• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ja som pribrala vyse 20kil a nemam na vrch ani jedno...vsetko islo dole....len po prvom synovi este nejake ostali,cize stale je na com makat :grinning:
2. led 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako to robite babyyyy :frowning2:( ja som pribrla 14kg, po porode mi ostali 3kg ale teraz mam vahu ako v 9. mesiaci :frowning2:(
2. led 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalenka1302 no, snazim sa stravovat zdravo, kedze kojim, ale sladke mi chuti.. :wink: , a necvicila som cielene, len sme chodili casto na prechadzky s malym.
3. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
na prechadzky aj ja a tiez sa snazim stravovat zdravo+ este vitaminy..len ako pises to sladke a hlavne vecer :frowning2:( ja som uz taka zufalaaaa
3. led 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalenka1302 ja tiez jem zdravo, sladkemu sa vyhybam...cvicim..vela chodim s detmi von
ale tiez mam sem tam krizu a riadnu....ale musim bojovat
3. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalenka1302 ahojky, ja sa tiez nejak neviem dostat na povodnu vahu, neviem nejak odolat sladkemu :slight_smile: ale zacinam sa uz krotit :slight_smile:
@martinex a kedy stihas cvicit? :slight_smile: chodievas niekde, ci doma?
3. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 cvicim doma,lebo niekam ist neni sanca,muz cele dni v praci od 6 do 19tej....a vecer vacsinou peciem torty,cize to nie...
cvicievam cez obed ked decka spia,alebo ako dnes,muz bol doma,zobral poobede deti von a ja som si zacvicila :slight_smile:
3. led 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex tak to mas moj obdiv, ze to stihas a zvladas :slight_smile: a spinkavaju ti naraz?
3. led 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 nie vzdy sa to da,ale tak 2-3x do tyzdna sa snazim...
zatial spavaju naraz,aj ked mladsieho davam o nieco neskor spat,ale taka hodka spanku sa im tam kryje
3. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinex mne uz starsi spat nechce, takze je to vesele, lebo uz nejaky cas nazvys nie je...:slight_smile:
3. led 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 tak moj starsi ma skoro 2,5 r. sem tam protestuje,ze spat nejde,ale nakoniec vzdy zaspi...
ale chcela by som do fitka chodit,len to by moj muz musel byt voci mne trosku ustretovejsi...snad ked mladsi este kusok podrastie,tak potom to pojde
3. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex ja veru nemam odvahu ist do fitka sama :slight_smile: tak to si mala maly rozdiel medzi chalanmi...
3. led 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 mne sa samej nechce,odvaha by bola,ale samu ma to nebavi
a medzi chalanmi ma rok a pol :slight_smile:
3. led 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 ja tie nemam odvahu ist sama :slight_smile:
4. led 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriannna teda ja som jedla vsetko aj citrusy aj kapustu. a mala lubi strasne mandarinky. takze toto vynimka z jedalnicka. asi najproblem je s brokoli. myslim ze ju boli brusko z nej.
6. led 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalenka1302 podarilo, az na to brucho to bude potrebovat cvik. chystam sa na brusne tance :slight_smile: . inak by mi nevadilo zopar kil navyse. myslim ze som vypadala viac
6. led 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dannaniella akurat som si pozrela tvoje fotky. malinka je krasnucka :slight_smile: aach mat tak tvoju postavu :wink:
6. led 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamicky :slight_smile: chcela som sa opytat ci by sa tu nasla nejaka mamicka ktora by si chcela z domu privyrobit predajom detskych veciciek novych aj pouzitych ale aj tie su v super stave. Uz sme poslali nejake baliky na sr kde to ma predavat jedna znama ale akosi jej to nejde,zacala nahadzovat vysoke ceny a samozrejme ze za take si clovek aj doma uz kupi...my to posielame zo zahranicia kedze je to tu ovela lacnejsie a na sr predavame aj o polovicu lacnejsie....ak by mala niektora z vas zaujem napiste mi prosim spravu a podam blizsie info dakujem :slight_smile:
12. led 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gumimacko mozes mi prosim napisat k tomu nieco viac ja byvam v prahe odkial su tie veci?dik
12. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalenka1302 no aj ja mám ešte kilá a nie a nie mi to odísť, pribrala som 23 kg a ešte 8 sa na mne drží...:frowning2: asi sa s tým budem musieť zmieriť, že 52 mať už nebudem..
13. led 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, asi si už mě nepamatujete....dlouhooooo dlouhoooo su tady nebyla. Ofiko termín jsem měla v únoru a rodila v lednu :wink:

Jak se máte a co Vaši broučkové?
31. led 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, taky jsem tu nebyla hrooozně dlouho :slight_smile: naposledy asi měsíc po porodu, bylo tu hrozně moc stránek a nestíhala číst :slight_smile:)) Termín jsem měla 29.ledna a rodila tři dny před. Náš Jiříček oslavil 26.ledna rok, oslava to byla veliká. Už povídá Mama, Tata, Baba, Kytí a svítí. Pořád na něco ukazuje. Má 4 zoubky, 2 se mu klubou. Chodí okolo nábytku, začíná se pouštět. Je moc šikovnej a hodnej. Miluje cestování :slight_smile:)
A jak se máte vy ostatní?
4. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
i my sme oslavili 5teho rocik - pekna oslava bola :slight_smile: Misko chodi okolo nabytku, stoji chvilku sam, vsetko skuma lezie rychlo aj po schodoch, rozprava mama, tata, baba,a le asi este bez vyznamu, rozumie vsak uz viacerym slovam (vonku, psik, svetlo, hračky, auto, papucky..., pozna osoby v dome) a najnovsie zacina opakovat (zacal podla ocka fukat balon na oslavu - to bolo mile:slight_smile: a napr. aj telefonuje, tym, ze si dava vsetko co sa trochu podoba na telefon k usku:slight_smile: a uz sa aj dost zlosti, ked nie je podla jeho voli ... a straaasne nerad sa prebaluje :( iNak nam robi velku radost ako rychlo sa uci... uz aby bolo teplejsie ,aby sme mohli byt dlhsie vonku :slight_smile:
11. únor 2012 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulka84 ahoj gratulujeme k jednemu roku, aj moja dcera mala rok 5. Rada by som sa opytala ako ti syncek spava cez den. ja budem musiet malej zmenit rezim, len vaham ako. doteraz sme vstavali o 6, isla spat o 9 a spala mi do 11, potom som ju dala spinkat zasa o 2 a spala hodinu. vecer zaspavala pred 8. tzn. celkom 3 hodiny denny spanok. ale dnes uz mi nechcela poobede zaspat, takze to budem musiet upravit. zrejme to cele posuniem o hodinu, nemyslim si zeby uz mala vek na spanie jeden krat denne, hlavne ked tak neskoro vstava, alebo ano? ako ste na tom vy?
23. únor 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dannaniella
@janulka84 aj my sme mali 5.teho rocik :slight_smile:
23. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dannaniella my uzod7mes. mame rezim 2 spanky denne, vstava okolo 7,30 spi potom 10-11,30 a 14,30-16h cca. cize tiez minimalne 3h a vecer pred 20h a spi celu noc, tiez sa parkrat stalo ze sa zabavila doobedu dlhsie a potom uz vydrzi do vecera, ale o 17h chcela strasne spat a bolo tazke ju zabavit aspon do 18h, potom uz spala do rana. Nomy s tymto jednym spankom este pockamepar mesiacov, ako bude sama chciet
25. únor 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dannaniella ak sa môžem pridať, my sme mali rok deviateho februára. Spávame raz asi od desiatich mesiacov, plus mínus, a začalo to tak, že tiež mi nechcel poobede zaspať. Zaspal by možno okolo piatej, to som ho už nedala, aby nešiel večer neskoro. Tak teraz vstávame okolo siedmej-ôsmej, spí cez obed niekedy okolo dvanástej a večer ide okolo siedmej -ôsmej zase spať.
25. únor 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dannaniella
@marry26 ahojte, my sme mali rok vo stvrtok, maly mi spava uz skoro 2 mesiace len raz denne, je to super. lebo spi 2,5 hodiny, niekedy aj tri. Vstava okolo 7ej a spat chodi o pol 8ej vecer. o 12ej dame obed a ide spat. je to lepsie ako tie dva spanky, aspon ja mam ten pocit. ale pre mna moc nie, lebo nemozem chodit na cely den von...v kociku totiz tak dlho nespi...
25. únor 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dannaniella nas maly spi dvakrat denne po cca jeden a pol hodine, vecer chodil spat okolo siedmej, no teraz ked ho znova ucim spat v postielke tak trva dost dlho kym zaspi.. minule zaspal az po pol desiatej... :( a vstava kedy ako ale vacsinou tak okolo siedmej, co je lepsie lebo este prednedavnom vstaval o piatej :(... :slight_smile:
28. únor 2012 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magdalenka1302 ja som pribrala veeeelmi vela takmer 30 kil :( a schudla som vsetko, aj ked to nebolo hned...,mozno pre dojčenie, lebo v strave sa neobmedzujem, ale stale mam brucho tak asi ako v 5 mesiaci :( sem tam uz som si zacvicila,ale nemozem sa prinutit na pravidelny trening :slight_smile: mozno ked bude teplejsie ma to nakopne :slight_smile:
28. únor 2012 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek