniku,lebo ak nie tak riadne zacal kricat,mala som z neho dost..uvidim tuto noc co to bude...cez den tiez vsetko poprehadzovane,tiez si myslim ze to je aj z toho tepla,ved ani mne nejak nechuti jest ked su take horucavy....no dufam ze sa to da co najskor do poriadku...
23. srp 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mne moj drobcek dnes nepapal obed. boli sme na kupalisku a asi mu bolo horuco. chcel len mliecko a vodicku. doma potom vecer spraskal 2 broskyne s 2 piskotkami a polhodinu nato sa musel este dotlacit mlieckom :slight_smile:
24. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata...tak pozeram pozeram, ze s prikrmami sa to tu uz riadne rozbehlo...my uz tiez papame kadeco, vcera som mu dala do sietky cerveny melon, tak len sa tak zadusal a pytal si dalsi:slight_smile:
boli sme cez vikend v BA, cesta tam ok, cesta naspat otras, maly prereval dokopy asi 2 hodiny, no bola som z toho dost v strese, vam poviem...a to som si este optimisticky myslela, ze zvladneme cestu do Chorvatska...no way...
My este pomaly dokoncujeme bytik, akurat dnes ma dojst nabytok do Leuskovej izby, tak cez vikend chcem uz uplne dokoncit jeho izbicku a odfotim vam ju:slight_smile: Prikladam par foteciek z nasho vyletu v BA.
25. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj, a este som sa zabudla postazovat ako spime v noci: takze krpec uz nezaspava na chrbatiku,ale na boku, a prevaluje sa z jednej strany na druhu, postielka mu je mala, lebo sa mu tam stale zakvacia nohy a zacne plakat, takze zaspava na nasej posteli a potom ho prekladam. V noci je pravidelne hore o 12-03-05 hod a o 05hod ho uz beriem do obyvky na gauc a davam mu cicik alebo cumel, aby potiahol aspon do 07hod...a samozrejme pri vecernom zaspavani sa otaca tak, ze o pol hodinu je uz otoceny o 180 stupnov, no zabava je pozorovat ho...minule mi zaspal tak ze si polozil hlavicku medzi moje cecky a tak zaspal...:slight_smile: a dnes rano, ked som na nho pozerala, ked spinkal, tak som si tak uvedomila, ze jeho tvaricka uz nie je tvaricka maleho babtka, ale maleho chlapciatka...:slight_smile: a ze ako ho lubim strasne najviac na svete:slight_smile: aj ked som sa uz mesiac a pol nevyspala:slight_smile: ta tak babeny, som sa potrebovala trochu vyrozpravat, tak dufam, ze vas nenudim:slight_smile:
25. srp 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jůůů ta slovenština se krásně čte :wink: ... jinak všechny zdravím a jsem ráda, že jsem našla diskuzi pro stejně staré dětičky. V kostce tedy o nás ... Kája je 13.2., takže spolu válčíme už přes půl roku. Trošku si pospíšila (o 14 dní), ale všechno, hlavně váhu, dohnala :slight_smile: . Už týden baští zeleninu, docela jí to šmakuje. Zítra dostane další - asi brambor nebo brokolici.
Je trošku lenoch. Otáčí se jen na boky a vytáčí dost hlavičku. Podá si ale vše, co potřebuje. Hračky přehazuje z ruček, hází s nimi, kope do nich. Strká si nohy do pusy (novinka dnešních dní). Na břichu sleduje vše, co se kde šustne, pruží na rukách, ošprtává se nohama a COUVÁ :grinning: :grinning: a pak se rozčiluje, že tam nechce. Teď mi tu čte knížku o krtkovi a láskyplně tahá zvířátko na hrazdě na dece.
25. srp 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
25. srp 2011 ve 13:53 • nemo1985
@mafynka preco sa Ti zda? :grinning:
25. srp 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nemali sme temu miminko??
25. srp 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 je to krásny chlapček, nenudíš nás pekne si to napísala, dúfam sa mu čoskoro spánok napraví.
26. srp 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kayty Ahoj s tou pohyblivosťou sme na tom asi rovnako, ale nevadí aspoň sú to kľudnejšie detičky, moja sestra má zase naopak veľmi živé deti :sunglasses: . Malý je síce taký mäkučký macko, ale je na zahryznutie :grinning: .
26. srp 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 veru nikoho nenudis. ja ked pozeram fotky z Jakubkovej mladosti :slight_smile: tak som tiez prekvapena ako to letiiiii. aj nam sa Jakubko v tychto horucavach budi a len by pil a pil.
a uz mame 7 mesiacov - 7630g a 73 cm - takze uz ziadne miery predcasniatka :slight_smile:
26. srp 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek