• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka :slight_smile: Dlho som váhala nad menom pre drobca pačilo sa mi aj Thomas ale nakoniec vyhral Tobino :slight_smile:
31. říj 2011 v 07:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja som v tejto téme tiež už dosť dávno neprispela - väčšinou komunikujem s babami na FB.

Náš Adamko už má 5 zúbkov, plazí sa, vie sa sám posadiť a aj postaviť - spraví už aj pár krokov za rúčky. Je riadne ukecaný.
1. lis 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Aj ja by som sa rada pridala na FB, ale mafynka na mňa akosi zabudla... :frowning2:
7. lis 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. No ja som tiez pisala mafynke IP, ale asi nestiha, neviem ako sa dostat na tu fb stranku. :slight_smile:
7. lis 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo.
@filmuska18 baby tak mi napiste svoje mena na fb do IP a ja ich dam na fb mafynke do spravy, budeme radi ak sa pridate :wink:
10. lis 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ahoj aj ja by som sa k Vám rada pridala :slight_smile:
11. lis 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkalienkava tak mi napis meno do ip, robime si aj stretka, kedze si z nr, radi ta tam uvidime :wink:
11. lis 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, boze ja som tu neprispela snad aj pol roka... tak nasa mala sa ma dobre, je cela po tatovi, tvrdohlava, 2 zuby nam narastli pred 1,5 mesiacovm a teraz to vyzera na dalsie 2 coskoro, inak sa jej plazit nechce, neviem preco, ale pride jej praktickejsie sa odkotulat tam kam chce a na brusku sa len otaca podla toho do ktoreho smeru sa chce kotulat :grinning: inak za rucicky uz par krockov spravi (dlho nevedela co s tymi nozickami ked stoji, ale pomaly na to prisla), pri nabytku sa uz udrzi nejaku chvilu a inak mi do vsetkeho keca :grinning: same mama, nana, najnaj, grrr, tata a podobne :grinning:
tak a inak sme zdravucke obe a mm je uz 4. tyzden v praci v nemecku, tak sme same a je nam smutno, ale co sa da robit, zo vzduchu nevyzijeme...
14. lis 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jeeej ahoj,,a ty nie si medzi nami na MK??
15. lis 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no bola som, ale viac menej do porodu, potom som sem uz tolko nechodila :wink:
16. lis 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som tiez rada s vami na FB :slight_smile:
18. lis 2011 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jej, to mate super, moj maly nema ani zubok, hoci slinta a zuzle vsetko od 4. mesiaca, ani sediet nevie, nieto sa posadit alebo stavat na nozky, ale to bude asi tym ze bol slabsi lebo mal problemy so srdieckom co mu pred asi dvoma mesiacmi operovali, dufam ze to dobehne :( ale aspon viac papa aj pribera ako predtym ( aj tak ma len 6,92 kg) ale co sa tyka stebotania tak je ukecany po svokre :D
25. lis 2011 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myuska my sice zuby mame,ale nesedime, neposadime sa, nestojime...iba sa plazime a teda zacina rozpravat a vsetko komentovat :slight_smile:)) inak aj nas caka operacia srdiecka,ale musi mat najskor 10kg
25. lis 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda tu to úplne zakapalo, škoda, že sa k vám na FB akosi nemôžem dostať. ani sa mi nechce písať novinky, keď tu už takmer nikto nechodí.
26. lis 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoda, ze tu uz skoro nikoho niet, bolo to tu super :cry:
28. lis 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. ako to,že sa k nám nemôžeš dostať.napíš Katke Feherovej,ona ťa pridá.
28. lis 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova neviem prečo sa prehodili na FB - bolo to tu fakt super.
29. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. mne sa to tu viac pacilo, bolo to take prehladnejsie :slight_smile:
tam to nestiham :frowning2:
29. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova
ja som sa k nim ešte stále síce nedostala, tak neviem ale FB nemám moc rada - ja tm len tak rýchlo nakuknem a hneď preč - no však uvidíme. ale tu sa mi to páči, že sme tu iba my
29. lis 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ja fb velmi nemusim
29. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. pod na fb tam je to este lepsie uvidis ze nebudes odtial vediet odtrhnut,ma sme tam aj do polnoci kolkokrat,aj teraz sa tam veselo diskutuje a sme tam sice viacere ale take stale sme tam mozno 15 co si stale piseme tak je to tiez uplne sukromne,tam uz sa prebrali teeeemy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mame tam plno fotiek a nikto iny ich nevidi len my,napis na fb Katarina Feherova a ona ta prida :grinning:
30. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa už som napísala, ale akosi ma ignorujú - lebo sa tam snažím dostať už dlhšie.
30. lis 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. neboj nic, uz ta tam evidujeme, len ta musi katka prijat:grinning: uz o tebe vieme:grinning: hehe
1. pro 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ka.jo. Katka si ta pridavala medzi priatelov ale ze ty si ju neprijala tak najprv musis ju prijat a ona ta tam hodi
1. pro 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
@kijusqa teším sa.
2. pro 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavte baby ako sa mate ? no nebola som tu hodne dlho teda ... co detiska posluchaju ? u nas asi takto, rev at prestal v 7m odvety len rozprava , mama, tata, katka, mnam, ham, papa, auto a vlastne chce zopakovat vsetko co sa da ... postavil sa v 7m a odvtedz kde sa da chodi ked sa moze pridrzat, uz sa aj pusi , stoji bez opory, ale asi sa boji sam spravit krok. ani sa necudujem lebo ma kuracie nohy :D .. lozi ako strela ... chce dohnat surodencov :slight_smile: inak je to super uz sa vsetci spolu hraju ... horsie je ze vsetko zbiera zo zeme .... no tak k nasmu lojzovi :slight_smile: zuby mame 4 a dalsie sa tlacia slinta jak bernardin ... pridam fotku ako rastieme a vsetky pozdravujem, aj ked vidim, ze sem uz moc nechodite .... :slight_smile:

@zebra41
@myuska drzim palce vasim krpcekom a nebojte sa este ich aj predbehnu :slight_smile:
2. pro 2011 ve 13:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte máte niekto skúsenosti s kampylobakterom ? malý má 9 mesiacov a výsledky boli 2krát pozitívne neviem čo robíme zle dietu dodržiavame. mal horúčky a 2 dni hnačky ale už je to v poriadku len výsledok znova zlý. čo s tým?
6. pro 2011 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. ani ja sa na fb neviem dostat, aj som pisala mafynke ale nist. A tiez mi to tu velmi chyba. Tak napisem aspon za nas: mame sa uz k svetu, Alex ma uz skoro 10,5 kila, k siestim zubom z leta nam pribudli minuly tyzden dalsie dva, tak ich uz mame spolu 8. Stvornozkuje po celom byte a krasne stoji, vie sa postavit v ohradke, pri nabytku, o vsetko co ma v ceste. Krociky zatial len s nasou pomocou, tak to radsej velmi nesilime, ved sa dostane po stvornozky kam potrebuje. Dzavotat sa mu este velmi nechce, skusa len rozne slabiky, ale zato si uz velmi hlasno vie vydobyt vsetko co potrebuje. :slight_smile:
7. pro 2011 ve 02:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@filmuska18 ahoj, tak mňa na fb už dostali - teraz tam potlačím teba :slight_smile: najprv som si myslela, že je to blbosť na FB, ale strhne ťa to :slight_smile: fb meno mám Katarína Badžgoňová Kubicová - ale napíš mi správu, že si to ty, lebo mne to zase nedôjde až ťa nechtiac nezruším. a ja mafynku poprosím :slight_smile:
8. pro 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. ahoj, ak mozem, aj ja ti napisem, tie sa tam nemozem dostat...
9. pro 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek