• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
caute babulky. tak to my vstavame okolo 8 - 9, potom ide spat o jednej a pospi si nejake dve tri hodinky, to uz sa po prvej zacinam nudit:slight_smile:)) takto raz za den spi asi mesiac. a vecer ide spat tiez tak medzi 8 - 9..
a uz vam deticky behaju? nam sa postavi a chodi okolo nabytku, je aj velice odvazna, lebo sa pusta, ale este neustoji tak stale pada na zadocek :D
29. únor 2012 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aklimka81 mne beha sama od 11mes., tiez to zacalo okolo nabytku, raz sa pustila a uz chodi. Za rucky sme nikdy nechodili, ani terazmoc nechce ruku od nikoho,to ju brzdi :slight_smile:
29. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 ani nam nechce za ruky chodit, ked ju chytim, ze budeme spolu chodit tak sa hned pusta do sedu a jeduje sa:slight_smile:))
29. únor 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasa urobila prve krocky na svoje narodeniny, teraz uz pekne chodi sama.
1. bře 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, som rada, ze tu este sem tam niekto napise. Ostatne baby su uz na fb.. tiez som tu davno nebola. Nas Šimi oslavil 10.febr. rôčik, taak rychlo to prešlo, ani sa mi nechce veriť. Tiež spinka len raz denne, okolo obeda, tak 2hodky. Teraz nas trapia zubky, tažko to prežíva, menej spi a je dost nervozny, a hlavne v kuse na mne visi.. pozdravujeme :slight_smile:
2. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 Ahoj aj by som chcela byť medzi vami na facebooku ako sa to dá??? :slight_smile:
2. bře 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak baby sa tamdohodli ze neprijmaju nove clenky, len tie co tu prispievali uz davno poznaju ju, tak neviem, mne osobne nevadi novy clen, piseme tam vela vela zaujimavosti,ak chces, mozem to tam pourgovat, a priradia ta
3. bře 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 no tak keď si pozriete úplne staré príspevky v tejto téme tak vtedy som často prispiievala počas tehotenstva po narodení Moniky už menej ale keď ste sa tak doho dli tak v poriadku len často si pozerám aj fotoblogy mamiek februárových detičiek sú to pre mňa veľmi príjemné spomienky na tehotenstvo a rada by som si s nejakými aj popísala čo papkajú či už chodia a tak :slight_smile: ... Ale ako som už napísala keď ste sa dohodli tak v pohode chápem to a ďakujem :slight_smile:
3. bře 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak uz zasadol snem a je to na dobrej ceste :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kijusqa Super so m sa zasmiala :grinning: Tak ďakujem každej ktorá bude za to aby ste ma prijali :slight_smile:
4. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky- tie ktore sem este chodite :slight_smile: kedy planujete dalsie babo? teda chcem sa spytat hlavne prvorodiciek :slight_smile:
8. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalenka1302 ja uz tehule jsem :wink:
8. dub 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@imzadi jeej gratulujem :slight_smile: ja som bohuzial dnes dostala mrchu :frowning2:
8. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalenka1302 tak snad v pristim cyklu:wink: drzim palce
8. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi aj my dufame a dakujem :slight_smile:
8. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalenka1302 ja uz bohuzial ziadne :(
ja mam medzi detmi dost velky rozdiel ale som velmi spokojna :slight_smile: neviem si predstavit mat dve male deti :slight_smile:
10. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. dub 2012 v 05:04 • babika0
@imzadi jeeeeej,gratulujem :sweat_smile:
20. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dlho som tu nebola, chodím do roboty, času je menej. Chcem sa opýtať, či dáte deti očkovať proti ovčím kiahňam?
9. kvě 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriannna nie nedavam, ziadne dobrovolne ani nedobrovolne ockovania nemienim davat :wink:
9. kvě 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 dakujem za odpoveď, aj ja som sa nakoniec rozhodla, že nedám.
14. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriannna zatiaľ máme všetky povinné, ale ľutujem každé jedno a MMR nedávam. Máme ekzém jak vyšitý z očkovaní:((((( no čo, pri druhom budem vedieť...:(
5. čer 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, je to niektora z vas, ktora ma dcerku a predava po nej vecicky? ja mam dcerku narodenu v decembri 2011, takze aby to sedelo - mam zaujem o vecicky vo velmi dobrom stave, a najlepsie znackove . teda ziadny kik, lild a pod... ak je tu nejaka z vas, prosim ozvite sa mi cez ip.
:wink:
25. čer 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zienky, chcem vam dat do pozornosti jednu z mojich ponuk, kedze sa toho potrebujem rychlo zbavit, mozno vas to zaujme, v pripade rychleho jednania postovne zdarma:
http://www.modrykonik.sk/bazar/baliky-oblecenia/is13/balik-c-86-pre-cca-2-rocne-dievcatka/

ospravedlnujem sa, ze to davam tu do temy, ale rada by som to co najskor posunula dalej a akosi sa "stracam" v bazare, kedze nemam to plus, nevyplati sa mi to kvoli mojim nizkym cenam. dakujem za pochopenie!
19. zář 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek