• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett cauko co je to usg??? no mna do toho 2. trimestra caka este cely treti mesiac a hadam ma tie ranne nevolnosti uz prejdu :angry: hoci mam dojem ze nejako sa im s tym nechce... :grinning:
6. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj tebe gratulujeme už k 12 tt :o)super ako to letí....aj ja už od dnes 10tt :slight_smile: .Tebe do konca prvého trimestra zostáva už len týžden :grinning: ...mne ešte 3.... :confounded: Hádam to nejak vydržíme..... :wink:
6. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 gratulujem,,tesim sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jooooj aj ja chcem vidiet fazulku,,,ja idem na kontrolu az 19 augusta,,aj to len na krv
6. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 je mi to strasne luto :frowning2: ty si uz bola dost daleko, nevies, preco sa to stalo?

@mafynka ani mne nic nie je, az na bolest prs. a cim dalej, tym ma viac bolia. a gratulujem k dalsiemu tyzdnu :wink:

@suzanna85 uuuzasneee, gratulujem. dufam, ze ta tie nevolnosti coskoro prejdu a budes si uzivat tehulkovanie naplno :slight_smile:

co je s bambulkou???
6. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka uvidíš,neboj.... :wink:
6. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 takze sa citis v pohode?
6. črc 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja dúfam tiež....už sa neviem dočkat :wink: vidím,že to máme naopak-mne je stále zle ale prsia ma vobec nebolia.Ty sa cítiš fajn a máš len bolesti pŕs...... :slight_smile: no nič,hocičo nám je,musíme to vydržať :wink:
6. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 jasné vydržíme,len nech je všetko ok :dizzy_face:
aj idete niektorá na NT screening? ja sa musím preobjednať lebo sme podla ms o 4 dni menší
kamoška písala,že ked je drobček dobre natočený dá sa vidieť aj pohlavie-ja som nenormálne zvedavá :grinning:
6. črc 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,myslíte,že je ešte skoro kúpit pár vecičiek?Práve tu začali 50%-80%zlavy a dupačky majú za neuveritelné ceny.Je to hriech ich nekúpit,ale predsa mám strach kupovat niečo tak skoro..... :frowning2:
6. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ja mám tiež niečo kúpené :wink: podla mňa je blbosť veriť tým poverám ved pár vecičiek vôbec nerozhoduje o tom či to bábo ustojí alebo nie
ja by som využila zlavy a nakupovala o 106-neurtálnou farbou nič nepokazíš :dizzy_face:
6. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadu ahoj moja, po dlhšej dobe som tu. čo sa týka toho cestovania lietadlom, tak ma doky pekne zaskočil, pretože poznám veľa kočiek, čo leteli aj viackrát za teho. som sa ho špeciálne pýtala, či myslí len prvý trimester (na jeho konci máme zaplatenú dovo na Mallorcu, čo zrejme prepadne).. a on myslel komplet celé teho. Problémy som nemala (keď odmyslím nepravidelnú mrchu), vlastne sa nám teho podarilo krásne nečakane po vysadení anti v auguste 2009.

k tej váhe - včera som sa vážila, nakoľko ma priateľ zaskočil poznámkou, že sa mu zdá, že som schudla a ja som vážne schudla za nejakých 7-9dní kilogram dole :( dúfam, že to je ok, že to nie je nejaký strašiak. pritom jedávam poriadne, veľa ovocia, zeleniny, aj sladké, keď mám chuť... no uvidím, čo mi povie 14.7. na kontrole.

ako sa vám darí? cítiš sa dobre? mne je dnes dosť nevoľno, ale ono sa to strieda - raz mi je hej, raz mi je zle :slight_smile:
pekný deň prajem!!! :slight_smile:
6. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 urob si tú radosť a zbehni ešte dnes do shopu. Veď nie je nič krajšie ako príprava na vytúžené mimi :slight_smile: aj my už máme zopár čiapočiek, bodyniek, papučiek... hurá do toho :slight_smile: a kupuj aj väčšie veľkosti, ak sú za dobré peniažky. držte sa :slight_smile:
6. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ja uz jsem nakupoval nez jsem byla tehulka, mam to v albu. Ja na povery neverim, co se ma stat se stane a rozhodne bych slev vyuzila :wink:
6. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hej, uplne v pohode :slight_smile: aj som rada, neviem si predstavit, ze by som chodila grckat v robote :grinning: citim silnejsie niektore vone, napr. na benzinke si musim zapchat nos, ale nic mi to nerobi, nenapina ma.

@suzanna85 jasne, vydrzime. ved to nebude trvat vecne :slight_smile:
6. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 :slight_smile: dúfam....tie veci sú fakt za super ceny.Žijem na cypre a tu je všetko nenormálne drahé.Oplatí sa kupovat,len ked sú zlavy....nechcem to prešvihnút......
6. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak vy ste toho po predlzenom vikende ale popisali :slight_smile:
ja som nakoniec s priatelom prezila fajn vikend, a aj slubena narodeninova vecera sa konala a vo dvojici :slight_smile: Len tie nevolnosti a to ako sa zle citim, uz aby prestalo. k tomu vsetkemu ma trapi zapcha, uz nech je po prvom trimestry a dufam, ze to bude lepsie.
k vahe, pribrala som 1kg, ale teraz sedim v praci a musim mat rozopnute rifle a zamaskovane trickom, lebo keby ich zapnem, tak len s problemami a rozboli ma z toho brucho. zatial to v praci netusia, a potrebujem to utajit do oficialneho oznamenia, len moje brucho ma zacina prezradzat. este obleciete povodne nohavice?
6. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 kupuj. ved to su len povery a to oblecenie ti zostane...
6. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no kdeze,,povodne uz neobleciem,,rifle ani pocut,,,vcera sme boli v kine a zbehli sme do jedneho obchodu,,priatel tam zbadal take teplakove cierne satocky,,,az po clenky dlhe,,ale asi od stehna vystrih...tak mi ich nanutil,ze sa mu lubia,,,a dokonca boli z 20 zlacnene na 5,,,tak celkom dobra kupa,,tak to budem teraz nosit..ale uz aj v nich mi vidno brusko.uz to dlho neutajim,a to som nechcela nikomu do 12tt povedat,,,kdeze,uz vsetci tusia....plus som si kupila leginy,,,ale kedze nemali cierne,tak som si kupila fialove a ruzove,,,len ich nemam s cim nosit,,,som myslela, ze farebne by aspon odlakali pozornost od bruska,,ale asi som sa sekla vo farbe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ked narastie brusko, tak jesen budem riesit nejake kvalitnejsie teplaciky,,mikinku,,nejdem ja kupovat oblecenie zbytocne,,,ale v auguste idem na statnice a promocie,,no to netusim este co si obleciem...

babule mna stve,ze nemam pocit hladu,,,ale zjedla som dva banany,,nech aspon daco dam do zaludka,,joooj, dufam,ze to teraz dobre dopadne

a nakoniec ideme na duchonku,,som uz aj rezervovala ubytko,,,aj ked len na 4 dni,,ale aj to je nieco,,aspon vypadnut
6. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže pravdepodobne zajtra idem na nákupy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzanna: ja bych sla hned :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: , nez ti to vyprodaji :grinning: :grinning:
6. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dnes mi bolo chladnejsie, tak som vytiahla rifle, ale asi ich uz nebudem nosit :frowning2: budem musiet nejake ine kupit, ale tiez sa mi nechce vyhadzovat prachy za tehu oblecenie a teraz sa si pripadam skor tak nemozne ako tehotna. este nemam ani poriadne brusko, ale stare nohavice uz nemozem nosit :frowning2:
na promocie das na sebe nejake krasne satocky a bude vsetko v priadku a ukazes ludom ake mas pekne brusko :slight_smile:
ten pocit, ze nemam hlada sa mi stava casto, potom mi pride zle a musim do seba nieco natlacit. ale mam velky problem dostat na nieco chut. nic mi nechuti a zo vsetkeho mi je zle, okrem polievok, tie mozem.
super k tej duchonke :slight_smile:
6. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no ved to,,mam na nieco chut a kym si to urobim,tak koniec, nemozem to zjest,,,vobec neviem,co by som zjedla,,a svokra vari asi takym sposobom,ze polievka na cely den,,a to staci,,,tak ma to tak stve,,a ja do kuchyne ani pocut,,vone mi vadia,,uz 3 dni po sebe boli pecene zemiaky,,,no jedla na oleji mi tiez nerobia dobre,,,tak som cele dni na ovoci a zelenine,,
6. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ale aspon to ovocie papas :slight_smile: a nevies svokre povedat, ze nech ti navari nieco co ti chuti? mna brutalne tiez vadia vone, ale byvame sama s priatelom a varit musim ja, takze sa snazim si vzdy nieco take najst, co dokazem aj pripravit aby som sa nepovracala a potom aj zjest, s cim mam asi najvacsi problem
6. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak priatel ked je doma, tak mi vzdy zbehne nieco spravit..so svokrou sa to neda
6. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce práve nad tým rozmýšlam:slight_smile:)))))
6. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak nech ti navari na dalsi den :slight_smile: ale neboj, vraj za chvilku pominu tieto divoke stavy a bude nam fajn a zacneme si to uzivat....ja si stale hovorim, ze uz len necely mesiac.....
6. črc 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ved hej,,len keby som aspon nieco citila ako naznak,ze je vsetko v poriadku,,,uz ani mrchovske pocity nemam
6. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to iste si aj ja hovorim. a je to des, ked idem s kolegami na obed a natahuje ma tam, nedokazem nic poriadne zjest, len polievku, druhe si davam zabalit. ked uz budu vediet co je vo veci, bude to lahsie.
mrchovske pocity aj mne prestali, ale dnes nechapem, ze ma velmi pichaju akokeby vajecniky. dost silna bolest az take, ze ma to nuti akokeby sa skrutit :frowning2:
6. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to sa pridavam k tebe ziadne priznaky tehu az na tie prsia...ale preco si my hned musime zacat vsugerovavat ze nieco neni v poriadku???ja som drahemu lamentovala par dni dozadu ze sa mi to vobec nepaci ze nemam ziadne priznaky este som aj schudla..a hoppp dnes sa mimco ozvalo samecely den mi je tak blbo az hruza. :unamused:
6. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulienky, blahozelam vsetkym k postupu do dalsieho tyzdna.
Kocky mam tiez broblem sa do niecoho napratat, hoci nemam este to prave brusko, moja povodna pneumatika sa niako oduva :frowning2:
.....Ale vcerajsia kapustova polievka to trosku poriesila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek