• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@neelaa - verim, ze Tvoja situacia s priatelom Ta momentalne dost nervuje, ale skus sa ukludnit a priatelove vyhrazky absolutne neriesit. Neboj sa, babatko Ti nezoberie urcite, lebo za prve to podla mna vobec nemysli vazne, len Ti to hovori, aby Ti tym ublizil (kedze vie, ze sa na babatko velmi tesis), a za druhe by mu ho urcite ani nezverili do starostlivosti. Sud sa takmer vzdy prikloni na stranu matky, jedine v pripade, ak by si bola nejaka alkoholicka, narkomanka alebo sa o babatko nestarala, tak by mal on nejaku sancu. A to urcite nie si, lebo podla toho ako pises, vidim, ze sa na babatko velmi tesis a ze budes dobra mamina :slight_smile:
5. črc 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
amadu....dekuju mooc, urcite nic z toho nejsem, deti miluju a na to svoje se tesim ze vseho nejviiic!! jen by to vsechno mohlo byt v pohode, ale nenadelam nic:(...ale snazim se byt kvuli mimi v klidu :slight_smile:
5. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky co děláte proti zácpě? mě už trápí pěkně dlouho..:(
5. črc 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa.....no zkus nějaký probiotika, hodně mléčných výrobků s živou kulturou, pak lněný seminko pomáhá, hodně cereálií a vlákniny vůbec, no anebo si kup přírodní vlákninu v tabletkách v lékárně, ta se smí i v těhu
5. črc 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa aj ja mam ten problem :frowning2:
kazde rano si davam 3 lyzice Psyllium=vlaknina a zapijem to poharom vody s vytlacenym celym citronom, potom si dam Laktobacily a treba vela vela pit.
Napriek tomu mi to cez vikend nezabralo a dala som si vcera vlakninu aj vecer samozrejme v noci ma bolelo brucho :frowning2: , no a aby toho nebolo dost, dnes som dostala chut na kapustovu polievku .............uffff to som trosku prehnala .... ale aspon mi splaslo brucho,lebo som bola ako v 5.mesiaci
Inak pomahaju susene slivky/svestky, lanove semienka, benefibra, activia, acidofilne mliecka a ked je hodne zle glycerinove cipky.

Ak by si mala problem niekolko dni a bolelo by ta brusko, treba to prebrat s lekarom.
5. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 je mi to moc luto, drzkaj sa!
5. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony80.......no uz sem si koupila activii atd tak snad mi to pomuze, jinak dekuju za rady:slight_smile:
5. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu Ahoj. Nie, už sme sa udobrili:slight_smile: Pouzila som ženské zbrane a je to:slight_smile: Dohodli sme sa na kompromise so svokrovcami, porozpravali a musela som si uznať, že som trochu viac precitlivela a beriem veci trochu prehnane. Ach jaj. Naozaj je to tak:slight_smile:
baby, prajem Vám krásny večer:slight_smile:
5. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “osobní důvod”
5. črc 2010 ve 23:03 • mafynka
@arrett - tak to je dobre, hlavne, ze uz je vsetko ok :slight_smile: Inak k tej precitlivelosti, ja som sa dnes rozrevala za to, ze so mnou manzel odmietol ist do obchodu na velky nakup, hoci sme sa vcera na tom dohodli, a povedal mi, ze pojdeme zajtra. Mne sa to zajtra totizto absolutne nehodi, lebo mam naplanovane uz dalsie veci a proste je mi jasne, ze zajtra budem cely den niekam behat, aby som vsetko stihala. No ale kazdopadne dovod na plac neskutocne padny, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
6. črc 2010 v 01:01 • amadu
dobre rano dievcata, uz som tu par dni nebola, ako sa mate, co nove? :slight_smile:
ja som mala piatok taky kriticky, zvracala som 5x a bolo to teda strasne ked mam pravdu povedat, ale uz obcas zazijem aj den bez zvracania :grinning:
6. črc 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 to je mi velmi lúto :pensive:
6. črc 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@isabella_fly s vracaním sa to u mňa lepší,už to nieje každý deň,naposledy v nedelu.....
6. črc 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 gratulujem k tomu zlepsovaniu, u mna sa to tiez zlepsuje trocha, ja som naposledy vcera rano... zatial :grinning:
6. črc 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak sa prepracovávame k lepšiemu :grinning: :wink:
6. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 pomalicky ale isto, hlavne nesmieme byt hladne :slight_smile:
6. črc 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 to je mi moc luto,,moja, neviem,co povedat,,vela sil prajem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 je mi to velmi luto, drz sa :wink:
6. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 chcela som tam toho smajla dat na podporu, ale ako tak na to pozeram, vyzera to nevhodne, prepac...
6. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,ako sa citite? ako nevolnosti?

ja sa citim uz treti den v pohode,,dokonca ani hladna nie som stale,,,dnes rano nic, ani som nemala chut ranajkovat,co som nebola hladna,,ale natlacila som nasilu jogurt aspon,,,mam trosku malu dusicku, lebo az nato,ze ma pobolievaju prsia nemam ziadne tehu priznaky,,dufam,ze je vsetko ok
6. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj vsetko bude ok, trocha ti zavidim, ze ti nie je zle, vo mne dnes znova ranajky nevydrzali, tak to idem skusit znova :unamused:
6. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja dnes zacinam 9tt :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka gratulujem, ja zajtra 11tt :slight_smile:
6. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly gratulujem
6. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky :slight_smile: tak máme za sebou druhé sono....srdiečko nám bije ako zvon a už máme 2 cm....:slight_smile:pekne si v brušku plávame:slight_smile:)))))))))))No žial na tie moje nevolnosti,mi doktor len poradil aby som jedla často a malé porcie....že by som mala nájst jedlá čo sa mi udržia v žalúdku a jest tie....jemu sa to lahko povie....ked mne je blbo zo všetkého :frowning2:
6. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja od zajtra tiež 11tt-máme rovnaký TP :dizzy_face:
ja už s neviem dočkať ko,idem v pondelok, môj dr.dáva preukaz až po 10tt tak dostanem konečne aj preukaz :dizzy_face:
@suzanna85 ja som v car na nevolnosti dostala torecan,moj dr mi už nedal nič tiež povedal ako tvoj :unamused:
6. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky.
Gratulujem všetkým k ďalšiemu tyzdnu:slight_smile:))) Skuste to nejako ešte vydržať, o chvíľku tu bude druhý trimester a začne sa obdobie krasneho tehulkovania:slight_smile: my ideme na usg vo štvrtok, tak sa veľmi teším a som zvedava:slight_smile:
6. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 musíme to vydržať.....pre naše fazulky,alebo lepšie povedané už jahodky :o)
6. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek