• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@ka.jo. a @mafynka ma ake meno na FB , ja mam asi 6 bab vo friendoch, ale sem som nechodila asi od porodu tak uz neviem zaradit ... ako sa vola ta tema na FB jej napisem ...
9. pro 2011 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky pridite medzi nás na fb, sem už ani nechodíme, tam kecáme od ráno do noci :slight_smile: vyhladajte si hviezdy z konika skupinu a žiadajte o prijatie mafy to ma nastarosti
9. pro 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja uz som to hladala milion krat, ale mne to fb nechce vobec vyhodit :slight_smile: nemozes sem dat link
9. pro 2011 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 mne to vzdy vyhodi toto Tento obsah momentálne nie je k dispozícii
Požadovanú stránku momentálne nie je možné zobraziť. Možno je dočasne nedostupná, prípadne uplynula platnosť odkazu, na ktorý ste klikli, alebo nemáte oprávnenie na prezeranie danej stránky. ....
9. pro 2011 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 https://www.facebook.com/katarina.h.sedlakova skus si ma pridat ako friend a potom popros mafy aby ma tam dala :slight_smile: dik
9. pro 2011 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok už som si ta pridala a mafy napisem :wink: budeme sa tešit ahoj
9. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 dik ... ty mas ake meno na fb ?
9. pro 2011 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alexandra Šaňa Borovičková, ja som si ta pridala
musime počkat kym sa prihlasi mafynka len ona moze pridavat ludi
9. pro 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ano uz ta mam :slight_smile:))
9. pro 2011 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkiki
@filmuska18 potrebujem meno na FB.
10. pro 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminyyyy ste tu este??????? :astonished: :confused: chcem sa opytat tych co uz dostali menstruaciu:ja som dostala minuli mesiac prvy krat mrchu...no ale tento mesiac este nic :confused: :sweat_smile: ...meska mi to uz skoro tyzden :confused:ako ste to mali vy?dakujeeem....
12. pro 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahooojky mohli by ste si pridat aj mna :slight_smile:
12. pro 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc ja som dostala cca po 8 mes., a to este stale kojim, no a odvtedy som mala raz... ono to tak pomaly nabehuje, dost nepravielne.
13. pro 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc mne to skace hore dole, raz mam a raz nemam, od porodu som mala asi tak 2-3krát a to tusim ked mala mala 8 mesiacov

no a pridat ta moze len mafynka tak napis jej
13. pro 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 aaaaa....tak to je dobre,uz som si zacinala mysliet ze som zas tehotnaa :sweat_smile: ....diiiik.... :slight_smile:
13. pro 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ok...dakujem...uz som jej napisala..... :wink:
13. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc ja som jej tiez uz davnejsie pisala, no nic.. :frowning2:
13. pro 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisikejc Ahoj ja kým som kojila som mala presne odkedy som prestalasom na Duphastone aký sialeny cyklus som to mala :slight_smile:
14. pro 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte som vás už spomínala, ale nezastihla som mafynku, tak vyčkajte.
15. pro 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte žienky! CHcela by som sa opýtať tých, ktoré ešte koja, tak, že ako často kojíte? my hlavne pred spaním, a ked sa potrebuje malá ukludniť, čo sa mi ale nezdá je časté nočné kojenie. Sme bez dudlíka, takže ked sa prebudí, chce len moje mliečko a nič iné. No a býva to aj 5 x za noc. Neviem aké máte vy skúsenosti, ako vám drobci v noci spinkávajú. Ďakujem za rady. U nás to trvá odkedy vyšli prvé zúbky, takže už cca 3 mesiace. Inak všekto super, je to už veľká sranda teraz s nimi všakže? ešte máte nejaké zaujímavé typy na hry? čo ich baví, a čo ma nenapadlo?
28. pro 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dannaniella ahoj, my este kojime, tiez hlavne pred spanim, ale aj pocas dna si vypyta, aj po jedle niekedy, to ale hlavne od smadu, myslim, on mi moc cajik stale nechce pit. No a v noci papa teraz poslednu dobu tak 3-krat. Ked sa v noci prebudi, nahmata si cumlik, da si ho do pusinky a spi dalej.- teda, ked som pri nom. Ked zisti, ze je sam, tak to je plac.. on je taky spolocensky typ.. :slight_smile:
28. pro 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dannaniella aj my sa kojíme v noci 3-4 x, cez deň papá poobede, večer pred spaním a ráno.
Tie čo kojíte, jete už pomaranče , mandarinky, kyslú kapustu?
29. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriannna ja om z toho skusala len kylu kapustu a vyhodil sa mi.. ale mame ekzem, tak je aj nachylnejsi. Inak sestra ma 2-mes. babo a uz jedla mandarinky a maly v pohode. :slight_smile:
29. pro 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dannaniella my sa kojime uz len vecer a rano. noc jakubko prespinka celu. a jem vsetko :slight_smile: mandarinku jedol uz aj drobec a velmi mu chutila :slight_smile:
29. pro 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dannaniella ahoj, ja kojim vzdy rano, vecer pred spanim a jedenkrat v noci okolo jednej. Plus ak sme doma tak este dvakrat cez den pred kazdym spanim (spi dvakrat pocas dna, tak sa mu tak lepsie zaspava :slight_smile:))
Sme tiez bez dudlika, noc pekne prespi, od cca osmej-deviatej vecer do siedmej-osmej rano (pocas toho jedneho kojenia tiez spi).
Co sa hraciek tyka, najlepsia hracka teraz je objavovanie bytu u nas, ale inak cokolvek, co vydava nejake zvuky po stlaceni tlacitka, kupili sme mu taky hrackarsky klavir so zvukmi zvieratiek, to ho bavi, lopty gula po celom byte.
2. led 2012 ve 02:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dannaniella ja tiez kojim pred tym ako mu vysli zubky prespal celu noc. teraz sa budi raz dva krat za noc. kojim rano aj vecer aj pocas dna niekolkokrat- vzdy ked si vypyta. vodicku ani cajik moc nechce. ale vraj je to normalne on potom tak plynule prejde na vodicku ked uz nebude mat mliecko :slight_smile: a zaspava len pri kojeni a to mame aj cumlik :slight_smile:
2. led 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
maminy , ktore kojite- poarilo sa vam schudnut, tak ako ste chceli?
2. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magdalenka1302 to tak ako som chcela uplne nie, pribrala som v tehotenstve vyse 20kg.. ale ostali mi uz len 2kg. Nosim normalne vsetky svoje veci, co aj predtym, akurat prsia este ostali zvacsene.. :slight_smile: to asi tam budu tie 2kila.. :slight_smile:
2. led 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 a stravovala si sa najako specialne? aj si cvicila?
2. led 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek