• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
a teda chuti nam vsetko co nie je mliecko...ale tak vecer a v noci dozenie :slight_smile: ale ostatne papa tak,ze sa dviha a taha za lyzickou a okamzite otvara usta. a ked este chce papat,tak hovori ham ham ham :slight_smile:
no a koneeecne sa Jakubko naucil spinkavat aj cez den. uz nema len 30minutovky,ale cez obed taha 1.5 hodiny,taaak sa tesim
je to male sidlo. este hadam v zivote nebol v klude. vsetko musi chytat, zhadzovat, stahovat obrus a hadzat o hracky o zem. pretacame sa vsetkymi smermi, snazi sa plazit - no zatial len zadok hore a veeelky rev,lebo sa mu to este nedari. riadny jedosko ked nieco nie je po jeho.
26. srp 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nazdarek babeny, no my sme boli vo stvrtok na poradni a za mesiac sme narastli o 4 cm, tak mame 70 cm ale schudli sme nieco cez 350 g, tak vazime 7950g :slight_smile:
vraj je to v pohode, kedze uz neje tolko nutrilonu, ved zo siestich porcii klesol na dve denne a v noci neje.tiez mal teraz obdobie, ked vobec nechcel jest iba pit a navyse sa stale plazi, je jak husenicka, takze aj tak dokaze schudnut, no aj tak do buducej poradne mame pribrat, tak som zvedava, ako bude :zipper_mouth:
28. srp 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj tak mate super miery :slight_smile:
28. srp 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 cim vsetkym si mu nahradila tie styri porcie?
28. srp 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vy vsetky mate teraz v pol roku poradnu u lekara? nam kazala prist az medzi 7-8 mesiacom... a ja uz by som chcela presne zvazenie,lebo doma to nie je take presne...+kontrola, ved sme tam neboli od druhe ockovania, co je uz vyse dvoch mesiacov...
28. srp 2011 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 nicim, nechce proste jest :unamused: rano vypije 240 ml mliecka, potom az o dvanastej si da kašu, o stvrtej masko so zeleninkou a potom az o osmej znovu 240 ml mliecka a este medzitym dzobka ovocie a rohlik. vyzera to, ze toho spapa dost, no predtym vypil 210 ml mlieka sestkrat za den. Inak prospelo mu, ze tolko az nevazi, zacal byt pekne ohybny. On uz bol fakt sirsi ako dlhsi, taky maly skrecek :grinning:
@janulka84 no, v polroku ani nie, bo Jurko ma o par dni 7 mesiacov a dalsiu poradnu ma az koncom novembra :slight_smile:
28. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 my sme mali v 5mes. a teraz až medzi 7-8mes
29. srp 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. Teď o víkendu zlepšila ležení na boku. Už leží pěkně, nožičky a kolínka pěkně na sobě - prostě regulérní bok :slight_smile: . Ležela už i napůl, jakoby ve stabilizované poloze. Ale dotočit to až na břuch, to ne ...
A klidná :sunglasses: ... řvát a vztekat se umí pořádně.
29. srp 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, uz som tu dlhsi nebola. ste mi chybali :slight_smile: mame sa dobre, makame stale, aby sme sa mohli zaciatkom oktobra stahovat. maly nam robi radost, stale sa pretaca a kotula a uz sa zacina aj plazit. papame zeleninku aj ovocie, uz aj lepok sme zaviedli :slight_smile:
29. srp 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no moj tiez tak pil, 6x denne 210ml a teraz ma dve jedla nahradene ovocim a zeleninou. mlieko si vyzaduje, on ho doslova zboznuje :grinning: pred spanim vypije dokonca 240ml :grinning: uz mame okolo 9 kil. kase sme davali par dni, ale nechcem mu ich momentalne davat, kedze mu staci mliecko. radsej by som dala asi zalsiu davku ovocia, namiesto olovrantu. neviem este :slight_smile:
29. srp 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 vau, pekny baculko. jurko sa nam vkuse plazi, sekundu neobsedi, takze aj preto sa mu teraz tuk meni na svalstvo, lebo ked ho chytim, uz je taky pevnejsi, nie tak manglavy, ako predtym, uz nie je take tradicne babtko, uz sa mi meni na chlapcurika :sweat_smile: ja ho chcem mat este v perinke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 veru, uz su z nich chlapci, ziadne babatka.... az ma desi ako to leti..... sikovny je Jurko, ja uz tiez cakam ze o tyzden sa bude plazit bezproblemov :grinning: mame co robit, aby sa im nieco nestalo :grinning:
29. srp 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jojoj, az teraz pozeram, ze vy ste uz pri natrodeni mali o 1100 g viac ako my :grinning: :grinning:
29. srp 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ked opisujes Kubka akoby som citala o Leovi...ked ho mam na rukach, zasadne nesmie mat nic na dosah ruk, lebo hned sa to na tie jeho prstiky "nalepi"...uz len cakam,kedy zacne liezt...to este len bude zabava:slight_smile:

Dievcata, vsetci vasi drobci uz lezu? Leo urobil sa posledne dva tyzdne velky pokrok, uz sa pretaca jedna radost, posledne dva dni sa uz snazi dostat na kolena, ked lezi na brusku, tak len cakam, kedy to zvladne:slight_smile:

Dnes ho bude mat na starosti opatrovatelka, kedze nam este pridu dokoncit byt a ja ich musim strazit, takze dnes si od krpca trochu oddychnem, ale aj tak ma caka este vela prace...Tak vam prajem oddychovy den s krpcami, este mame slniecko, tak si to uzite...
30. srp 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, mam otazocku..... Kupujem Lile vyzivy kde je jablcko+hruska+piskota a veeeelmi jej chutia.....myslite ze jej mozem aj doma ku jablcku namixovat normalne piskotky??? :confused:
30. srp 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 Presne to som sa chcela opytat, ci uz davate niekto s vyzivou aj piskotky, si ma predbehla:slight_smile: Moja kamoska mi vravela, ze uz kludne mozem, len si to chcem s vami overit :grinning:
30. srp 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616
@leonard2002 ja som výživu malej ešte nedávala,šetrím na zimu...:slight_smile:ja zatiaľ dávam čerstvé ovocie,nastrúham na najjemnejšie a nadrobím rukou aj piškótky,tie tam zmäknú a malá to má sýtejšie:slight_smile: ja väčšinou vždy dám piškóty,aj včera som jej rozdlabila banán a do toho namrvila piškótky,hotová mňamka,maličká to zbaštila ako nič...:slight_smile:)kľudne môžete dávať:slight_smile:
30. srp 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek oki, dikes:slight_smile: skusim dat a napisem, aky to malo uspech:slight_smile:
30. srp 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek no supeeer, tak vdaka :dizzy_face:
30. srp 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este jedna otazocka: dokedy chcete pouzivat monitor dychu?
30. srp 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Jakubko nam este nelezie. on mal davnejsie obdobie,ked sa trochu poplazil, no potom ho preslo. on sa totiz pregula uplne ku vsetkemu. kazdu chvilu je pod stolom :slight_smile: proste sa gula a gula a gula,ani na styri sa este nestavia
tak si pekne oddychni od Drobca a tes sa z noveho bytiku :slight_smile:
30. srp 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my tiez papame ovocie alebo vyzivu s piskotkami alebo marina keksami. oni su v nich vraj vajicka a bielok by sa mal po roku...no my ich papame. ale nie zakazdym, iba obcas :slight_smile:
co sa tyka monitoru dychu,tak vraj do by sa mal pouzivat do pol roku a pri predcasniatkach do roka. ale kedze nam maly prestal dychat pred dvoma tyzdnami,tak my ho v ziadnom pripade neodkladame
30. srp 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no a to som sa Ta este zabudla opytat...ze on prestal dychat v noci, ked spal? Ja ho zatial tiez neodkladam, kedze krpec zacal tento tyzden spavat vyhradne na boku alebo na bruchu, tak mam trochu strach, ze si grckne atd, kedze pred spanim papa, ale si myslim, ze este tak mesiac a pojdem ho vratit, to by malo stacit, nie?
30. srp 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nie, on prestal dychat cez den pri hrani...no aj tak monitor pre istotu neodkladam
30. srp 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, informovali ste sa uz niektorá o rodicovskom prispevku, ze kolko budu dostavat mamicky, ktoré pracovali ??
31. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked mozem aj ja k tym piskotkam tak aj my uz davame bez problemov a hlavne marina kekse alebo tie detske keksicky(tie dam do sacika a prejdem z valcekom na cesto,to sa rozpuci na prach a nemusim dlhsie cakat kym sa rozpustia vo vyzivke),my uz sme cez vikend aj svieckovu ochutnali...zjedla polku knedli z omackou(ale to len vynimocne) a do zeleninky davame uz bezvejecnu cestovinku
31. srp 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 sak normalne 190 €,pokial si rodicovsky nezacala poberat este do konca minuleho roka(do decembra) ale az tento rok tak uz dostanes len 190 €,Nelli je narodena v novembri a aj tak teraz dostanem 190 €,uz som to mala dostat tento mesiac ale bola som to neskoro vybavit(ten prechod z materskej na rodicovsky)tak to dostanem az dalsi mesiac a napriklad sesternica ma malu tiez novembrovu ale ona mala rodicovsky hned od zaciatku(nemala od zamestnavatela platene) tak ona to brala este pred decembrom a teraz ma nadalej 256 € do 20 mesiaca malej...dufam ze som to nenapisala jak tatar :slight_smile:
31. srp 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 my sme mali poradnu zaciatkom jula a na dalsiu ideme az v oktobri
31. srp 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616
@leonard2002 aj ja uz davam piskotky. zistovala som si to na viacerych miestach a nazory sa rôznia. my mame dokonca predispoziciu na celiakiu, ale prave z tohto fora mi pisali, ze treba zacat s lepkom skor. tak sem tam dam do jablcka aj piskotky
31. srp 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 je jedno ci si pracovala alebo nie :angry: rodicak je 190 €
31. srp 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek