• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@zuzufek a mala ma uz viac ako 18kg? potom jej uz staci podsedak?
12. zář 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no nas Jakubko prespal posledne dve noci nakomplet s nami v posteli. je cely soplavy,tak to bolo jednoduchsie. no my sa vsetci traja vyspime spolu,takze nam to nejako nevadi. ja si ho beriem vzdy ked nevie spinkat. teda najskor skusim pohladit, vacsinou staci a ak nie,tak si ho zoberiem. a to musim povedat,ze Jakubko spinkava nohami pri ockovej tvari a hlavickou pri maminkinej hlave...ak aj prespi viacero noci v postielke,tak mi uz aj chyba :slight_smile: tiez mava obdobia ked spinkava lepsie a ked horsie. niekde som citala,ze sa nocny spanok zvykne v 6mesiacoch kazit,ale ze sa to samo popravi o mesiac, dva...takze trpezlivost :slight_smile:
13. zář 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 má 17 kg...a neviem,neviem,keby nás policajti zastavili....lebo neovládam veľmi túto problematiku,ale už jej pretŕča hlava a neviem,či ešte vôbec spĺňa podmienky pre tento typ autosedačky :unamused: podsedáky existujú už od 15kg a čo som čítala,tak väčšinou sa odporúčajú deťom od 4 rokov a naša bude mať začiatkom bud.roka-3.1. 4 roky,tak ak by sme jej kúpili podsedák tento rok,nemal by byť v tomto problém :wink:
13. zář 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mam4 ja nedavam syrokrem ani bambino...ja som to len prirovnala ktomu co davam..lebo ja som v taiansku a ten syrcek co mu davam neviem ci je aj u nas na slovensku,tak preto som to len akoze prirovnala...je to normalne pre deti ten syrcek co kupujem...na kosti a tak...tu sa to normalne pouziva do prikrmou... :wink: ani to nechuti ako syrokrem...
13. zář 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc aha :grinning: tak som nic nepovedala :sweat_smile:
13. zář 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mam4 ale nic :wink: ja som to blbo prirovnala,ale nic ine ma nenapadlo k comu by som to mohla prirovnat :confused:
13. zář 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my mame dnes za sebou poradnu - mame 70 cm a 8550g. Co som sa chcela doktorky popytat som vzdala, lebo tam bolo tolko deti ako na beziacom pase. Som zvedava - buduci tyzden ideme na tu rehabilitaciu, ktoru nam podla mna vobe netreba. Len ci bude mala spolupracovat. Inak uz sa plazime asi hadik ale len dozadu zatial, pekne sa zdvihen na styri a trenuje vymyky dopredu a dozadu. Ak mi tam povedia, ze dieta sa dostatocne nehybem, tak sa uz asi nezdrzim. Drzte palce, potom dam vediet, ako sme dopadli.
13. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimia Ahoj, nam idu tiez vrchne zubky, 2 naraz :confounded: , takze co si popisala sa hodi presne na nas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Na zaciatku som tu pisavala, ale neni uz vobec cas, nestiham a vecer o 10tej sa mi tu moc nechce ist. Chcem sa vas zienky spytat na prikrmy..... Malinkej davam uz dva prikrmy, jeden doobeda - ovocie a druhy na obed-poobede - masko, zelenina. To by malo byt ok, ale kolko ma toho spapat ? ona zje tak 10 lyziciek a potom dopapa mlieckom. Mali sme zhruba mesiac dietu, mali sme bacila v brusku - kampilobakter, tak sme trosku asi pozadu.dakujem za odpovede
13. zář 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 Ahoj, pokial viem, na zaciatku prikrmov treba dat babatku len tolko kolko samo chce a dokrmit mlieckom, my sme to tiez tak praktizovali, ona potom bude chciet stale menej toho mliecka, takze podla mna ste uplne v poho :grinning: Ja uz mam iny problem, kedze krpec po "normalnom"jedle uz vacsinou to mliecko nechce, tak sa mi nalievaju cecky a odsavat sa mi bars nechce, tak niekedy namiesto tuheho olovrantu ma iba mliecko:slight_smile:
14. zář 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,co uz dlhsie davate prikrmy, davate maso kazdy den,alebo ako casto?
my mame za sebou poradnu, maly vazi 9700g,takze mam co nosit :slight_smile: maly si sedi sam (raz za sam posadil z lahu, inak len do polosedu a musim mu trosku pomct), stavia sa na styri a pohupuje dopredu a dozadu, ale nepohne sa :slight_smile: plazi sa dozadu -motoricky je podla mna vporiadku, ale co sa tyka "rozpravania" tak to sa mu velmi nechce - okrem "meeee" ked place :slight_smile: ziadne slabiky a ja uz by som tak rada pocula "mama" :slight_smile:)) a ani zubky este nema...
15. zář 2011 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte baby, náš malý Jakubko je chorý, má soplík a dnes začal kašlať. Soplíky odsávame ráno a večer, cez deň mu pekne vytekajú aj samé. Chcem sa spýtať, čo mu mám dávať na kašel? Naša dr. má dovolenku a neviem čo by som mu mala dávať. Ďakujem za rady.
15. zář 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 náš malý bol tiež pred týždňom chorý, mal kašeľ, nie suchý, ale vykašliaval, doktorka nám odporučila Mucosolvan Junior.
15. zář 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 ja davam masko dvakrat do tydna a zltok jedenkrat. a pekna vaha :slight_smile:
15. zář 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 nam dala doktorka kalciovy sirup
15. zář 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 ked sme mali kasel, tiez nam dala dr. mucosolvan junior a pomohlo
15. zář 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka0044, zebra41, zuzuzaa : ďakujem, zajtra idem kúpiť
15. zář 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 môj má okolo 10400 g a to je mladší od tvojho, ale má aj okolo 75 cm. Viem čo je to nosiť také bábo. Sám ešte nesedká, na brušku sa doplazí kam chce, ale ešte neštvornožkuje - ale aj to bude čoskoro. keď má náladu tak strieda baba, tata, papa,- každý deň iné, mama - používa, keď je nervózny - ale to si len tak ešte blaboce čo sa mu podarí - aj keď to dáva zmysel - je to milé. zúbky máme dva - riadne hryzadlá, vrchné sú už predo dvermi- už len vykuknúť, ale tlačia sa mu aj spodné a vrchné dvojky - tak som zvedavá kedy vykuknú.
15. zář 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulka84 my sme na tom, co sa tyka motoriky, presne ako vy, sedime, pohupujeme sa na kolenach a cuvame:slight_smile: a namiesto meee je u nas vsetko hehe:slight_smile: to ma od mama, baba, tata a podobnych veci este dost daleko:slight_smile: ale pockam si :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ideme sa vam pochvalit...(ironicky)mame 6.chorobu a ja som sa uz tesila na prvy zub,takze 3 dni vysoku horucky a teraz sa mame vyrazky,aspon ze uz tie teploty nema lebo to bolo vkuse 39,9..39,5 no hroza
17. zář 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 my ryby papáme ako prvé masko. tu sú ale čerstvé morské. sladkovodné sa vraj neodporúčajú. malej chutí a ja to považujem za najlepšie čo je na trhu. kuracina a zayačina neviem kúpiť z domáceho chovu.
17. zář 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky
No tusim som tu nebola od porodu, hehehe... Musim sa polepsit.Len nejako nestiham pri tych dvoch. Odkedy dasa lezie a stoji, simonko jej neda pokoj. A niekedy to je boj o prezitie.
Takze ja iba tak nakratko. Prajem vam pekne mamickovanie a sup na druhe babo:grinning:
18. zář 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no ahoj maminka, veru dllllllho si tu nebola. veru máš to teraz náročné, tak držíme palce, ale vieš, keď my budeme mať druhé bábo, tak ty už budeš za vodou.
:grinning:
19. zář 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. no, ja by som chcela este jedno:grinning: heheh
19. zář 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@arrett ani ja nechcem ostať pri jednom ani dvoch, ja som z piatich detí a manžel zo šiestich - tak viem aké je to super mať veľkú rodinu.
19. zář 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jaj, ahoj, uz si nam chybala :slight_smile: moj brat bude mat presne taky vekovy rozdiel ako ty, cakaju v decembri :wink:
19. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby ktora z nas bude tehotna dalsia?
19. zář 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jeeej, gratulujem. Mno, prvy pol rok bol super, mala vacsinou spinkala, ale odkedy lezie je to hrozne.. Neviem kohjo skor ratovat. KEd zacne chodit... asi sa rozdvojim.
19. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela som to tak, ze ktora bude tehotna prva :grinning: :grinning: :grinning: ja nie som, teda dufam :confused:
@arrett no ja si ani neviem predstavit ake to mas tazke, ja nestiham nic ani pri jednom :grinning:
19. zář 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme v sutazi s Luckou aj my, prosim podporte nas klikom, dakujeme, cmuk :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/sutaz-s-vodou-lucka/?page=last&post=last&lastref=go
19. zář 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 dali sme :slight_smile: tusim zatial vediete nie?som to len tak v rychlosti presla
19. zář 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek