• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
...dnes ma to plavanie s krpcom unavilo viac ako jeho :grinning: uz len cakam, kedy zalomi a ja s nim:slight_smile:
7. zář 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vladimira32
Podobny problem mame aj my - cez den pijeme mlieko zatial 3-krat a vacsinou s chutou vypije tych 80ml, dalej je to skor namadlanie - max na jednu davku pri vsetkej snahe 140ml V noci nepijeme, takze o to menej. Rozmyslam nad tym, ze namiesto mlieka na olovrant skusim davat jogurt, u nas kase velmi nejdu. Lenze vsetko nase jedlo a dokonca aj caj musia byt teplejsie ako izbova teplota, inak ich herecka neje a nepije, tak si neviem predstavit, co s tym jogurtom mam spravit....
7. zář 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky ake autosedacky pouzivate ? ja po dlhsej dobe zasadnem s drobcom za volant tak rozmyslam aku kupit
7. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 my sa zatial vozime este vo vajicku, ale v najblizsej dobe uz chceme kupit sedacku, vybrali sme tuto http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/32662?storetype=store&store=71
7. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimia tak isto aj u nás musí byť všetko teplé. Dnes som mu dávala také niečo ako Pribináčik / jednoťáčik /, vyložila som ho asi hodinu pred papaním z chladničky a dala do teplej vody, chutilo mu a papal.
7. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 vyskúšam, ďakujem. Dnes večer po kúpaní vypil celých 180 ml. Som zvedavá na zajtra. A nieje to málo len 2x za deň ? A kolko dávaš ml mliečka ?
7. zář 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 Rano davam 150ml mliecka, desiata a obed 180ml (plny avent poharik) papania, kasicku 150ml a vecera 210ml mliecka. Malo to nie je, nasa Lily je fajny tučko :wink:
7. zář 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja uz chlebik davam s maslom na ranajky,a naucila sa krasne prezuvat a prehltat take kusky
7. zář 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka myslis ze to neni zbytocne ? kupovat 9-18 ? teda ze rovno by som kupila 9-36 a bola by na dlhsie, ci je v tom nejaky rozdiel? ja sa v tom vobec nevyznam a musisme daco popozerat lebo Andrejko je vo vajicku uz taky napraskany ze az
7. zář 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 Oliverovi zatial vo vajicku len trcia nohy, dolezite je, aby babatku neprevysovala cez to operadlo hlava, ze to je uz nebezpecne..no ja som sa presne na to pytala kamosiek, co uz maju starsie deti, ze aku vlastne kupit, tak vsetke mi povedali, ze jednoznacne 9-18 a potom co je 15-36
8. zář 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa A mate uz zubky?? Nasej som dala vcera korku zuzlat, ale akonahle mala v puse kusok chlebika tak ju napinalo :frowning2: a s piskotkou bolo to iste :frowning2:
8. zář 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja som dnes dala jakubkovi na desitu prvy krat kasu. ryzovu od nestle. robila som podla navodu, ale bolo to strasne riedke. musela som dat do mlieka podstatne viac kase. velmi mu chutila :slight_smile:
baby, citam tu, ze uz davate kremiky a jogurtiky. to sa uz moze?
8. zář 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 @zuzimia no mne Jakubko nepapa mliecko uz dlhsie. Takze momentalne fungujeme takto: rano mliecko, co nespapa dorobim kasicku a tu dopapa. desiata ovocie, obed maso, zeleninka, olovrant biela Activia, vecera mliecko, a v noci raz mliecko. Vecer ked uz je Jakubko unaveny,tak to mliecko vypije, lebo sa proste dudlikuje. inak nechce - obcas rano, obcas ani rano...a v noci teda tiez spapa. tak ale s kasou a jogurtom sme zhruba na tych 500ml denne. On nie je velky papkac uz od narodenia a je to taky dlhy slizik :slight_smile: to,ze nechce mlieko som riesila aj na gastre (kde chodime kvoli refluxlu) a doktorka mi hovorila,ze pravdepodobne zmena mlieka nepomoze. proste nie je mliekovy..ale kedze je zdravy a papa jogurty a kasu,tak je to OK. proste,aby mal aspon ten pol liter mliecka
8. zář 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 ano, exituje skupina Hviezdy z Konika. Je to sukromna skupina. Treba napisat @mafynke ak tam chces byt. Ja nie som moc zbehla vo FB,tak ta neviem pridat :unamused:
8. zář 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj ja vzdy davam viac kase, lebo je to riedke. No ja jogurty davam uz do6.mesiaca. Drobec nechce mliecko,tak doktorka nakazala jogurty :slight_smile: a tie vyslovene zhltne jedna radost. Davam Bielu Activiu a obcas zvolensky smotanovy
8. zář 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 no my papame vsetko ako sa ma papat :slight_smile: Jakubko nepotrebuje vyslovene teplo. Jogurt jeme priamo z chladnicky :slight_smile:
8. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, moze uz babo aj ryby????
8. zář 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 nemame este ziaden zub,ja jej to tak davam ze s malou vidlickou si tak skraja chlebika drobim taku kopku a to jej dam do pusiny,je to ako keby normalny kusok chleba ale je trosku rozdrobeny tak sa jej lahsie zuzle,ale nema problem ani s piskotkou alebo kukuricnou chrumkou,vie si to pozuzlat a pekne prehltnut,nikdy ju nenapinalo z toho,dnes sme uz dali na chlebik syr kiddy a velmi jej chutilo :slight_smile:
8. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matulka616 ryvy este nie tusim az po roku alebo este neskor teraz neviem presne
8. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova pozri ja uz davam skoro vsetko ja vobec neriesim ci moze nemoze...co sa stane otravi sa?nie!My ked sme boli mali sme uz 3 mesacny jedli fazulovu polievko s nadrobenym chlebom a kadeco ine a nemam ani alergie ani choroby,nedavam len samozrejme citrusy,ryby ale inak neriesim ze toto moze to nie
8. zář 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 my máme pre staršiu autosedačku 9-18kg,už jej je pomaly malá,takže jej kúpime podsedák a tú zdedí mladšia:slight_smile:
@matulka616 ja si myslím,že ak nie teraz,okolo 8mého mesiaca by si rybu mohla dať,čítala som,že sa môže,samozrejme nie takú s kostičkami,ale také rybie filé alebo pangasius na prírodný spôsob neublíže,práve naopak:slight_smile:
@kijusqa ani ja sa neriadim tabuľkami a pediatrička mi to odobrila,nemám len dávať citrusy,arašidy,arašidové maslo a morské jedlá..:slight_smile:a presne ako píšeš,keď sme boli my malí neexistovali žiadne tabuľky a sme tu..:slight_smile:)aj mne mama spomínala,že už okolo 4.mesiaca mi dávala pudingy či kravské mlieko:slight_smile:)
8. zář 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani my nemame zuby,tak som dala len korku zuzlat,ale moc nechutila.. no rozky tie nam chutia. len ich potom vytriasam aj z plienky :slight_smile:
8. zář 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzufek a nie je lepsia 9-36? aspon potom nebudeme musiet kupovat druhu...kvoli comu su tieto lepsie?
8. zář 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja sa riadim s prikrmami tymto ,vsak nie je sa kde ponahlat
http://www.zzz.sk/?clanok=6860
8. zář 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. zář 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
opýtam sa aj vás ostatních..kt.nie ste na facebooku...
nemáta skúsenost?

http://www.sperkyjantar.sk/www-sperkyjantar-sk/6-DETSKE-JANTAROVE-NAHRDELNIKY
8. zář 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 ryby az po roku
8. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 tak v tomto ti neporadím,my sme vtedy kúpili 9-18,ale viem,že aj my sme sa nevedeli rozhodnúť....teraz by som asi kúpila radšej tú 9-36... :slight_smile: čo sa týka tých rýb,ja sa tiež s nimi nejdem ponáhľať,odpovedala som len na otázku...ja som zase našla toto:
http://dojcenie.wordpress.com/2010/01/10/prve-prikrmy-2/ v sekcii mäso je o tom písané....
8. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek