• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
kocky k teme o tehu placi,,akurat som bola dole, ze sa napapam, svorka robi nejaky salat, tak sa pyta, ci my nemame nejaky syr na struhanie, pritom obchod 2 minuty od domu,,,no ale preco aj takymto sposobom neusetrit,,ma to taaaaak rozplakalo,,,,ked mne nieco chyba musim ist do obchodu,,ale ked im,,tak naco, nasa chladnicka je vzdy plna,,,uz ma to tu nebavi,,,ma aj presla chut,,si asi zbucham dake cestoviny s grankom,,alebo sa zbehnem napapat do mesta :frowning2: :frowning2: :frowning2: joooj nervy mam riadne,,
6. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babo79 aj mne sa zda ze priznaky su na ustupe, posledne 2-3 dni uz mi nebolo zle vacsinu dna ale len chvilu pocas dna a v aute.
Ale zato ma tusim pokusa zravicka :frowning2: :frowning2: a toho sa bojim viac ako nevolnosti.
6. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky, aj ja vam gratulujem k dalsiemu tt :wink:
gigi, :confused: :cry: je mi luto co sa stalo, aj ja sa toho v kutiku duse obavam, drz sa :pensive:
ja idem zajtra na prve sono, som velmi zvedava ako dopadneme, tak ak nezabudnete, myslite na nas :wink:

dievcata, neviete mi poradit, uz ste to tu raz spominali, na ktorej strane ste pisali o tom co treba vybavit, aby som mohla malickemu dat po porode priatelovo priezvisko?
6. črc 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ani mne skoro nic nie je, trosku viac citim vone,.... teda pre mna skor smrady (cibula, vonavky...) prsia ma nebolia vobec, len su trochu vacsie a vyrašilo mi riadne spodne brusko, velmi tazko hladam co si obliect :grinning:
zle mi nastastie nebyva a vcera mi pri 2-hodinovej ceste autom trochu opuchli nohy, inak som uplne ok :slight_smile:
6. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 vytaj v klube oduvajucich sa pneumatik :slight_smile: ale som sa vcera smiala priatelovi, lebo zatial on ma brucho ake mozno ja budem mat v piatom mesiace. no a ja teraz ked priberiem, tak to mam aspon na co zvalit, ale neviem ci si to len nenahovaram, ale vsetko vsade mi je dobre, okrem toho pasa. a ja som nosila obtiahnute veci a na stehnach su mi uplne vpohode, dokonca mam pocit, ze som schudla, ale brucho, koniec...to uz nezapnem
mnam kapustova plievka, ty si mi narobila riadne chute. asi si cez vikend spravim. mnam
6. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja som tiez povodne chcela dat priezvisko po priatelovi, ale rozhodla som sa, ze bude mat po mne. priatel bude v RL zapisany, ale priezivsko zostane moje. svadbu planujeme asi tak do roka ako sa narodi a potom male automaticky ziska priezvisko na akom sa pri svadbe dohodneme. teda asi aj ja a vsetci sa budeme volat po priatelovi.
ked vsak chce, aby hned malo priatelovo priezivsko treba ist na matriku a tam sa nejake tie papiere podpisu (uz si presne nepametam ake). ale co viem, ze tam on prehlasi, ze je otcom dietata, potom bude zapisany aj v RL. priezvisko dietata je na dohode rodicov a zapisete to pri zapise do matriky. aspon to su moje info, no mozno sa mylim, lebo zatial som sa velmi o to nezaujimala. ale urcite trosku neskor prestudujem a dam vediet spolahlive info :slight_smile:
6. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, môžem sa pridať do debaty?Ttiež čakáme bábätko vo februári, :slight_smile:
6. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 no tak prestaneme coskoro komunikaciu so zach.misou a zacneme papakat :sweat_smile: hlavne si nic odopierat :grinning: :grinning:
6. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 ahojky, jasne pridaj sa a vitaj u nas :dizzy_face:
6. črc 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 vitaj a gratulujem, nechces k nam do tabulky? :wink:
6. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca cawes uz si bola na ultrazvuku??? :wink:
6. črc 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ahoj zajtra idem a ty? uz si bola?
6. črc 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ,
@kwetinka1 ,
@moniciak
Ďakujem za milé privítanie. A ako sa dostanem do tej tabuľky? :slight_smile:
6. črc 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca bola som v siestom ale to bolo len vylucenie mimomaternicoveho a iba sme videli tan vacok...tak sa ozvi ci uz bolo vidiet babatko a ako sa ma :grinning:
6. črc 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak jasne, ze sa ozvem, ja idem prvykrat zajtra, velmi som zvedava
@susana28 posli mi udaje do tabulky a ja ta tam doplnim, tabulku najdes tu http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5327526/
6. črc 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja okrem toho ze mam v krvi HCG a ze mi mrcha uz 2.krat nedorazila neviem nic :wink:
tak zajtra ak ta napadne drz palceky :wink:
6. črc 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no jasne :wink: ale ak mam povedat pravdu ten internet mi uz lezie na nervy...vsade sa clovek docita o mimomaternicovych o potratoch a potom stresujem seba aj babo :angry: najlepsie by bolo nic nevediet
6. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak uplne s tebou suhlasim. ja sem chodim potajomky, lebo to mam od priatela prave kvoli tomuto zakazane.
6. črc 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1
@moniciak aj mne priatel zakazuje chodit sem, lebo sa boji, ze to na mna bude zle vplyvat ked citam o nejakej tehulke ako prisla o babo, neviem ci to na mna vplyva az tak, ale je mi luto ked musim niekoho mazat z tabulky :cry:
6. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamulky :slight_smile:
@susana28 vitaj medzi nami:slight_smile:)))
@natalca ja tiež nie som v tabulke :frowning2: možem sa pridat?aké údaje potrebuješ?
6. črc 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ináč v ktorom týždni idete, resp. ste boli u gynekológa si dať potvrdiť tehu? Lebo keď som čakala vanesku, tak som bola na konci ôsmeho týždňa, a som bola sklamaná že som hneď nedostala materskú knižku :grinning: Á potom som bola na odbery až v dvanástom týždni, tak rozmýšľam, že teraz pôjdem buď okolo 18.júla čo budem na konci ôsmeho alebopôjdem až okolo 1. augusta čo budem na konci desiateho týždňa :wink:
6. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 - ahoj, žeby ďalšia zuzka? :wink:
6. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 ja som isla asi tak v 7tt a stale nemam tehu knizku a to uz pomaly budem v 10tt. snazim sa na to pozerat tak, ze tehu knizka este nie je zaruka, podstatne je ci male a ja sme v poriadku, aby sa to zdrave narodilo :slight_smile:
6. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 :slight_smile:no pár nás tu už je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ináč určite ste tu už svoje tehu nevoľnosti rozoberali, tak ak chcete aspoň pár slovami sa mi môžete vyjadriť k téme :wink: Mne sa začali nevoľnosti asi druhý deň meškajúceho menzesu, som bola akurát v obchode keď mi prv prišlo na odpadnutie a potom na vracanie :unamused: Ináč najhoršie je to do obedu, a vlastne aj kedykoľvek v priebehu dňa. A u mňa je to tak, že od prebudenia pociťujem vlčí hlad, len ráno nemôžem do seba nič dostať, ale zistila som, že mi pomáha keď pred tým ako vstanem si dám ginger tabletku, a pomaly zjem jogurt, tak sa ako tak rozkývem, a potom od obedu mi je už do večera zvyčajne fajn, samozrejme, len musím jest aj keď zrovna nemám chuť. Zastiaľ som dole na váhe nejaké kilo aj trošku, takže teraz v priemere vážim 45 niekedy 45,5 kg :wink: a dúfam, že po prvom trimestri to už bude fajn :slight_smile:
6. črc 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 ahoj, aj ja Ta vitam:slight_smile: kedy presne mas termin? si si ho uz vyratala?
6. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooj kocky,,zeby som to zakrikla??,,,sla som do robotky, predtym som zjedla kusok cestovin s grankom,,a je mi desne zleeee,,,namocila som si bielu fazulku,,,idem si ju zrobit,,,nehodite nejaky fajny recept?,,,inak som sa rozhodla si kazdy den varit,,sice nic neusetrim,ale svokru mam uz v pazi
6. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana28 ja som tehu knizku este tiez nedostala, lebo na usg este nebolo vidno srdiecko a robili mi odbery, takze najprv musia potvrdit srdiecko a vysledky z krvi a tak mi daju tehu knizku...aspon tak mi to hovorila sestricka. Bola som tam naposledy, ked som bola 5+4 a teraz pojdem az v 10tt, tak snad mi ju uz daju:slight_smile:
6. črc 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek