• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kijusqa jeeeeej,super, budeme mat mozno CD, baby pridavajte aj svoje fotky deticiek :wink:
19. zář 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! tak prisla som sa pochvalit ze mame uz 3. zubok! :slight_smile: a ku podivu to neni rezak, ale vrchna prava dvojecka,...inak mame 72 cm a 8870g...a nechceme papat prikrmy :confounded: (ale to asi tymi zubkami)
19. zář 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahooj, veru dlho si tu nebola. my sa este ani neplazime,ale tiez uz cakam kedy to pride a budem mat dost ratovat jedneho :slight_smile: no ja som chcela hneed, ale mm si to nejako rozmyslel, ze pockat tak do 2-3 rokov...asi to,ze prve 4 mesiace preplakal ho trosku odradilo :unamused: ale uz je to zlatucke babatko, tak sa snazi plazit a tak mu to este nejde :slight_smile: Vidim,ze vy mate sikovnicu, ked sa uz vie postavit :slight_smile:
19. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 Neboj nic, ono to pride z nicoho nic. Sesternici sa neplazil do 8 mesiaca a potom zacal rovno lozit. No daska je velmi sikovna. ona sa dala na 4 uz v 7 mesiaci. Postavi sa uz vsade, este aj o moje teplaky:grinning: Naucila sa uz aj padat na zadocek, alebo si cupne a na kolienka. chodi - ruckuje okolo nabitku.Je to take male sidielko. Hovori sa, ze druhe dieta je za odmenu, noja som si to vybrala uz pri prvom. Simonko bol a je uzasne dieta, toto tu je malicky satan...hehe.. Ale, uz druhy tyzden spinkame v noci bez prebudenia. Od siedmej do rana do siestej. Ja som sa po 2 rokoch konecne dobre vyspala. tak sa tomu tesim.
pozeram ze posete o zubkach. my este nemame ziaden. chvala bohu,aspon ma nehryzie do bradaviem, hehe. toho sa najviac desim, lebo pri simonkovi to bola specialitka.
Baba, neviem sa nijak pridat do skupiny na fb. Neviem co sa stalo, ale nejde mi to. AK niekto vie, ako to mam urobit tak poradte mi:frowning2:(
20. zář 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahoj,akurat som vcera pisala mafynke ze nam tam velmi chybas, cmuk daske, aj my mame riadnu betarku, tiez sa vsade stavia a len stat, zuby ako vy v pocte 0 :grinning:
20. zář 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 jak sa mam tam dostat... ja som uz vsetky aplikacie odblokovala a nic. ja nechapem. No trebalo sa mi tam s tym ebkat?? Joj, som taka nastvana.
Kolko krat vam spinkaju deticky???? mne 3 krat. tak po hodinke, konecne. Lebo predtym trhla tak asi 20 minut. TEraz chodieva o pol deviatej, o pol dvanastej, to ide spolu so simonom a potom okolo pol stvrtej. o pol siedmej nocny spanok.
20. zář 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jooj, ja sa nebojim. aspon ho este nemusim nahanat :slight_smile: a ked vidim ako ani chvilu neoddychuje,tak cakam co bude ked bude vediet lozit :grinning:
Daska je naozaj sikovna :slight_smile:
zubky este nemame, ale podla doktorky uz pojdu. tak uvidime, ked nejaky vyjde :slight_smile:
uz sme to na fb riesili,ze ta tam proste nevieme pridat. fakt netusim co sa stalo....
my tiez spinkame 3krat, 8:30 -9:00, potom 11:30 - 13:00 a potom 15:30 - 16:00 a o 18:30 na nocny spanok. vstavame o 6. Jakubko este celu noc neprespal, stale v noci raz papa. On moc toho nepapa, tak som rada,ze aspon v noci do neho cosi dostanem. Tiez doteraz spinkaval len 30minutovky, dlhsie iba ak som spala snim. Teraz konecne cez obed pospi minimalne 1.5 hodiny, obcas aj dve....predtym tak dlho spal,len ak som spala s nim. Ale v kociku nechce moc spat, tak presne 30min. Takze cez obed sme vzdy doma
20. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no ja som Jakubka ohovarala aj na fb, ze sa mu nechce plazit a on sa teda dneska zacal :slight_smile: teda este take v plienkach,ale uz je to plazenie. on mal totiz dokonaly styl pregulavania sa a dostal sa uuuplne vsade,takze asi nemal potrebu. no dnes je to riaaadne plazenie
20. zář 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@arrett nemas nahodou v nastaveni sukromia odkliknute, ze ta nikto nemoze pridavat do ziadnych skupin? pretoze nic ine ako toto mi nenapada...
20. zář 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@arrett
@zebra41 tak to vam super spia, my vstavame okolo 7., pol 8. mlieko, vychystame chlapcov do prace a skoly, mala je hned unavena, tak ide spat, doma nevie dlho spat,ale ked ju dam vonku na balkon spi aj hodinku, alebo dve,potom dame ovocnu desiatu, popritom stale striehnem okolo,kedze sa vsade stavia na nohy sidielko male, na obed sa snazime zjest nieco maskovo-zeleninkove, taktiez sa casto kojime, zaspava az o 14. to uz ale ideme do skoly pre brata, takze idem von skor, tam si mozem aspon nakupit alebo ako dnes precitat knihu, no a potom uz sme hore do vecera, este kratko zdriemne,ale len na chvilu, ak zaspi na dlhsie, zaspava az o 22. ale aj tak v poslednej dobe sa nevie ukludnit, place, je velmi nervozna, nevie sa vykakat, len taka plastelina z nej ide :grinning: hadam to uz budu zubky :frowning2:
20. zář 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
za ovladacom aj na kraj sveta...co toho mojho maleho fascinuje naovladacoch,mobiloch,vysielackach a pod. ? :slight_smile:
21. zář 2011 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka84 no preda to,ze s nimi sa hra maminka s ockom kazdy den :slight_smile:
21. zář 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 asi hej, musim vymenit ovladac za knihu :slight_smile:
22. zář 2011 v 07:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 aj ja som zahlasovala:slight_smile: tak nech sa zadari:slight_smile: daj potom vediet:slight_smile:
22. zář 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už aj my prekonávame 6. chorobu - a ešte aj tie vrchné jednotky nás trápia - dnes som zažila najhoršiu noc od narodenia Branka - ale už sa vysypal - tak bude hádam dobre.
23. zář 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. my sme to mali minuli tyzden
23. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme sa nejak s tymi zubkami rozsupli...Andrejko ma 4 zubadla, spodne predne a vrchne dvojky a teraz nam vykukli vrchne predne akurat dnes som si vsimla, dava mí zabrat ked mu pozeram do pusinky, ja som pritom cela dokusana a oslintana a on sa rehoce az sa skrca do gulicky, takze sranda kopec, len sa bojim ako to bude potom s kojenim ked bude mat aj vrchne aj spodne predne zubky ked cvakne uz to bude riadny kusanec :unamused:
23. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@iwka123456 tak to ste sa teda naozaj rozbehli. my sme este bezzubov :slight_smile:
24. zář 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak nic sme nevyheali, nevadi, ale vdaka za hlas :wink:
26. zář 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz sa aj my pridavame k plazunom,mam taku radost a uz stojime na nozkach(co bol nas problem)http://www.youtube.com/watch?v=2sGlAHbhYKY&feature=player_detailpage
26. zář 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijusqa jeeej, zlatunka :slight_smile: my sme sa zacali plazit v utorok. takze zajtra bude tyzden a kazdy den je to lepsie a lepsie :slight_smile: no na styroch este nie sme a na nohach uz vobec nie :slight_smile:
26. zář 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 tesim sa ked sa to rozbehne,pre mna to strasne moc znamena,ze je Nelli v poriadku a vsetko ide ako ma :slight_smile: a na nohach stoji asi 3 dni a skusa davat jednu nozku ako keby na krok ale zatial asi nevie na co tie palicky ma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kijusqa Zlatunkaaa je Nellinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sikovnicka :dizzy_face: Ale musim aj našu Lily pochvalit, tiež uz stoji, tak ako tvoja :sweat_smile:
26. zář 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka616 super sak vy ste celkovo sikovne vo vsetkom,Nelli teraz behom 3 dni vsetko zvladla,normalne nechapem,pred 3 dnami som jednej babe pisala ze musime zacat cvicit ze nechce stat na nohach a ona sa mi vecer postavila a aj ked ju oprem a sedacku tak stoji sama,a to plazenie som uz vobec necakala,tak sa tesim
26. zář 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijusqa viem si predstavit....my mame tiez predcasniatko aj ked teda nie az take ako Nelli. No so zdravotnymi problemami,tak som tiez naaadsena za akykolvek pokrok :slight_smile: A to vas uz posielali cvicit,ze sa este nestavia na nozky? Nam sa Jakubko tiez este vobec nestavia vobec mu nedochadza,ze by sa na ne mal stavat...Ale nikto to zatial neriesi,ze by sme mali cvicit..
27. zář 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ale vies co uz som to tu viac krat spominala Nelli mala 5 a pol korig.a neurolog.ju davala sadnut a na nohy a to ona este nevedela tak nas poslala cvicit,ale este sme nezacali,a to mala normalne akoze 8 a pol mes. tak nehcapem ci ju porovnavala s rovesnikmi 8-9 mes. a pritom ona je ste ktomu taky drobec maly ze je akokeby o mesiac mensia tak v tych 5 a pol korig.vyzerala na 4 mesiace tak chci od 4 mes.decka aby sedelo same :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby dlho som tu nebola kuk, nas maly ma mrzute obdobie, idu mu dva horne zubky, dva dole uz ma, dnes sa v noci kazdu chvilku budil a pomrnkaval, a okrem toho mame vsetci nadchu, aj ja, aj mm aj malinky

ale chcela som sa opytat, drobec bude mat o tyzden osem mesiacov, ale nejak sa zatial neplazi, toci sa doookola na brusko a spat, vie sa vselijako krutit a pritiahnut za hrackou, ale plazenie mu nejako nejde, aj ked to skusa...myslite ze je to ok?
27. zář 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strapadielko Ahoj, vacsinou uz komunikujeme na FB, tak ak mas ucet na FB, napis mafynke, nech Ta prida do skupiny "Hviezdy z konika", sme tam kazdy den, tu uz chodi malokto:slight_smile: to len pre info
29. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa aká je krásna a šikovná, tešíme sa s tebou :slight_smile:
29. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek