• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@suzanna85 drzim ti palce u doktora, ja som uz pomaly tyzden doma, tiez kvoli zvracaniu :frowning2: . Dostala som cipky a papierik do nemocnice, aby ma tam odviezli hned ked zacnem zvracat. :confounded: Myslim, ze to bol hlavne stres z roboty, este som sice riadne slaba a citim sa ako na kolotoci, ale je mi lepsie. :sunglasses:
5. črc 2010 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele tak na paži, kousek pod zápěstím, v prodloužení osy prostředníčku na vnitřní straně paže mezi dvěma šlachami je ten bod, takže si ho lehce masírovat
5. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak necelé tři šířky prstu od zápěstní rýhy
5. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky...tak opět je to s přítelem na h****!!!prostě já s nim být nechci a vim, že kdyby sme spolu byli tak by to bylo hrozný, protože se každej den jen hádáme a já tohle pro miminko nechci!! takže bude lepší, když budu sama, že? jediný problém je to, že on mi vyhrožuje tím, že si zažádá o svěřění dítěte do péče, chápete, ještě není to maličké na světě a on mi vyhrožuje soudama, já už jsem objednaná k advokátce, abych se na vše zeptala, protože si myslím, že by mu snad miminko nesvěřili. to bych nikdy nepřežila!!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jako sem pro aby si ho bral jednou za 14 dní ale aby ho měl v péči to nedopustím. Nejraři bych ho nepsala ani do rodnýho listu, ale to by zase mohl žádat a testy DNA...prosím poraďte mi!!!!!!!
5. črc 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa: je mi to moc lito to co se mezi vami stalo, skoda, ze jsi to nevedela driv. V tomhle ti bohuzel asi nikdo neporadi. Toto rozhodnuti je jen a jen na tobe, co myslis, ze bude pro tebe a tvoje miminko nejlepsi. Hodne sily. :wink:
5. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa.....hlavně se uklidni, mimi není ještě není ani na světě a vy už se o něj budete tahat jako o nějakou hračku? přítel si samozřejmě o svěření zažádat může,ale to bys ty musela být naprosto neschopná matka a nestarající se aby ti vzali miminko, takže já si spíš myslím, že na tebe dělá nátlak abys od něj neodešla
5. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne jak rika alienka :wink:
5. črc 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce....jak ti to utíká?
5. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz mate vyhlidlej kocarek?
5. črc 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
co prace? na dve veci, uz abych sla domu, vubec me to tu nebavi, ale uklidnuje me, ze uz tu budu jen do konce ledna :slight_smile:
5. črc 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste 30 minut a vypinam pocitac :grinning:
5. črc 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce.....to je na mě? no nemáme, na to je mraky času, spíš jen tak začínám koukat po tom co je vůbec na trhu abych nasbírala nějaké informace co chtít mít, nebo co je už zbytečné a podobně, ale stejně to pak chci vybírat s manželem
5. črc 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: a co ty delas za praci?
5. črc 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
do konce ledna? tak dlouho? mateřská by ti měla začít už v únoru :wink: no anebo do konce ledna jakože v anglii do konce ledna? aha? :sweat_smile:
5. črc 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pracuju v knihkupectví, bohužel v obchodním centru takže tu máme otevřeno skoro furt
5. črc 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aleinka: tak to je blby a rekni mi neco o sobe a manzelovi (priteli)?

no ja pak pujdu na dovolenou a az se to narodi, tak budu zacinat materskou, ktera tu je jen jeden rok :rolling_eyes: a to posledni 3 mesice nic neberes :angry:
5. črc 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24....ja se o dítě nechci tahat jako ňákou hračku!!!o to víc mě to štve, že to takhle vůbec je!! Mě jde jen o to, aby mimčo zůstalo semnou
5. črc 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce...a copa by tě zajímalo? no je mi 25, Matějovi 27 jsme spolu devět let a 6.9.2008 jsme se brali :wink: :dizzy_face: svatba, jeden z nejhezčích dnů :wink: no o mímo jsme se snažili relativně dlouho, vysadila jsem HA před 3 lety, ale měla jsem hodně zdr. problémů po vysazení takže jsem se relativně přirozenou cestou zdlouhavou dopracovala k těhu, ale stálo to za to, no a letos po dovče na isladu jsme počali :wink:

5. črc 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa....tvůj přítel už nějaké dítě má? protože jestli ne, tak vůbec neví do čeho jde a upřímě si myslím, že tě chce tímhle jenom zastrašit a udržet si tě doma
5. črc 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,u nás to nedopadlo dobře, srdíčko přestalo tlouct,tak se s váma jen chci rozloučit.
Všem přeju úspěšné těhulkování a brzy zdravá a krásná miminka. :dizzy_face:
5. črc 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
gigi......moc mě to mrzí :pensive: přeju hodně síly a pohlazení po dušičce :wink:
5. črc 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gigi: to je mi moc lito :frowning2: , tooh se bojime asi vsichni :frowning2:

alienka: tak to musite byt stastni jak blecha, kdyz se to takhle pocedlo :grinning:

ja padim konecne domu, huraaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
5. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Daj do rodneho listu, ze otec neznamy a hotovo, moze ziadat o testy DNA, ale ty mu ich nemusis dovolit a tak sa to moze tahat aj niekolko rokov. V pripade, ze by si bola v case porodu vydata za niekoho ineho, uz by mu nepomohli ani testy DNA, otec by bol jednoducho tvoj manzel a on by nic nezmohol ani s potvrdenymi testami otcovstva. Aspon u nas na Slovensku je to tak. Kolegynina sesternica to tak urobila.
5. črc 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 to je hrozne :frowning2: Je mi to velmi luto. :cry:
5. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce.....no asi to tak mělo být :wink: :grinning:
5. črc 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 - to mi je velmi luto, tak prajem, aby ste to co najrychlejsie prekonali ako psychicky, tak aj fyzicky a aby sa Vam co najskor ako to bude mozne podarilo dalsie babatko
5. črc 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - skus naozaj to co Ti radia baby, na par dni niekam odist. My sme s manzelom prekonali nieco podobne nedavno, choval sa podobne ako Tvoj priatel a tiez som bola z neho uz psychicky na dne, dokonca sme sa tyzden vobec nerozpravali. Ja som sa nakoniec nasrala a povedala som mu, ze z dovolenky na Slovensku, na ktoru odchadzam tento piatok, sa sem uz proste nevratim. No a ked pochopil, ze to myslim naozaj vazne, tak sa zlakol a zrazu uz sa vie chovat normalne. Asi mu doslo o co by prisiel... To vies niektori chlapi maju strasne dlhy kabel a im niekedy vobec nedochadza ako velmi nam svojim spravanim ublizuju. Oni si myslia, ze donekonecna mozu robit blbosti a skusat nasu trpezlivost, lebo vsak my aj tak nic neurobime, len sem-tam nejaku scenu, ktoru oni okamzite hodia za hlavu. No tak treba mu fakt ukazat, ze sa takto k Tebe chovat nemoze a pokial nezmeni pristup, tak adios amigos. A to mu ukazes, len ked naozaj niekam vypadnes - na par dni, pricom on si musi mysliet, ze to je navzdy, aby sa naozaj zlakol a potom uvidis naslednu reakciu. Myslim si, ze jedno mu to urcite nebude, aj ked sa toho momentalne mozno bojis... No vyskusaj, uvidis reakciu a na zaklade toho sa rozhodnes co a ako dalej :slight_smile:
5. črc 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 - drzim palce u doktora, potom napis ako si dopadla, lebo si myslim, ze urcite Ti na tu nevolnost nieco da, ked to mas az v takomto rozsahu. Strasne Ti prajem, nech Ta to prejde co najskor a ozaj mas moj obdiv, ze toto tak dobre zvladas (ja by som nebola schopna sa ani doplazit k pocitacu) :sweat_smile:
5. črc 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - kde si? Este stale mate tichu domacnost? Dufam, ze uz nie a ze uz je vojnova sekera zakopana, lebo viem ake to je, ked sa s manzelom nebavite a k tomu rozhadzane tehotenske hormony, ja som bola jedna velka kopka (skor kopa) nestastia :slight_smile:
5. črc 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 - ja som sa tak zabavila na predstave ako Matusko hlada babatko pod trickom a nohavicami, to musi byt fakt zlate. Normalne som sa tu sama zacala usmievat na monitor, esteze manzel nie je doma, lebo by si myslel, ze mi sibe :grinning:
5. črc 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek